Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilic'in bu ak?am verdi?i deme? bile Sergen tercihinin yanl?? olmad???n? g?sterir.

Ne diyor ? "Futbolcular? mental olarak haz?rlayamad?m. Bu bask?y? kald?ramad?k hatal? benim"

En ba??ndan beri sorunumuz bu de?il miydi zaten ? Teknik taktikten ziyade sorunumuz hep kafadayd?. G?ven eksikli?iydi.

Bilic kendine g?venmiyor ki futbolcular?na nas?l g?ven a??las?n. Bu gece a??k y?reklilikle bunu dile getirmi?. Daha ne s?ylesin adam.

?u demece bak?nca diyorum ki Sergen o rahatl??? ve g?veni bu tak?ma rahatl?kla verirdi. Kendisi rahat bir kere. Derbilerde korkmazd?. ??kar ma?? kazand?r?rd?.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Limboz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Erdem.Akdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Arda Bora Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bili?e ba?ar?l? diyen herkese soruyorum, bu adam kazanmas? gereken hangi ma?? kazanabildi? A??k ve net bir soru..
      liverpool
      B?t?m derdimiz uefa kupas?yd? zaten bu sene.Bilic kar??s?nda ingiliz tak?m? g?rmeyince orayada konsantre olamad?.
      Liverpool ma??n?n uzama sebebide Bili?tir yanl?z hi? bir?ey yapmayan Olcay? gitti 105 dakika oynatt? o zamanlar performans? iyi olana aya??nda top tutan rakip ge?en kerimi almad? oyunu y?kamad?k 1 ki?i eksik oldu?umuz i?in 2yi bulamad?k bi ?ekilde y?z?m?ze g?ld? Allahta ge?tik.
      Ba?ar?s?zl?k bilicten ba?ar? allahtan yani ?

Yorum Yap

Bugune kadar hep Bilic'in bir kac sene daha takimin basinda kalmasindan yana oldugumu dile getirdim. Ama acik bir sekilde goruluyor ki Bilic kendisini hicbir sekilde gelistiremiyor. Oyunu okuma ozelligi diye birsey yok hocamizda. Arkadas su Olcay'in bu takimda yeri olmadigini goremiyor mu bu adam? Musfafa hangi maci kurtarmis ki kurtarici diye sokuyorsun sonradan? Sag bekte ki Serdar'i oyundan alip kornerlerde daha nerede duracagini bile bilmeyen Olcay'i sag beke cekmek hangi akla mantikla aciklanabilir? Kac haftadir sahanin en iyisi olan Toglay'i ne diye cikarirsin hoca efendi? Gokhan bugun macin icine sicti, onunla da yetinmeyip ustune birde sictigini sivadi - bunu gormeyipte Gokhan'a bu kadar nasil tahammul ettin anlayabilmek mumkun degil. Onu bunu biraktim Cenk ne yapti sana hoca efendi? Adam Mustafa'dan da Olcay'dan da kat be kat daha yararli ama bir turlu forma sansi bulamiyor. Geldiginden beri bir tane derbi galibiyeti hatirlamiyorum, Avrupa maclarinda sirf Avrupa'da boy gosterebilmek icin takimi nasil gazladiysan artik... Sene sonunda onunla yetiniriz artik. Kimse kusura bakmasin bu sene sampiyon olamiyorsak daha da kolay kolay bu takim SAM-PI-YON O-LA-MAZ. Bu kadar basit, GS ligin ilk yarisinda her gelen gecenden 4 yiyordu. Gotu boklu Hamza geldi su boktan kadrolariyla sampiyonluga ilerliyorlar. Fener'in basinda kendi oyuncularinin bile tiklemedigi bir Ismail Kartal var onlarda lig siralamasinda ustumuzde. Onumuzde ki sezon kimse kusura bakmasin ama rakiplerimiz bu sezon ki gibi boktan bir sezon gecirmezler.
        Yazik su taraftara bizlere yazik.

Yorum Yap

Bilic gs ma??n? alamazsa koca 2 sezonda bir tane derbi galibiyeti alamam?? olacak, Bilici savunanlar bunun fark?dad?r umar?m. Yada ne yapt? da ba?ar?l? buluyorlar acaba? Be?ikta??n ba?ar? k?stas? de?i?ti galiba. Buraya kadar gelmi?ken antep ve akhisara puan kaybetmeyeceksin. Rakiplerin hocalar? ?smail Kartal, di?eri Hamza Hamzao?lu. Bunlara ?ampiyonlu?u kapt?rcaz, ?ok yaz?k oldu ?ok. Cumartesi g?n? %99 lig tamamen bitmi? olacak bizim i?in. % 1 ihtimalde gs kaybeder, fenerde berabere falan kal?r da, gs ma?? yine final olur, insan bir umut bekliyor i?te. Ho? ?yle olsa bile Bilicin derbi karnesi g?z ?n?me geliyor...

Yorum Yap

En buyuk hatalar?ndan biride yan?na yardimci olarak sunulup ibrahim ?z?lmez veya ilhani almamasidir..

Yorum Yap

Aslı Adnan Mumini tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bugune kadar hep Bilic'in bir kac sene daha takimin basinda kalmasindan yana oldugumu dile getirdim. Ama acik bir sekilde goruluyor ki Bilic kendisini hicbir sekilde gelistiremiyor. Oyunu okuma ozelligi diye birsey yok hocamizda. Arkadas su Olcay'in bu takimda yeri olmadigini goremiyor mu bu adam? Musfafa hangi maci kurtarmis ki kurtarici diye sokuyorsun sonradan? Sag bekte ki Serdar'i oyundan alip kornerlerde daha nerede duracagini bile bilmeyen Olcay'i sag beke cekmek hangi akla mantikla aciklanabilir? Kac haftadir sahanin en iyisi olan Toglay'i ne diye cikarirsin hoca efendi? Gokhan bugun macin icine sicti, onunla da yetinmeyip ustune birde sictigini sivadi - bunu gormeyipte Gokhan'a bu kadar nasil tahammul ettin anlayabilmek mumkun degil. Onu bunu biraktim Cenk ne yapti sana hoca efendi? Adam Mustafa'dan da Olcay'dan da kat be kat daha yararli ama bir turlu forma sansi bulamiyor. Geldiginden beri bir tane derbi galibiyeti hatirlamiyorum, Avrupa maclarinda sirf Avrupa'da boy gosterebilmek icin takimi nasil gazladiysan artik... Sene sonunda onunla yetiniriz artik. Kimse kusura bakmasin bu sene sampiyon olamiyorsak daha da kolay kolay bu takim SAM-PI-YON O-LA-MAZ. Bu kadar basit, GS ligin ilk yarisinda her gelen gecenden 4 yiyordu. Gotu boklu Hamza geldi su boktan kadrolariyla sampiyonluga ilerliyorlar. Fener'in basinda kendi oyuncularinin bile tiklemedigi bir Ismail Kartal var onlarda lig siralamasinda ustumuzde. Onumuzde ki sezon kimse kusura bakmasin ama rakiplerimiz bu sezon ki gibi boktan bir sezon gecirmezler.
              Yazik su taraftara bizlere yazik.
              bastan sona katiliyorum

Yorum Yap

Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Ahmet Limboz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Erdem.Akdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                B?t?m derdimiz uefa kupas?yd? zaten bu sene.Bilic kar??s?nda ingiliz tak?m? g?rmeyince orayada konsantre olamad?.
                Liverpool ma??n?n uzama sebebide Bili?tir yanl?z hi? bir?ey yapmayan Olcay? gitti 105 dakika oynatt? o zamanlar performans? iyi olana aya??nda top tutan rakip ge?en kerimi almad? oyunu y?kamad?k 1 ki?i eksik oldu?umuz i?in 2yi bulamad?k bi ?ekilde y?z?m?ze g?ld? Allahta ge?tik.
                Ba?ar?s?zl?k bilicten ba?ar? allahtan yani ?
                O ma? i?in Allahtan penalt?larla ge?tik ??nk? adam topu diktide sevindik elimizdeki turu veriyorduk yoksa club bruggede olan? g?rd?k iki ma?ta ?ne ge? ortasahaya takviye yapma ma?? veri Allah naps?n bu duruma.

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bilic gs ma??n? alamazsa koca 2 sezonda bir tane derbi galibiyeti alamam?? olacak, Bilici savunanlar bunun fark?dad?r umar?m. Yada ne yapt? da ba?ar?l? buluyorlar acaba? Be?ikta??n ba?ar? k?stas? de?i?ti galiba. Buraya kadar gelmi?ken antep ve akhisara puan kaybetmeyeceksin. Rakiplerin hocalar? ?smail Kartal, di?eri Hamza Hamzao?lu. Bunlara ?ampiyonlu?u kapt?rcaz, ?ok yaz?k oldu ?ok. Cumartesi g?n? %99 lig tamamen bitmi? olacak bizim i?in. % 1 ihtimalde gs kaybeder, fenerde berabere falan kal?r da, gs ma?? yine final olur, insan bir umut bekliyor i?te. Ho? ?yle olsa bile Bilicin derbi karnesi g?z ?n?me geliyor...
                  Yinede ufakta olsa bo?una ?mitlenmeyin bu i? bitti art?k...

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Hepsini anl?yorum da derbi kazanamamy? cidden anlayam?yorum.. 8'de 0 ?ekecek b?y?k ihtimalle.. yani ne ba?ar?s?z t.d'ler g?rd?k hi? de?ilse arada derbi kazand?lar.. derbiler de t.d olarak hi? etkin olmasa bile tarihsel ak?? gere?i.. ?zerindeki forma gere?i arada bir bile olsa kazan?rs?n.. hi? kazanamamak i?in cidden olumsuz bir etki g?stermen laz?m.. kritik anadolu ma?lar?n? alama.. derbileri alama.. 2 senedir bu konularda hi? bir ilerleme sa?layama.. e sonra seneye belki ?ampiyon yapar.. e zor yapar.. olmaz yani.. ismail kartal ve hamza'n?n gerisinde kalmak olumsuz hakem fakt?r?ne ra?men kolay bir i? de?il.. demek ki bu tak?mlar?n ba??na yoldan ge?en adam? da koysalar bili? onlar?n da arkas?nda kalmay? becerecek.. hakem fakt?r? yeni bir ?ey de?il ki.. ge?mi?teki t.d'ler nas?l kazanabiliyorlard?.. sen de kazan.. iki senede birer derbi kazansan ?ok farkl? ?eyler konu?uyor olurduk.

Yorum Yap

Ba?ta bu konuda olmak ?zere, bu forumda Slaven Bilici en ate?li bir ?ekilde savunan ben. Bu i? slaven bilicle olmaz diyenlere teker teker cevap vermeye ?al??an ben bug?n hepsinden ?z?r diliyorum. Slaven Bilic bug?n bana hayat?m?n tokat?n? att?. Slaven Bilic hakk?nda bir daha c?mle kurmaya yetecek kelimem kalmad?.

Yorum Yap

Allahini seven basari kismina liverpool macini yazmasin, o mac bitti hersey bitti, bilicde bitti , futbolcularda bitti, sezonda bitti. E ne oldu eledinde liverpoolu madalya mi taktilar? Keske yenilseydik elenseydik, tamam biz busene herseyi basardik kafasina gelmezlerdi.

Yorum Yap

Bilic seneye de bizi ?ampiyonluk potas?na sokar ama ?ampiyon yapamaz. Kariyerinin sonuna kadar finalleri oynayamayan bir teknik direkt?r olarak kalacak.

Yorum Yap

Fikret ormandan 44. Geleneksel sponsor ve stad tarihi verme a??klamas? yak?nd?r...

Yorum Yap

Bilic'i ele?tirdi?im i?in 2 ay no postla cezaland?r?ld?m ?stelik hakaret yoktu ve ?ok a??r ele?tirilerde de?ildi. Aradan iki ay ge?mi? o d?nem ele?tirdi?im hatalar? hala tekrarlamakta.2008 y?l?ndan beri bu foruma ?yeyim, ger?ekten ?z?ld?m ama bu gece ya?ad???m hayal k?r?kl??? di?erinin yan?nda hi? kal?r. Rahmetli S?leyman Ba?kan?n futbol sezonunda dolayl? yoldan ?erefsiz diye tan?mlad??? kul?be bu kupa b?rak?lmamal?yd?. Bizler bu sene ?ok inanm??t?k,ma?lubiyet ve beraberliklerde bile tak?m kar??lanmaya gidildi, hocaya hi? bir hocaya verilmemi? bir destek verildi ama bu sevgiyi iki ?? adam d???ndakiler hak etmemi?.

Yorum Yap

Samet'ten nefret ederim ?nce onu s?yleyeyim sonra da hem Fener'i hem de Gs'yi yendi?ini( o h?rs?z?n u?tu?u pozisyonu ben kafamda saym?yorum bile) hat?rlatay?m. Bunun yar?s? kadroyla o da 3. oldu o da ?ok iyi futbollar oynatt?. ?ok gol yedirdi vizyonsuz herifin tekiydi ama bakt???n zaman o da 3 bitirdi hem de ilk ve tek sezonda bu da 3. bitiriyor iki sezonda ve 0 derbi galibiyeti.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X