Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bili? adamd?r hatalar? elbette vard?r ama k?f?r edilecek son insand?r. Biz kul?p ve taraftar olarak antep ma??ndan sonra tepki koyamad?ktan sonra bili?te gelir gider lucescu da. O ?erefsiz tolga ?zkalfa bizi katlettikten sonra gerek y?netim gerek taraftar olarak hakk?m?z? savunabilseydik akhisar ma??nda rakibe ??kmayan kartlar ??kar bizde ?ampiyonlu?a y?r?rd?k. Camia olarak ligin sonunu getiremiyoruz hemen k?r?l?yoruz.

Yine her?ey sil ba?tan yaz?klar olsun b?yle d?zene. senelerdir ayarlar?m?z bozuldu bir t?rl? kendimize gelemiyoruz camia olarak silkelenmemiz laz?m ama bu ba?kan bu y?netim bu kongreyle bu imkans?z

Yorum Yap

?enol G?ne? trabzondaki son 4 senede 40'?n ?zerinde transfer yapm?? birisi. Ortalama olarak her sene 10 futbolcu civar? transfer yapt?r?yor.

Mesela 2005 d?neminde yine 11 transfer yapt?rm??. ?yle eldeki kadroyu verelim als?n g?t?r?r gibi birisi de?il.

Ald?rd??? ?o?u yabanc? oyuncu ( ki 5 milyon euro'ya adrian gibi futbolcular ) belli bir seviyenin alt?nda oyuncular.

?enol G?ne? gelsin bu kadro ile y?r?r diye d???n?yorsan?z olabilir ama ?enol G?ne?'in de imkanlar? ?uanda k?s?tl? olacak.

Kald? ki kendisi az tak?nt?l? de?ildir her teknik direkt?rde oldu?u gibi kendisininde ?srarla takt??? ?eyler vard?r.Mesela 2002 d?nya kupas?nda sezonun gol kral? ve en formda oyuncusu ilhan oynam?yor tarihinin en formsuz d?nemini ya?ayan hakan ??k?r'? oynat?yor diye az ele?tirilmiyordu. ?lhan senegal'i elerken bir sonraki ma?a yine hakan ile ba?l?yordu.

Yorum Yap

Ne kadar abartmissiniz ya bi s.. git i. Sanki ana avrat duz gitmisler. Ofke patlamasini hakli buluyorum taraftarin protestosu yanlis degil bence.ama hocaya topcuya besse yonetime onbes olmali

Yorum Yap

Aslı Melih Can Karakus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bilic'e k?f?r eden zihniyetin allah belas?n? versin. Bu imkans?zl?klarda in?n? de 1 ma? bile oynamadan 30 hafta yar??ta tuttu tak?m? araya tottenham liverpool s?k??t?rd?. Gaziantep ma??nda hakem facias? ya?ad? tak?m. O ma? k?r?lma ma??yd?.

b?t?n ma?lar?n? deplasmanda oynayan bilic son sezonlar?n en iyi puan?n? toplad?.

Ge?en sene 68 puan ile ?ampiyon olan fener en yak?n rakibine 9 puan fark atm??t?. Bu sezon kimse bilicli be?ikta? ba?ar?s?z diyemez.

Uefa ile yap?lan anla?madan sonra stada harcanan paralardan sonra bilic yerine kim gelecek ve nas?l bir kadro kuracak?

?ki beraberlikte bilic s.. Git diyen zihniyet bug?n i?inde bulundu?umuz kaosun as?l sorumlular?d?r.

Bilic ile s?zle?me uzat?lmal?d?r. Y?netimde biraz ak?l varsa bilici harcamaz ve s?zle?me uzat?r.

ya da gelsin r?zalar sametler carvalhaller tayfurlar.. Ozaman 30. Hafta de?il 20. Hafta ba?lar k?f?rler.

Samette, r?zada olmay?pta bilicde olan sey nedir bana bir s?ylermisin? gercekten soruyorum.
          ???n?de izledik. 10 g?n ?nce ?ampiyonluk hesaplar? yap?yordunuz. Y?llard?r sizde bende ma? izliyoruz, bu sorunuz samimi de?il kusura bakmay?n.

ertu?ruldan fazlas? nedir diyen arkada?, 7 sene ?ncesiyle bug?n? m? k?yaslayal?m? Liverpool ma??ndan sonra ertu?rulu desteklediniz mi siz o zaman? Bana bunun cevab?n? verin bende bunu merak ediyorum.
          Ben soru soruyorum sen bana soruyla kar??l?k veriyorsun. ?ok merak ediyorsan desteklemedim, ama ?aps?z da demedim. O tak?mla yapabilece?i maksimum oydu ve o skora ra?men son ma? Porto'yo i?erde yensek gruptan ??k?yorduk. Ben daha iyi hoca oldu?unu d???nd???m adam? savunurum ?enol G?ne? gibi Lucescu gibi. Oturup ba?ar?s?z bir adam? t?rl? t?rl? mazeretlerle ba?ar?l? g?stermeye ?al??mam.

Yorum Yap

Bilic'e k?f?r eden zihniyetin allah belas?n? versin. Bu imkans?zl?klarda in?n? de 1 ma? bile oynamadan 30 hafta yar??ta tuttu tak?m? araya tottenham liverpool s?k??t?rd?. Gaziantep ma??nda hakem facias? ya?ad? tak?m. O ma? k?r?lma ma??yd?.

b?t?n ma?lar?n? deplasmanda oynayan bilic son sezonlar?n en iyi puan?n? toplad?.

Ge?en sene 68 puan ile ?ampiyon olan fener en yak?n rakibine 9 puan fark atm??t?. Bu sezon kimse bilicli be?ikta? ba?ar?s?z diyemez.

Uefa ile yap?lan anla?madan sonra stada harcanan paralardan sonra bilic yerine kim gelecek ve nas?l bir kadro kuracak?

?ki beraberlikte bilic s.. Git diyen zihniyet bug?n i?inde bulundu?umuz kaosun as?l sorumlular?d?r.

Bilic ile s?zle?me uzat?lmal?d?r. Y?netimde biraz ak?l varsa bilici harcamaz ve s?zle?me uzat?r.

ya da gelsin r?zalar sametler carvalhaller tayfurlar.. Ozaman 30. Hafta de?il 20. Hafta ba?lar k?f?rler.

Samette, r?zada olmay?pta bilicde olan sey nedir bana bir s?ylermisin? gercekten soruyorum.
            ???n?de izledik. 10 g?n ?nce ?ampiyonluk hesaplar? yap?yordunuz. Y?llard?r sizde bende ma? izliyoruz, bu sorunuz samimi de?il kusura bakmay?n.

ertu?ruldan fazlas? nedir diyen arkada?, 7 sene ?ncesiyle bug?n? m? k?yaslayal?m? Liverpool ma??ndan sonra ertu?rulu desteklediniz mi siz o zaman? Bana bunun cevab?n? verin bende bunu merak ediyorum.

Ben hi?bir zaman ?ampiyonluk hesab? yapmad?m. ?zzellikle burada fener ma??ndan sonra g?nderilmesini yazd?k sonra di?er arkada?lar sabredelim son on ma? tak?m ?ampiyonlu?a gidiyor dedi ben ve bi ka? arkada? tamam dedik ve bu haftaya kadar zerre ele?tirmedik. ?imdi durum ortada.

gelelim ?ampiyonluk hesab? yapmaya. R?za hoca zaman? hocan?n acemilikleri ve ba?kan?n tutars?zl?klar? sonucu gitmi?tir. Ama bilicmi r?zam? dersen bin kere R?za Hoca derim oyuna m?daheleyi bilir, tak?m?n b?y?kl???n? bilir ve ona gore motive eder oyuncular?.
            gelelim samet hocaya. 2sene once g?nderdi?imiz kimsenin be?enmedi?i adam?n elinde ?imdi bile be?enmedi?imiz kadronun yar?s? yoktu ama adam ilk yar?y? ?ok iyi oynatt? ve hat?rlarsan ara transferde destek diye gelenleri. sakatl?k ve alternatifsizlikten tak?m koptu.
            ?imdi bilice gelelim elinde bence cokta k?t? olmayan alternatifi bol bir kadro varken ara transferde tolgay gibi bir oyuncu gelmi?ken gecen y?l?n ayn?s? bir sonu? alm?? olmas? kabul edilemez.

valla herkesin kendi fikri ama ben samet hocay?da r?zay?da bilicten 1g?mlek ?ste g?r?yorum.

Yorum Yap

?zin verirsen ben cevap vereyim.

Beyin

T?rkiye'de nefes alan hi?bir teknik direkt?r Be?ikta?'a ?u oyunu oynatamaz.

http://premieretouche.com/2015/02/25...maintain-hope/

NOT: ?ngilizcesi olmayan arkada?lar?m?z?n sadece videolar? izlemesi bile yeterli

Yorum Yap

Bizim hoca ve tak?m al??k?nd?r k?f?r yemeye, gocunmazlar.

Malum yarat?k y?zlerine k?f?r ederken onu kucaklamaya ?al???yorlard?.

?b?r renklilerin Burak Y?lmaz, Sel?uk ?nan, sktirin gidin buradan diye ba??rd??? adamlar ?ampiyonlu?u getiriyor tak?mlar?na....

Yorum Yap

?uan i?in en iyisi bilic'dir fantaziye gerek yok. Daha iyisini getirebilecek b?t?e yok bizde. Iyi bir y?netim bilic in yaninda ilhan mansiz ve t?revlerinden her hangi birisi. Ama en ?nemlisi ?u fikret orman ve ekibinden kurtulmak........

LG-D802 cihaz?mdan g?nderildi

Yorum Yap

Liverpool ma??ndan ?nceydi san?r?m uefa'da iyi gitti?imiz zamanlar ligi ?nemsemiyor piyasa yapt? ingiltereye gidecek hatta anla?t? tak?m? satt? diyebilecek kadar terbiyesizle?en adamlar vard?.Misal g?ltekin onay d?n program?n ufak bir k?sm?n? izledim diyor ki gider mi gitmez mi bilmem ama insanl??? karakteriyle iz b?rakt??? kesin falan filan karde?im bunlar? diyebiliyorsun da o zaman niye adam? g?ndermek sergeni pohpohlamak i?in elinden geleni yapt?n !..

Adam hep be?ikta?ta kalmak niyetindeydim ama bu ?artlarda y?netim buna izin vermez a??klamas?n? yapt?.Hi?bir zaman tak?m liderken bile y?netim bilic'e g?ven vermedi hep bi aray?? halindeydiler yok sergen yok bilmem ne.Bug?n bilic gidebilir peki ya gelecek teknik direkt?r i?in ayn? ?eylerin olmayaca??n? kim garanti edebilir ? Her zaman tek su?lu teknik direkt?r m?d?r? y?netimin futbolcular?n hi? mi su?u yok.. g?nder bili?'i,ahmeti,mehmeti yola devamm.. ne kadar kolay ! e?er bu sezon tak?m?n ba??nda Jurgen Klopp olsayd? yine el birli?iyle kovard?k..

?ahsen 10 g?nl?k s?re?te bili?'in ve futbolcular?n ?ok sa?malad???n? b?y?k hatalar yapt?klar?n? d???n?yorum.Bili? ?ok ?ok k?t? y?netti son 10 g?n? keza futbolculara bakt???m?zda t?re 1 bucuk ayd?r ortal?kta yok demba ba 2 ayd?r yok olcay ayn? ?ekilde bu adamlar tak?mda gol atan asist yapabilenler, bunlar olmay?nca kalitesini koruyabilen sadece sosa ve tolgayla bu i? bitmezdi nitekim bitmedi.

Sakin kafayla d???nd???mde 20 senede 3 ?ampiyonlu?u olan bir tak?m?z hi?bir sezonda olmayan bir stat dezavantaj?m?z?n oldu?u bir sezon,kadro kalitesinin yine rakiplere g?re d???k hakem hatalar?n?n fazla futbolcu maa?lar?n?n zor ?dendi?i bir d?nem de yine 3.olduk.. ba?ar?l? olmad??? kesin ama mevcut ?artlarda ?okta ba?ar?s?z oldu?unu d???nm?yorum..

Bili?'e art?k gitti g?z?yle bak?yorum 24 ya??nday?m liverpool,tottenham,arsenal ma?lar?ndaki oynatt??? futbolu daha ?nce g?rmedim ya da hat?rlam?yorum..

Hi?bir futbolcu veya teknik direkt?r kar??lamas?nda veya vedas?nda bulunmad?m ama Slaven Bili? i?in havaalan?na gitmeyi d???n?yorum umar?m bir daha be?ikta??mla yollar? kesi?ir..

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Beyin

NOT: ?ngilizcesi olmayan arkada?lar?m?z?n sadece videolar? izlemesi bile yeterli
                      Valla abi Avrupa ma?lar??nda rakibi ?ok iyi analiz ediyorduk. saha kenar?nda ne yapt?g?n? bilen bir bili? vard?. demek ki futbolcular kadar hocalarda ma? se?iyor.

Yorum Yap

Aslı Samet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?uan i?in en iyisi bilic'dir fantaziye gerek yok. Daha iyisini getirebilecek b?t?e yok bizde. Iyi bir y?netim bilic in yaninda ilhan mansiz ve t?revlerinden her hangi birisi. Ama en ?nemlisi ?u fikret orman ve ekibinden kurtulmak........

LG-D802 cihaz?mdan g?nderildi
                        ?lhan'? da ?brahim'i de ?nerdiler, ikisini de kabul etmedi. Ki?ili?ine hi?bir laf?m yok ama dedi?im dedik ?ald???m d?d?k modunda tak?l?yor s?rekli. Zaten ?nder ?zen'de bu konudaki s?k?nt?s?n? dile getirmi?ti zaman?nda. Bu kadar sabit fikirli ve inat?? bir adam?n ba?ka bir yerde de ba?ar?l? olma ?ans? yok maalesef.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Beyin

Devrim zaten s?k?nt?da bu videoda. Anadolu tak?m?na da ayn? taktik liverede

H?cum ad?na ne verdi tak?ma bide onun videosunu koysana. Samet Hoca h?cum varyasyonlar? konusunda bilici katlar valla.

Yorum Yap

?nemli olan Be?ikta?'? kimin savunaca??d?r. Hadi buras? Almanya olsa hak var hukuk var haketti?ini al?rs?n da buras? T?rkiye be karde?im yedirmiyolar i?te. D?zg?n bi ?lke olsak Be?ikta?'?n ba??ndaki 2.sezonunda Jurgen Klopp'u olurdun tak?m?n ama burada anca ba?ar?s?z k?peli sosyalist gitarc? olarak an?l?rs?n. Neyse art?k seni de sindirdiler zaten d?n y?z?nden okunuyodu art?k devam etmek istemedi?in. Sonu?ta bak hamza hamzao?lu senin rakibin olarak yar?m sezonda tak?m?n? ?ampiyon yapt? yapacak sen 2 sezonda yapamad?n de?il mi hi? kupa da alamad?n?

Bize gereken kendini o kal?n enseli kodamanlara yedirmicek adamlar. Ba?kan desen boy boy foto?raflar? ??k?yo magazinlerde s?zde son 7 hafta kenetleniyoduk, ma?lar?n hepsini kazan?yoduk. Ayr?ca ben bu ba?kan?n Y.D'nin adam? oldu?una inanm?yorum. D?ped?z g??s?z bi ba?kand?r ancak yine de zor zamanda elini ta??n alt?na sokmu?tur. Ha niye Y.D'nin adam? de?il derseniz adam? olsa 1-2 sa?ma kupa al?rd?k en az?ndan bu nedir arkada? 3 y?l oldu tek kupa geldi mi ?

E peki kim bu tak?m?n hakk?n? savunacak ? Taraftar desen zaten b?raksan t?m tak?m? bo?azlayacak duruma geldi. Yeni y?netim desen daha 1 y?l var bu adamlar?n gitmelerine. Zaten adam gibi transfer de yapamayaca??z 1-2 y?l. Bi tek teknik direkt?r kald? art?k. Lucescu mu ?enol hoca m? Mustafa Denizli mi? Acaba hangisi gelmek ister?

Bilic'e gereken zaman?nda Gordon Milne'ye sahip ??kan Seba gibi ba?kand?r. Seba gibi ba?kan da olmad???na g?re ne halimiz varsa g?r?cez san?r?m

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı ?efik Do?ut?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              en ?ok beni ?zen adam iki senedir stads?z tak?m? ?al?l?t?r?yor.
                              kendi sahas?nda ald??? puan denizli ve lucescu nun gerisinde.
                              ?n?m?zdeki sezon stad varken nas?l performans g?sterecek tak?m onu merak ediyordum ama gidicek galiba.
                              liverpool arsenal tothenham ma?lar?ndaki be?ikta?? da bili? ?al??t?r?yor bunu da unutmayal?m forza!!!
                              Valla sezonun en iyi maclarinin Premier lig takimlarina karsi yapilmasi da cok huzursuz edici birsey , neden onlara daha iyi konsantre olup basarili oldu ? Beni rahatsiz etti valla ustune dusununce .
                              Aynen, insan ister istemez soruyor Premier ligde piyasaya yapmak i?in mi bu ma?larda daha iyi konsantre oluyor diye.
                              premier lig tak?mlar?na kar?? iyi oynayarak reklam yap?labilir do?ru
                              ama as?l reklam stads?z d???k b?t?eli bir tak?m?n t?rkiye liginde ?ampiyon olmas?d?r.
                              bili? de bunu g?z ard? etmez heralde.
                              hem piyasa yapmas?na da kar??amay?z. adam daha ka? senelik td?
                              daha yolun ba??nda say?l?r.
                              3 hafta ?nce ?ampiyon olaca??z diyen taraftar y?netim futbolcular teknik ekip niye ?ampiyonlu?u versin

Yorum Yap

Millet olarak en b?y?k eksikliklerimizden birisi de d?n? ?ok ?abuk unutmam?z
                                ?ok bir ?ey de?il, sadece ve sadece t?rk hakemler yerine, avrupan?n herhangi bir liginin hakemleri gelip y?netseydi bu sezonu(tabiki ba??ms?z ve tarafs?z olarak) , 3 hafta kala ?ampiyonduk. Pazar g?n? formalite ma??na ?s ??k?yordu.
                                Evet hoca baz? noktalarda ?ok hatal?. Misal yard?mc? hoca ?srar?. Kondisyoner se?imi. 1-0 dan sonra oyunu koparamama;
                                fakat hala sorunun temeline bak?lm?yor. Bu kafayla seneye de hoca gitsin diyece?iz.
                                Anca yeriz birbirimizi b?yle, renkliler de birer iki?er topmaya devam eder kupalar?, kusura bakmay?n.

Ayr?ca ?unu da iddia ediyorum. G?n gelecek, bug?n arkas?na teneke ba?lay?p g?nderdikleri Bilic'i man?etten renklilere geliyor diye haber yapacak bu ?erefini sevdi?im bas?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X