Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Comandante! Seninle Arsenal'in eline verece?iz in?allah!

Yorum Yap

yan?lt beni neolurrrrrrr

Yorum Yap

Takima yavas yavas bir sistem oturtuyor gibi, yillarca topu alinca daaan diye ileri vurma sisteminden ayaga oynayip hizli cikma sistemine gecis guzel oldu hocam , boyle devam..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Takim savunmasina kazandirdigin ivmeyle,her gecen gun daha fazla saygi duyuyorum sana hocam.

Yorum Yap

geldi?i g?nden beri seviyorum bu adam?
            sayg? duyuyorum

Be?ikta?'a ?ok yak???yor.
            iyi hoca m??
            bence yeterlidir.
            bug?ne kadar g?rd???m tek eksi?i oyuncu de?i?iklilerini yapmakta ge? kal?yor...
            o kadar kusur kad? k?z?nda da olur.

umar?m uzun y?llar devam ederiz..

Yorum Yap

Efsane olacaks?n!

Yorum Yap

sonuna kadar yan?nday?z hocam.. 10 sene burada kalman dile?iyle..

Yorum Yap

hocay? seviyorum elindeki kadro belli.. ??yle iyi bi kadro verelim ben avrupa da kupa getirece?ini d???n?yorum. uefa kupas? tabi cl biraz u?uk olur

Yorum Yap

Hocay? ?zellikle rakip analizi ve ilk oyun plan? konusunda ba?ar?l? buluyorum. Fakat bazen i?ler istedi?i gibi gitmediginde mudale etmekte gecikebiliyor ya da yanl?? m?dahalede bulunabiliyor. Buna ra?men Bilice inan?yor ve g?veniyorum. Kendi stadimizda bir sezon tamamlayasiya kadar da ko?ulsuz ?arts?z destekliyorum.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yiyor ama calisiyor

Saka bi yana saha icinde 1-2 yanlisi disinda cok ust seviyede. Bu adamin eline Ba seviye 2 yabanci daha verebilirsek sampiyon yapacagina inancim tam.

Umarim bu yil sampiyon olur yeni stadi Bilic'le acariz. Basarili olmasini cok istiyorum.

Yorum Yap

Comandante!!!!!!!

Yorum Yap

Ba?ar?/Ba?ar?s?zl?k kriterleri sen s?z konusu olunca bir kenara be hocam.
                          Ge?en sene stad? yoktu tak?m?n, bir kirac? kald??? evde ne kadar mutluysa, o kadar mutluyduk..
                          G?r?nen o ki bu sene de olmayacak stad?m?z...

Sana ?ok yetenekli oyuncular almad? y?netim, belki bir iki tane...

K?t? y?netilen bir kul?b?n futbol tak?m?n?n ba??ndas?n.
                          Her ?eyden ?nce ADAMs?n hocam, ki bu ?zellik bu camia i?in ?ok b?y?k bir anlam ifade eder.

Tarz?n, olaylara yakla??mlar?n, verdi?in tepkiler vs..
                          Bizden birisin be hocam, sen bildi?in benim gibi bir taraftars?n.

Lig TV'de r?portaj esnas?nda o bilmemne Markus Merk'in yorumundan sonra koltu?umda dikilip "Lan ge?en hafta fener'inkiler penalt?ysa bu nedir, haasssevdir oradan" diyorum,
                          sen "C'mon, give me a break!!" diyorsun...
                          Konya'da yenilen son dakika gol?nde ben koltu?a ?ak?l?p kal?yor, g?zya?lar?m? tutam?yorum sinirden..
                          Sen yedek kul?besindeki koltu?unda..
                          Gol at?nca kollar?m? a??p "heeeyyttt beeee" diyorum,
                          sen trib?ne d?n?p kollar?n? a??yorsun...

Sahi hoca.. Bizden fark?n yok

Bize ?ok yak???yorsun be Slaven.
                          Sen bizim Alex Ferguson'umuz olma..Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?na varamam?? terbiyesiz Arsene Wenger'imiz hi? olma...

Sen hep b?yle kal, bizim Slaven'imiz ol..bizim Bilic'imiz ol...

Ben 28 ya??mday?m..
                          Bug?ne kadar g??s?m? gere gere ad?n? muhabbetlerde s?yledi?im tek teknik adams?n..

Taktik-teknik vs i?leri beni a?ar.
                          4-3-3'de oynatsan, 4-4-2'de, vard?r bir prensibin, inand???n ?eyler vs... Oras? sana kalm??.
                          He teknik g?zle yorumlarsam, tek eksi?in "yard?mc?"lar?n?n ma? i?erisinde ?ok pasif olmalar?.

Biliyorum ki oyuncu de?i?ikli?ini asl?nda ge? yapm?yorsun,
                          ??nk? sen yeri geliyor Motta'yla beraber depara kalk?yorsun,
                          Tolga'yla beraber u?uyor,
                          O?uzhan'la beraber aralara sal?yorsun...
                          O ara b?t?n bunlarla u?ra??rken, unutuyorsun de?il mi hocam, itiraf et

Yorum Yap

12 tane forma alm?? yuvadan.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Tekin Koca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ba?ar?/Ba?ar?s?zl?k kriterleri sen s?z konusu olunca bir kenara be hocam.
                              Ge?en sene stad? yoktu tak?m?n, bir kirac? kald??? evde ne kadar mutluysa, o kadar mutluyduk..
                              G?r?nen o ki bu sene de olmayacak stad?m?z...

Sana ?ok yetenekli oyuncular almad? y?netim, belki bir iki tane...

K?t? y?netilen bir kul?b?n futbol tak?m?n?n ba??ndas?n.
                              Her ?eyden ?nce ADAMs?n hocam, ki bu ?zellik bu camia i?in ?ok b?y?k bir anlam ifade eder.

Tarz?n, olaylara yakla??mlar?n, verdi?in tepkiler vs..
                              Bizden birisin be hocam, sen bildi?in benim gibi bir taraftars?n.

Lig TV'de r?portaj esnas?nda o bilmemne Markus Merk'in yorumundan sonra koltu?umda dikilip "Lan ge?en hafta fener'inkiler penalt?ysa bu nedir, haasssevdir oradan" diyorum,
                              sen "C'mon, give me a break!!" diyorsun...
                              Konya'da yenilen son dakika gol?nde ben koltu?a ?ak?l?p kal?yor, g?zya?lar?m? tutam?yorum sinirden..
                              Sen yedek kul?besindeki koltu?unda..
                              Gol at?nca kollar?m? a??p "heeeyyttt beeee" diyorum,
                              sen trib?ne d?n?p kollar?n? a??yorsun...

Sahi hoca.. Bizden fark?n yok

Bize ?ok yak???yorsun be Slaven.
                              Sen bizim Alex Ferguson'umuz olma..Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?na varamam?? terbiyesiz Arsene Wenger'imiz hi? olma...

Sen hep b?yle kal, bizim Slaven'imiz ol..bizim Bilic'imiz ol...

Ben 28 ya??mday?m..
                              Bug?ne kadar g??s?m? gere gere ad?n? muhabbetlerde s?yledi?im tek teknik adams?n..

Taktik-teknik vs i?leri beni a?ar.
                              4-3-3'de oynatsan, 4-4-2'de, vard?r bir prensibin, inand???n ?eyler vs... Oras? sana kalm??.
                              He teknik g?zle yorumlarsam, tek eksi?in "yard?mc?"lar?n?n ma? i?erisinde ?ok pasif olmalar?.

Biliyorum ki oyuncu de?i?ikli?ini asl?nda ge? yapm?yorsun,
                              ??nk? sen yeri geliyor Motta'yla beraber depara kalk?yorsun,
                              Tolga'yla beraber u?uyor,
                              O?uzhan'la beraber aralara sal?yorsun...
                              O ara b?t?n bunlarla u?ra??rken, unutuyorsun de?il mi hocam, itiraf et
                              Bu yoruma sadece g?zlerim ya?ar?r.

Yorum Yap

G?khan Tekin a?abey, eski ergenlerin tabiriyle; +rep

Manevi yorumlar?n aras?nda ho?uma giden en iyi yorumlardan birisi oldu bu a?abey.
                                Ellerine sa?l?k

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X