Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

HAYIR kullanacag?ma EVET demi?im.. i?yeri yogundu kafam dag?lm?s... gitmeli mi diye anlam?s?m (
    En son düzenleyen Ismail.Kaya.; 20-05-2015, 22:51.

Yorum Yap

fikret gitmeden bilic gitmesin

Yorum Yap

Necip, Olcay, Pektemek ?srar?, Ozzy ve Franco yu bitirmesi kendi sonunu haz?rlamas? oldu. Giderse hem ?z?l?p hem sevinicem. Olmad?, tutmad?.

Yorum Yap

Bilic gider x gelir y?netim mant??? de?i?medikce seneye de gelen hoca i?in anket yapar?z gitsin mi diye. Ba?ar?s?zl?kta faturay? hocaya kesmek ne g?zel. Seneye buralar ah bilic nerdesin ke?ke gitmeseydin diyenlerle dolacak ama ?ok ge? olacak. Olan yine bize olacak

Yorum Yap

Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş
            Aslı Ozan Kerman tarafından Gönderilmiş
            bok at?cam diye samet aybaba ?rnegi vermek volume1030502052... s?k?lmad?n?z m?. schuster, del bosque lerde geldi noldu? zihniyet de?i?medikten sonra mourinho gelse nolcak

kimseye bok at?ld??? felan yok terbiyeli ol biraz. Savunacaksan?z savunun ama Samet Aybaba ile ayn? ba?ar?lar? yakalam?? bilic yalanm?. Kadro kalitesi olarak bilicin kadrosu ve teknik ekibi ile m?sade edinde son 3 hafta kala kopal?m ligtden.
            Samet Aybaba ile ayni basariyi yakalamak? Sadece Deplasman'da bu sene topladigi puan ile Sir Samet zamanin da ki puana bak. Bu takimin Stadsiz ve + Avrupa maclarina cikti, kac kusur maca cikti 1 sezonda, yasanan onca sakatliklara ragmen, kendi stadi olsaydi acik ara sampiyon olmustu ve simdiye sampiyonlugunu ilan etmisti! O zaman burada herkes Bilic Bilic diye bagiyor detekliyor olurdu!

gecmi? in?n? istatisliklerine bak?nca bence de oynat??? bu futbolla coktan istifay? basm??t?. olimpiyatta tolgaya az tepki koyunca olanlar? hat?rla.

Bilic bask? kald?ran bir hoca de?il maalesef neden anlam?yorsunuz.

Yorum Yap

bilic bu sene derbi kazanamad? belki ama onun bu sene avrupada ald??? puanlar sayesinde 2016/17 sezonunda ?ampiyonlar ligi gruplar?na direk bir tak?m g?nderebilece?iz.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Ya??z G?ls?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                bilic bu sene derbi kazanamad? belki ama onun bu sene avrupada ald??? puanlar sayesinde 2016/17 sezonunda ?ampiyonlar ligi gruplar?na direk bir tak?m g?nderebilece?iz.
                K?sacas? kendimize hayr?m?z yok rakiplere ?al???yoruz.

Yorum Yap

Metin al albayrak, bili? ile devam etmek istiyoruz dedi ?imdi ntv de. Edin edin. Bi kez daha ???nc? olal?m.

Yorum Yap

Hocay? ?ok ipratt?lar bu saatten sonra kalsa ne olur gitse ne olur Gitmesi gerekenler kul?b?n ba??ndayken

Yorum Yap

Karars?z?m dedim ama bir yandan kals?n diyorum. Kim gelecek ki yerine? Off off...

Yorum Yap

olayda bu kadar ?srar etmesi bile bende antipati yapmaya ba?lad?

Yorum Yap

Hoca'lar ele?tirilir ?unu oynatt?, bunu oynatmad? diye. G?r??ler farkl?d?r.
                          Bili? gider mi kal?r m? bilemiyorum ama,
                          T?rk! Futbolu ??r?m??t?r, koku?mu?tur.
                          Bili? giderse yerine gelecek her yerli Hoca, ??r?m?? sistemin ?r?n? bir piyon olacakt?r.

Yorum Yap

teknik direkt?r de?i?imiyle bi yere gidilemedi?i belli,g??l? bir y?netim gerekli.bu tak?ma tottenham arsenal ma?lar?nda,ilk geldi?i 4 ma?ta vs. g?zel futbolu oynatan da bili?'tir.bu kadar hakem oyunu bu kadar dalaverenin i?erisinde adam? yaln?z b?rak?rsan?z nas?l kontroll? kalmas?n? bekliyosunuz? bu adam ba?kan m? y?netici mi de ??ks?n hakemlere ayar versin,ge?en sene yapmaya ?al??t? i?te hakemler ??yle hakemler b?yle dedi hi? bir tesiri olmad?.her td de?i?ikli?inde oldu?u gibi yine ba?tan sarman?n bi anlam? yok

Yorum Yap

Aslı Zeki Kutun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Karars?z?m dedim ama bir yandan kals?n diyorum. Kim gelecek ki yerine? Off off...
                              k?l??daro?lu mu gelecek? bi' defa adamda liderlik vasf? yok.

(dayanamad?m, espri yapay?m dedim ama lin? edilmem umar?m.)

Yorum Yap

Metin Albayrak gelecek y?l bili? le devam demi?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X