Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Seyithan Sakar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Hazirlik maclarinda kestik hocanin biletini. Bu kadar sabirsiz baska taraftar var midir merak ediyorum valla.
    Moonfather m?stehak bize.

Yorum Yap

"Elenmek d?nyan?n sonu de?il" diye bir laf okudum Bilic kaynakl?. Asl? astar? varsa reis'i hala seviyorken adab?nca b?rak?p gitmesi taraftar?y?m. Zaten biliyoruz oyun okuman taktik dehan k?s?tl?, biz bizimle sende geli?irsin, en az?ndan saha kenar?nda bizim gibi isyankar olursun diye sana sahip ??k?yoruz. Ama sen bu laf? ettiysen bu camia'y? anlamam??s?n demektir. Y?netim-ekonomik durumlar ve Bilic aras?ndaki ?artlara g?re fikrimi daha ?nce yazm??t?m o konulara tekrar girmeyece?im ama bu laf? ettiysen seni hala seviyorken b?rak hoca.
      En son düzenleyen Mehmet Mert Kockar; 24-07-2014, 19:06.

Yorum Yap

Twitter duyumcular? yla adam dedi?imiz Bilici de g?md?k ya bizden hersey beklenir

Yorum Yap

Ge?en seneki haz?rl?k ma?lar?nda ?ok daha k?t?yd?k.

T?re hari? kadro hemen hemen ayn?. Demba Ba hamlesiyle bir t?k ileride hatta.

Feyenoord'u elememiz mucize filan de?il. Oturmu? kadroyla ben ?ans?m?z? daha y?ksek g?r?yorum hatta.

Ama transfer i?in ?ok ge? kald?n?z. Lanzini konusu ise a??klamalar y?z?nden fiyasko resmen.

En ba?ta al?nmas? gereken mevki forvet ard?ndan sa? bek idi. Plans?zl?k diz boyu.

Ve bu durum i?erisinde en son su?lu olan adam Bilic'tir.

Yorum Yap

Feyenoord'a elenirsek dunyanin sonu degil aciklamalari uzerinden fazla gidiliyor hocanin ustune.

Hem ben bunun biraz taktik,biraz da kamuoyunun beklentilerini dusurmek amacli yaptigina inaniyorum.

Lakin su 33 ' luk bek transferine olur verirse ,1 kasik suda bogarim hocayi Yabanci piyasasinda alternatifler tukenmez,umarim boyle bir hata yapilmaz.
            En son düzenleyen Tufan Tokadci; 25-07-2014, 13:19.

Yorum Yap

topclass hocam?z bu sene son ?ans?n belki gidi?at dahada k?t? olursa seneyi bile tamamyalamazs?n.
              G?r?nt? bu

Yorum Yap

Adam, ??yle s?ylemi?.. Feyenoord sezonun sonu de?il. Tabi,burdan her ?ey ??kart?labilir..

Yorum Yap

Bizi dunya kupasindaki Sili'ye benzeten adama kizmayin. Sir Samet'ten ne farki var o da kume duser denen takimi 3. yapmisti..

Yorum Yap

benim hala bilicin teknik direkt?rl??? konusunda net fikirlerim yok ba?ar?l? olsa da ?a??rmam olamasa da. ama ?nder ?zen gidince herkes ona y?klenir olmu? bence olay budur...

Yorum Yap

Hocam,efsane olmadan gitmek yok.

Adams?n.

Yorum Yap

Hoca "transferlerde ge? kald?k, ancak Feyenord ma?? da sezonun sonu de?il" dedi.

"Feyenord ma??na yeti?mese bile lig i?in hala zaman var" anlam?nda s?yledi.

Beceriksiz herifler ka? ayd?r 2 tane transferi bitiremedi. Bundan sonra yap?lan her pazarl?k s?reci bize eksi olarak geri d?n?yor ama bunu kime anlatacaks?n ki...

Yorum Yap

4 g?n sonra ?ampiyonlar ligi ma??m?z var.

1 ay sonra lig ba?layacak...

Y?netim transfer yapamamam??.

Ama bilic istifa.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Hoca "transferlerde ge? kald?k, ancak Feyenord ma?? da sezonun sonu de?il" dedi.

"Feyenord ma??na yeti?mese bile lig i?in hala zaman var" anlam?nda s?yledi.

Beceriksiz herifler ka? ayd?r 2 tane transferi bitiremedi. Bundan sonra yap?lan her pazarl?k s?reci bize eksi olarak geri d?n?yor ama bunu kime anlatacaks?n ki...
                            bunu s?yleyen hoca y?netim taraf?ndan sindirilmi? demektir.

Yorum Yap

Sezon sonunu goremezsin hocam

Yorum Yap

Lig TV haberlerinde ?srarla alt? ?izildi, bili?,?srarla vyntray? istiyor diye.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X