Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

He luce diyenlerde ruyadan uyansin. Gelmez

Yorum Yap

Aslı Volkan Akda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      lucescu : [ATTACH]7041[/ATTACH]

bilic : [ATTACH]7042[/ATTACH]
      Luceye bak b?yle bir kariyer yok.Teknik Direkt?r bu i?te.

Yorum Yap

Aslı Cem Mert Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        gitti?i iyi oldu bi takm??s?n?z liverpoolu eledik tamam eleyen bizim club bruja 2 ma? yenilip elenen biz degilmiyiz kupa alm???z gibi konu?may?n ?ans? yok yaver gitti baz? yerlerde rize ma??nda rakip tak?m 9 ki?i kald? bizden iyi top oynad?lar 85 90 aras?nda penalt? kazand?kta anca ?yle ald?k galibiyeti birazda olumsuz taraf?n? g?r?n bilic degil mi francoyu yedek bekletip necipi sahaya s?ren necip ka? ma? bize puan kaybettirmedimi yapmay?n allah a?k?na bursa ma??na derbi diyen bi hocadan bahsediyoruz tamam k?t? defolsun demiyoruz ama be?ikta? i?in ger?ekten yeterli de?il eski?ehir bal?kesir erciyes hepsine puan b?rakt? tak?m 80 den sonra eli aya?? titriyordu be?ikta?? galiyetlerle buraya getirsede ?ampiyonlu?u hediye eden bilictir. Hakem hatalar? diyecek olursanda oyun icinde atars?n 3-4 tane hakemin g?z?ne bakmazsn penalt? ver diye kimseye mahkum olmazsn
        Rakiplerimiz ?ok mu iyi oynad? da b?t?n ma?lar? kazand?.. ???? Bak?n bakal?m gs nin fb nin ma?lar?na. 80 den sonra att?klar? hakem yaratmas? gollerle buraya kadar geldiler. Bu lig o kadar kolay de?il. Her ma? 3-4 tane gol atamayabilirsin. Biz bu sene a??k ara en iyi topu oynayan tak?md?k. Ama son ma?larda ?ans?m?z yaver gitmedi. son iki ma?ta 41 ?ut at?p 2 gol bulduk ve ligden koptuk. Ama bu t?m sene boyunca en iyi topu oynad???m? ger?e?ini de?i?tirmez. ?yle bir yaz?yorsunuz ki sanki gs fb her ma?? 5-0 kazand?. Tamamen ?ansla geldiler buralara..

Yorum Yap

Mourinho gelse bu ligde biz ?ampiyon o la ma y?z. Bu kadar g?z g?re g?re yap?lan hatalar gasp edilen puanlar ve basiretsiz y?netimin bunlara ??k?p bir?ey dememesi ... nolacak luce gelse moriunho gelse. ?nce y?netim de?i?mesi laz?m. Ha kim gelir kim gelmez onu bilemem ama tepki koyacak bir y?netim istiyorum.

Yorum Yap

Aslı Berkay Ozgultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            -------------tolga----------------
            serdar---pedro---ersan---motta

?u 5 linin ?ampiyon olma ihtimali 0 ve ligin ?o?u ma??n? b?yle oynad?k.bunlara ra?men ?ok ma? kazand?k.bili? korkak ama acaba ?u 5 li y?z?nden mi korkak onuda bilmiyorum.
            ac? ama bana g?re bizim kadro bursan?n kadrosundan bile k?t?
            Bursa'n?n kadrosu iyi diyorsak bu ?enol Hoca sayesindedir. Sene ba??nda Serdar Aziz, ?ener, Ozan, Emre, Volkan, Fernandao gibi oyunculardan birinin ad? ge?se k?yameti kopar?rd?k. ?imdi hepsi mevkilerinin en iyileri aras?nda ve hi? birine de hay?r demeyiz.

Yorum Yap

Bili?'in gitmesi y?netimi ve ya futbolcular? temize ??karmaz...

Bili?'ten 1 milyon kat daha fazla y?netim sorumludur...

Ama futbolculara k?zam?yorum ??nk? kapasiteleri o kadar,para mevzusuna gelince ise ?unu s?ylerler adama "?mzalamasayd?n g?zel karde?im silah zoru ile mi imzalad?n Pektemek ile s?zle?meyi?"...

Yorum Yap

Gs nin geri 5 lisi bizimkinden de le?.

---------------Muslera-------------

Sabri---Chedjou----Hakan--Telles

Muslera d???nda hepsi le? , sorun orda de?il.

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Hic objectif olamiyoruz ayrica semih var orda

Yorum Yap

Ya ulan luceyi begenmeyenler var haha bir de demiyormu kupayi verdi unutmadim adammi dedi cemcim bize 5 kirmizi ver iste bilicin kaybettigi sezonda boyle hatirlanacak! Bilic te dograndi! Luce kadar degil kendi elinde imkanlarida oldu hatta hatta ben inaniyordum bir sekil olacagina ama cok inatci tercihlerle kendini yakti!

Yorum Yap

Hakan de?il Semih var orda. ?teki stoper de Fransa'da iki kere y?l?n defans? se?ilmi?. Telles desen Brezilya milli tak?m? havuzunda olan bir futbolcu. Muslera'ya zaten diyecek bir?ey yok. Sa? bek olarak da ellerinde Tar?k ve Olcan gibi opsiyonlar? var. Bence bizden ?ok daha iyiler.

Yorum Yap

cnm kardes?m
                        defans? k?t? kalec?s? muazzam ayr?ca chedjou sem?h fena goturmed?ler
                        bunun yan?nda onler?nde selcuk melo var
                        b?z?m bu defans?m?za koy musleray? bu sene rahat samp?yonduk
                        veya onler?ne koy melo selcuku y?ne olurduk...onlar?n savunma kotulugunu kapatacak kalec? ve on l?berolar var b?zde hepsinden b?raz var ba?ka b?rsey yok bu b?lgelerde b?rb?rler?n?n a????n? kapatacak b?r yap?m?z kal?tem?z yok heps? orta kal?te...

Yorum Yap

neye g?re le? ayr?ca semih gibi sa?lam bir stoperi var gs nin ilk yar? full oynad? ikinci yar? sakat oldu?u i?in oynamad?.
                          muslera,chedjou,semih gayet sa?lam bi ??l?.
                          telles ve sabri zay?f kal?yor biraz ama orta g?bekleri sa?lam.bizde bir tane g?venilecek adam yok.
                          ayr?ca muslera ba?l? ba?l?na bi hikaye konusu.

Yorum Yap

Sabri Serdar dan iyi, Chedjou b?t?n stoperlerimizden iyi belki Sivok ile denktir ama Sivok da sezonun yar?s? sakatt?, Balta Ersan dan k?t? de?il, Telles de Motta dan k?t? de?il. Muslera zaten a?m?? durumda. Di?erleri de bizden k?t? de?il nas? de?erlendirdiniz anlamad?m ? Serdar Sabri den iyi derseniz bu tam pop?list bir yakla??m olur Sabrinin istatistiklerinin alay? serdar? 2 ye 3 e katl?yor.

Yorum Yap

Aslı Serdar Kirkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Mourinho gelse bu ligde biz ?ampiyon o la ma y?z. Bu kadar g?z g?re g?re yap?lan hatalar gasp edilen puanlar ve basiretsiz y?netimin bunlara ??k?p bir?ey dememesi ... nolacak luce gelse moriunho gelse. ?nce y?netim de?i?mesi laz?m. Ha kim gelir kim gelmez onu bilemem ama tepki koyacak bir y?netim istiyorum.
                              buda fakir avuntusu oluyor bizdeki sen ??k 2-3 farka t rakibe bak bakal?m hakemin ne etkisi oluyor. ite kaka gidersen hakemde etki eder rakipte sen sahaya ??k?p bal?kesiri konyay? ezem?yosan oyun olarak su?u hakemde aramak da bir yere kadar hakemler ?erefsiz mi e?refsiz bu ger?ek de?i?mez

Yorum Yap

?Ar?? @forzabesiktas ? 22 dk.22 dakika ?nce

"stat vard?,s?n?rs?z imkan vard?, o vard?,bu vard?,her ?ey iyiydi bi bilic k?t?yd? he mi.reza kals?n bilic gitsin he"

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X