Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Bilal Gulsen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Valla romantizmi arabesk i bir yana koydum da, yerine gelecek ki?i yeni sistem yeni oyuncular, yeni umutlar... Hi? gerek yok. Hani bin tane ili?ki ya?ars?n herbirinde de darbe yersin en Sonunda da ba?kas?yla u?ra?maya g?c?n kalmaz ve birisine tutunur evlenirsin falan... Biraz ?yle olmal?... Hep dedik ya sab?r sab?r diye... Zaten en sab?r gereken yer Bu sezondu. Takviyeler yap?l?r, t?rk yard?mc? getirilir, yeni stadla zaten ?ampiyonluk gelecektir... Yoksa bu y?netimin beceriksizli?inden dolay? hoca de?i?tirirsek daum falan gelir bize... Gerek yok maceraya.. Art?k ligi iyice tan?d? bili?. ?nder ?zen kalsayd? ?u anda daha farkl? yerdeydik bence. ?nemli olan kendisinin istemesi.. Hoca isterse seneye ?ampiyon olaca??m?za inan?yorum.
    Ligi iyi tan?m?? hali Pektemek ile ba?lay?p Tolgay'? oyundan almaksa vah ki ne vah.

Yorum Yap

Aslı Bulent Girgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      1-Bili?`i g?nderirlerse Be?ikta? 3-4 sezon daha ?ampiyonluk g?remez
      2-
      2004 ten sonra ka? teknik direkt?r geldi, ka? ?ampiyonluk g?rd?k ? bunun hesab?n? yapsalar vazge?erler g?ndermekten
      3-
      Gordonuda devaml? g?ndermeye kalkt?lar, Sn. Seba kimseyi dinlemedi, sonu?lar? ortada, Be?ikta? tarihinin en iyi d?nemini ya?ad?

benim g?r?
      ??m 1 sezon daha kalmas?ndan yana
      b?lent abiiimmmm nas?ls?n?

1- Be?ikta? zaten her sene ?ampiyonluk g?rm?yor ama bili? kal?rsa derbi galibiyeti bile g?remeyecek gibi
      2- 2 senedir tek ba?ar?s? 3. olmak. t?rkiye kupas? bile yok.
      3- Gordon'u sen daha iyi bilirsin. Bili? ile k?yaslamak adama k?f?r. Adam geldi?inde derbi de kazanm?? t?rkiye kupas? da alm??.

Benim g?r???m 1 sezon daha kal?rsa yeni statta yine 3. olur bu sefer dayak yer.

Yorum Yap

Bilic kalsin kalsinda su hamzali kartalli fenerin nasil gerisinde kalir! Bu adama bel baglayan fikret ormanin cl ya da avrupa kupasi getirceginede inanir ya arkadaslar eline zibilyon kere feneri gsyi yaris disina itme sansi geldi hadi hakem engelledi cogunda ama su necip mustafa ve random ayni dakika ayni oyuncu degistirme sahayi okuyamamasini da mi gormuyormusunuz! Ayrica bu takim arsenal tothenam liverpoolu dize getirirken nasil konyaya maglup olur allah askina elinde var hamur ama bunu hazirlayamiyorsun artik olmayan iki mac bile degil bir macta insanlari yuceltmekten sonra tepetaklak etmekten siyrilin iyi is yapti helal olsun ama kafaca ingilteredeydi hocamiz hemde westham gibi besiktasla buyuklugu olculemeyecek takimla kendini demotive etti kimse basin masin demesin adam yakti bizi yakti bu net! Sen ismaili hamzayi da alt edemiyorsan sinirsiz yabanciyla iyi td katmis rakiplerinle biraz zor bas edersin gelecek sezon! Bakmayin vadafone olunca suanki ev maclarindan daha coook kat kat baski olacak bu klubun basinda eskidende inonude dar etmezdik rakipleri biraz bakin gecmise ev puanimiz hep otekilere gore azdir! Bunu yapanlar bellidir luce gelmez diye dalga gecenler bence bizle degil yonetimle gecsin eger vizyonu yoksa yonetimin biraksinlar oh ne ala besiktas uzerinden insaat yapanlar bitince ilk terkedenler olur merak etmeyin! Tek kurtulus bu ya luceyi getirirsin sergenle takima abilik katarsin! Ya da yine istedigini yaptircak samet gibi hoca getirirler anlariz! Senol hoca da sampiyon yapamaz bence ama hic geleceginide sanmiyorum bakin gorun . Arkadaslarada katiliyorum bilic evet 10 senede bize bir sampiyonluk yasatir ama 10 sene sonra olur yine bu feneri gsyi bole yakalamak ne yazikki treni kacirdik ivmeyi elimize alabilirdik ama yazik oldu vizyonsuzluk boyle bisey iste!

Yorum Yap

Aslı Ali Can Yalcinkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ard?ndan g?zya?? d?kt???n?z s?leyman seba'n?n g?z?n?n i?ine baka baka "ahmet dursun seba gitsin" diye ba??rd?n?z, stattayd?m.

?imdi kap?s?nda yatt???m?z lucescu'ya b?t?n stat "siktir ol git luce, siktir ol git" diye ba??r?rken de odadayd?m.

t?rkiye'ye gelmi? en d?zg?n karakterli ve bence en yetenekli oyunculardan delgado'yu in?n?'de ?yle ?sl?klad?n?z ki a?layarak sahadan ??kt?, yine stattayd?m.

"ke?ke gelse" dedi?imiz mustafa denizli'ye yar?m saat boyunca "s?ylesene bize hoca tak?m niye oynam?yor" diye ba??rd?n?z, hem de ?ampiyon oldu?umuz sezonda. oradayd?m.

"evimi soysa ihbar etmem" dedi?im metin tekin i?in "be?ikta?'? kay?rm?yor, ?ok objektif konu?uyor, b?yle be?ikta?l? olmaz" diyecek kadar insanl?ktan ??kanlar?n?z oldu.

hat?rlam?yorum sanmay?n, nouma, ilhan mans?z, carew, quaresma, hepsine toplu k?f?rler edildi o statta. bunlar g?z?mde g?r?p kula??mla duyduklar?m. televizyonda izlediklerimi de eklesem daha kimleri kimleri sayar?m.

?imdi de s?ra bilicte. y?llard?r ligin ilk yar?s?nda havlu atan tak?m? 30. haftaya lider soktu?u halde final ma?lar?n? oynayamad??? i?in, 8-0 liverpool travmas?n? atlatmam?z? sa?lad??? ve avrupa karnesi 8-0, 6-0, 5-0, 4-0l?k ma?lubiyetlerle dolu tak?mla arsenal'e, tottenham'a, liverpool'a k?k s?kt?rd??? halde brugge ma??n?n son yar?m saatlik b?l?m?ndeki basit hatalar nedeniyle elendi?i i?in yerin dibine soktunuz. ne insanl??? kald?, ne futbol bilgisi, ne karakteri.

elindeki vasat kadroyu bu seviyelere y?kseltenin bilic oldu?unu g?rmeden, "bu kadroyu nas?l ?ampiyon yapamaz" triplerine girdiniz. ayn? oyunculara 1-2 y?l ?nce neler dedi?inize bakabilirsiniz. burada duruyor hepsi. sanki her y?l ?ampiyon oluyormu? gibi davran?lan o be?ikta? 1995 y?l?ndan 2015 y?l?na sadece 2 (yaz?yla: iki) kez ?ampiyon olmu?. bu tak?m senelerdir ligin ilk yar?s?nda havlu at?yor. ne ?abuk unuttunuz?

rakiplerin kendi sahalar?nda ald??? seyirci ve hakem deste?ini g?rd???n?z ve puan durumuna etkisini ad?n?z gibi bildi?iniz halde 2 senedir kendi evinde oynamayan teknik direkt?r? yerden yere vurdunuz. her ?eyi ge?tim, stats?zl???n cefas?n? 2 sene ?eken, ?ehirden ?ehir dola??rken a?z?n? a?mayan, bu halde y?llard?r avrupa'da ba?ar?ya hasret tak?ma liverpool, tottenham zaferleri ya?atan teknik direkt?r bir y?l da yeni stad?n sefas?n? ?ekerek tak?m y?netmeyi hak etmiyor mu? olimpiyat stad?nda bombo? trib?nlere oynarken neredeydiniz? ?imdi vodafone arenada bilice kar?? ?demeniz gereken bir vefa borcu yok mu ger?ekten?

iyi bir sezon ge?irdik, sonlar?nda fiziki, psikolojik ve taktiksel olarak d??t?k, kadromuzun yetersiz kald???n? g?rd?k, bilic de hatalar yapt? ve 3. olduk. bu kadar basit. ?ampiyonu tebrik edip niye yolumuza bakam?yoruz? son 3-4 ma? d??t?k diye neden koca sezonu, ba?ard?klar?m?z? ya?anmam?? sayal?m? 3 sene ?nceki be?ikta?'a, ge?en seneki be?ikta?'a ve bu seneki be?ikta?'a bak?yorum. tart??mas?z ilerleme var. do?ru yolday?z. seneye daha iyi olaca??n? g?rmek i?in kahin olmaya gerek yok. neden silba?tan ba?l?yoruz?

al?nmaca g?cenmece yok, ben de koyu bir be?ikta?l?y?m ama be?ikta? seyircisi ergen bir seyircidir. tabii ki aram?zda olgun insanlar, m?thi? adamlar, g?n?lden destek veren harika kad?nlar da var. ama ortalama be?ikta? seyircisi ergendir. futboldan pek anlamaz. anl?k tepkiler verir. bunlar? rasyonel analizler gibi sunar. duruma g?re an?nda taraf de?i?tirir.

bunun g?zel yan?; ger?ekten istedi?inde yeri g??? inletir bu seyirci. t?rkiye'nin t?m iddial? seyircilerinin ortas?nda ma? izledim, avrupa'da da ?ok ciddi ma?lara gittim. g?n?nde be?ikta? seyircisinin etkisinin yar?s?n? kimsede, hi?bir statta g?rmedim. ba??r?rken biz mi sall?yoruz yoksa deprem mi oluyor bilemezdik in?n?'de. "d???ncelerimi bile duyamad?m" demi?ti manchester united'?n kalecisi. ama k?t? taraf? da ?u; bu taraftar ger?ek bir ergen kadar duygusal. olaylara mant?kl? yakla?m?yor.

?lkede herkes futbolu ad? gibi biliyor s?zde ama futbol teorisine ili?kin adam gibi tek bir t?rk?e kaynak yok. demek ki talep yok. o girsin, bu ??ks?n, o nas?l oynar, bu nas?l oynamaz. derinli?imiz bu. futbol taktiklerini futbolcular?n diziliminden ibaret zanneden insanlardan olu?uyoruz. schuster'e de sabredemedik, del bosque'ye de. bir model olu?turmaya niyetli olan kimseye tahamm?l?m?z yok. varsa yoksa k?sa vadeli ba?ar?lar. sonra ayn? adam barcelona ma??nda "bunlar?n oynad??? futbolda bizimki ne" geyi?i yap?yor. kusura bakma da, b?yle lige, b?yle taraftara, bu kadar futbol.

sevinmek i?in sevmedik diyor ama sevinemedi?inde hemen adam as?yor bu seyirci. sevmeyi bilmeyen ayars?z bir grubuz biz. bilic'i de ast?k, hay?rl? u?urlu olsun, s?radaki gelsin. ne olacaksa art?k.

Al?nt?d?r, lakin virg?l?ne kadar hemfikirim.
          Benden ald?n bunlar? sand?m G?zel yaz?. Al?nt? nereden?

Yorum Yap

yaw Bilic devam etsinde su mustafa pektemegi kadroya almasin necibide yedege mahkum etsin hadi kendisi anlamiyor bunu soyluyecek kimse yokmudur ona ! yeminle eger mustafa pektemek gaysaray macinda 1 dk bile oyuna girsin izlemem maci...

Yorum Yap

Aslı Ali Can Yalcinkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ard?ndan g?zya?? d?kt???n?z s?leyman seba'n?n g?z?n?n i?ine baka baka "ahmet dursun seba gitsin" diye ba??rd?n?z, stattayd?m.

?imdi kap?s?nda yatt???m?z lucescu'ya b?t?n stat "siktir ol git luce, siktir ol git" diye ba??r?rken de odadayd?m.

t?rkiye'ye gelmi? en d?zg?n karakterli ve bence en yetenekli oyunculardan delgado'yu in?n?'de ?yle ?sl?klad?n?z ki a?layarak sahadan ??kt?, yine stattayd?m.

"ke?ke gelse" dedi?imiz mustafa denizli'ye yar?m saat boyunca "s?ylesene bize hoca tak?m niye oynam?yor" diye ba??rd?n?z, hem de ?ampiyon oldu?umuz sezonda. oradayd?m.

"evimi soysa ihbar etmem" dedi?im metin tekin i?in "be?ikta?'? kay?rm?yor, ?ok objektif konu?uyor, b?yle be?ikta?l? olmaz" diyecek kadar insanl?ktan ??kanlar?n?z oldu.

hat?rlam?yorum sanmay?n, nouma, ilhan mans?z, carew, quaresma, hepsine toplu k?f?rler edildi o statta. bunlar g?z?mde g?r?p kula??mla duyduklar?m. televizyonda izlediklerimi de eklesem daha kimleri kimleri sayar?m.

?imdi de s?ra bilicte. y?llard?r ligin ilk yar?s?nda havlu atan tak?m? 30. haftaya lider soktu?u halde final ma?lar?n? oynayamad??? i?in, 8-0 liverpool travmas?n? atlatmam?z? sa?lad??? ve avrupa karnesi 8-0, 6-0, 5-0, 4-0l?k ma?lubiyetlerle dolu tak?mla arsenal'e, tottenham'a, liverpool'a k?k s?kt?rd??? halde brugge ma??n?n son yar?m saatlik b?l?m?ndeki basit hatalar nedeniyle elendi?i i?in yerin dibine soktunuz. ne insanl??? kald?, ne futbol bilgisi, ne karakteri.

elindeki vasat kadroyu bu seviyelere y?kseltenin bilic oldu?unu g?rmeden, "bu kadroyu nas?l ?ampiyon yapamaz" triplerine girdiniz. ayn? oyunculara 1-2 y?l ?nce neler dedi?inize bakabilirsiniz. burada duruyor hepsi. sanki her y?l ?ampiyon oluyormu? gibi davran?lan o be?ikta? 1995 y?l?ndan 2015 y?l?na sadece 2 (yaz?yla: iki) kez ?ampiyon olmu?. bu tak?m senelerdir ligin ilk yar?s?nda havlu at?yor. ne ?abuk unuttunuz?

rakiplerin kendi sahalar?nda ald??? seyirci ve hakem deste?ini g?rd???n?z ve puan durumuna etkisini ad?n?z gibi bildi?iniz halde 2 senedir kendi evinde oynamayan teknik direkt?r? yerden yere vurdunuz. her ?eyi ge?tim, stats?zl???n cefas?n? 2 sene ?eken, ?ehirden ?ehir dola??rken a?z?n? a?mayan, bu halde y?llard?r avrupa'da ba?ar?ya hasret tak?ma liverpool, tottenham zaferleri ya?atan teknik direkt?r bir y?l da yeni stad?n sefas?n? ?ekerek tak?m y?netmeyi hak etmiyor mu? olimpiyat stad?nda bombo? trib?nlere oynarken neredeydiniz? ?imdi vodafone arenada bilice kar?? ?demeniz gereken bir vefa borcu yok mu ger?ekten?

iyi bir sezon ge?irdik, sonlar?nda fiziki, psikolojik ve taktiksel olarak d??t?k, kadromuzun yetersiz kald???n? g?rd?k, bilic de hatalar yapt? ve 3. olduk. bu kadar basit. ?ampiyonu tebrik edip niye yolumuza bakam?yoruz? son 3-4 ma? d??t?k diye neden koca sezonu, ba?ard?klar?m?z? ya?anmam?? sayal?m? 3 sene ?nceki be?ikta?'a, ge?en seneki be?ikta?'a ve bu seneki be?ikta?'a bak?yorum. tart??mas?z ilerleme var. do?ru yolday?z. seneye daha iyi olaca??n? g?rmek i?in kahin olmaya gerek yok. neden silba?tan ba?l?yoruz?

al?nmaca g?cenmece yok, ben de koyu bir be?ikta?l?y?m ama be?ikta? seyircisi ergen bir seyircidir. tabii ki aram?zda olgun insanlar, m?thi? adamlar, g?n?lden destek veren harika kad?nlar da var. ama ortalama be?ikta? seyircisi ergendir. futboldan pek anlamaz. anl?k tepkiler verir. bunlar? rasyonel analizler gibi sunar. duruma g?re an?nda taraf de?i?tirir.

bunun g?zel yan?; ger?ekten istedi?inde yeri g??? inletir bu seyirci. t?rkiye'nin t?m iddial? seyircilerinin ortas?nda ma? izledim, avrupa'da da ?ok ciddi ma?lara gittim. g?n?nde be?ikta? seyircisinin etkisinin yar?s?n? kimsede, hi?bir statta g?rmedim. ba??r?rken biz mi sall?yoruz yoksa deprem mi oluyor bilemezdik in?n?'de. "d???ncelerimi bile duyamad?m" demi?ti manchester united'?n kalecisi. ama k?t? taraf? da ?u; bu taraftar ger?ek bir ergen kadar duygusal. olaylara mant?kl? yakla?m?yor.

?lkede herkes futbolu ad? gibi biliyor s?zde ama futbol teorisine ili?kin adam gibi tek bir t?rk?e kaynak yok. demek ki talep yok. o girsin, bu ??ks?n, o nas?l oynar, bu nas?l oynamaz. derinli?imiz bu. futbol taktiklerini futbolcular?n diziliminden ibaret zanneden insanlardan olu?uyoruz. schuster'e de sabredemedik, del bosque'ye de. bir model olu?turmaya niyetli olan kimseye tahamm?l?m?z yok. varsa yoksa k?sa vadeli ba?ar?lar. sonra ayn? adam barcelona ma??nda "bunlar?n oynad??? futbolda bizimki ne" geyi?i yap?yor. kusura bakma da, b?yle lige, b?yle taraftara, bu kadar futbol.

sevinmek i?in sevmedik diyor ama sevinemedi?inde hemen adam as?yor bu seyirci. sevmeyi bilmeyen ayars?z bir grubuz biz. bilic'i de ast?k, hay?rl? u?urlu olsun, s?radaki gelsin. ne olacaksa art?k.

Al?nt?d?r, lakin virg?l?ne kadar hemfikirim.
              Bu kadar.

Yorum Yap

Aslı Tuncay ?zata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                1-Bili?`i g?nderirlerse Be?ikta? 3-4 sezon daha ?ampiyonluk g?remez
                2-
                2004 ten sonra ka? teknik direkt?r geldi, ka? ?ampiyonluk g?rd?k ? bunun hesab?n? yapsalar vazge?erler g?ndermekten
                3-
                Gordonuda devaml? g?ndermeye kalkt?lar, Sn. Seba kimseyi dinlemedi, sonu?lar? ortada, Be?ikta? tarihinin en iyi d?nemini ya?ad?

benim g?r?
                ??m 1 sezon daha kalmas?ndan yana
                b?lent abiiimmmm nas?ls?n?

1- Be?ikta? zaten her sene ?ampiyonluk g?rm?yor ama bili? kal?rsa derbi galibiyeti bile g?remeyecek gibi
                2- 2 senedir tek ba?ar?s? 3. olmak. t?rkiye kupas? bile yok.
                3- Gordon'u sen daha iyi bilirsin. Bili? ile k?yaslamak adama k?f?r. Adam geldi?inde derbi de kazanm?? t?rkiye kupas? da alm??.

Benim g?r???m 1 sezon daha kal?rsa yeni statta yine 3. olur bu sefer dayak yer.

yeni gelecek TD nin elinde sihirli degnek olacaginimi saniyorsun ? diyelim yeni bir TD geldi, takim sil bastan olacak, yeni TD yeni taktik demek, oyuncular alisana kadar devre bitecek, yine buradan yeni TD gitsinmi kalsinmi diye konu a?ilacak, bence Kalmali, zaten Kul?b?n Parasi yok, UEFA dan 1.5 milyon Euro ceza geldi, yeni TD demek olmayan parayla yeni bir takim kurmak demek, hee getirirsin T?rk bir TD o zaman senden pahali transfer istemez , ?emisgezekspordan Ahmet, ?ebinkarahisarspordan Mehmeti aldinmi yeter !

Yorum Yap

tamam arkada? bili? gitsinde ?imdi ben size soruyorum Allah a?k?na, bili? de?ilde hocam?z ?u an hamza olsayd? ?ampiyon olma ihtimalimzi varm?yd? sizce. yani bili? hamza ya da ismailden daha m? k?t? hoca.

bana g?re bili? iyi hoca de?il ama hamza ve ismail bili?ten daha k?t? hocalar. sorun hocadan ?nce mevcut tak?m kadrosunda ve yalan s?ylemeyi bir huy haline getirmi? f.o da...

Yorum Yap

birileri bu olanlar?n hesab?n? vermeli.

Yorum Yap

Aslı Ali Ibis tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      tamam arkada? bili? gitsinde ?imdi ben size soruyorum Allah a?k?na, bili? de?ilde hocam?z ?u an hamza olsayd? ?ampiyon olma ihtimalimzi varm?yd? sizce. yani bili? hamza ya da ismailden daha m? k?t? hoca.

bana g?re bili? iyi hoca de?il ama hamza ve ismail bili?ten daha k?t? hocalar. sorun hocadan ?nce mevcut tak?m kadrosunda ve yalan s?ylemeyi bir huy haline getirmi? f.o da...

?u anki lig s?ralamas?na g?re evet daha k?t? hoca.. B?t?n ma?lar? kaybetmi?sin ba?ka bir a??klamas? olamaz.. Futbolun kural? basit , s?ralamada ka??nc?s?n : o kadar ba?ar?l?s?n..?u ana kadar kazanmas? gereken hi? bir ma?? kazanamad? fark?ndam?s?n?z????

Ama evet son c?mlene y?zde y?z kat?l?yorum f.o hepsinden beter..

Yorum Yap

GS antren?rs?zde Sampiyon olacakti bu sezon, mesele iyi veya k?t? antren?r degil.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  866248.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  73.9 KB

Yorum Yap

son 3 noktas?na kadar kat?l?yorum

Yorum Yap

GS antren?rs?zde Sampiyon olacakti bu sezon, mesele iyi veya k?t? antren?r degil.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  866248.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  73.9 KB
                            affina siginarak abi, madem bu isler b?yle y?r?yor neden biz bunu yapmiyoruz?

simdi biliyorum linc edilecem ama bu d?zen b?yle ilerliyor ise bizde bunu yapmak zorundayiz yoksa 20 sene sonra anca 3 yildizi takariz

Yorum Yap

?u gaziantep ma??n?n ikinci yar?s?nda ka??rd???m?z onca pozisyondan biri gol olsa bamba?ka ?eyler konu?acakt?k burda.. o antepi yensek onun morali ve ?zg?veniyle akhisar ve konya'y? da a?ard?k.. hadi antep'e yenildik akhisar ma??n?n uzatmas?nda cenk bir ad?m geride olsa att??? ofsayt olmayacak yine bamba?ka ?eyler konu?aca??z.. hadi biz yapamad?k gs ?st ?ste antep e 85 te konya'ya 84 te att?, mersin tek kale oynad? yine ?ans? ile yendi, gen?ler ma??nda kaleci satt? ma?? ald?, akhisar ma??nda bilal satt? ma?? ald?, kas?mpa?a ma??nda veysel g?z g?re g?re satt? ma?? ald?.. fener desen sivas? son dakika gol?yle zar zor yendi, mersin 10 ki?i kalmasa fark yapacak 10 ki?i kald? 93 te att?.. son haftalarda hakemler bizi yedi fenerle gs nin ?n?n? a?t?.. yahu kimse bana tecr?be winner falan filan demesin onlar ?ansl?yd? arkalar?nda hakem vard? lobileri vard? biz ?anss?zd?k hakemlere ra?men ma?lar oynad?k.. yemin ediyorum ne fener ne gs bizden iyi tak?m de?il.. sezon boyu t?m ma?lar? seyrettim.. bu adamlar bizi yendikleri ma?lar da bile ma? boyunca oyuna h?kmettikleri b?l?m yok.. yemin ediyorum alkolik oldum son 3 hafta..

Yorum Yap

[ATTACH]7043[/ATTACH]
                                Kap? falan a??lmad? bunlara. ?nlerindeki kap?lar? mente?esinden s?k?p att?lar.

Bari ?n?m?zdeki sezonun ?ampiyonluklar?n?n tapusunu vermemi? olsalar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X