Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Tuncay ?zata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bili? kals?n istikrar devam etsin.
    Seneye yine 3. olal?m
    "Bizi 3. b?y?k olarak g?r?yorlar" diye k?zanlar as?l kendileri Be?ikta?'? 3. g?r?yorlar.
    2 sene ligi 3. bitirmeyi b?rak 1 sene ?ampiyon olamas?n GS ve FB o hocay? ne yap?yor bak?n.
    Ama Be?ikta? i?in 3.l?k ba?ar? di mi?
    ma?lar adaletli y?netilse bu sene biz 3. m?yd?k?

bilic bu sene bizi asl?nda ?ampiyon yapm??t?r.net.
    g?zel espri.
    hakem katliamlar? sanki ilk defa oluyormu? gibi bahaneleri ge?elim.
    ?imdi biraz da ger?ekleri konu?al?m.

Yorum Yap

??inizde ka? ki?i son 10 haftaya 10 puan farkla bile girse Bili?in sezonu ?ampiyon olarak tamamlayaca??na inan?yor?

Bili? sonuca gidemeyen bi hoca. Iki y?lda bunu g?sterdi bize. Oyun okuma yok, kendini geli?tirme yok, sezon boyu devam eden problemlere ??z?m bulma yok. Korner takti?imiz bile yok yahu. Sonra Bili? devam etsin. Etsin de neye g?re devam etsin?

Adam?n kafas?nda zaten Tr'nin 3. b?y?y???z. Derbilerde oynatt??? topu g?rmediniz mi hi??

Hakem hatalar? diye ba?lamay?n, kendimi bildim bile hakemler bizi do?rar zaten.

Yorum Yap

Seneye yine 3. olal?m
        "Bizi 3. b?y?k olarak g?r?yorlar" diye k?zanlar as?l kendileri Be?ikta?'? 3. g?r?yorlar.
        2 sene ligi 3. bitirmeyi b?rak 1 sene ?ampiyon olamas?n GS ve FB o hocay? ne yap?yor bak?n.

g?zel espri.
        espri mi? fb nin bedava penalt?lar? , gs nin verilmeyen kartlar? ve dolay?s?yla kazanamayaca?? puanlar? kazand???n? hi? hesaba katmadan,

sadece bizim son zamanlardaki ba?ak?ehir , antep ve akhisar ma?lar?nda do?ru kararlar verilseydi ?ampiyonduk.

Yorum Yap

Kesinlikle gitmeli.
          Allah' ?n izniyle bug?n o haber gelecek...

Yorum Yap

A sporda ?enol G?ne? diyorlar

Not: ?ebi istiyormu?

Yorum Yap

yine fazla duygusal davran?yoruz..belki di?erlerinden fark?m?z da bu ama zor da olsa Be?ikta??m?z i?in bu d???ncelerden kurtulmam?z laz?m. Be?ikta? ?ampiyon olam?yorsa ba?ar?s?z demektir a??k ve net! son hafta ma?lar? izlerken hepimiz kanser olduk.sabrettik ama o ???k s?nd? art?k,umuduzu kaybettik.g?le g?le bili? yolun a??k olsun

Yorum Yap

Arkada?lar bir s?r? oyunlar?n oynand???n? kabul edip de sonra ama bir derbi kazanamad? demek biraz haks?zl?k oluyor..

Yani birileri hile yap?yorsa bunu tabidir ki en ba?ta derbi ma?larda yapmak isteyecektir..derbi ma?lar? izleyin..derbi ?ncesi ma?lar? da bir izleyin..?zellikle hakemleri izleyin..sonra bu konuda hocaya ele?tiri getirelim..
                Yapamazs?n?z arkada?lar..ma? i?inde kararlar sizi bi?er..rakibe can verir ise yapamazs?n?z..bir ma?ta iki ma?ta olsa bununla ba? edelim..ama bir karar verilmi? ise ki verilmi? bu ?ok net belli..art?k sana ?elmeyi takacaklard?r..bu rezalet en ?nemli sorun olarak kar??m?zda dikilip durur iken di?er ?eyleri konu?man?n zerre kadar bir de?eri yoktur..konu?mak bize yap?lanlar? sineye ?ekip kabullenmek anlam?na gelir ki bu tezgah??lar? daha da cesaretlendirir..adamlar demezler mi; biz ?ampiyonluklar?n? ?ald?k?a onlar ba?ka yere bak?yorlar..bir daha bir daha bir daha..demezler mi? bu d???ncede tak?l?r isek seneye FB nin y?ld?z? garanti demektir..art?k bir g?relim ?u ger?e?i..bu hilebazlar?n ?n? kesilmeden bize ekmek yok..

Yahu arabandan yak?t?n? ?alm??lar...sen ?of?re gaza neden basmad?n diyorsun..bassa ne olacak ? yanl?? yere bakarsak..bize yanl?? yapmaya devam edecekler..senelerdir oldu?u gibi..

Yorum Yap

?uan ki ba?ar?s?zl???n sebebinin Bili? oldu?unu mu d???n?yorsunuz.

Bu kadar hakem hatas?na ra?men.Stads?z,Rekor ma? oynama,sakatl?k ve ?ifte standartlara ra?men tak?m? 32. haftaya getirdi.

Hakemler ve Anadolu tak?mlar?n?n k?ya?? olmasayd?.?uan da ne Hamza n?n ne ?smail Kartal'?n esamesi okunurdu.

Bili?'in hatalar? vard?r.
                  Mesela Be?ikta?'? di?er iki b?y?kten daha a?a??da g?rmesi.
                  Derbilerde korkak futbol oynatmas?.
                  Baz? oyunculara haddinden fazla g?venmesi.

Ama bunlar giderilemeyecek hatalar de?il.
                  Bi kere yan?na yerli bir yard?mc? vereceksin.
                  Ona Be?ikta?'?n her ?artta galibiyet i?in oynad???n? anlatacaks?n.
                  Tak?m?n 14 de?il 24 futbolcudan olu?tu?unu anlatacaks?n.

Yeni stadda bir sene daha ?ans verceksin.
                  UEFA kriterleri bizi bu kadar s?k??t?rm??ken maceraya gerek yok.

?enol g?ne? deniyor.?enol g?ne? bu sezon oynad??? hi?bir b?y?k ma?? kazanamad?.
                  Mesela bi gs ma?? var 2-2 biten.
                  O ma?ta Volkan ?en defalarca adalesini tutup kenara gelirken 80 dk oyuncu de?i?tirmeyip ?stelik 2-1 de ?nde.En sonunda Volkan'n?n penalt? yapmas?n? sa?layan ?enol G?ne? tir.
                  Fb ma??nda 84. dk. bakambu yu oyuna alan oyuna m?dahalesi Bili?'ten bile k?t? olan bir teknik direkt?rd?r.

E?er y?netim Lucescu nun istediklerini kendi ceblerinden kar??layacaklarsa eyvallah.Ama aksi takdirde Bili?'i g?ndermek yeni maceralara ba?lamak demektir.

Sorun Bili?'te de?il yani hepsi Bili?'te de?il.
                  Y?netiminde,Futbolcular?nda,Sa?l?k heyetininde,Hakemlerinde,Tff ninde,Stads?zl???nda sorunun bir par?as? oldu?unu unutmayal?m.

Yorum Yap

Seneye yine 3. olal?m

g?zel espri.
                    Ger?ekler: Tolga ?zkalfa, B?lent Y?ld?r?m, Ahmet ?akar, Yusuf Namo?lu., Abdurrahim Albayrak, ?al?nan ve bundan sonra da ?al?nacak olan ?ampiyonluklar

Yorum Yap

Aslı Amac Ozgun Idris Okay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Kesinlikle gitmeli.
                      ?n?allah in?allah

Yorum Yap

a??k?as? bende ?ok karars?z?m, %51 bilic kalmal?ya daha yak?n?m. ?imdi bak?yorum saham?z?n olmay???, yo?un ma? trafi?i vs bunlar bahane olarak say?l?yor asl?nda bir yere kadar da ge?erli benim g?z?mde. Ama ankara seyircisine ,konya seyircisine haks?zl?k etmemek gerekiyor ev sahibi stat?s?nde d??ar?da oynad???m?z her ma?ta bizim ko?ullar sebebiyle olimpiyatta veremedi?imiz deste?i kat be kat fazlas?yla verdiler. Hakem hatalar? konusuna hi? de?inmek bile istemiyorum be?ikta? taraftar?n?n kaderi bu ?zerinde konu?up kendimizi sinirlendirmeyelim.

Bence en b?y?k su?lu y?netim, stadyum meselesi bu adamlar?n ellerini kollar?n? ba?l?yor derlerdi san?r?m basiretlerini de ba?lam?? ??k?p bir hakk?m?z? savunmad?lar.
                        Hoca, kesinle stratejist de?ilsin 5 ya??ndaki ?ocuk bile ma? ba?lamadan ?nce 60. dakikada olcay'?n ??k?p kerim'in girece?ini biliyor, bir takti?imiz yok, duran top olay? tam bir facia kornerden att???m?z gol say?s? ortada, d?r?st olup bunlar?da g?rmek gerekiyor.
                        Futbolcular, misal bir olcay ?rne?i var ?n?m?zde adam bu sene abart?s?z hi? yok nerede eski olcay ? zaten ?u 10 numaral? formay? giymesine acayip k?l?m in?allah bu sezon kendisinden al?rlar. Demba ba 2 ayd?r ?z?lerek s?yl?yorum ki piyasada yok, G?khan t?re bal yapmayan ar? evet ?ok yetenekli kendisini ?ok seviyorum ama son ma?larda bize faydas? olamad?. O?uzhan bitik, Kalemizde Tolga var ki sakatlan?p yere yatmad??? ma? yok bu liste uzar gider..

Yazd?klar?m? ?zetleyecek olursam asl?nda bu sene normal olan hi? bir ?ey yoktu, bizim tak?m?m?z final ma?lar?n? maalesef kazanam?yor bask?y? stresi kald?ram?yor. ?imdi sen bu tabloda sadece antren?r? de?i?tirirsen maalesef ki hi? bir ?ey olmayacak, karars?zl???m?n sebebi bu, e?er bunlar de?i?meyecekse bilic kals?n, yoksa gelenin gideni aratt??? bir sezon ger?iririz gibi duruyor.

Ben ??yle liverpool gibi tak?m izlemek istiyorum h?zl? oynayan, h?cum eden 10 ki?i h?cum 10 ki?i defans yapan, aya?a pas yapan yenilse bile helal olsun dedirten, be?ikta?'a yak???r m?cadele eden bir tak?m istiyorum, umuyorum o g?nleri de g?r?r?z.

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Kesinlikle gitmeli.
                          ?n?allah in?allah
                          Ne zaman toplanacak acaba y?netim.

Yorum Yap

Hakem hatalar? demeyelim, onlar kas?tl? ?al?nan d?d?klerdir. ?zelikle Fener ma?lar? ve Antep,Akhisar ma??nda ayyuka ??kt?. Zaten sene ba??ndan beri Gs a??r? kolland?.Bu y?l adamlara k?rm?z? ve aleyhlerine penalt? verilmedi. Bu konuda yap?lmas? gereken ilk i? fanatik gsli Metin Tokat ve yedi?i kaba pisleyen Namo?lu istifa ettirilmelidir.Zekeriya daha ?ok fbye ?al???yordu bunlar geldi ibre gsye d?nd?. Benim tahminim Zekeriya'n?n istifas?n?n arkas?nda en tepedeki ?ah?s var.Bursa ma??ndaki penalt? sonras? istifa etti adam. B?t?n bunlarda hemfikiriz zaten ama bunlar?n misliyle fazlas? Ertu?rul d?neminde de oldu hemde menajer Sinand? . O sene i?in kas?tl? d?d?kler i?in videolar haz?rlanmad? m?? Bobo'nun Belediye ma??nda g?rd??? k?rm?z? kart Forza giri?ine koyulmad? m?? Ertesi sene Y.D. bas?n toplant?s? d?zenlemedi mi? Rahmetli Hasan Do?an baz? hakemler hakk?nda a??klama yap?p kurumla ili?kisini kesmedi mi? Bak?n ben Ertu?rul gelsin demiyorum ama baz? konularda tutarl? olun. Birisi ?aps?z di?eri b?y?k hoca,kendini geli?tirecek olmuyor. Ben ka? tane lig ma?? hat?rl?yorum son dakikalarda stres ya?ad???m?z,?ne ge?ip gol yedi?imiz,puan b?rakt???m?z. ?ne ge?iyoruz skoru korumakta g??l?k ?ekiyoruz,geriye d???yoruz ma?? ?evirmekte zorlan?yoruz, o zaman ben ne anlad?m bu i?ten?

Yorum Yap

Bu kadroyu Ersun Yanal nas?l oynat?r?
                              Zaten transfer yapamayacaz. Yabanc? hoca zor.
                              Bence 1 sene i?in olabilir. Ben isterim Ersun Yanal'?.

Yorum Yap

Aslı Atakan Kadir Bagalal? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Kesinlikle gitmeli.
                                ?n?allah in?allah
                                Ne zaman toplanacak acaba y?netim.
                                14:30 diyorlard? galiba ama bug?n bir karar ??kmaz bence.2 ma? devam edilir, bu arada g?r??meler yap?l?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X