Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yahu senin rakiplerinde teknik direkt?r m? var da, hatay? teknik direkt?r?nde ar?yorsun?

Biraz mant?kl? ol Be?ikta?'l?! Bu kafayla Mourinho gelse de 5. olunur!

Sorun ba??ndan beri belli, y?-ne-tim!!!!!
    Bizim taraftar bu mant??? anlayamad??? i?in her sene ayn? terane . bu sonu?larda B?L?C in bir sucu yok ! Gol at?yorsun say?lmuyor , penalt?lar?n verilmiyor , faul atlan?p gol yiyorsun , rakibe k?rm?z? ??km?yor kas?ttan . Yahuu ALLAH A?KINA TAMAM B?L?C G?TS?N MOU GELSE NE FARK EDECEK !!!

Adama k?fredenlerde yar?n gitsinler AKARETLERE de orada as?l ki?i . Buyursunlar samimiler mi

Yorum Yap

Boyle olmasaydi sonumuz uzulmemek elde degil.
      Ama su taraftari bi kerede birisi anlasaydi.
      hatanizi anlayip mactan sonra gidip tribunlere bi ozur dileseniz su cocuklar gene sizi hava alaninda mesaleyle karsilardi.
      Ama ne taraftar ne takim hic birinin seyine degil!!

Yorum Yap

hocay? ele?tir gitsin de ama k?f?r etmek niye hatalar?yla da ben bilicin elinden geldi?ini yapt???n? d???n?yorum ay?pt?r yapmay?n? medyan?n gaz?na o kadar ?abuk geliyoruz ki taraftar olarak bugun k?f?r eden adam 2 ay ?nce bilici kapt?rmamal?y?z ?m?r boyu bizle kalmal? diyen adamla ayn?

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Kartal Bak???@Kartal_Bakisi 6m6 minutes ago
          Sinan Engin : G?khan T?re hasta de?ilmi?.Slaven Bilic'in karar? do?rultusunda oynat?lmam??.

e?er bu iddia do?ruysa ?ampiyonluk sat?lm??t?r.
          Bu adam silahla vuruldu?u g?n?n haftas? top oynad?, bas?na Bilic ile s?rt??meleri yans?d? sonra yalanland?. Koca sene b?t?n h?cum organizasyonlar? bir adam?n ?zerine kur ard?ndan kritik bir ma?ta oynatma. Ge?en hafta k?t? oynad?ysa Olcay her hafta k?t? oynuyor ve bu adam?n kredisi Olcay'dan fazla olmal?yd?.
          T?RE y, ma?larda izlemiyorsunuz san?rsam UMURSAMAZ davran?yor OYNAMIYOR adam . bence do?ru karar .Toparlamas? gerek

Yorum Yap

Aslı ?zg?r Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Hakemini ivirini zivirini gectim, Antep(22) Akhisar(17) maclarinda toplam 39 sut cekildi ve atilan gol sayisi 2, Bilic ne yapabilir?
            2 ma?ta 39 ?ut ?ekildi ama 2 gol at?ld? diyorsun.
            zaten olay bu!

2 ?rnek vereyim sana;

1- son bilmem ka? ma?ta hi? isabetli orta yapamayan ve ?ut ?ekemeyen olcay yerine ba?ka birini ilk 11'de oynatabilirdi.
            2- futbola tepki olarak do?mu? beceriksiz mustafa yerine isabet oran? daha y?ksek cenk'i oynatabilirdi.

maden 2 ma?ta toplam 39 ?ut ?ekilmi? ve 2 gol bulunmu? o zaman inat etmeyecek bu beceriksizlerle.

bili? ne yapt??
            babas?n?n o?lu gibi bu iki beceriksizi sahaya s?rd?.
            sonra ne yapt??
            tak?m?n en iyilerini bir bir oyundan ald? ve bu beceriksizleri tutmaya devam etti.

arkada? bi teknik direkt?r ma??n 11'ini ve devam?ndaki 3 de?i?ikli?i hep yanl?? yap?yorsa herkes bu i?i yapar demek ki.
            samet neden gitti?
            carlos neden gitti?
            tayfur da yapar bu sa?ma hatalar?.

bili? ne i?e yarar?

Yorum Yap

Aslı Nurullah Kocaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Duydum ki;
              G?zel Bir ?nsana K?t? Demi?sin ETME....
              ....

Yorum Yap

ben de bilicin kalmasini isteyenlerdenim, ancak bilic giderse biteriz mahvoluruz falan gibi birsey yok, ferguson degil giden sonucta. hersey iyi bir kadroya ve onu yonetecek bir tdirektore bakar. bir senede kurulur, nasil lucescu geldi hemen yenilmez takim kurdu. mesela gs kadrosu yerde surunurken ertesi sene nasil kadro kurduysa bizde kurabiliriz bunlar atla deve seyler degil, besiktas bursa degil arkadaslar lutfen camiayi bu kadar kucuk gormeyin.bizim sanssizligimiz demiroren'in 8 sene boyunca yaptigi aptalliklar. iyi bir yonetime bakar hersey.iyi yonetim olmadiktan sonrada bilicde olsa olup olacagimiz 3.luk.

Yorum Yap

Aslı Hasan Kaplan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Kartal Bak??? ??@Kartal_Bakisi 6m6 minutes ago
                  Sinan Engin : G?khan T?re hasta de?ilmi?.Slaven Bilic'in karar? do?rultusunda oynat?lmam??.

e?er bu iddia do?ruysa ?ampiyonluk sat?lm??t?r.
                  Bu adam silahla vuruldu?u g?n?n haftas? top oynad?, bas?na Bilic ile s?rt??meleri yans?d? sonra yalanland?. Koca sene b?t?n h?cum organizasyonlar? bir adam?n ?zerine kur ard?ndan kritik bir ma?ta oynatma. Ge?en hafta k?t? oynad?ysa Olcay her hafta k?t? oynuyor ve bu adam?n kredisi Olcay'dan fazla olmal?yd?.
                  T?RE y, ma?larda izlemiyorsunuz san?rsam UMURSAMAZ davran?yor OYNAMIYOR adam . bence do?ru karar .Toparlamas? gerek
                  Klasik Be?ikta? taraftar? i?te tak?m d?k?ls?n tak?m?n i?inden en yeteneklisini se? ve g?nder. Tak?m?n k?t? oldu?u bir sezonda Sergen a??r? ele?tirilirken U?ur Ek?io?lu kendisine laf s?yleyince 'vereyim formay? o oynas?n' demi?ti. Sergen'i disiplin nedeniyle g?nderdik peki kim kaybetti? Sergen,Quaresma,T?re ve akl?ma gelmeyen ?rnekler. Tak?m?n i?i berbat adamlar dolu biz hep en yeteneklisine sarar?z,sonra Quaresma gider Necip kal?r,G?khan gider Olcay kal?r.

Yorum Yap

Aslı Hasan Kaplan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Yahu senin rakiplerinde teknik direkt?r m? var da, hatay? teknik direkt?r?nde ar?yorsun?

Biraz mant?kl? ol Be?ikta?'l?! Bu kafayla Mourinho gelse de 5. olunur!

Sorun ba??ndan beri belli, y?-ne-tim!!!!!
                    Bizim taraftar bu mant??? anlayamad??? i?in her sene ayn? terane . bu sonu?larda B?L?C in bir sucu yok ! Gol at?yorsun say?lmuyor , penalt?lar?n verilmiyor , faul atlan?p gol yiyorsun , rakibe k?rm?z? ??km?yor kas?ttan . Yahuu ALLAH A?KINA TAMAM B?L?C G?TS?N MOU GELSE NE FARK EDECEK !!!

Adama k?fredenlerde yar?n gitsinler AKARETLERE de orada as?l ki?i . Buyursunlar samimiler mi
                    50 defa dedik. ?nce ?unlar?n ?ark?na bi ?omak sokal?m sonra hocay? tart??al?m. Tamam hocan?n da hatalar? vard?r. Ama sen san?yormusun ki yeni gelen hocaya bunlar yap?lmayacak. Bak?n bu d?zen bu ?ekil devam etsin gelecek sene yine hoca ar?yor olaca??z.

Yorum Yap

Antep ma??nda yan hakem Akhisar ma??nda B?lent art niyetliydi ve bu olaylarla ilgilenecek sa?lam bir y?netim mutlaka olmas? laz?m ama bana hi? kimse gole ihtiyac?m?z oldu?u zamanda Ba ??kmas?n?,Tolgay-Atiba de?i?ikli?i yap?p orta sahay? Necip ve Atiba'ya b?rakmay? anlatamaz. Ben bug?n art?k dalga ge?iyor dedim. Opare en baba performans?n? sol bekte yapm??sa sol beke koy,Frei orta sahada Totenham ma??n? sana kazand?rm??sa orada dene ama art?k ?u tak?nt?lar?ndan vazge?.

Yorum Yap

Ma?tan sonra ben de ?ok k?zd?m, a??r s?zler s?yledim AMA K?F?R OLMADI... Kesinlikle g?nl?n? al?p o ?ekilde yollar? ay?rmam?z laz?m. Bu adam bunlar? hak edecek hi? bir ?ey yapmad?. Evet yollar ayr?lmal? bu saatten sonra ne onun bize ne bizim ona faydam?z olur. Ama bu adam bunu hak etmedi. Ba??m?z? ?ne e?ecek ne yapt? bu adam da k?f?r ediliyor ? Sayg?s?zl?k m? yapt? Be?ikta?'?n ad?na kara leke mi s?rd? ne yapt? da k?f?r ediyorsunuz ? Tolga'dan ?sl?kland??? i?in ?z?r dilemi?tik as?l ?zr? ?imdi dilememiz gerekiyor. Bize yak??an da hocan?n hak etti?i de budur. I?ime oturdu izledi?imden beri...

Yorum Yap

Pe?ine d???lmesi gereken ?ok daha b?y?k sorunlar ortada duruyor.

Ev yan?yor diyoruz, millet evin anahtar?n? kaybettik deyip tela?lan?yor.

Yorum Yap

Aslı Fatih.Akinci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ma?tan sonra ben de ?ok k?zd?m, a??r s?zler s?yledim AMA K?F?R OLMADI... Kesinlikle g?nl?n? al?p o ?ekilde yollar? ay?rmam?z laz?m. Bu adam bunlar? hak edecek hi? bir ?ey yapmad?. Evet yollar ayr?lmal? bu saatten sonra ne onun bize ne bizim ona faydam?z olur. Ama bu adam bunu hak etmedi. Ba??m?z? ?ne e?ecek ne yapt? bu adam da k?f?r ediliyor ? Sayg?s?zl?k m? yapt? Be?ikta?'?n ad?na kara leke mi s?rd? ne yapt? da k?f?r ediyorsunuz ? Tolga'dan ?sl?kland??? i?in ?z?r dilemi?tik as?l ?zr? ?imdi dilememiz gerekiyor. Bize yak??an da hocan?n hak etti?i de budur. I?ime oturdu izledi?imden beri...
                            ?ampiyonluk yar??? devam ederken ba?ka kul?plerle g?r???p motivasyonu kaybeden adama ne yapmak laz?m sen s?yle. E?er gorusmedigine eminsen istedi?in k?f?r? bana edebilirsin.

Yorum Yap

Bu kahpe d?zen ve bu y?netim varken ?ampiyon olmam?z Bilicte olsa Mourinhoda olsa ayn? ihtimal gibi duruyor ama. Y?netim b?y?k ihtimalle Bilici feda edicektir taraftar tepkisini biraz olsun ?teleyebilmek i?in.Peki sonra kim gelicek yabanc? bir adam gelse ligi tan?yana kadar y?llar ge?iyor.?enol G?ne? falan gelice?ini sanm?yorum hepsini ge?tim bide uefan?n ald??? karar var do?ru d?zg?n transfer yapam?ycaz Stad ile birlikte g?zel g?nler beklerken dahada s?k?nt?l? g?nler g?z?k?yor bence ger?i ho? stad?da sezon ba??na yeti?tiremiycek bu beceriksizler ama.

Yorum Yap

G?ksel Abi ho?geldin. Gel buradan konu?al?m ya twitterda harf say?s? yetmiyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X