Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

edit
    Eklenen Dosyalar
    En son düzenleyen Cagdas Cengiz; 17-08-2015, 21:14.

Yorum Yap

Birisini ?ok sevince yapt??? hatalar? g?rsen bile, g?rmemezlikten gelirsin.
      ?o?umuzun i?inde Bilic ?yle san?r?m. Hatalar? yok mu? Kadro se?imi, oyuncu de?i?iklikleri, bazen oyun sistemi. Kendi ad?ma k?zd???m oldu. Ama takdir etti?im de ?ok oldu.
      Bir yandan gitsin diyorum ama bir yandan da yok diyorum, bu adam e?er kendi i?indeki baz? inatlar? k?rarsa ?ok ba?ar?l? olacak.
      Duygusall?ktan de?il, dedi?im gibi baz? konulardaki inad?n? k?rarsa ba?ar?l? olaca??na ?ok inand???m i?in kalmas?n? istiyorum. Zira bu saatten sonra duygusall?k falan yapacak vakit de?il, babam?n o?lu olsa kalmas?n? istemem inanmad???m adama.

Hee y?netim ?ok ?st d?zey bir hoca getir o zaman te?ekk?rler hocam diyerek yollar ayr?ls?n. Fakat M.Denizli, 70 ya??ndaki Lucescu, Ertu?rul Sa?lam gibi isimler i?in harcanmas?n.

(Sergen de deniyor. Sergen ?ok yetenekli oyuncuydu, ?u futbolun her t?rl? yolunu bilir ve belki ?ok iyi bir antren?r olacakt?r, ba?ar?lar kazanacakt?r. Ama arkada? bir tek ben mi Sergen'i kenarda kul?bede g?r?nce hi? teknik direkt?r havas?n? sezemeyece?im? Futbolculuk d?neminden mi, yorumculu?undan m? bilmiyorum ama bana s?rekli gayriciddi geliyor Sergen. Kenardan s?rekli billur ge?ecek gibi sanki )

Yorum Yap

Stadi gormeden gonderilmeyi hak etmiyor.. Cefayi Bilic cekti, cezasini o cekmemeli..

Yorum Yap

Tolgay ve demba ba yi sahada tutmuyor ??kart?yor.. ama Pektemek 90 dk sahada.. bu bitirdi hocayi son haftalarda

Yorum Yap

Abi bizim en b?y?k kabahatimiz i?te. Daha d?n neden ?ampiyon olam?yoruz derken bug?n ayn? ?eyi yine yap?yoruz. D?n herkes g?rd? g?z g?re g?re son 4 hafta tak?m?n bir oyun ?ablonu olmad?g?n? her ilk yar?n?n bo?a gitti?ini , yanl?? de?i?iklikleri , ?srarla pektemek olcay tercihlerini. Ama d?n k?f?r edildi ya (ki ben de ele?trdim d?n gece k?f?r?) , bug?n de biraz i?imiz so?udu sinirimiz yat??t? yine ba?lad?k romantik romantik comandante bili? , bili? kalmal? , biz ba?ar? istemiyoruz falan demeye.

Eminim bug?n olcay , pektemek ??ksa bir tv kanal?nda ben bu tak?m? ?ok seviyorum ayr?lmak istemiyorum deyip 2 damla g?zya?? d?kse burda ?o?u ki?i ya adamlara haks?zl?k yapt?k asl?nda olcay topsuz alanda ?ok iyi her sene 7-8 gol? var kalmal? der. Malesef ?ok duygusal?z.

Malesef iyi adamd?r , k?f?r edilmemeliydi , ama i?in realist taraf?na bak?nca k?t? teknik direkt?rd?n Bili?. B?y?k ihtimal gs ma??nda derbi serisini 8'de 8 yap?p .
            ayr?lacakt?r.

Bir de neden s?rekli Samet hocayla k?yasa tutuyoruz ki ? Samet ?u haftada kopmu?tu falan diye. Samet hoca k?t? diye Bili? k?t? olam?yor mu ? ?lla biri di?erinden daha ?ok hafta tutunmu?sa yukar?da iyi hoca di?eri k?t? hoca m? oluyor ikisi de k?t? hoca olam?yor mu bunu da anlam?yorum.
            En son düzenleyen Ahmet Göktaş; 20-05-2015, 01:44.

Yorum Yap

Kalmali bu adam basaricak.

Yorum Yap

Anket kan?s?nda ?ahsen karars?z?m Bilic giderse ve b?y?k ihtimal TD yetli olur.. Favorim ?.G?ne? plasem malesef E.Sa?lam

Yorum Yap

Hocam be, ?u ?erefsizlere ?al?nan penalt?lar?n yar?s? bize ?al?nsa veya onlara hi? ??kmayan kartlar gibi biraz da bize ??kmasayd? k?rm?z?lar ?u an efsaneydin. Stad? olmadan haftalar ?ncesinden ?ampiyonlu?unu ilan etmi? tak?m?n hocas?yd?n.

Yorum Yap

Bug?n girmek f?rsat olmad?. De?i?en ne? Ne oldu da forumda ibre tekrar Bilic'e d?nd??

Yorum Yap

edit
                      Eklenen Dosyalar
                      En son düzenleyen Cagdas Cengiz; 17-08-2015, 21:10.

Yorum Yap

Seneye hoca oyuncular? kampta denemek istiyor geni? bir Kadromuz var eyl?l kadar transfer zManimiz var dendi?inde Bilici anariz burada
                        Hicbirsey i?in olmasa bile sadece y?netimin bahanesi olmamas? i?in Bilicin kalmas?n? istiyorum
                        Son ma?larda ger?ekten hatal? bulmama ragmen

Yorum Yap

?u an yap?lan kalmal? m? gitmeli mi tart??malar? tamamen bo?a yap?l?yor bence.Gitti bile.Gitmeyi hak etmek i?in de en fazla ne yap?labilirse o kadar?n? yapt? ayr?ca.

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bug?n girmek f?rsat olmad?. De?i?en ne? Ne oldu da forumda ibre tekrar Bilic'e d?nd??
                            K?zg?nl?k ve h?z?n?n yerini mant?k ald?.ani kararlar her zaman k?t?d?r, her karar? sakinken vermek gerekir.

Yorum Yap

GS'nin kazand??? penalt?ya bak, oyuncusunun yapt??? a??klamaya bak. Utan?yorum ya ligden. B?yle i?ren? bir lig ortam? sanm?yorum di?er ?lkelerde olsun. Yetti art?k ya. ?al?nmayan penalt?lar, k?rm?z?lar, sindirmeye ?al??malar. Kim dur diyecek bu d?zene? Bence kul?b?n tek ve en b?y?k s?k?nt?s? y?netim. Hoca moca de?il. ?u yap?lanlar fenere yap?lsa net ?uan ?ampiyondu adamlar. Aziz y?kard? ortal???. Bizimkinden hi? ses ??km?yor. Yok mu bu d?zene dur diyecek bir babayi?it adam gelsin ba?kan olsun ?u kul?be? ??karam?yor muyuz koca kul?p? Hep mi renklilere kald? lig? Ay?p ya

Yorum Yap

Bir ay evvel ele?tirenlere no post verilirken ?imdi olay ankete d?nmesi bile kredisini ne kadar t?ketti?ini g?steriyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X