Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?yi ayrilmak varken kotuyu sectin hoca.sen bilirsin.yolun acik olsun.

Yorum Yap

Madem hoca gidecek hemen hemen belli oldu bili? gitmesin diyenlerden ?artlar?m?za uygun transfer b?t?esi s?n?rl? hoca alternatiflerini merak ediyorum. Sizce bili? gitti g?z?yle bakarsak kim gelsin?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

Bu arada hocan?n tazminat istemesi gayet do?al prolukta Bunlar var.

En son düzenleyen Gokhan Kal; 19-05-2015, 18:01.

Yorum Yap

?enol G?ne? gelsin.

?enol Hoca ilk senesinde bu tak?m? ?ampiyon yapmazsa ben de futboldan gr anlam?yorum.
          B?y?k ma? kazanamad? diyorlar ?enol Hoca i?in. Bursa'da Fener'i tek kale etti 1-0 ?nde g?t?rd? uzun s?re sonra sa?ma bi golle 1-1 berabere bitti d?nyalar? ka??rd?. Gs'yi Arena'da komik durumlara d???rd? Volkan'?n amet?rl??? y?z?nden 2-2 bitti, Fener'i Kad?k?y'de penalt?s?n?n ve gol?n?n verilmedi?i ?izgiden topunun ??kar?ld??? ma?ta 1-0 yenildi ve bunlar? bi k??eye at?lm?? Volkan'la, s?radan bi fuleli kanat Bakambu'yla ?nceleri kazma denen Fernandao ve kiral?k Josue ile yapt?. Kalesinde ad? bilinmeyen Harun, sol bekinde Aziz Behich oynayan bi tak?ma bunlar? yapt?rabildi. Ozan'?, Serdar'?, ?ener'i, Harun'u, Volkan'? milli tak?m seviyesine ??kartt?. Trabzon'da yapt?klar?ndan bahsetmiyorum bile. ?enol Hoca bizi ?ampiyon yapar.

Yorum Yap

Buraya hemen lucescu basligini acalim bence!

Yorum Yap

?enol G?ne? veya Lucescu gelmeyecekse Bili? kals?n daha iyi.

Yorum Yap

Heynckes reyise teklif yapsak ne der sizce? ?ans?m?z? denesek mi?

Yorum Yap

?enol g?ne? gelicek ba?ka yolu yok

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Haftalard?r bu ba?l??a gelmeyenler s?ralama de?i?ince hemen istifa n?beti ve g?ne? n?beti tutar oldu.
                    Forum kurulunun ele?tiriler y?z?nden verdi?i 2 ayl?k no post s?resi dolmu?tur. Ele?tirenlerin ?o?u uzun s?redir yoktu yani.
                    4 ay no post olucak bizaat kendimden biliyorum

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Forum kurulunun ele?tiriler y?z?nden verdi?i 2 ayl?k no post s?resi dolmu?tur. Ele?tirenlerin ?o?u uzun s?redir yoktu yani.
                      4 ay no post olucak bizaat kendimden biliyorum[/QUOTE]

Sen ele?tiride a??r?ya ka?m??s?n o zaman, beni 2 de b?rakt?lar.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Madem hoca gidecek hemen hemen belli oldu bili? gitmesin diyenlerden ?artlar?m?za uygun transfer b?t?esi s?n?rl? hoca alternatiflerini merak ediyorum. Sizce bili? gitti g?z?yle bakarsak kim gelsin?

Ben cevap vereyim.
                        Su an acik ara en iyi alternatif Senol G?ne?.

En buyuk avantaji yerli ve ligi taniyor olmasi.
                        Gen? kadromuzdan max verim almayi basarabilecek olmasi. Gen? oyuncular?m?za a?ama kaydettirebilecek tarzda bir teknik adam olmasi.
                        Harun Sener Ozan gibi oyunculardan ald??? verimi Gunay Oguzhan Tore gibi oyunculardan alabilecegine inaniyor olu?um.
                        Transfer yasagimizdan dolayi en fazla 2 3 transfer yapabilecek olmasindan ?t?r? eldeki kadroyu daha iyi yonetecek teknik adama ihtiyacimiz var. Gelince bu kadriyu ben kurmadim diyecek teknik adamlara degil.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

4 ay no post olucak bizaat kendimden biliyorum
                          Sen ele?tiride a??r?ya ka?m??s?n o zaman, beni 2 de b?rakt?lar. [/QUOTE]

yok hepsi tek de?il 1+1+2 ?eklin de gitti

Yorum Yap

Bili?in hocal??? tart???l?r ADAMLI?I DE??L. Bili? para pe?inde ko?acak insan de?ildir.

Yorum Yap

?enol G?ne? veya lucescu gelmeyecekse kals?n ama kalacaksa T?rk yard?mc? antren?r? kabul etsin

Yorum Yap

BILIC KESINLIKLE KALMALIDIR. Okuyun, okutun. http://fourfourtwo.com.tr/2015/05/19...sil-olduruldu/

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X