Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Derbi ma??nda gsye ?ampiyonluk turu att?r?rsak bili?i bu tak?mda kimse tutamaz

iPad 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Arkada?lar ele?tirirken ki?inin hakk?n?da verelim..
      Bug?n burda hepimzde bi beklentiden do?an h?z?n varsa,bunu bu ana getiren hocan?n katk?s?n? unutmamak gerekir..
      5 paras?z kul?p,vizyonsuz y?netim,stads?z evsiz bi tak?m ve bir s?r? s?n?rl? becerideki tecr?besiz top?ular...olcay gibi veli gibi ersan gibi vb..
      Bizler totenham deplasman?nda,partizan deplasman?nda,arsenalla oynan ma?larda nas?lki g??s?m?z kabard?ysa,hocan?n bundaki katk?s? yada?namaz bi ger?ekti...Liverpoll ma??ndan sonra dewam eden d????tede ?yleydi..ama nihayetinde oda insan ve belki bizden fazla ?z?l?p moralmen ??k?nt? ya??yordur.. Kim bilir nas?l bir deste?ede ihtiyac? vard?r..
      Bizle ?ok hoca getirdik g?nderdik,emin olun bili? hep nazar?mda ?ncelikli olacak ki?ilerin ba??ndad?r..
      D?zelmesi gereken ?ok noktas? var ama yeni sezonu hak ediyor diye d???n?yorum..

Yorum Yap

Vodafone arenada 75 puan toplar bence

Yorum Yap

k?zg?nl?g?m ge?ti gibi.. ?u a??dan bak?yorumda; zerre kadar kalite olmayan y?netim, y?zde 90? kalitesi 2.lig seviyesi olan futbolcu toplulugu ve de stads?z buraya kadar getirebilmesi ciddi ba?ar?d?r.

ke?ke Quaresma, ernstli, Fernandesli kadroyu y?netseydi bence daha farkl? ?eyler konusuyor olurduk gibi geliyor. ama i?te y?llard?r ?ampiyonluga ve derbi zaferlerine a? kalm?s duygusal bir taraftar

grubuyuz.. Bunun getirdi?i ag?rl?kla tahamm?l g?c?m?z t?kenmi? vaziyette, kime sald?racag?m?z? bilemez durumday?z... En b?y?k su?lu Y?netim sonra Futbolcu ve de Bilic..

Yorum Yap

Hep Arsenal, Totthenam, Liverpool ma?lar?n? ?rnek vermekte abes ka??yor biraz, zaten koca sezonda s?rf o ma?larda oynad? tak?m ya gerisi? Zaten her ma?? ?yle oynasayd?k a??k ara ?ampiyonduk...

Yorum Yap

Bili?'in en ?nemli ?zelli?i bence duygusal olmas? futbolcularla da bu duygusall?k ba?lam?nda i?ler y?r?yor....Baz? oyuncular? el ?st?nde tutarken baz?lar?n? tamamen g?rmezden geliyor,ge?en sene Escude diye tutturdu,Pedro'yu unuttu...Bu sene Cenk Tosun,At?n?,Opare,hatta G?nay ve Tolgay,(sivok'u saym?yorum onda y?netimsel sorunlar oldu?u s?ylendi)zorundal?k olmad?k?a oynatmad?,Frei sezon ba??nda ?ans bulurken bir ka? ma?ta k?t? oynay?nca onuda rotasyondan ??kard?...Pektemek,Necip,Olcay, formsuzken T?re gibi oyunculara ise g?z? kapal? forma verdi....??ler iyi giderken bu tak?m?n avantaj?na idi...Ma? program? yo?unla?t? yorgunluk ve mental gerilim ortaya ??kt? ters tepti....oynayanlar yorgun ve stresli,oynamayanlar ise haz?r de?ildi,haz?r olanlar? ise oynatmad?....Bili? savunma a??s?ndan tak?m? geli?tirdi(son ma?lar hari? ?zellikle Veli varken)b?t?nl??? sa?lad?,ancak h?cum opsiyonlar? ?ok k?s?tl? b?rakt?....H?cumda sistem Olcay'?n yapt??? ko?ular,T?re ve Sosa'n?n yarat?c?l???,Demba Ba'n?n bitiricili?i ?zerine kuruluydu yanl?? m? de?il ancak ba?ka alternatif yaratmad?,bu oyuncular?n bir yada ikisi formsuz olunca sistem t?kand?...Duran toplara bile 2.yar?n?n ortalar?nda ?al??maya ba?lad?....Bilic kalmal? m? derseniz bence iki senede baz? tak?nt?lar?ndan kurtulmad???n? kurtulamayaca??n? g?sterdi(?zellikle derbi ma?larda benim kadrom onlardan k?t? genellemesi yap?p tamamen ?nlem ?zerine kurulu taktiklerle ??kmas?)Birde son haftalardaki stres y?netimi a??s?ndan iki sezonda s?n?fta kald?...Baz? a??lardan geli?me g?strebilseydi,ge?en seneden bu yana baz? hatalar?n? d?zeltebilseydi kals?n derdim ancak ?n?m?zdeki sene i?inde de?i?meyecek ve biz yine ayn? hatalarla sa? ba? yolaca??z,ayn? derede iki kere y?kan?lmazken ???nc? i?in risk almamak gerek...Bu ?artlar(Transfer durumu,b?t?e,maa? vb..) alt?nda Lucescu,Favre,Bielsa vb..?st d?zey teknik direkt?rleri ikna etmek m?mk?n de?il,onlar?n bir t?k alt? derseniz Gerets,zico vb...bir ihtimal olabilir...ancak onlara camia ne kadar sab?r g?sterir ne kadar arka ??kar oras? me?hul....Sergen bence olmamal? Sergen gelecekse Bilic hi? gitmemeli....Geriye Denizli yada ?.G?ne? kal?yor...Denizli bu kadro ile uyumlu ?al??abilir ama oda ?ok tak?nt?l? bir teknikdirekt?r ?apkadan tav?an ??karma huyu beni tedirgin ediyor ?zellikle ikinci senesinde yapt?klar? korkutuyor...?.G?ne?'in elinin de?di?i her oyuncu istisnas?z s?n?f atlad?,harika bir e?itimci....Ancak D?nya 3.l??? ve T.Kupalar? d???nda somut ba?ar? yok,ancak derseniz ki Trabzon,Bursa gibi tak?mlarda bu ba?ar?y? yakalamak kolaym? sayg? duyar?m ama oda bizim muzdarip oldu?umuz ''winner'' hoca de?il olabilirmi olabilir...Ayr?ca Hakemlerin G?ne?'in tak?mlar?na kar?? ?nyarg?l? davrand???n? d???n?yorum genellikle bide buna BJK formas? eklenince bu durum iki kat?na ??kar,bizi bu durumdan koruyacak y?netim ve lobi g?c?m?zde maalesef yok...

Yorum Yap

D?nden beri t?m ba?l?klar? takip ediyorum. ?ampiyonlu?un d?nen virajda son be? ma??n ilk ikisinde skandal hakem kararlar?na (hata de?il bunlar) maruz kalm?? tak?m?n hocas?na yap?lan bu muamele ne hakt?r, ne revad?r.

Sahada her ma? dayak yiyoruz, taraftar bas?n?n gaz?yla Bilic'i yeme pe?inde.

Be?ikta?'?n rakibi Galatasaray oynad??? 31 ma??n hi? birisinde k?rm?z? kart g?rmezken, rakipleri lehine tek penalt? ?al?nm??.

Daha neyin tekni?ini, takti?ini konu?uyoruz.

''Akhisar 40 dk dokuz ki?i oynamal?yd?.''

Mustafa ?ulcu

Bilic tak?m?n ba??nda ??kt??? tek derbi de Be?ikta? ma?? onbir ki?i tamamlayamad?. Verilen kararlar? hepimiz biliyoruz.

?u son oynad???m?z iki ma?taki hakem y?netimleri Gs veFb'nin ba??na gelse yeri g??? inletirler. Bu hakem skandallar?na ra?men herkes Bilic'in ?zerine gidiyor.

Yorum Yap

Aslı Hamit Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  D?nden beri t?m ba?l?klar? takip ediyorum. ?ampiyonlu?un d?nen virajda son be? ma??n ilk ikisinde skandal hakem kararlar?na (hata de?il bunlar) maruz kalm?? tak?m?n hocas?na yap?lan bu muamele ne hakt?r, ne revad?r.

Be?ikta?'?n rakibi Galatasaray oynad??? 31 ma??n hi? birisinde k?rm?z? kart g?rmezken, rakipleri lehine tek penalt? ?al?nm??.

Mustafa ?ulcu

Bilic tak?m?n ba??nda ??kt??? tek derbi de Be?ikta? ma?? onbir ki?i tamamlayamad?. Verilen kararlar? hepimiz biliyoruz.

?u son oynad???m?z iki ma?taki hakem y?netimleri Gs veFb'nin ba??na gelse yeri g??? inletirler. Bu hakem skandallar?na ra?men herkes Bilic'in ?zerine gidiyor.
                  Abi inletti zaten Aziz. Fb'nin 2-1 kaybetti?i ma?tan sonra ki gayet g?zel y?netmi?ti ama ?zg?r Yankaya 6 hafta s?perligde g?rev al(a)mad?. Sen hakem olsan rahat olurmusun bu renklilerin ma??nda? Hay?r. E bizim y?netimde ses ??karmay?nca onlarda egolar?n? Be?ikta? ?zerinden tatmin ediyolar.

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Mustafa ?ulcu

Abi inletti zaten Aziz. Fb'nin 2-1 kaybetti?i ma?tan sonra ki gayet g?zel y?netmi?ti ama ?zg?r Yankaya 6 hafta s?perligde g?rev al(a)mad?. Sen hakem olsan rahat olurmusun bu renklilerin ma??nda? Hay?r. E bizim y?netimde ses ??karmay?nca onlarda egolar?n? Be?ikta? ?zerinden tatmin ediyolar.
                    Y?netim sahada haketti?imizi masa ba??nda koruyamad?ktan sonra Mourinho gelse bo?. Tak?m? ve Bilic'i kurtlar sofras?nda yaln?z b?rakt?k, sezonun ?zeti budur benim i?in.

Yorum Yap

Aslı Selim.Albayrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Tek care Senol G?nes.
                      Yerli oyunculardan maksimum basari elde eder.
                      Takimi disiplinli ve atak oynatir.
                      Yaninda Fernandao?yu getirirse kaymak olur.
                      Be?ikta? kendinden kadro olarak maddi olarak lobi olarak kat kat g??l? gsnin 4 fbnin 1 puan gerisine d??t? diye uefada nama?lup gruptan ??k?p liverpoolu eleyip brugge'e elendi diye b?y?k ma? kazanam?yor diye bilic k?t? hoca
                      bursa ba?ak?ehirden 4 trabzondan 3 puan geride uefa kupas? ilk turunda ad?n? kimsenin bilmedi?i g?rc? tak?m?na elendi fb-gs-bjk-ts ma?lar?nda tek galibiyet alamad? ama ?enol g?ne? tek ?are
                      oda iyiymi?
                      ?enol gelsin 6 ay sonra tek ?are sergen dersiniz
                      sergen gelir 6 ay sonra tek ?are ?ifo dersiniz
                      b?yle uzar gider sizin gibilere hoca dayanmaz

Yorum Yap

Mustafa ?ulcu

Orada y?netimin yanl??? var.

Gs masa ba??nda i? bitirebilen bir kul?p. Gs nin bu g?c?ne ligde hi?bir kul?p sahip de?il. Y?llard?r bu b?yleydi ve malesef y?llarca da bu b?yle gidecek.

Bu etkiyi aziz k?rmaya ??l??t? kendi lehine ama beceremedi. O zaman camiay? kenetlerim dedi ve bunu ba?ard?. ?syan ediyor ve fazlas?yla al?yor kar??l???n?.

Nas?l m??

Sahadaki futbolcu itiraz ediyor, trib?n itiraz ediyor, y?netici ma? sonras? itiraz ediyor, medyadaki t?m fenerli yazarlar tek ses itiraz ediyor. Bu bir silsiledir.

Bunu s?rekli olarak yaparsan sahadaki hakem kendisine yap?lacak her itirazda o an karar?n do?ru ya da yanl?? oldu?unu d???nmez, ma? sonu konu?ulaca??n? ve konu?ulmamay? tercih etmeyi d???n?r. Bundan sonrada verece?i b?t?n karalar da fener lehine d?nmeye ba?lar.

Biz de bunu yapabilirdik.

Sahada ?irkefli?e bula?madan hakk?m?z? arayabilirdik. Yapmad?k, yapt?r?lmad?k.

Bu konuda anlad???m kadar?yla Bili? ve y?netim ters d???yor.

Y?netim antipatik g?r?necek bir tak?m istemiyor. Sahada hakemle u?ra?acak oyuncu istemiyor. Sempatik adamlar istiyor. B?yle yap?nca sempatik olacaklar?n?, sempatik tak?m olunca sponsorlar bulaca??m?z?, para kazanaca??m?z? d???n?yor.

Tolga ?zkalfa seni do?ram??ta do?ram??. Y?netimin, futbolcular?n beynine tek sokutu?u ?ey hakemle u?ra?ma olmu?.

Sen itiraz etmezsen, hakk?n? aramazsan hakemin Olcay'a yap?lana de?il kart, faul veri?ine dua et.

Yorum Yap

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Selim.Albayrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Tek care Senol G?nes.
                          Yerli oyunculardan maksimum basari elde eder.
                          Takimi disiplinli ve atak oynatir.
                          Yaninda Fernandao?yu getirirse kaymak olur.
                          Be?ikta? kendinden kadro olarak maddi olarak lobi olarak kat kat g??l? gsnin 4 fbnin 1 puan gerisine d??t? diye uefada nama?lup gruptan ??k?p liverpoolu eleyip brugge'e elendi diye b?y?k ma? kazanam?yor diye bilic k?t? hoca
                          bursa ba?ak?ehirden 4 trabzondan 3 puan geride uefa kupas? ilk turunda ad?n? kimsenin bilmedi?i g?rc? tak?m?na elendi fb-gs-bjk-ts ma?lar?nda tek galibiyet alamad? ama ?enol g?ne? tek ?are
                          oda iyiymi?
                          ?enol gelsin 6 ay sonra tek ?are sergen dersiniz
                          sergen gelir 6 ay sonra tek ?are ?ifo dersiniz
                          b?yle uzar gider sizin gibilere hoca dayanmaz
                          bravo karde?im duygular?ma terc?man olmu?sun sifodan sonra tekrar bili?i getirmeye ?al???r?z

Yorum Yap

Biz akillanmayiz arkada?.
                            ???nc?l?k bize m?stahak.
                            Bilicin sir s.aybabadan farki yok.
                            Ikiside her t?rl? ???nc? yapart zaten.

Yorum Yap

Aslı T?rker Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?ok uza?a gitmeye gerek yok asl?nda efsane tarihimizi ya?atan GORDON M?LNE ne yapt? 2 senesinde ?ok mu ba?ar?l?yd? ? S?leyman Seba arkas?nda durdu ve 3.senesinde ba?ar?y? sa?lad?.
                              Gordon Milne ile ilgili bu kadar net yorum yapman? sa?layan cesaretine hayran?m.

Karde?, yazan ya??n do?ruysa, Gordon'un ilk iki senesinde sen hayatta bile de?ildin. Bak bakal?m o seneler kim ?ampiyon olmu?, Be?ikta? ne yapm??:

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1212
                              http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1213
                              T?rker karde?im Gordon fazlas?yla ele?tiriliyordu o d?nem. ?zellikle Metin Tekin'i ilk 11de oynatmad??? i?in. Seba'y? efsane yapan en ?nemli ?eylerden birisi Gordon Milne'yi t?m bask?lara ra?men yollamamas? ve arkas?nda durmas?yd?. Yollam?? olsayd? o efsane d?nem ya?anmayacakt?.

Yorum Yap

evet itiraf ediyorum.
                                o sab?rs?z taraftar benim
                                medyan?n gaz?yla hocay? yemeye ?al??an taraftarda benim.
                                ayran g?n?ll? bir ?ekilde ?are arayanda benim.
                                bielsa gelsin, olmazsa ?b?r? gelsin, hi? biri 1 seneden fazla kalmas?n diyende benim.
                                benim, benim, benim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X