Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Rasim Kara mevzusu olunca bizim ihtiyar tak?m? ??k?yor ortaya

Yorum Yap

Su yonetimle hangi hocayi getirirsen getir bi numara olmaz..Ben Bilicten umutluyum isine karisilmadigi surece.

Yorum Yap

yilllar cabuk geciyormus 30 u devirdikten sonra anladik

Yorum Yap

y?llar cabuk ge?iyor valla.

radyodan dinlerdim co?u mac? odamda forma+bayrakla. kendi kendime sevinirdim

mac anlat?rken spiker aniden araya baska bi spiker girer mikrofonlar?m?z istanbul in?n? stad?nda derdi. en cok o an? severdim

Yorum Yap

bili?-?zen projesi ??kt?.adamlar gelece?in tak?m?n? kurmak iddaas? ile getirilmi?lerdi onlar g?n? kurtarma derdine d??t?ler onuda yapamad?lar.aybaba n?n tak?m?na bir gen? ilave edemediler ki ellerinde franco,kerim ,at?n?,muhammed ve scout lar?n bildirdi?i onca gen? yetenek varken.sezer,danny,eneramolar la ne yapmaya ?al??t??? belli olmayan kafa hala yal??n, 33 l?k sa?bek pe?inde..derhal g?nderilmelidir.Be?ikta? ?n b?y?l???n? bilen ,gen?leri motive edip sayg? duyaca?? ,gelece?in Be?ikta? ?n? haz?rlamak i?in adres belli SERGEN

Yorum Yap

Rasim Kara'n?n en b?y?k ?anss?zl??? o d?nemdeki ?ok g??l? Gs lobisine denk gelmesiydi herhalde. Mehmet A?ar Mesut Y?lmaz gibi siyasi g??ler Haluk Ulusoy gibi bir federasyon ba?kan? ile Gs o sene saha d???nda saha i?inden daha g??l?yd?. Yoksa Rasim Kara ile ?ok daha ba?ar?l? olurduk.

Yorum Yap

Aslı Murat Aysan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Rasim Kara mevzusu olunca bizim ihtiyar tak?m? ??k?yor ortaya
                Ama hepimizin i?ine de k?t? oturmu? o sene, ?u cinconlular(o zaman y?neticilerinin) ve o zaman?n siyasileri s?rf bizim ahlar?m?zdan ?ekecekleri var ?teki d?nya da....

Yorum Yap

Erhan en ?ok biz d??t?k o tuza?a , trib?nlerde "rasim kara bulunmaz e?in, bir tarihi mahvettin koltu?un i?in" diye besteler s?yleniyordu. Biz sahip ??kmad?k hi? maalesef.

Yorum Yap

bu seneye mustafa denizli ile ba?lar?z biz,sen elemelerden sonra bavulu haz?rla

Yorum Yap

Bili? g?nderildi?i takdirde ??k?? ba?lar.
                      Bili? Be?ikta??n b?y?kl???n? anlayamam?????. Kl?p y?netimin,ba?kan?n ?ok mu fark?nda ya da b?y?k bir kl?p oldu?umuzu mu hissettriyorlar.

Yorum Yap

problem ne baskan ne y?netim, problem her 6 ayda yeni bir TD isteyen taraftar, sameti g?nderttiniz birakin da Bili? 1 sene daha kalsin

Yorum Yap

Aslı Bulent Girgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          problem ne baskan ne y?netim, problem her 6 ayda yeni bir TD isteyen taraftar, sameti g?nderttiniz birakin da Bili? 1 sene daha kalsin
                          Abi ?yle bir yazm??s?n ki kul?b? y?neten sanki taraftar Madem inan?yorlard? g?ndermeselerdi Samet'i ya da 5 sene ?al??s?nlar bili?le. Taraftar? ?ok tak?yorlar sanki,her?eyin sorumlusu taraftar.

Yorum Yap

Samet 10 sene dursun, 1 defa belki ikinci yapard? hepsi o.

Adam?n ?ap? belli.

Geldi?inde de istenmiyordu, g?nderilmesini isteyenler sonradan ortaya ??kmad?.

Bir ?eyler yanl?? gidiyorsa ve ?yle gidece?i de a?ikarsa s?rf istikrar diye yanl??ta ?srar etmeye gerek yok.

Bilic i?inse hen?z g?nderilsin demek biraz erken bana g?re. Bu sezon da ligden erken koparsak devam etmeye gerek yok tabi o ayr?.

Yorum Yap

taraftarla ne alakas? var abi biz burda yaz?yoruz diye bizi tak?yorlarsa transferide burda yazana g?re yaparlar oyun sistemlerinide ona g?re ayarlarlar ki ke?ke b?yle bi?ey olsa yeminle gecen sezonki herkesin hem fikir oldu?u konular? tak?ma uygulasalar en az?ndan ikincilik ka?mazd?

Yorum Yap

Aslı Mustafa Caner Akbay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Samet 10 sene dursun, 1 defa belki ikinci yapard? hepsi o.

Adam?n ?ap? belli.

Geldi?inde de istenmiyordu, g?nderilmesini isteyenler sonradan ortaya ??kmad?.

Bir ?eyler yanl?? gidiyorsa ve ?yle gidece?i de a?ikarsa s?rf istikrar diye yanl??ta ?srar etmeye gerek yok.

Bilic i?inse hen?z g?nderilsin demek biraz erken bana g?re. Bu sezon da ligden erken koparsak devam etmeye gerek yok tabi o ayr?.

valla kimisi k?zacak ama samet hoca ile h?cum varyasyonlar?m?z daha iyiydi. Defans?m?z k?t? olmasa kalecimizde kova olmasa bence daha iyi puan alablirdik.

bilicde ben daha h?cum varyasyonu ad?na bi?ey g?rmedim halada g?rm?yorum. 6-0l?k dandik haz?rl?k mac? dahil.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X