Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

Benim de duygular?m ?ok kar???k gitmeli mi kalmal? m? diye ama e?er bu tak?m?n 3 transfere ihtiyac? oldu?unu san?yorsa ger?ekten k?t? hoca demektir

Yorum Yap

Tek ?are lucescu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

??te hoca, 30 hafta iyi gelsen de 2 tane ma?ta ?ampiyonlu?u verdin.
        Olmayacak i?ler yapt?n, stresi y?netemedin. Futbolcular? inand?ramad?n.
        2 senede 0 kupa, muhtemelen 0 derbi karnen.
        Futbol sonu? oyunu, 2 senenin ?zeti b?yle olmamal?yd?. Oynatt???n oyunu ?ok takdir etti?im zamanlar oldu, hala da belirli bir seviyenin ?st?nde oldu?unu d???n?yorum.
        Ama bu ?lkede kaos futbolunu bilmeden ba?ar?l? olamazs?n. Sende de bu yok. Elindeki b?t?n forvetleri ileri at?nca h?cum oynayaca??n? d???nmen inan?l?r gibi de?il mesela.

Bu saatten sonra bu ili?ki y?r?mez heralde hocam. Ke?ke daha farkl? olsayd? her?ey. Bizim haf?zalar?m?zda sen iyi an?larla hat?rlanacaks?n, ama yolun sonuna geldik.

Yorum Yap

Aslı ?efik Do?ut?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Benim de duygular?m ?ok kar???k gitmeli mi kalmal? m? diye ama e?er bu tak?m?n 3 transfere ihtiyac? oldu?unu san?yorsa ger?ekten k?t? hoca demektir
          Lucescu gibi birisi gelmeyecekse gitmesinin bir anlam? yok.

Yorum Yap

Lucescu nun beni tek tedirgin eden taraf? 70 ya??nda olmas? ama bi ger?ek var bili? in gitmesi ?art oyunu okuyam?yor formay? adaletli da??tam?yor derbilerde silik k?saca s?f?r ba?ar? kalmas?n? isteyenlerin dayana?? nedir anlam?yorum

Yorum Yap

Aslı O?uzhan Ceylan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Lucescu nun beni tek tedirgin eden taraf? 70 ya??nda olmas? ama bi ger?ek var bili? in gitmesi ?art oyunu okuyam?yor formay? adaletli da??tam?yor derbilerde silik k?saca s?f?r ba?ar? kalmas?n? isteyenlerin dayana?? nedir anlam?yorum
              Lucescu gibi birisi gelecekse abi yan?na ilhan gibi deli ibo gibi adamlar?da yerle?tirecen bi?eyler kaps?nlar.

Yorum Yap

Aslı Mesut Do?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı O?uzhan Ceylan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Lucescu gibi birisi gelecekse abi yan?na ilhan gibi deli ibo gibi adamlar?da yerle?tirecen bi?eyler kaps?nlar.
                Lucescu aziz le ?al??maz laf? %100 do?ru ama bi ger?ek var lucescu ?ok zeki adam fikret ormanla %1000 ?al??amaz

Yorum Yap

E?er Bilic kendi gitmeyecekse kesinlikle tak?mda kalmas? ve b?t?n enerjinin 3-4 tane ?ok ?st d?zey oyuncu almaya harcanmas? gerekti?i taraftar?y?m. Bilic yerine gelebilecek adaylara bakt???m?zda ?enol G?ne? ve Sergen Yal??n herkesin gelmesi olas? diyebilece?i ortak isimler. Lucescu istemedi, Mustafa Denizli nin de isteklerini kar??layacak yap?da de?iliz. Ba?ka da hoca kalm?yor san?r?m zaten. Prosinecki yi bile getiremeyen bir y?netimden bahsediyoruz ??nk?.

1- ?enol G?ne? olsa olsa en fazla Bilic kadar ba?ar?l?d?r bu sene diyece?im de Avrupa da oynamam?? bir Bursa n?n 6. olmas?, ?st?ndeki rakiplerinin neredeyse hepsine yenilmesi ve galibiyet bile alamamas? Liverpool elemi?, Tottenham yenmi? ve gruptan lider ??km?? ?ampiyonluk yar???n? da ?yle veya son raddeye ta??yabilmi? bir Bilic den daha iyi oldu?unu s?ylemek sa?mal?k ?tesidir. Oyuncu kadrosu y?llard?r de?i?memi? Batdalllarla Yal??nlarla oynamaya ?al??an Ba?ak?ehirin, sene ba??ndan beri karma?adan karma?aya giren Trabzon un Bursa dan g??l? durumda oldu?unu s?ylemenin de hi? bir ger?ek?ili?i yok. Yani k?sacas? ?enol G?ne? in gelmesi ile Bilic in kalmas? aras?nda ?ok ciddi bir fark olmayacakt?r. Hatta ?enol G?ne? in uyum s?reci, az veya ?ok transfer istekleri (ki genelde sa?malamalar? da mevcuttur bu konuda) falan devreye sokuldu?unda Bilic in kalmas? daha bile mant?kl?d?r.

2- Sergen Yal??n ise halen olmam?? bir hoca. Mustafa Denizli nin alt kadrosunda ge?irdi?i senede ondan ne ??rendi bilemem. Hatta onunla tart??mas? bile oldu gen? oyuncular? oynatm?yor diye. Daha haz?r bir yap?s? yok. Bilic in olmas? i?in 2 sene beklediysek Sergen in olmas? i?in 5-6 seneyi g?zden ??karmal?y?z bence. Bu arada ?ampiyonluk yar??lar? da olabilir ama ben Sergen in sonuca g?t?recek bir hoca oldu?una inanm?yorum hele ki avrupa arenas?nda ?ok b?y?k s?k?nt?lar ya?ayaca??m?z? d???n?yorum. Bilic i ?n plana ??karan yan? bence stadyumsuzluktan ?ok avrupada zorlu ma?lar oynamas?na ve bir s?r? sakatl?k ya?amas?na ra?men oldu?u konumdur. Sergen in mesela en b?y?k meziyeti do?ru oyuncuyu do?ru yerde oynatmak diyebiliriz. Sa? beki hi? olmayan, stoperde adam? kalmayan, forveti olmayan bir Be?ikta? ta Sergen in ne meziyetleri olabilir mesela ?ok merak ediyorum. Necip i sa? beke koymaz da altyap?dan bir bek mi ??kart?r ? Forvet olmad??? zaman forvet yok oraya adam koymayay?m diye forvetsiz sistem mi oynat?r ? Bilmiyorum bu mevzular?. Sergen sorunsuz ortamda teknik direkt?rl?k yapabilir belki ama Be?ikta? gibi kaotik bir s?re? ya?ayan camiada ne yapabilece?i konusunda kesinlikle bir ipucu vermedi. Haftada tek ma? oyna, kimsenin senden bir beklentisi olmas?n tarz? bir hocal??? evet herkes kolayca yapar. Buradan aram?zdan biri bile ??ksa yapar belki. Mevzu gen? oyuncularla, yap?lmayan transferlere ra?men ayakta tutulmaya ?al???lan kadroyla, stadyumsuz, ekonomik kriz i?inde, medya ve federasyonun kurdu?u d?zene ra?men, haftada 2-3 ma? yaparak ve sakatl?klarla kartlarla u?ra?arak, bunlar? da durup dururken ?aha kalkan camia bask?s? alt?nda m?cadeleyi s?rd?rebilmekte. Sergen bunlar?n y?zde 1 ini bile ya?amad? belki de daha ??km?? "olay adam y?netmekte ya??? ne var ki hocal?kta" diye gev?eklik yapabilen bir adam. Ben ba?ar?l? olaca??na inanm?yorum.

?ok do?ru yap?lacak 3-4 tane transfer bence Be?ikta? ?n kurtulu?u i?in en ?nemli ad?md?r. Gerisinin ne getirece?i konusunda y?llard?r s?ren tecr?belerimiz var. Yapmayal?m..

Yorum Yap

Bosuna gitsin ve ya gitmesin muhabbeti yapmaya gerek yok arkadaslar. Gitmemesini isterdim ama buyuk ihtimal gidiyor hoca, Ingiltere'den ciddi teklifler varmis ve adamin hayali Ingiltere'ye gitmek, kisaca yonetim kal dese bile kendi gidicek buyuk ihtimal. O yuzden seneye umarim Besiktasima yakisacak iyi bir hoca gelir. Senol hoca diyoruz ama, Senol Gunes Bursa'yi birakip kolay kolay gelecegini sanmam, neden gelsin ki? Umarim menejerlerin oyununa gelip yam yam bir hoca getirmezler.

Yorum Yap

http://www.haberturk.com/spor/futbol...ktastan-ucuyor

hadi in?allah

Yorum Yap

-bizim tak?m bu kadar ?ok ma? oynayabilir, stresi kald?racak derecede tecr?beli deniyorsa
                        -G?nay gelene kadar kaleci,?n libero,sagbek,solbek, stoper,kanat eksikli?i ?nemli de?il deniyorsa
                        -stad?n ?nemi yok d?n?p dola?mak tak?m? yormaz deniyorsa
                        eyvallah an?nda yollayalim bu ?artlarda ba?kas? gelsin ?ampiyon yaps?n
                        biz hep sorunlar?n ba?ka yerinde dolan?yoruz
                        B?t?n sene forumun tamaminda bu tak?ma en az4-5 futbolcu laz?m denir ayn? forum hocay? yine ?ok yetersiz bulur normal mi bu
                        bu ?lkede aykut fbye sanssizlik olmasa uefa da Final oynatacakti
                        D?nyada hi?bir ba?ar?s? olmayan Zico fbde efsane oldu
                        Fatih terim hi?bir b?y?k tak?m tecr?besi olmadan milli tak?mdan gsye gelip neler yapt?
                        Ersun geldi?i an ?ampiyon yapt?
                        Peki Gordon bizden gitti ne yapt?
                        Aykut.gitti ne yap?yor
                        ?nce kadro kadro kadro....do?ru ?artlar olsun sonra ele?tirelim
                        Y?netim g?c? s?f?ra yak?n
                        Kadro 4-5 eksik bu eksiklikler varken ma?? ?evirecek bir kalecin veya hagi alex Sergen gibi oyunu d?nd?recek oyuncu yok
                        Stad yok
                        Seneyi ge?iyorum Son 4 hafta en az 6 puan?n al?nm??
                        ?imdi ilk sorun hoca ?yle mi

Yorum Yap

Lucescu Bizim Ba??m?zdayken Ben ?ok Net Hat?rl?yorum Herkes Luce'nin Korkak Futbol Oynatt???n? Dile Getiriyordu

?imdi Ne De?i?tide Herkeste Bi Luce Fanl??? Ba?lad? Bu Adam? Bir Tek Ben Sevmiyorum Heralde

Yorum Yap

Adam Mustafa Pektemek, Ersan, Olcay gibi oyuncular? sekmesiz sahaya s?r?yor ara transfer d?neminde y?netime s?z ge?iremiyor ve hala daha 3-4 sa?lam transfer mi bekliyoruz ? Ara transfer d?neminde Opare Milosevic Tolgay al?nd? Liverpool ma??nda sahan?n y?ld?z? olan Opare'yi oynatam?yor adam Tolgay'? Veli sakatlan?nca bile oynatmay?p O?uzhan'la ba?l?yor Sosa'y? kullanam?yor Demba Ba'y? kullanam?yor ve bu adam?n eline 3-4 sa?lam transfer yaparak ki finans durumun ortadayken ald???n ceza ortadayken bu tak?m? ta??yabilece?ini mi d???n?yorsunuz hala ?

Ayr?ca hala ?enol G?ne?'in Bilic'ten ba?ar?l? bir hoca oldu?unu d???n?yorum ki bunu tart??man?n bir manas? da yok her?ey ortadayken. Bursaspor tak?m?n?n kadrosu ?yle aman aman g?sterilen gibi bir kadro de?ildir bu y?l iyi diye sayd???n?z t?m isimler ?enol G?ne? sayesinde kendine gelmi?tir. Fernando ve Belluschi haricin de aman aman potansiyelli bir oyuncu da yok kadrolar?n da ki ona ra?men a??p fikst?r?ne bak?n bizden sonra en ?ok k?rm?z? g?ren 2'inci tak?m san?r?m ki bunun haricinde bir s?r? hakem hatalar?na da u?ram??lard?r.

Bir kere ?enol G?ne? ile Slaven Bilic'in kar??la?t?r?lmas? tamamen yanl?? ge?mi? olarakta ?imdi ki veriler olarakta. Ben hep demi?imdir ?enol G?ne?'e imkan verilse idi ?uan ?ok farkl? noktalardayd? ve o ?enol G?ne? hep kendi imkanlar?yla T?rk futboluna damga vuran bir hocayd? eline imkan verip Milli Tak?m'a ge?ti?inde de ba?ard?klar? ortadad?r.
                            En son düzenleyen O?uzhan ?eng?l; 16-05-2015, 11:22.

Yorum Yap

Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bosuna gitsin ve ya gitmesin muhabbeti yapmaya gerek yok arkadaslar. Gitmemesini isterdim ama buyuk ihtimal gidiyor hoca, Ingiltere'den ciddi teklifler varmis ve adamin hayali Ingiltere'ye gitmek, kisaca yonetim kal dese bile kendi gidicek buyuk ihtimal. O yuzden seneye umarim Besiktasima yakisacak iyi bir hoca gelir. Senol hoca diyoruz ama, Senol Gunes Bursa'yi birakip kolay kolay gelecegini sanmam, neden gelsin ki? Umarim menejerlerin oyununa gelip yam yam bir hoca getirmezler.
                              Bende gitmemesi taraftar?y?m ama kendisi gitmek isterse tabiki yapcak biley yok..
                              ?enol hoca Trabzon'un o eski 95-96 y?llar?ndaki hami ?ota og?n abdullah tolunay lemi cengizli kadrosuyla ?aha kalt??? ruhu tekrar sel?uk burak egemen colman ceyhunla tekrar yakalad?..bursa da her futbolcudan ?st d?zey verim ald?..Kan?mca Gatih Terim i hem gs de hem milli tak?mda o besledi..ayr?ca bursa bu sene gercekten cok ho? top oynad? ama onalrda cok hakem hatalar?ndan ma?dur oldu..
                              ?enol hoca bnce bize gelir Bursa da cok mutlu de?il bir tak?m g?r??meler yapt???n? s?ylemi?tide..
                              Hay?rl?s? olsun bizim i?in

Yorum Yap

Ahmet Nur ?ebi'den A??klama

?kinci Ba?kan ve Futbol ?ubesi Ba?kan?m?z Ahmet Nur ?ebi'nin bas?nda yer alan haberlerle ilgili a??klamas? ??yledir:
                                "Bug?n, ?e?itli bas?n-yay?n organlar?nda Teknik Direkt?r?m?z Slaven Bilic'in yerine ?enol G?ne?'in getirilmesi i?in g?r??melerde bulundu?um ve prensip anla?mas? yapt???m y?n?ndeki haberler as?ls?zd?r.

Futbol Tak?m?m?z?n teknik direkt?r? Slaven Bilic'tir ve kalan 3 ma?ta tak?m?m?z?n arzulad???m?z ?ampiyonlu?u elde etmesi i?in t?m g?c?m?zle ?al??maktay?z.

Futbol Tak?m?m?z ile ilgili bas?nda yer alan her t?rl? transfer haberini, kamuoyunun ve taraftarlar?m?z?n dikkate almamas?n? rica ederim.

Sayg?lar?mla,"

Ahmet Nur ?ebi
                                Be?ikta? JK ?kinci Ba?kan? ve Futbol ?ubesi Ba?kan?

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/62645/

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X