Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hatalari cok , ozellikle liverpool macindan sonra ligi koyverdigini dusunuyorum, bu sene umdugunuzdan cok kolay bir lig oldu, galatasaray yerlerde surunurken hamzayla sampiyon olacak yani dusunun, fener desen surekli kaos, izellikle bizim macta birbirlerine dusmusken vursak gecsek fener biterdi, ama yenildik ve fenerde ismaille ikinci olacak, rezalet. Bilicin futbolculari verimli kullanmada , ozellikle kirilma maclarinda oyunu okumada ve taktik degistirmede buyuk skintilari var. Motivasyon zaten kendisinde de eksik o acidan futbolculari motive etmesi zaten beklenemez, 4 mac kalmisken bu kadar laubali futbolun aciklamasi yok..

Tum bunlara ragmen bilicin inonude 1 sene gecirmesi ve gercek performansini gormemiz gerektigini dusunuyorum, hala bu sansi hakettigini dusunuyorum. Takimla birlikte kendisininde gelistigine inanmak istiyorum.. Eger bilic giderse faha iyisinin gelme ihtinalinin com dusuk oldugunda da hemfikiriz sanirim..

Ama bilicinde artik elini tasin altina koymasi lazim. Ne akar ne kokar tavrindan vazgecip takim kurarken ozellikle defansa ve ortasahaya agresif adamlar bulmasi gerekiyor. Ayrica artik fener ve gsyi barcelona zannetmekten vazgecmesi besiktasin da bu takimlarla ayni seviyede oldugunu anlamasi gerekiyor. Takintilarindan vazgecip takimi en verimli sekilde kullanmasi lazim. Gereksiz furbolculari temizlemesi lazim.

Kisacasi 1 sene daha kalmasi gerektigini dusunuyorum.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Nurkan Irmakli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      gs liderden 36 puan fark yiyip 8. oldu?u sene
      kalecisi ufuk ceylan zapata
      savunmas? sabri servet zan balta
      orta sahada pino culio mustafa sarp bar?? ?zbek kaz?m
      forvette stancu Mehmet batdal ile oynad?
      o sene sonunda bu ?o?u ilk 11 oynayan oyuncuyu yollay?p
      melo elmander eboue muslera Sel?uk inan gibi oyunculara 25 milyon Euro ?dedi
      2 sene ?st?ste ?ampiyon oldu
      iyi futbol iyi futbolcularla oynan?r
      iyi futbolcular ?ampiyonluk getirir
      bu kadar basit iste !!
      NE KADAR EKMEK O KADAR KOFTE !
      Aynen,futbol art?k ne kadar ekmek,o kadar k?ftedir,
      metin ali feyyazlar,lise ruhu falan,?ok g?zel masallard?r...Bize tebess?m ettirir,y?z?m?z? g?ld?r?r,ama art?k T?rkiye o g?nlerden daha kirli,20 ya??ndaki futbolcu bebelerin alt?ndaki araba porsche'dir,hatun mankendir.
      Ya bu sisteme tek ba??na direnip,
      ba?a adam ak?ll? bir ??retmen getirip,benim tak?m?m?n tavan ?creti yerliler i?in 2-2,5 milyon,yabanc?lar i?in 3milyon TL'dir,burada ??renip,ba?ar?p daha fazlas?n? d??ar?da kazan dersin,ya da ortalama oyuncular?n aras?na q7,simao,ba s?k??t?r?p,topu onun aya??na verip bi?eyler yapmas?n? beklersin.
      Biraz ondan,biraz bundan diyerek hi? bi?ey olmaz,olursada bu kadar olur.
      Kimse Olcay'a k?zmas?n,Bayern M?nihden de?il,K'lautern'den geldi,
      G.T?re Chelsea'den de?il Rubin'den geldi,
      Ersan 5 milyona Juventus'dan de?il,Adana'dan geldi,
      Motta,Real Madrid'de 3.sol bek iken solu?u bizde almad?,
      Atiba,bize gelmese Antalyaspor ile anla?acakt?,
      ?u s?ralar ?ok be?endi?imiz Tolgay,k?me d??mek ?zere olan Hamburgdan,daha fazla kazanmak i?in T?rkiyeye geldi,
      Bu ?rnekler ?o?alt?l?r,hatta aksi i?in G?khan G?n?l'de Ofta?dayd?,Yasin ?ztekin Erciyesdeydi denilebilir ama ?rnek olman?n ?tesine ge?mezler.

??te bu y?zden,ya G?nay gibilere sahip ??kaca??z,sabredeceksek buna sabredece?iz,yok sabredemiyorsak,5 senede 1 kere ?ampiyon olup,arkas? gelmez dertlerimin diye ba??raca??z...

Daha detayland?r?p,uzatacakt?m asl?nda,ama parmaklar klavyeye gitmiyor,umutlan?p,utanmaktan.

bak kardesim benim kofteme hitaben yazdigindan dolayi yaziyorum
      benim yazilarimi tekrar oku , sonra yorum yap istersen , sen eger bu coplerden memnunsan bunlarin sapkasindan tavsan cikartilacagina inaniyorsan bu seni baglar , burada hoca asiklari gibi ben hic bir yerde hocayida savunmadim , hocanin kalmasi veya gitmesi beni zerre kadar ilgilendirmez !
      metin ali feyyazlar benim savundugum gurur duydugum yillarimdir , milne hayatimda yasayan en buyuk hocasidir , besiktasima futbolcu kazandiran serpil hamdi tuzun hocam her daim gelecek icin ornegimdir ,
      dile getirdigimiz sorunumuz futboldan anlamayan bir baskan , formaya layik olmayan coplerin besiktasa layik olmayan sonuclari almasidir ,
      beni futbolcu ismi asla ilgilendirmez ben futbolcuyu makinenin bir parcasi olarak gorurum,
      islemeyen parcanin kesinlikle degistirilmesine inanirim,
      besiktasima formasina armasina en iyi hizmet eden futbolcu benim gonlumun futbolcusudur.

Yorum Yap

Asl?nda art?k bo?una tart???yoruz, son 3 ma?? kald? sadece, sonra zaten Be?ikta?'?n tarihine ad?n? hi? derbi alamayan hoca olarak kaz?t?cak...

Yorum Yap

Git artik...

Yorum Yap

Aslı Mehmet Nurkan Irmakli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            gs liderden 36 puan fark yiyip 8. oldu?u sene
            kalecisi ufuk ceylan zapata
            savunmas? sabri servet zan balta
            orta sahada pino culio mustafa sarp bar?? ?zbek kaz?m
            forvette stancu Mehmet batdal ile oynad?
            o sene sonunda bu ?o?u ilk 11 oynayan oyuncuyu yollay?p
            melo elmander eboue muslera Sel?uk inan gibi oyunculara 25 milyon Euro ?dedi
            2 sene ?st?ste ?ampiyon oldu
            iyi futbol iyi futbolcularla oynan?r
            iyi futbolcular ?ampiyonluk getirir
            bu kadar basit iste !!
            NE KADAR EKMEK O KADAR KOFTE !
            Aynen,futbol art?k ne kadar ekmek,o kadar k?ftedir,
            metin ali feyyazlar,lise ruhu falan,?ok g?zel masallard?r...Bize tebess?m ettirir,y?z?m?z? g?ld?r?r,ama art?k T?rkiye o g?nlerden daha kirli,20 ya??ndaki futbolcu bebelerin alt?ndaki araba porsche'dir,hatun mankendir.
            Ya bu sisteme tek ba??na direnip,
            ba?a adam ak?ll? bir ??retmen getirip,benim tak?m?m?n tavan ?creti yerliler i?in 2-2,5 milyon,yabanc?lar i?in 3milyon TL'dir,burada ??renip,ba?ar?p daha fazlas?n? d??ar?da kazan dersin,ya da ortalama oyuncular?n aras?na q7,simao,ba s?k??t?r?p,topu onun aya??na verip bi?eyler yapmas?n? beklersin.
            Biraz ondan,biraz bundan diyerek hi? bi?ey olmaz,olursada bu kadar olur.
            Kimse Olcay'a k?zmas?n,Bayern M?nihden de?il,K'lautern'den geldi,
            G.T?re Chelsea'den de?il Rubin'den geldi,
            Ersan 5 milyona Juventus'dan de?il,Adana'dan geldi,
            Motta,Real Madrid'de 3.sol bek iken solu?u bizde almad?,
            Atiba,bize gelmese Antalyaspor ile anla?acakt?,
            ?u s?ralar ?ok be?endi?imiz Tolgay,k?me d??mek ?zere olan Hamburgdan,daha fazla kazanmak i?in T?rkiyeye geldi,
            Bu ?rnekler ?o?alt?l?r,hatta aksi i?in G?khan G?n?l'de Ofta?dayd?,Yasin ?ztekin Erciyesdeydi denilebilir ama ?rnek olman?n ?tesine ge?mezler.

??te bu y?zden,ya G?nay gibilere sahip ??kaca??z,sabredeceksek buna sabredece?iz,yok sabredemiyorsak,5 senede 1 kere ?ampiyon olup,arkas? gelmez dertlerimin diye ba??raca??z...

Daha detayland?r?p,uzatacakt?m asl?nda,ama parmaklar klavyeye gitmiyor,umutlan?p,utanmaktan.

bak kardesim benim kofteme hitaben yazdigindan dolayi yaziyorum
            benim yazilarimi tekrar oku , sonra yorum yap istersen , sen eger bu coplerden memnunsan bunlarin sapkasindan tavsan cikartilacagina inaniyorsan bu seni baglar , burada hoca asiklari gibi ben hic bir yerde hocayida savunmadim , hocanin kalmasi veya gitmesi beni zerre kadar ilgilendirmez !
            metin ali feyyazlar benim savundugum gurur duydugum yillarimdir , milne hayatimda yasayan en buyuk hocasidir , besiktasima futbolcu kazandiran serpil hamdi tuzun hocam her daim gelecek icin ornegimdir ,
            dile getirdigimiz sorunumuz futboldan anlamayan bir baskan , formaya layik olmayan coplerin besiktasa layik olmayan sonuclari almasidir ,
            beni futbolcu ismi asla ilgilendirmez ben futbolcuyu makinenin bir parcasi olarak gorurum,
            islemeyen parcanin kesinlikle degistirilmesine inanirim,
            besiktasima formasina armasina en iyi hizmet eden futbolcu benim gonlumun futbolcusudur.
            Asl?nda yaz?n?z? okudu?um i?in cevap yazm??t?m,belki Bilic konusunun alt?nda oldu?u i?in b?yle anla??ld? ama ben Bilic ele?tirisi yada savunmas? maksatl? yazmam??t?m.
            Benim derdim sistem ile.
            Ya??m sizin kadar olmasa da,ayn? ?eyle gurur duyuyoruz asl?nda,hatta belki inanmazs?n?z ama,?u an bulamad???m bir kasedim vard? benim,10-0 biten Adanademirspor ma??n?n radyo anlat?m?n? kaydetti?im
            Ne yaz?kki sizin ve benim gurur duydu?umuz o g?nler art?k ge?mi?de kald?,sistem bu ?ekilde i?lemiyor,sizin de s?yledi?iniz gibi,ne kadar ekmek o kadar k?fte.
            Bizim ekme?imiz azd?,i?ine bu kadar k?fte s??d?.
            Bende diyorumki,ekme?izi para babas? ba?kanlarla de?il,sistemi ?al??t?rabilecek insanlarla b?y?yme?e ?al??al?m.Misal Serpil Hamdi T?z?n gibi insanlara.
            O y?zden futbolculara k?zmayal?m diyorum,kapasite bu,sonu? bu.Fazlas?n? bekledik mi? Evet bekledik,?ngiliz tak?mlar?na kar?? oynada??m?z ma?lar? izledik,biz T?rkiye liginin ?zerinde oynuyoruz diye heveslendik,ama ?zellikle Brugge ma??nda,ve derbilerde,son olarak da d?n bu r?yadan uyand?k.

Yorum Yap

Bilic'i savunanlar? da okudum gitsin diyenleri de. Her iki tarafta hakl? ger?ekten. Bilic'den ?ok ?mitliydim iki senedir. O potansiyel var diyordum ama ?srar ve inad? bitirdi biraz. G?ntekin Onay'd? san?r?m ya da Ali Ece tam hat?rlam?yorum bug?n bir yaz?s?nda "Bilic'in d?nemsel tak?nt?lar? var. Bir d?nem Mustafa Pektemek bir d?nem Necip'te ?srar ediyor" demi?ti. ?ok hakl? bir yakla??m. Peki neden bu ?srar? Mustafa Pektemek niye? Cenk Tosun neden al?nmaz oyuna? Elinde stoper varken Necip'i neden stoper koyars?n? Kerim neden 11'de denenmiyor? Bu ?srara bir t?rl? anlam veremiyorum. Anlam veremedi?im i?in de k?z?yorum Bilic'e. Halbuki o potansiyeli hissediyordum. Bir ?eyleri ba?arabilece?ini hissediyordum. Yaz?k etti kendine. Uzun y?llar sonra sevdi?im bir teknik direkt?r geldi sonunda Be?ikta?'a. Ba?armas?n? ger?ekten ?ok istemi?tim.

Di?er yandan bug?n Bilic gitti diyelim. Mourinho mu gelecek? ?enol G?ne? ile ?ampiyon olaca??m?za inananlar var. Sezonun ilk yar?s?nda burda gitsin dediklerini okurum ?ok eminim. Bunlarla olmaz. Gen? ve dinamik, potansiyeli olan, kupa ve/veya kupalar kazanm?? bir ismin gelmesi laz?m. Kurt bir hoca d???n?yorum Lucescu mesela. Gelmez. Gelirse T?rkiye'de fenere ?ncelik verecektir. ?b?r ba?l?kta yazm??t?m kald?r?lm?? san?r?m. Bielsa'y? ?ok g?rmek isterim Be?ikta?'?n ba??nda ama daha ?nce teklif ettik. T?rkiye'de ?al??may? d???nm?yorum diyor adam. Ya da ?ok kariyerli bir kurt hoca d???nelim. Jupp Hynckes mesela. Efsane bir isim. Bayern'den ayr?l?rken yoruldum art?k demi?ti. Gelmez sanmam. Ne yani kurt hoca diye mancini, prandelli ayar?nda m? birine bak?yoruz? ?enol G?ne?, Sergen Yal??n gibi isimler aras?nda Bilic'le 10 senelik kontrat yapard?m. Yapmay?n. Bilic'e yard?mc? T?rk bir isim olsa bence bu kazalar ba??m?za gelmezdi. ?brahim ?z?lmez deniyordu mesela bir ara sa?da solda. Neden olmad? merak ediyorum. Bence harika bir fikirdi. T?rkiye'yi ve bu le? ortam? biliyor, neyle nas?l m?cadele (bas?n, federasyon vs) edilece?ini biliyordu en az?ndan. Denenebilirdi. Yaz?k ettik bir seneye. Bilic'in elbette su?u var ama her?ey mi onun su?u? Bence de?il.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Emre Teker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ya beyler bugun cok defa yazd?m bunu ama bence bosuna tart?s?yosunuz bilici..

bilic dedi ki favori galatasaray.

adam ac?k net gs yi arenada yenmeyi akl?n?n ucundan gecirmyor.

i?te bu yuzden bu maclar? kazanamad?k.

ve i?te bu yuzden derbileri kazanamad?k.

teknik taktik falan sonraki seyler..
                ne zaman nerde dedi bunu
                iftira atmay?n bari ay?pt?r
                mac sonu roportajinda dedi..

hersey gsnin elinde diyor oysa biz yenersek fener sampiyon olur...
                En son düzenleyen Huseyin Emre Teker; 15-05-2015, 19:52.

Yorum Yap

Seneye dewan edersek vodafone arenada ki ilk senemiz h?sran ge?ecek

Yorum Yap

ya beyler bugun cok defa yazd?m bunu ama bence bosuna tart?s?yosunuz bilici..

bilic dedi ki favori galatasaray.

adam ac?k net gs yi arenada yenmeyi akl?n?n ucundan gecirmyor.

i?te bu yuzden bu maclar? kazanamad?k.

ve i?te bu yuzden derbileri kazanamad?k.

teknik taktik falan sonraki seyler..
                    ne zaman nerde dedi bunu
                    iftira atmay?n bari ay?pt?r
                    mac sonu roportajinda dedi..

hersey gsnin elinde diyor oysa biz yenersek fener sampiyon olur...
                    her?ey gsnin elinde demekle ?ampiyonluk favorisi gs demek aras?nda fark var
                    insanlar? yap?lmayan a??klamalarla yanl?? y?nlendirmeyin
                    evet her?ey gs elinde
                    onlar her ma?? kazan?rsa ?ampiyon olacaklar

Yorum Yap

@Halit Taner U?ak
                      yetenek Fakiri dedi?imiz adam iki defa gol kral? ,?ampiyonlar liginde gruplarda en fazla gol atan oyuncu tarihimizde 3 defa gol kral?na sahip olup burak bu kadar k???msemek do?ru degil
                      Gol kral? olamadiginda yine 15-20 aras? atan bir forvet
                      Penaltilari ??karsak bug?n Demba ba dan daha fazla gol atm??t?r
                      Fbnin kadrosuyla bizimkini asla kar??la?t?rmam uzak ara fb daha iyi
                      bizim tak?m?n savunmas? calistirildiginda duzelecegine inaniyormusun bence bursa antep ayar?nda bir savunmamiz var istedi?in kadar ?al??t?r hicbirsey olmaz
                      Son 10 y?lda kornerlerden duran TOP organisazyonlarindan bol gol att???m?z bir sene hatirliyormusun belki carvalhal d?nemi
                      ve bu g?llerde hep ba?rolde Sivok yine d?zenli oynas?n yine o olur bizim tak?mda kafa topu alan ka? oyuncu var
                      Bunlarin olmama sebebi hep hocalar mi
                      gs lider bunun en b?y?k sebebi m?thi? bir kaleci
                      Her?ey bir yana bug?n muslera bizde olsa minimum 10 puan fazla olurduk
                      Fikret Orman?n yapacagi hamlede hemfikirim
                      En son düzenleyen Halil Nuri Yurdakul; 15-05-2015, 20:50.

Yorum Yap

seneye ingilterede ba?ar?lar.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?ok uza?a gitmeye gerek yok asl?nda efsane tarihimizi ya?atan GORDON M?LNE ne yapt? 2 senesinde ?ok mu ba?ar?l?yd? ? S?leyman Seba arkas?nda durdu ve 3.senesinde ba?ar?y? sa?lad?.
                          Gordon Milne ile ilgili bu kadar net yorum yapman? sa?layan cesaretine hayran?m.

Karde?, yazan ya??n do?ruysa, Gordon'un ilk iki senesinde sen hayatta bile de?ildin. Bak bakal?m o seneler kim ?ampiyon olmu?, Be?ikta? ne yapm??:

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1212
                          http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1213

Yorum Yap

Demir?ren 8 sene ba??m?zdayd?, sonu??

Yorum Yap

@Kaan T?rker
                              yazd???m hocalar?n?n hepsinin inan?lmaz hatalar? daha beter kadro istikrarsizligi vard?
                              Bu sezon i?in b?t?n herkesin ortak yorumu en iyi futbolu oynayan BE??KTA? de?il miydi
                              Arsenal tottenham Liverpool ma?lar?nda oynayan bu tak?m de?il mi
                              Sevgili karde?im bu kadar gen? i?inde ?ampiyonluk yasamis sadece 1-2 oyuncu olan bireysel olarak ?ok ?ok b?y?k katk?s? olan az say?da oyuncu olan hi?bir tak?m b?y?k ma?lar? alamaz veya araya 1-2 tane s?k?sir en az?ndan ben hi? g?rmedim
                              b?y?k ma?lar derbiler Final ma?lar?n? hep b?y?k futbolcular al?r Sergen alex hagi gibi veya komple tak?mlar kalecisiyle forvetiyle kaliteli olup komple olanlar
                              ?mit Kayihana gelince ben de tam tersini d???n?yorum
                              kanat bekleri Motta serdar a??klar? olcay t?re olan bir tak?m nas?l ?ift forvet oynayacakt?r
                              ortasahamizin en ?nemli adam? antalyaspora geliyordu biz ald?k
                              Kalitemiz bu bizim
                              H?rvatistanla 4-4-2 oynatan adam niye ?ift forvet oynatmasin

Yorum Yap

Aslı T?rker Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?ok uza?a gitmeye gerek yok asl?nda efsane tarihimizi ya?atan GORDON M?LNE ne yapt? 2 senesinde ?ok mu ba?ar?l?yd? ? S?leyman Seba arkas?nda durdu ve 3.senesinde ba?ar?y? sa?lad?.
                                Gordon Milne ile ilgili bu kadar net yorum yapman? sa?layan cesaretine hayran?m.

Karde?, yazan ya??n do?ruysa, Gordon'un ilk iki senesinde sen hayatta bile de?ildin. Bak bakal?m o seneler kim ?ampiyon olmu?, Be?ikta? ne yapm??:

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1212
                                http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1213

offf bu ?ok a??r olmu?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X