Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

mustafa denizliyi isterdim ama s?ylemleri dolay?s?yla so?udum

Yorum Yap

?enol Hoca gelsin. O?uzhan, G?nay, Kerim, G?khana neler olur herkes g?r?r. Ersun Yanal falan denmi? ne kadar sevmesem de bizde ba?ar?l? olur bence. Sergeni ?ok sevsem de aralar?nda en uzak tercih olur umar?m.

Yorum Yap

Aslı R?dvan K?ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        mustafa denizliyi isterdim ama s?ylemleri dolay?s?yla so?udum
        oda olabilirdi ama adam b?t?e olmadan gelmiyor.s?ylemlerini ge?tim

Yorum Yap

Aslı Mehmet Furkan Kenaro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?enol G?ne?'le ilgili kafamdaki en ?nemli soru i?areti kendisinin tam bir loser olmas?. S?rekli takdir toplayan futbolu bilen bir antren?r, her gitti?i tak?mda da mutlaka kendini bir yar???n i?ine atmay? biliyor ve heyecan ya?at?yor ama en nihayetinde ?yle ya da b?yle s?rekli kaybediyor. Adam bildi?in teknik direkt?rl???n Be?ikta?'?.
          Milli tak?ma g?r?p g?rebilece?imiz en b?y?k ba?ar?y? yakalatan ve d?nya 3.s? yapan....
          Toplama bir kadroyla ve hi? lobisi olmayan bir kl?p ile 82 puan al?p ?ampiyon olan...

?enol G?ne? mi loser???

?enol hoca bu zamana kadar 3 b?y?klerin ba??na gecemediyse bu fb,gs ve BE??KTA?'in kayb? ve ayibidir.

Yorum Yap

?enol hoca gelicekse s?rf g?nay i?in isterim. haz?r hafiften parlam??ken al?r y?r?r

Yorum Yap

?enol G?ne? eldeki kadrodan en iyi verim alan ve bitmi? denilen oyuncular? tekrar top?u yapan adamd?r bizim mustafa Pektemeki bile gol kral? yapabilir :-)

Yorum Yap

Bilic gidecekse T?rk hoca isterim..Avrupa'da ba?ar? falan zor..en fazla gruplar? ??k?p 1 tur daha ge?eriz...ki ba?ar? i?in ?yle iyi bir yabanc? hocada getiremeyiz - maddi nedenler...Tek hedef T?rkiye liginde ?ampiyonluk olmal?d?r ?n?m?zdeki 3-4 y?l...3-4 y?lda en az 2 ?ampiyonluk...o y?zden ?enol hoca d???n?lebilir...ertu?rul, sergen falan istemem ?ahsen...ersun'da olmaz bence bize..hay?rl?s? bakal?m, hele bi lig bitsin..

Ah be Comandante, olmasayd? sonumuz b?yle...

faik ?etiner'de yazm??...

https://twitter.com/faikcetiner/stat...22191521280000

Yorum Yap

Bilic gider, Luce gelmez. Favori ?enol G?ne? plase Sergen Yal??n.

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bilic gidecekse T?rk hoca isterim..Avrupa'da ba?ar? falan zor..en fazla gruplar? ??k?p 1 tur daha ge?eriz...ki ba?ar? i?in ?yle iyi bir yabanc? hocada getiremeyiz - maddi nedenler...Tek hedef T?rkiye liginde ?ampiyonluk olmal?d?r ?n?m?zdeki 3-4 y?l...3-4 y?lda en az 2 ?ampiyonluk...o y?zden ?enol hoca d???n?lebilir...ertu?rul, sergen falan istemem ?ahsen...ersun'da olmaz bence bize..hay?rl?s? bakal?m, hele bi lig bitsin..

Ah be Comandante, olmasayd? sonumuz b?yle...

faik ?etiner'de yazm??...

https://twitter.com/faikcetiner/stat...22191521280000
                    Bili? giderse Yerini doldurucak tek isim ?enol G?ne?'tir ?n?allah Sergen filan gelmez Y?netim vizyonsuz oldugu i?in Sergen Yal??n haberleri can?m? s?k?yor

Yorum Yap

Akhisar ma??nda T?re nas?l 90 dakika oyunda kal?r ?

Yorum Yap

Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Mehmet Furkan Kenaro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?enol G?ne?'le ilgili kafamdaki en ?nemli soru i?areti kendisinin tam bir loser olmas?. S?rekli takdir toplayan futbolu bilen bir antren?r, her gitti?i tak?mda da mutlaka kendini bir yar???n i?ine atmay? biliyor ve heyecan ya?at?yor ama en nihayetinde ?yle ya da b?yle s?rekli kaybediyor. Adam bildi?in teknik direkt?rl???n Be?ikta?'?.
                        Milli tak?ma g?r?p g?rebilece?imiz en b?y?k ba?ar?y? yakalatan ve d?nya 3.s? yapan....
                        Toplama bir kadroyla ve hi? lobisi olmayan bir kl?p ile 82 puan al?p ?ampiyon olan...

?enol G?ne? mi loser???

?enol hoca bu zamana kadar 3 b?y?klerin ba??na gecemediyse bu fb,gs ve BE??KTA?'in kayb? ve ayibidir.

Adam ?in, Japonya, Senegali yenerek geldi oraya, abartmiyalim. Kosta Rika ve Brezilyayi saymiyorum, cunku onlari zaten yenemedik. O 3.luk buyuk bir balon ve kura sansindan oldu.
                        Ve trabzonun temiz sekilde o 82 puan aldigina beni kimse inandiramaz.

Senol Gunes ile olmaz bu is arkadaslar, Bilic kadar Loser bu adam.

Yorum Yap

Sergen'in en ?nemli ?zelli?i canl? olarak ma?lar?n? izledim oyunu ?ok iyi okumas?. G.antep te iken t?m ma?lar?na gittim tak?m?n neresi aks?yor kars? tak?m?n neresi zay?f g?r?p yap??t?r?yor. Onun d???nda nas?ld?r ne de?ildir tam bilemem.

Yorum Yap

Bu ?artlarda gelecek en iyi hoca ?enol G?ne?'tir. O hayalini kurdu?unuz hocalardan hangisi transfere oyuncu satmadan 1 lira bile harcayamayacak bir kul?be gelmeyi kabul eder ? Milli tak?mda ve Trabzon'da yapt??? ?eyler de k???msenecek ?eyler de?il.

Yorum Yap

Aslı Mesut Do?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Sergen'in en ?nemli ?zelli?i canl? olarak ma?lar?n? izledim oyunu ?ok iyi okumas?. G.antep te iken t?m ma?lar?na gittim tak?m?n neresi aks?yor kars? tak?m?n neresi zay?f g?r?p yap??t?r?yor. Onun d???nda nas?ld?r ne de?ildir tam bilemem.
                              oyunu iyi okuyor dedi?in adam 2 haftad?r devreye ?nde girip ma?? kaybediyor
                              iki ma??nda kaybedilme sebebi sergenin yapt??? sa?ma sapan de?i?iklikler
                              son 2 ma?? ge?tim daha 10larca ma?? var ?ne ge?ip yada berabereyken yapt??? de?i?iklik y?z?nden ma? kaybetti?i sivas?n
                              gs kupa ma??nda 1-0 ?ne ge?ti ma?? verdi gs lig ma??nda 1-1 berabere giderken yapt??? de?i?iklikler sonras? ma? 3-1 bitti
                              eksik olsun onun oyun okumas?
                              hoca moca de?il tak?ls?n antepte sivasta bize uzak olsun

Yorum Yap

Ke?ke ?enol G?ne? 2 sene ?nce gelseydi ve ?imdi onu g?nderip stad? olan, sa? beksiz oynamaya mahkum edilmeyip ortalama bir sa? bek al?nm??, hayat?nda sadece bir tak?mda oynam?? kolombiya dan d??ar? ??kmam?? gen? bir oyuncu yerine istedi?i tecr?beli stoper al?nm??,kanat oyuncusu ve orta sahaya oyuncu isterken sadece sosa de?ilde yine tecr?beli bir kanat oyuncusuda al?nm??,1. ve 2.kalecisinin 3.kalecisinden normal olarak ?ok daha iyi olmas? gereken bir tak?m?n ba??na Slaven Bili? gelseydi..

Tabi ?u da var t?rkiye liginde ger?ekten teknik direkt?r?n ?ok fark etti?ini d???nm?yorum ortalama bir t?rk teknik adam bile kadro kaliten varsa ?ampiyon olabiliyor.. Hamza en iyi ?rnek i?te..o y?zden bilic'in gitmesi bu anlamda ?okta bir ?ey de?i?tirmeyecek kadro kalitesini ciddi y?kseltip ortalama bir t?rk teknik adam? getirirlerse yine ?ampiyonlu?a oynar?z..

Bili? i?inse malesef buraya kadarm?? son haftalarda yapt??? hatalarla beni ??ld?rtsada ciddi potansiyeli olan bana g?re be?ikta??n ba??na gelmi? en iyi teknik direkt?rler aras?ndayd? bunu daha sonra anlayaca??z.?lerde ismini avrupa da duyuraca??na da ??phem yok.

Yolu a??k olsun be?ikta??ma en ?ok yak??an insan..g?zel adamd? vesselam...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X