Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Seyithan Sakar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    G?ksel Abi ho?geldin. Gel buradan konu?al?m ya twitterda harf say?s? yetmiyor
    Hosbulduk kardesim. Valla yeminliydim yazmiycam diyorum ama dayanam?yorum.

Yorum Yap

Ben de bug?n geri geldim tekrar. Fena etkiledi bu ma? beni.

Yorum Yap

Aslı G?ksel K?rmac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Fatih.Akinci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ma?tan sonra ben de ?ok k?zd?m, a??r s?zler s?yledim AMA K?F?R OLMADI... Kesinlikle g?nl?n? al?p o ?ekilde yollar? ay?rmam?z laz?m. Bu adam bunlar? hak edecek hi? bir ?ey yapmad?. Evet yollar ayr?lmal? bu saatten sonra ne onun bize ne bizim ona faydam?z olur. Ama bu adam bunu hak etmedi. Ba??m?z? ?ne e?ecek ne yapt? bu adam da k?f?r ediliyor ? Sayg?s?zl?k m? yapt? Be?ikta?'?n ad?na kara leke mi s?rd? ne yapt? da k?f?r ediyorsunuz ? Tolga'dan ?sl?kland??? i?in ?z?r dilemi?tik as?l ?zr? ?imdi dilememiz gerekiyor. Bize yak??an da hocan?n hak etti?i de budur. I?ime oturdu izledi?imden beri...
        ?ampiyonluk yar??? devam ederken ba?ka kul?plerle g?r???p motivasyonu kaybeden adama ne yapmak laz?m sen s?yle. E?er gorusmedigine eminsen istedi?in k?f?r? bana edebilirsin.
        Emin de?ilim. Kendisi yalanlad? ama b?y?k ihtimalle westham'a gidecek. Profosyonel hayatta ola?an ?eyler bunlar. Klopp da muhtelemen bir tak?mla anla?t?, Luce de, belki Guardiola da. Hangisine k?f?r edildi ? Bu k?f?r edilmesi i?in hakl? bir sebep midir ? Hakl? bir sebepse bir ay ?nce de biliyorduk Ingiltere'ye gidece?ini o zaman niye etmedik ?

Yorum Yap

Taktik konularda yetersiz g?r?l?rse protesto edilir y?netim de g?revden al?r veya hoca istifa eder.Ama g?sterdi?i duru? sonras?nda k?f?r olay? hi? yak??mad?.

Yorum Yap

Benim i?in ?u anda sadece k?t? hoca ama gelecek sene bas?ndaki haberler do?ru olup bu seneden West Ham ile anla?t??? ortaya ??karsa karakterinde de sorun varm?? derim.

Yorum Yap

Ben size s?yleyim Bilic'in gitmesi ??z?m de?il bizim ?ok daha b?y?k sorunlar?m?z var.
              Hep umutla bakard?m ileriye ama bu gece ?ok umutsuzum nedense.

Yorum Yap

Bili? in Brugge ma??ndan beri yapt??? sa?mal?klar?n tepkisidir bu k?f?r...

Ka? haftad?r insanlar?n sinirleri gerildi,b?yle olaca?? belliydi.

Yorum Yap

Bili? g?zel insanbende ?ok severim, belki elinden ancak bu geliyor ama bir ka? hata var ki en keskinleri bunu en amat?r hocalar bile yapmaz.

Esas olay Club Brugge ma??nda Tolga'n?n haftalarca oynamay?p birden kaleye ge?irmesiyle ba?lad?. Oyunu tutamama devam?n? getirememesi ve giden tur.. En b?y?k y?k?m ma??m?z Club Brugge ma??d?r. O ma? kazan?lsa inan?n ?uan burada bu ele?tirileri yapm?yor olacakt?k.

Gelelim Olcay ?ahan a ?al??kanl???na hi? bir zaman bir ?ey diyemem herhalde kimsede diyemez ama bu kadar k?t? oynad??? bir d?nemde ve as?l ?nemli yan? bunu bili? g?r?p her ma? ??kartarak g?steriyorsa ve inatla her hafta yine ilk 11 yap?p yine bo?a zaman kayb? ya??yorsa oturup sormak laz?m Bili? e hocam bu olmuyor i?te sende g?r?yorsun neden hala ilk 11.. Neden bu Kerim orada sadece battaniye i?inde ?s?n?yor da sahada de?il.
                  Bir ?ok futbol ligi izliyorum Futbolcusunun berbat oldu?unu g?r?p her ma? ??kar?p ama yinede her ma? ilk 11 ba?latan ba?ka bir tak?m yada menajer g?rmedim.

Gelelim as?l hepimizin yaras?na ''Mustafa Pektemek'' Bu ?ah?s senelerdir bizde toplasam ya 1 ya 2 kere i?e yaram??t?r. oda k?yt?r?ktan ma?lard?r. Bu sezon son 3 hafta oynad???m?z ma?lara gidelim ?ok fazla uza?a de?il. Hatta Karab?k ma??n? dersek 5 ma? geriye gidelim. Ma?? kurtaran isim Cenk Tosun.. Ma?ta 90 dk oynayan pektemek s?f?r katk?.. Trabzon ma?? tak?m halinde g?zel oyun mustafan?n att??? bo? kale gol?.. Ertesi ma? Gaziantep ma?? oyuna giren oyuncu mustafa pektemek denilen ?ah?s. Cenk e ceza vermi? say?n Bili? san?r?m mustafa ondan ?ok daha iyi onun g?z?nde. Mustafa Gaziantep ma??nda bir?ey yapt?m? yok.. tamam olur b?yle bir?ey bekledi hoca olmad? diyebiliriz. ertesi ma?a geliyoruz akhisar ma?? yine oyuna giren mustafa yine s?f?r katk? vede 89 da inan?lmaz bir gol ka??rma. hadi yine olur b?yle dersin ald?n yine bir?ey yapamad?n yaa hocammm sen bu ma?ta nas?l 90 dk yine ona katlan?rs?n. Aran?zda bir ili?kimi var diye sorar insan. Kusura bakma iyi insan bili? ama bugun benim i?inde sana olan sevgi bitmi?tir.

?n?allah yolun a??k olur..

Bili? e k?f?r falanda olmaz.

Protestonun her t?rl?s? d?nyan?n kanunlar? i?indedir.

Yorum Yap

Ulan size kim aciyorda siz millete aciyorsunuz ya. Alay? gitsin sadece taraftar kals?n. Sampiyonluk peskes cekercesine elden gitmis devranina koyayim gece ka? olmu? sinirden heder olumusuz.
                    Bosversene a?a bi sonraki g?ne gece kul?b?n?n yolunu tutmazlarsa hic bir ?ey bilmiyorum. Ulan yaz?k bize bizde insaniz ya. Haaa bu arada
                    Hakk?m haram olsun bilic karde?.

Yorum Yap

Valla ben Cin'de yasiyorum . Her hafta sabahin korunde oturup maclari izliyorum . dun gece yine 5 'e kadar mac , mac sonu izledim sonra gittim yarim yamalak uyuyup 2 saat uykuyla ise geldim.
                      Kimse kusura bakmasin ama daha da agirini etselermis keske . Ben ne kadar uzuluyosam onlar da o kadar yuhalanip kufur yiyecek . Begenmeyen de ....rip gidecek.

Yorum Yap

protesto et ama kufur etme!!!

tezahurat yap ama kufur etme!!

su kufur edip hakli iken haksiz duruma dusmeden!!

ve kufurlu tezahurat yapip milyonlarca lira kulubu zarari sokmaktan ve desteksiz birakmaktan kurtulamadik arkadas!!!!

YAKISTIMI SIMDI BU KUFUR?

Yorum Yap

Saat 5 e geliyor Be?ikta??n derdinden alkol?n dibine vurup yata??n yolunu yeni buldum. Vurdumduymaz,ruhsuz top oynayanlar ka??nc? evresinde acaba uykularinin?

Yorum Yap

Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Saat 5 e geliyor Be?ikta??n derdinden alkol?n dibine vurup yata??n yolunu yeni buldum. Vurdumduymaz,ruhsuz top oynayanlar ka??nc? evresinde acaba uykularinin?
                            bence onlar rahatladilar simdi.

sezon bitti paralari bankada yatiyor tikir tikir ohh stress yok , baski yok ne guzel ohhhhh gezmeler baslasin! tatiller yapilsin!

Yorum Yap

Bilic-Be?ikta? ili?kisi daha ?nce de s?yledi?imiz gibi bitmi?tir. Bilic'in ?ok b?y?k hatalar? olmu?tur, ama k?f?r yak??mad?. Daha do?ru ayr?lmas?n? da ??renmeliyiz, k?f?r? hak edecek ne yapt? bu adam?

Yorum Yap

Aslı Mevlut Ikiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Pe?ine d???lmesi gereken ?ok daha b?y?k sorunlar ortada duruyor.

Ev yan?yor diyoruz, millet evin anahtar?n? kaybettik deyip tela?lan?yor.
                                Pardon ?slubum hi? ho? olmam?? k?zg?nl?kla kendimi iyi ifade edememi?im. S?z?m?n muhatab? do?rudan y?netimdir. ?zellikle bug?n yapacaklar? toplant? dolay?s?yla kayg?lar ta??yorum. B?t?n yanl???m?z Bili?mi?cesine bileti kesip, yalandan bir-iki g?z boyay?c? hakem beyanat? vererek olay? kapatma yoluna giderler diye kayg?lan?yorum.

?nce d??ardan sana uzanan elleri kes, sonra i?erdeki sorunlara bakal?m. Bu yap?lmad??? s?rece i?eride kimin oldu?unun ?nemi yok herzaman yolumuza ta? koymay? ba?ar?rlar.

HAkemler ??yle etti, b?yle etti deyip a?lanmas?nlar. ??z?m ?retsinler FARZ-I M?SAL; Uefa'ya, Cumhurba?kan?na, Tff'ye ??ks?nlar (s?z gelimi, nereye gidiliyorsa i?te). Uefa'ya ?ike var ba?vurusu yaps?nlar. Tff'yi zorlas?nlar, hakemlere d?d?k ast?rs?nlar, Tff'ye yabanc? hakem istiyoruzu dayats?nlar, zarara u?ratanlara kar?? hukuk yollar?n? aras?nlar v.s. B?R?EYLER YAPSINLAR. G?stermelik olarak "biz ?ok k?zd?k" deyip ge?mesinler, faaliyete ge?sinler. Yoksa en ba??ndan bize bi?ilen g?mle?i giymeyi kabul etti?imizi d???nmeye ba?lar insanlar, s?ralaman?n masa ba??nda yap?ld??? inanc? sebebiyle bitiyor bu ?lkede futbol. Trib?nler bu y?zden bo?.

Bir ?eyler yap y?netim, yapamayacaksan da istifa et.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X