Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?imdi kals?n diyenler yeni sezonda ilk k?t? ortamda istifa etsin diyenlerin ba??nda gelecektir.(b?y?k ?o?unlu?u)
    Gitsin diyenler? Onlar ne yapacak hoca gidince?
    Ne yapmam?z gerekiyor?? Veya bir ?ey mi yapmak laz?m.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Orman'a zerre kadar g?venmem ama bu defa ?ok iyi ve i?imize sinen bir hoca getirecek bak?n g?receksiniz. R?za,Samet, ?ifo falan bunlar? art?k o da yapamaz biliyor art?k son kur?unda oldu?unu.
      Bu tarz c?mleleri 3 senedir kuruyoruz. Sonu? ortada. Bu y?netimin getirece?i en iyi teknik adam Sergen Yal??n'd?r. Daha iyisini beklemeyin.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Mert Tunca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ahmet Dumlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Slaven Bili? neden kals?n diye soranlar okumal?.

http://www.medyaspor.com/kose-yazila...aven-bilic-654
        Eline sa?l?k. ?zellikle Dortmund ?rne?inden sonraki k?s?m i?in diyecek bir ?ey yok. Her ?ey ortada zaten. Ama bu forumda ?ampiyon yapamayan duramaz yazan o kadar ?ok insan var ki. O sebeple Bilic gibi bir adam? da eskiden oldu?u gibi harcayacaklar. Bu d?zen b?yle gider. Zaten bas?n da bunu istiyorsa Be?ikta? i?in iyi olmayaca?? kesindir. Gelecek olan adam yine gidecektir. Sonra yine "ke?ke" kelimeleri ile c?mleler kurulmaya devam edilecektir. Biz bunu taraftar olarak hak ediyoruz..

Te?ekk?r ederim lakin taraftar?n girdi?i ruh halini ?z?lerek izlemekten ba?ka bir ?ey gelmiyor elimizden.

Yorum Yap

Bilic 2 senedir tak?m?n ba??nda. Ge?en seneyi hat?rlayal?m. 4 te 4 yapm?? Bursayi deplasmanda sahay? dar etmi? muhte?em ba?layan bir tak?m. Malum gs ma??ndaki olaylardan sonra 4 ma? saha kapama cezas? alm?? bir tak?m. Hert?rl? s?k?nt? kadro darl??? Olimpiyat stad? falan filan. Bu seneye bakal?m. Sorunlar?n bir?o?u devam ediyor. En ba?ta stadsizlik. 10 larca kez aleyhimizde olan hakem hatalar?. K?f?r lerden dolayi al?nan tribun kapamalar. ?aibeli goller. Rakiplere verilen haks?z penaltilar. ?al?nan puanlar. Her?eye ra?men 31. Haftaya kadar umutlar?n? ta??yan bir tak?m. Bir hoca. Bir ?ehir (ankara) g?lge etmeyin ba?ka ihsan istemez. Gordon da ilk geldi?i sene ba?ar?s?zd?. Ben hocaya inan?yorum. ?ok basit bir matematik yapay?m. Olimpiyatta oynanan ma?larda yanl?? hat?rlam?yorsam sadece Bursayi yendik. Bu ma?lar ?n?n?'de olsa ka? ma?? al?rd? bu tak?m. Herkes tutturdu ?ampiyonluk gitti diye. Her do?um sancilidir. Bu hoca vodafone Arena da 40 bin ki?i ?n?nde bir seneyi hak ediyor. Ba?ar? istikrarla gelir. Saygilarimla.

Yorum Yap

Belki de kalmal?,ama benim o r?prtajdan ald???m mesaj,kendisinin de pek kalmak istemedi?i...

Yorum Yap

Aslı Mustafa Mert Tunca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Orman'a zerre kadar g?venmem ama bu defa ?ok iyi ve i?imize sinen bir hoca getirecek bak?n g?receksiniz. R?za,Samet, ?ifo falan bunlar? art?k o da yapamaz biliyor art?k son kur?unda oldu?unu.
              Bu tarz c?mleleri 3 senedir kuruyoruz. Sonu? ortada. Bu y?netimin getirece?i en iyi teknik adam Sergen Yal??n'd?r. Daha iyisini beklemeyin.
              Ben de diyorum ki en a??a?? ?enol Hoca gelecek bak?n g?r?n.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Nurkan Irmakli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Belki de kalmal?,ama benim o r?prtajdan ald???m mesaj,kendisinin de pek kalmak istemedi?i...
                Sen olsan b?yle bir ortamda m?cadele eder misin abi?

Yorum Yap

tamam arkada? bili? gitsin
                  bu y?netim kimi getirecek luce? jorge jesus?
                  hadi diyelim y?ll?k ?crette anla?t?lar bu kadroya bu adamlar takviye istemeyecek mi ?
                  istemeden bu kadroyu ?ampiyon yapabilecekler mi ?
                  hakemler luce geldi diye hakk?m?z? yemeyecek mi?
                  bilic giderde sergen ?enol g?ne? fln gelirse a??r s?verim burada

ben size ?n?m?zdeki sene olacaklar? s?leyim
                  haziran aylar?nda yok luce geldi yok jesusu navas yok preudhomme yok gerets yok ?u bu derken oyalanaca??z haftaya netle?irler bitmeyecek
                  bu arada hoca daha tak?m?n ba??nda yokken maxi pereiralar de jonglar vlaarlar havada u?u?acak
                  sonra ?enol g?ne? fln gelecek
                  bu havada u?u?an isimlerden hi? birisini alamayacaklar yine bilmem hangi tak?m?n sa? bek oyuncusu ile BONSERV?S kar??l??? anla?acaklar bizede ilerde ?ok iyi futbolcu olacak y?ld?z aday? diye yutturmaya ?al??acaklar
                  sonra lige iyi bir ba?lang?? yapaca??z
                  bu sene ?ampiyonlu?un en b?y?k aday? yine biz olaca??z sonra hakemler yine ince ince dilim dilim do?rayacaklar
                  27-28. haftada iyice ayyuka ??kacak ama be?ikta? bask?y? kald?ram?yor diyecekler hi? hakemler konu?ulmayacak
                  y?netim t.d karar?n? g?zden ge?irecek

??nk? y?netim her?eyi be?ikta? i?in yap?yor su?lu teknik direkt?rd?r!!!!!!

Yorum Yap

Bilic g?nderildi. Bakal?m kimi getirecekler tak?m?n ba??na.

Yorum Yap

Ayr?ca ismail, veli, necip, mustafa, tolga, olcay(zaman?nda ?ok savunmama ra?men) v.b. gibi futbol fukaralar? ile futbol oynatmaya ?al??mas? bile deli sa?mas?d?r.

Yorum Yap

ilk yar?da ki konya ma??ndan beri tak?m gram top oynamad? ama ?le b?le bi ?ekilde kaliteli adamlar g?n?n de oldumu bi ?ekilde ma?lar? ?evirdik .
                        ama son gene h?sran.

ma?lar? tek tek d???n?n oynana futbola bak?n allah i?in iknc yar? hep kanser

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş
                          Aslı Ozan Kerman tarafından Gönderilmiş
                          bok at?cam diye samet aybaba ?rnegi vermek volume1030502052... s?k?lmad?n?z m?. schuster, del bosque lerde geldi noldu? zihniyet de?i?medikten sonra mourinho gelse nolcak

kimseye bok at?ld??? felan yok terbiyeli ol biraz. Savunacaksan?z savunun ama Samet Aybaba ile ayn? ba?ar?lar? yakalam?? bilic yalanm?. Kadro kalitesi olarak bilicin kadrosu ve teknik ekibi ile m?sade edinde son 3 hafta kala kopal?m ligtden.
                          Samet Aybaba ile ayni basariyi yakalamak? Sadece Deplasman'da bu sene topladigi puan ile Sir Samet zamanin da ki puana bak. Bu takimin Stadsiz ve + Avrupa maclarina cikti, kac kusur maca cikti 1 sezonda, yasanan onca sakatliklara ragmen, kendi stadi olsaydi acik ara sampiyon olmustu ve simdiye sampiyonlugunu ilan etmisti! O zaman burada herkes Bilic Bilic diye bagiyor detekliyor olurdu!

Yorum Yap

Bili? ne gibi bir ???k verdi de kals?n deniyor? iki y?ld?r d?nem d?nem heyecanland?k.. bazen ger?ekten g?zel oynad?k ve bunun kal?c? olaca?? varsay?m?yla pek ?o?umuz hocaya destek olduk. Ama %90 ihtimalle son 5 haftaya lider giren hoca sezonu liderden min. 10 puan fark yiyerek kapatacak.. ne anlad?m ki ben bu i?ten?.. hangi oyuncuya level atlatm??? sosa ve ba zaten olaca??n? olmu? oyuncular iyi k?t? bir ?ok ma?ta ellerinden geleni yapt?.. t?re demeyin l?tfen t?re de c?v?tt? mental olarak zerre geli?emedi.. kerim, o?uzhan, tosun, pedro kimi parlatt? mesela?.. At?n? azc?k kendini g?stermeye ?abalad? formay? unutturdu.. G?nay mecburen formay? kapt?.. yani ???k nerede? neye g?venelim?.. stad yoktu.. peki kendi stad?nda oynasa daha ?ok puan toplayaca??n? nas?l garanti edersiniz? taraftar bask?s? olmadan belki de daha ba?ar?l?yd?.. nitekim ?ampiyonlu?un ?'sinden bile panik olan bir teknik heyet ve kadro varken kendi saham?zda oynaman?n bize avantaj sa?layaca??ndan nas?l emin oluruz? daha beter erllerinin ayaklar?na dola?ma riski olmad???n? nas?l s?yleriz? Liverpool'u eledi te?ekk?r ederiz.. ama ?ampiyonluk yok kupa yok avrupa'da ??ta y?kseltme yok ?ampiyonlar ligi bileti yok.. derbi galibiyeti yok.. ben anlamad?m bir ?ans? daha hak etmek i?in ne yapt?? Be?ikta? bir ?sre ligin en iyi futbol oynayan tak?m? olarak payelendirildi.. a??k s?yliyeyim hak verdim.. ama ge?mi?e d?n?p bak?nca mesela bursaspor'un da ?ok iyi oynad??? ma? say?s?n?n pek ?st?ne ??kamad?k.. tak?m 1. devrenin sonlar?na do?ru d??t? ve bir daha da toparlayamad?.. i?i son 5 haftaya ta??yabilmemizde rize, sivas, karab?k mucizelerinin pay? ?ok b?y?k.. kabul edelim.. hepsini ge?tim bir kere kendisinin ?ampiyonluk gibi bir hedefi oldu?unu sanm?yorum.. yar??mac? bir teknik adam de?il.. y?netim zaten berbat onlar?n hatalar? su g?t?rmez.. ama bu da bili? ger?eklerini ?rtmez.

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ilk yar?da ki konya ma??ndan beri tak?m gram top oynamad? ama ?le b?le bi ?ekilde kaliteli adamlar g?n?n de oldumu bi ?ekilde ma?lar? ?evirdik .
                              ama son gene h?sran.

ma?lar? tek tek d???n?n oynana futbola bak?n allah i?in iknc yar? hep kanser
                              Peki bu s?re i?erisinde gs ve fb nas?l oynad? ve nas?l ma? kazand? hi? takip ettin mi ? Gs Avrupa'da her ma? 4 yerken biz ingiliz tak?mlar?na kafa tuttuk. Fb'nin ilk yar? 1 ikinci yar? 2 olan en az 4 tane ma?? vard?r. Ayn? ?ekilde gsnin de 2-3 ma?? var 2-0 dan 3-2 ma? ?evirdi adamlar. Bence bu sezonun en iyi top oynayan tak?m? Be?ikta?'t?. Her ma? iyi oynad? demiyorum ama en ?ok biz iyi oynad?k. ?u son haftalarda yaz?k oldu.

Yorum Yap

Be?ikta?'?n 15:00'de ba?layan Y?netim Kurulu toplant?s? sona erdi. Resmi a??klama yok ancak Bilic kalan 2 ma?ta tak?m?n ba??nda. (TRTSpor)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X