Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?zcan Bostan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ibrahhim toramanda gelir tam oluruz
    Adam en az?ndan isyan ediyordu, hakeme y?r?yordu, rakibi susturuyordu.
    Zaten kolej tak?m? diye hep ezilmedik mi? Ruhu yeter.

Yorum Yap

Bili? gidecek kim gelecek
      kloop mu hajnkes mi
      derbi ma?? ald?ramam?? ?u d?zende bu tak?mla mourinho gelse en fazla beraberlik al?r
      her derby ma?? ?ncesi oynand??? s?rada ya en iyi oyuncular?n ma?a ??kam?yor ya ma? i?inde at?l?yor

son 3 ma? diyorsunuz antep ma??nda rakip 10 ki?i kal?p penalt? atacakken hakem vermiyor oyuncuna faul yp?l?yor sar? kart vermiyor d?n??? gol yiyosun
      akhisar ma?? rakip 50. Dk da 9 ki?i kalmas? gerekirken anca 80. Dk da l?tfen oyuncusu at?l?yor

ben bili? s?per hoca mutlaka kalmal? demiyorum
      ama bu y?netime varken kim gelse bi ?ey olmaz
      bu tak?ma kaleci, defans b?lgesi(sa?bek solbek 2 stoper), ?n libero, sol kanat olmak ?zere 7 tane ilk 11 oyuncusu 2-3 tane bunlara alternatif laz?m yoksa ?u an bu tak?m?n 11 inde oynayan bir ?ok oyuncu 18 e bile girecek kapasitede de?il anca ?ebeklik ?irinlik yaps?n yeteneksizler
      y?netim hala ??k?p 3 transfer yeter diyor

kim gelse bu y?netimle ba?ar?l? olamaz ??nk? y?netim yeni gelecek teknik direkt?re de transfer yapamay?z diyecek

Yorum Yap

Kesin olarak gitti mi? Gittiyse neden tart???yoruz hala?

Yorum Yap

Gunay gelene kadar kaleci
          Sagbek,solbek ,stoper,?n libero,Sol a??k
          Bunlar hemfikir oldu?umuz eksiklikler
          Stad yok
          En az 10 puan hakem hatas?
          Mevzu bilic degil x biri bu sekilde Son 4 haftaya kadar ?ampiyonluk Heyecan? ya?att??? i?in ba?ar?l? mi bulunur yoksa ba?ar?s?z mi
          Sa?ma oyuncu de?i?ikliklerine kat?l?r?m yapmayanini ?ok az g?rd?m
          Tak?m?n eksiklikleri giderilir g??lendirilir ve bu hatal? oyuncu de?i?iklikleri minimuma iner
          Bu kim olursa hangi hoca olursa olsun bu sekilde olacak
          B?y?kl???n? tart??mam gelmesini ?ok isterim ama 101.yilda tak?m g??s?z duruma d???nce kadro bozulunca lucenin oyuncu de?i?ikliklerini de hatirlarim

Yorum Yap

?ampiyon hocaya bak?yorum, Hamza Hamzao?lu.
            Oyuncu de?i?ikliklerine bak?yorum, en iyi oynayanlar? k?st?r?p ??karm??..
            Sakatl??? bitmemi? oyuncusunu, s?rf oyuncu istiyor diye oyuna alm??, tekrar sakatlanm??. (Burak Y?lmaz)

Arkada? yanl?? oyuncu de?i?ikliklerini falan ge?in.

Muslera ve Sneijder gibi d?nya klas?nda 2 futbolcusu olmasayd? Gs'nin, en fazla ka??nc? olabilirdi?
            Hocas?n? ipten alan futbolcular, kaliteli futbolcun ipten almazsa, ipe gidersin malesef.
            Sezon ba?? gelenden ge?enden 4 yiyen, ?yle b?yle ittire katt?ra yar???n i?inde tutulan bir tak?m ba?ar?l?,
            B?t?n sezon f?rt?na gibi esip, bizi gururland?rm?? bir tak?m ba?ar?s?z.

Malesef haticeye de?il neticeye bakt???m?z i?in, (3. l?k)
            Ger?ek ve do?rulardan da uzakla??yoruz.

Ve y?llard?r netice odakl? bakt???m?z i?in, as?l mevzular? ka??r?yoruz.
            T.D. de?i?ince ba?ar? gelece?ine inanmak gibi bir yanl??tay?z.

Bilic 2-3 hafta ?ncesine kadar ba?ar?l? m?yd??
            364 g?n ba?ar?l? ol, 365. g?n hata yap, koca bir sene ba?ar?s?z olarak an?l.
            Ben bunu adaletli bulmuyorum.

Ben Bilic'in hem gitmesini, hemde kalmas?n? ?ok istiyorum.
            Yazmayay?m diyorum yine dayanam?yorum.
            As?p kesmeyin daha fazla, adam zaten yolcu.
            Q7'de oldu?u gibi, ?i?eklerle sar?larak u?urlamam?z laz?m.

Yorum Yap

Neden birbirinize hakaret etme yolunu se?iyorsunuz anlam?yorum. Tufan Tokadc?' n?n dedi?i k?t? bir ?ey de yok ortada. E?er Bilic gidecekse ben de Lucescu kalibresinde bir adam gelmesini isterim. Bu demek de?il ki Bilic defolsun gitsin.

Yorum Yap

yeni sezonda bilic olmaz art?k, o da biz de ?ok yorulduk, hayallerimiz vard? bunlar y?k?ld? , al?????z ?z?lmeye s?k?nt? de?il ama ellerimizle verdi?imiz bir lig oldu.. sonuna kadar biz hakediyorduk ?ampiyonlu?u,

bilic iyi ho? seviyoruz ama hep s?yl?yorum yine s?yleyece?im be?ikta?'? daha ?ok seviyoruz..

kritik ma? alam?yoruz, derbi kazanam?yoruz , b?rak kazanmay? top oynam?yoruz gol atam?yoruz.. bask?y? stresi kald?ram?yoruz.. bunlar?n ?o?unu da hoca sa?lamak zorunda.. stres y?netimi kriz y?netimi hocan?n i?i.. bunlar yok say?n bilicte malesef..

samet de 3. yapt? be?ikta?'? .. klasik basit bir arg?man belki ama olay bu..

bu saatten sonra bilic'e sab?r kimsede kalmad?.. yeni sezonda ?enol hoca veya olabiliyorsa lucescu gelmeli tak?ma.. bu da benim fikrimdir.. k?z?lacak dar?lacak bir?ey yok

Yorum Yap

Fatih Terim'e bile raz?y?m arkada?. Yeter ki ba?ar? gelsin.

Yorum Yap

o sezon ligin 2. yar?s?nda 17 ma??n 10-11ini ayn? yan hakem y?netti ve bizim sadece 2 galibiyetimiz var.verilmeyen en az 7 penalt? var.

Yorum Yap

Bilicin gitmesine ?zellikle bu ?ekilde gitmesine ?z?l?yorum. Bence devam etmeli. son 3 ma?taki hatalar? ?ok b?y?k do?rudur ama futbolu sahada oynayan biz de?iliz onlar. her ma? k?y?m k?y?m do?ranan bir tak?m sesini ??kartmayan bir y?netim var.

haftalard?r o geliyo bu gidiyo para yok yatmad? isyan bayra?? haberlerini yaz?p tak?m?n b?t?n ahengini bozan s?zde Be?ikta?l? yazarlarda k??lar?na k?na yaks?n.

Yorum Yap

bu arada sivas gs ye hakem kara?yla elendi biz olsak 4-1 in r?vans?nda bili?le bu duruma gelemezdik bundan dolay? futbol g?r?s?nden ?t?r? sergen yal??n diyorum

Yorum Yap

Sinan Engin gibi birisine ihtiyac?m?z var ?aka maka.

Yorum Yap

Dortmund'u ?rnek alal?m,yap?lanal?m,gen? oyuncular yeti?tirelim tarz?nda konu?anlar y?z?nden bu haldeyiz.

O ?ok ?vd???n?z Dortmund'u da g?rd?k bu sene.

Yorum Yap

Ulan luce yapti degil mi samsundaki kirmizilari da o cikarttirdi hatta! Yazik yazik bu sezonda bilicin 10 puan onde sampiyon olmasi lazimdi hamza ve ismaile karsi ! Hadi hakemler bizi dogradi ulan eline gelini tepti kac kere cok hatasi oldu ama hakkida vardi! Sizin gibiler bundan 10 sene sonrada bilic satti takimi derse sasirmam!

Yorum Yap

buras? ?zg?r fikir beyan edilebilen bir forum diye biliyordum ben... kendi fikirlerimizi dile getiriyoruz , be?enirsiniz veya be?enmezsiniz ama sizden olmayan bir fikir i?in de ?e?itli s?fatlar koyup kendinizi hakl? g?steremezsiniz...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X