Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?ok karars?z kald?m ger?ekten gelenin gideni aratmas?ndan korkuyorum belkide ama kal?rsada tekrar Dejavu ya?ayaca??m?zdan eminim ??nk? Bilic hoca Dar fikirli oyuncu tercihleriylede bunu bunu belli ediyor Olcay,Pektemek,ERsan ?srarlar?yla hem kendini hem bizi bitirdi..
    Adaylara bak?yorum Lucescu harici hi?biri di?e de?er de?il Belki ?enol G?ne? dicem ama ligi tan?yor diye ama oda winner bi hoca de?il hep sonunu getiremiyor.
    Bide Maddi imkanlar var tabi hakkaten cok zor i?imiz..

Yorum Yap

Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Denizli doymu? art?k onla yola ??k?lmaz sonra gene sa?l?k sorunlar? der ?eker gider.
      Ac adam laz?m
      Ac de?il yapm?? biri laz?m,Bilicte act?.
      Ac derken daha onceden yapm?? ama gene h?rsl? istekli olan babinda dedim

Yorum Yap

Bili? gitsin diyenler nedense bu tak?m?n ger?ek patronlar? 3 y?ld?r bu kul?b? y?net(em)iyor diye d???nmeden sorgulamadan karar veriyor.
        3 y?ld?r kul?b?n ba??nda olan y?netim Bili? kadar bu tak?ma katk? verdi mi? ?u anda yapt?klar? da tatl? su kurnazl???ndan ba?ka bir ?ey de?il. T?rkiye'deki b?t?n ba?ar?s?z y?netimlerin yapt?klar? gibi Bili?i taraftar?n ?n?ne ba?ar?s?z olarak at?p, sonrada bak?n ba?ar?s?z olan hocay? yollad?k seneye kesin ?ampiyonuz diyerek taraftar? bir sene daha kand?rman?n planlar?n? yapt?lar ve t?k?r t?k?r da i?letiyorlar pis planlar?n?... Tak?m bir haftada liderlikten d??t? ?ampiyonluk umutlar?n? t?ketti, sosyal medyada g?rm??s?n?zd?r foto?raflar?, tel ?rg?lere yaslan?p kaybolup giden umutlar?n?n ard?ndan g?zya?lar? d?ken b?y?k k???k taraftarlar?. Taraftar bu kadar tak?ma ba?l? iken y?netim kurulu ba?kan?m?z! ne yapt? tak?m?n ?ampiyonlu?a havlu att??? g?n?n ertesi g?n? g?neyde teknede keyif ?atmaya gitti.
        Nas?l olsa planlar? i?liyor d?n?nce Bili?in g?revine son verecek kendisini kurtaracak... ?nce bu zihniyetin kul?b?n ba??ndan gitmesi laz?m. Milne ?rne?ini unutmadan karar verin bence. 3. y?lda ?ampiyonluk gitti?inde efsane ba?kan Seba Milne'nin yan?nda durmasayd? sonraki 4 y?l ?ampiyon olabilirmiydik?
        Na?izane fikrim: Bili?'e yeni statta tak?m?n ba??nda sahaya ??kma ?ans?, ?erefi, onuru verilmeli... 3 y?l g??ebe hayat? ya?ayan, buna ra?men utanaca??m?z bir sonu? almayan, Avrupa'da gelebilece?i yere kadar gelen, Liverpool'dan intikam?m?z? alma mutlulu?unu ya?atan Bili? hakkediyor bunu...

Yorum Yap

Mustafa Denizliyi cok severim forumda en ?ok savunan 10 ki?iden biriyimdir
          Fikret Orman?n geldi?i ilk sene tak?m? ona istedigi gibi biraksaydi bamba?ka halde olurduk diye inan?r?m
          Ancak Bilici oyuncu de?i?iklikleri ve takintilarindan dolay? ele?tirip Mustafa Denizliyi istemek enteresan
          Cisse fink de?i?ikli?i belkide 2.sampiyonlugumuza mal oldu
          Nihat ?srar?
          Serdar ozkanli derbi taktikleri
          ?brahim kas
          zaponun gol att??? ma?ta ya?murdan y?r?menin imkans?z oldu?u sahada sahada yusufu kurtar?c? olarak almasi Bilicin hatal? oyuncu de?i?ikliklerinden ?ok daha k?t? bir hatad?r
          Denizli geldi?inde Toramanli savunmaya hazirlanalim....
          T?rkiyede bielsa klopp gibi ?dealist sistem hocalar?n?n Turkiyede ba?ar?l? olaca??n? d???nm?yorum

Yorum Yap

ben bilicin ?unlar? yapamamas?na anlayamad?m

-tak?m duran toptan gol yiyor, duran toptan b?rak golu pozisyon ?retemiyor. demek ki ?al??t?r?lmam??
            -tak?m kapanan Anadolu tak?m?na kar?? bir ?ey yapam?yor, hatta oyun mant??? olarak topu rakibe verelim ileride kapmaya ?al??al?m diye bir mant?k var.

?imdi bu ikisini kadro kalitesi ile vs anlatamazs?n, bu tak?m kimlerle Anadolu tak?mlar?na bask? kurmu? tak?m. ha kurars?n atamazs?n ayr? konu (kaleci kurtar?r, direkten d?ner, hakem penalt? vermez vs) ama biz ceza sahas?na gitmiyoruz (gidemiyoruz de?il gitmiyoruz). dikkat ediyorum ?n?ndeki adama pas veren bek ileri ??km?yor, bo?a ka?m?yor. bekler defansta bekliyorlar, stoperler ileri ??km?yor, oyun kurmak i?in de biri geri geliyor , tak?m oluyor 5-2-3.

ha bursa deplasman?nda b?yle oynars?n kad?k?yde oynars?nda, bal?kesire top ?evirtmek nedir yahu

bilic bu y?zden ba?ar?s?z bence ve bu y?zden olmayacak

Yorum Yap

Ben Bili? gitsin diyenlerden y?netimi savunan 1 ki?i bile g?rmedim; ama burada Bili? gitsin diyenler tek sorunu Bili? olarak g?r?yormu? ve y?netimden memnunmu? gibi bir alg? var.

Y?netim de ba?ar?s?z Bili? de ba?ar?s?z.

Yorum Yap

Bu durumda bize iyi olan, Besiktas'in buyuklugunun farkinda olan , ligimizi ve ulkemizi iyi taniyan , dogru oyuncu degisiklikleri yapan , takintilari olmayan ve hakedeni oynatan , transferde nokta atisi yapmayi basaran , genc yasli ve yildiz butun oyunculari yonetme becerisine sahip , yonetim ve baskanin isine mudahale etmesine izin vermeyen , rakipler hakemler federasyon ligtvye karsi herzaman ayakta ve guclu kalabilen ve boyun egmeyen , ayni zamanda herkesin saygi duydugu , kimsenin bagirip kufredemeyecegi kadar kabul edilmis bir hoca lazim . Aksi takdirde isimiz zor

Yorum Yap

Aslı Baris Aribal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Emre.Guler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  sabah bir radyo program?nda hakan g?ndo?ar bili?in kesinlikle gidece?ini s?yledi. Lucescu hayali kurmas?n be?ikta? taraftar? o fenere gidecek be?ikta?a ya ?enol g?ne? yada ersun yanal gelecek dedi
                  O ?yle dediyse Lucescu i?in umutlanabiliriz o zaman.D?nya'n?n en k?t? habercisi olabilir, dedi?i hi?bir ?ey olmamas?na ra?men hala s?rekli kesin dille haberler veriyor.Herkes de hala inan?yor nas?l oluyorsa, uzun bir d?nem Ntvspor'da ?al??mas?n?n etkisinden galiba.
                  Bence Be?ikta? muhabirleri i?erisinde g?venirli?i en y?ksek ki?ilerin ba??nda gelir..bir ?ok haberinin do?ru ??kt???na ?ahit oldum tabi yan?lg?lar?da oldu..
                  Kendisi s?r k?p?d?r bakamay?n her?eyi yazm?yorda..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ben bilicin ?unlar? yapamamas?na anlayamad?m

-tak?m duran toptan gol yiyor, duran toptan b?rak golu pozisyon ?retemiyor. demek ki ?al??t?r?lmam??
                    -tak?m kapanan Anadolu tak?m?na kar?? bir ?ey yapam?yor, hatta oyun mant??? olarak topu rakibe verelim ileride kapmaya ?al??al?m diye bir mant?k var.

?imdi bu ikisini kadro kalitesi ile vs anlatamazs?n, bu tak?m kimlerle Anadolu tak?mlar?na bask? kurmu? tak?m. ha kurars?n atamazs?n ayr? konu (kaleci kurtar?r, direkten d?ner, hakem penalt? vermez vs) ama biz ceza sahas?na gitmiyoruz (gidemiyoruz de?il gitmiyoruz). dikkat ediyorum ?n?ndeki adama pas veren bek ileri ??km?yor, bo?a ka?m?yor. bekler defansta bekliyorlar, stoperler ileri ??km?yor, oyun kurmak i?in de biri geri geliyor , tak?m oluyor 5-2-3.

ha bursa deplasman?nda b?yle oynars?n kad?k?yde oynars?nda, bal?kesire top ?evirtmek nedir yahu

bilic bu y?zden ba?ar?s?z bence ve bu y?zden olmayacak
                    ?zellikle her ma?ta bu taktikle oynuyoruz,rakip liverpool veya oynamaya ?al??an bir tak?m olunca tutuyor ama anadolu tak?mlar?na tutmuyor,hatta bu sayede adamlar gol atabiliyor.
                    ?zellikle bu sene Anadolu tak?mlar? ile yapt???m?z ma?larda sahay? rakibe dar ettik diyebilece?imiz 7-8 ma? sayabiliriz,kalan ma?lar? hep diken ?st?nde izledik

Yorum Yap

?eytan ayr?nt?da gizlidir..

Yorum Yap

Bili?'i g?nderen y?netim ne yapm?? olur?

Bili?'in ipini ?ekip ilme?i kendi boynuna takm?? olur..

Yorum Yap

Futbolcular?n hocalar? hakk?nda ki d???ncelerini ?ok merak ediyorum..

Yorum Yap

Ad? ge?en aday hocalar?n hi? biri bug?n?n ko?ullar?n?n se?imi olamaz..

Yorum Yap

Aslı Feyyaz Kurtuldu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Marcelo Bielsa veya o ayarda birisi gelecekse bir dakika bile durmas?n, Sergen Yal??n - Ertu?rul Sa?lam veya o ayarda birisi gelecekse kals?n...
                              Olay da o zaten.Maddi durumumuzu,cl'ye gidemememizi,avrupadaki kotu imaj?m?z? falan ge?tim bu y?netimin vizyonunu kavrayamam?? olan arkada?lar var hala.Klopp isimleri falan yaz?l?yor komedi gibi ger?ekten.Yonetim a??s?ndan olumlu anlamda en iyi ihtimali s?yl?yorum,Reza tarz? paral? biri y?netime girer veya d??ardan destekler.Basarlar paray? Ericsson,Mancini tarz? para dostu bir ?nl? bir hoca getirirler.Onun d???nda bu y?netim ancak Sergeni getirir.?.Alt?nsay zaman?nda Rangnick'e kar?? nas?l davran?ld???n? ?ok iyi biliyoruz.Do?ru duzgun hocalar? bile tan?m?yorlar.Futbolu bilen,futbolun i?inden gelen 1 tane bile y?netici yok ki y?netimde...

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Feyyaz Kurtuldu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Marcelo Bielsa veya o ayarda birisi gelecekse bir dakika bile durmas?n, Sergen Yal??n - Ertu?rul Sa?lam veya o ayarda birisi gelecekse kals?n...
                                Olay da o zaten.Maddi durumumuzu,cl'ye gidemememizi,avrupadaki kotu imaj?m?z? falan ge?tim bu y?netimin vizyonunu kavrayamam?? olan arkada?lar var hala.Klopp isimleri falan yaz?l?yor komedi gibi ger?ekten.Yonetim a??s?ndan olumlu anlamda en iyi ihtimali s?yl?yorum,Reza tarz? paral? biri y?netime girer veya d??ardan destekler.Basarlar paray? Ericsson,Mancini tarz? para dostu bir ?nl? bir hoca getirirler.Onun d???nda bu y?netim ancak Sergeni getirir.?.Alt?nsay zaman?nda Rangnick'e kar?? nas?l davran?ld???n? ?ok iyi biliyoruz.Do?ru duzgun hocalar? bile tan?m?yorlar...
                                Bu sene ?ampiyonluk ?ok ?nemliydi be.D???n?n Petr Cech'i alacaks?n?z; "biz stats?z senesinde ?ampiyon olmu?, bu sene d?nyan?n ilk ak?ll? stad?na ge?ecek, seneye 3. y?ld?z i?in var?n? yo?unu ortaya koyacak, ?ampiyonlar ligi'nde gruplardaki son ?ampiyonuz" diyen tak?ma m? getirebilirsiniz, ?ampiyondan 10 puan fark yemi?, ligde3., uefa'da ?n eleme oynayacak tak?ma m??

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X