Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    usta laz?m ka?ar laz?m
    yeter art?k ?aylaklarla olmayacak.
    zaten tak?m yeterince toy
    Rakiplerinde kim ka?ar?

Terim destekli hamza m?, yoksa oyuncu de?i?ikliklerini bile emre ile aziz'in yapt??? ismail mi?

Olay y?netim! Y? NE T?M!!!

Yorum Yap

Bilic en ba??ndan beri macerayd? kapasitesi bu adam?n 2 sene de?il on sene bekleyelim yine ayn?s? olur. ben lucescu gelsin diye dua ediyorum olmad? mustafa denizli.

Yorum Yap

Duygu s?m?r?s? furyas? tehlikeli bir hal ald?.. duygusal de?il mant?kl? d???nelim.. 2 sezon 2 kez 3.l?k.. ikisinde de son haftalarda rezillik.. bu tak?mda hi? bir ilerleme yok.. futbolcular kendini zorlamayan hocay? sever diye bir s?ylem vard?r.. bana ne birbirlerini ne kadar sevip sevmediklerinden.. ben sahada yap?lan i?e bakar?m.. onlar?n sevgisi kaybedilen ma?lardan sonra bile s?r?ta s?r?ta geyik yapmaktan ba?ka neye yaram?? ki?

Yorum Yap

ne galatasaray derbisini almas? yaaa alsa ne yazar k?me ne faydas? var fenerbahceden baska.bili? ?oktan b?tmi?tir.pektemeki olcay? als?n gitsin

Yorum Yap

Tolgay? ??karmasa
            Mustafa yerine Cenk'i oynatsa

Bu 3 ma?ta 9 puan alabilir miydik ?

Yorum Yap

Her sene teknik direkt?r m? de?i?tirilir? Bilic'e ben de k?z?yorum, ?zg?n?z evet ama Be?ikta?'?n ?ampiyon olamamas?n?n nedeni teknik direkt?r de?il futbolcu de?il. Bu sistemde bu b?yle bu tak?m bu sene do?rand? sahada 10 penalt? atan fb, hi? k?rm?z? g?rmeyen gs, 3 derbinin 2 si 10 ki?i kalm??, 2 derbiden ?nce en kritik 2 adam? at?l?yor haks?z yere. Hakk?n? savunacak 1 tane adam ak?ll? adam yok. Y?netimdir neden, kodaman Be?ikta?l?lar, Be?ikta?l? olupta kafas?n? kuma g?menler. ?erefli insanlar bu ?lkede ba?ar?l? olamazlar, biz de?i?medik?e bu devran b?yle d?ner. D??ene 1 tekme de sen atacaks?n, haks?zl?k yapacaks?n. Senin lehine hata oldu?unda hakem hatas?d?r olur deyip; senin can?n yand???nda o hakeme d?d???n? ast?racaks?n. De?i?eceksin arkada??m, k?kten de?i?eceksin. Ya?atm?yorlar, ya?atmazlar. Hakemlerin iyi niyetine g?venen basiretsizler s?r?s?ne selam olsun. Y?netim, bas?n ve b?t?n s?zde zengin g??l? kodamanlara.

Yorum Yap

Aslı Melih Ucer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Tolgay? ??karmasa

Daha farkl? olurdu kesin Cenk gol? kokluyor konya ma??ndada g?rd?k tolgayda ortasahay? toparl?yor ve ileriye bitirici paslar atabiliyor

Yorum Yap

G?le g?le Bilic , duygusall?kla olmuyor bi tane ma? ald?ramad?n

Yorum Yap

Seneye bu zamanlar yukardaki yaz?m? al?nt? yapar?m. Birisi gidecekse yeteneksiz top?ulardan ba?lans?n en ba?ta. Mustafa Pektemek, Olcay, ismail

Yorum Yap

Bug?n ki taraftar profilimiz 30 sene ?ncesinde olsayd? Gordon Milne ikinci sezonun sonunda k?f?rle g?nderilirdi.. ??kretmek laz?m..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mustafa Diler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Melih Ucer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Tolgay? ??karmasa

Daha farkl? olurdu kesin Cenk gol? kokluyor konya ma??ndada g?rd?k tolgayda ortasahay? toparl?yor ve ileriye bitirici paslar atabiliyor

Bence de Cenk Mustafa'dan daha iyi forvet. Mustafa geldi?i g?nden beri Be?ikta?'?n forveti olamaz diyorum.

Ben 3 ma?tan 9 puan alabilirmiydik diye sordum. Tolgay k?t?d?r filan demiyorum 60 dk oyunda kald? ve ne yaz?k ki arad???m?z gol? bulamad?k. Antep ma??nda 17 net gol giri?iminden 1 tane atamad?k.

Genelde Cenk'e de Mustafa'ya da Tolgay'a da ?ans verdi bili? istedi?i verimi alamad?.
                        Adam?n elinde Falcao yok ki Mustafa var o y?zden onu oynat?yor. Belkide Falcao olsa onu oynat?rd?.

Yorum Yap

?ok samimi bi?ey soraca??m.

Bili? gitsin diyenlerin istedi?i hoca ya Sergen, ki onlar? kaale bile alm?yorum, u?mu? onlar, ya da Luce, buna da k???mla g?l?yorum ama bi soru.

Bili? son 5 haftaya lider girmi?, sonunu getirememi?, Bili? k?t?.
                          2003/04 sezonunda 8-11 puan farktan ligi veren Luce s?per? Bu mu yani?

Tamam ozaman biz kalkal?m..

Ama ozaman cem papila bizi mahvettieeeaaaaa..
                          Oyunlar oynand???eaaaa

Bu sene oynanmad? dimi?

Come on give me a break!!!

Yorum Yap

Yorum Yap

Koca sezonda gs takiminin gordugu kirmizi kart sayisi 0(SIFIR)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?ok samimi bi?ey soraca??m.

Bili? gitsin diyenlerin istedi?i hoca ya Sergen, ki onlar? kaale bile alm?yorum, u?mu? onlar, ya da Luce, buna da k???mla g?l?yorum ama bi soru.

Bili? son 5 haftaya lider girmi?, sonunu getirememi?, Bili? k?t?.
                                2003/04 sezonunda 8-11 puan farktan ligi veren Luce s?per? Bu mu yani?

Tamam ozaman biz kalkal?m..

Ama ozaman cem papila bizi mahvettieeeaaaaa..
                                Oyunlar oynand???eaaaa

Bu sene oynanmad? dimi?

Come on give me a break!!!
                                Biz buna k?saca ?ah ve mat diyoruz.
                                Olay bu kadar basit asl?nda...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X