Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Olmuyor hocam. Insan olarak ba??m?n ?zerinde yerin var ama b?y?k tak?m hocas? de?ilsin. Devre aras?nda ?mit kayihan bile bu ma?ta tek forvet Akhisar'?n i?ine gelecekti bunu konu?mu?tuk dedi. Adam Akhisar neredeyse senden iyi ??zm?? hocam. Demba ba bile art?k antipatik gelmeye ba?lad? tek forvet tak?nt?n y?z?nden. Te?ekk?rler hocam hersey i?in ama umar?m seneye beraber olmay?z.

Yorum Yap

Cesur komutan efsane olur senden ne koy olur ne kasaba iyi insan k?t? hoca good by.

Yorum Yap

B?L?? THE END...
        Ma? ba?l?yor, sezon ba?? a??r antrenmanlar yap?p haz?rl?k ma?? oynayan bir tak?m var sanki sahada.
        Dalton karde?ler gibi g?lle ba?lanm?? gitmeyen ayaklar... Bu ayaklar psikolojik olarak sahada de?iller!Sanki hayatlar?n?n s?nav? olan ?niversite imtihan?na girecek heyecanl? gen?ler gibiler... O ?ocuklar?n velileri ?ocuklar?n? motive etmek i?in 3 g?n uyumazlar... Ama Be?ikta?'?n teknik direkt?r? 2 y?ld?r bunu ??renemedi! Yapt??? de?i?ikler tak?m? karaya oturttu!

Dikine oynayan Tolgay oyundan ??karken, sadece defansif ?zelli?i -o da tart???l?r- Atiba ile orta alan rakibe b?rak?ld?... Her ani atakta Ersan, Motta ve Sivok o kadar kolay ?al?m yediler ki; bu tak?m?n savunmas?n?n havlu att??? anlam?na geldi...
        Atiba tipinde bir T?rk oyuncu bulunamamas?, futbolumuz ad?na ?ok ?z?c?...
        Ersan ve Motta size ?ampiyonluk kazand?racak kapasitede oyuncular de?iller...
        G?khan T?re, "k?st?m oynam?yorum" modunda, nas?l oyunda kald? anlamad?m? Bili?, onu Robben'le kar??t?r?yor herhalde!!!
        Mustafa Pektemek ?srar? yine b?y?k hata! Pektemek ?ok iyi insan olabilir ama, Be?ikta?'?n ma? kurtaracak oyunculara ihtiyac? var!
        Cenk Tosun'un Karab?k'e att??? alt?n gol, art?k 85. dakikada oyuna girmesine neden oluyor. Bili?, Cenk'e k?st? herhalde!
        Kerim oyuna girdi ama o kadar g?vensiz ki; ?er?eveyi g?rd??? anda sorumluluk almad? pas verdi!
        Size daha ?ok ?rnek verebilirim fakat futbolda bir ger?ek vard?r; oyuncular kritik haftalarda hocalar?ndan psikolojik destek bekler ve g?ven arar...
        Teknik adam komutand?r!
        Komutan?n kafas? ?ne e?ikse o i? biter!
        Be?ikta?'?n ?ans? art?k mucizelere ba?l?... Ama Bili? mucizeleri bile de?erlendiremiyecek bir yap?da!Samet Aybaba kimlerle ???nc? oldu?Sosa ve onun kafas?nda en az 4 oyuncuya ihtiyac? var bu tak?m?n.Derbilerde oynanan ?ekingen futbolunun, art?k g?? olarak Be?ikta?'?n ?ok a?a??s?nda olan tak?mlar?n ma?lar?na da sirayet etmesi bana ?unu g?steriyor: Bu i? Bili? ile olmayacak!Hakemleri unutmad?m tabi!
        Yatan oyuncular, d?d?klerden sonra topa vuran futbolcular...
        Kornere giden topa kale vuru?u karar? veren, beceriksiz, ne yapt???n? bilmeyen bu hakemlerle T?rk tak?mlar? Avrupa Kupalar?nda ?ok ma? kaybeder!
        ??nk? orada i?i bilen kokartlar var, r?zgar nereye eserse o tarafa d?d?k ?alm?yorlar!Ercan Taner / NtvSpor

Yorum Yap

Ulan ne loser adamsin ya

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

Yorum Yap

Kerim ve Cenk bizi sikisan maclarda kurtarma ihtimali olan oyuncularimiz.. pektemek degil.. Ba daha rahat oynuyormus pektemek girince.. yahu zaten Ba ne oynuyor ki? haftalardir kayip adam.. 3-5 dakika kipirdanma sonra yorgun Ba ve capsiz pektemek klasikleri.. anlamadin.. anlatamadik.. futbolcularin baskiyi kaldirmalarini saglayamadim diyorsun.. bunu saglaman icin once baskiyi senin kaldirman lazim.. kaldiramiyorsun.. senin icin guzel futbol centilmen mucadele yeterli gibi.. biz burda fair-play sampiyonlugu mucadelesi vermiyoruz yalniz.. dostluk maclari da yapmiyoruz.. bak gordun iste.. son iki haftada rakibinin tetikcisi iki takimla ve hakemlerle oynadin.. tarzini ve bakis acini degistirmezsen boyle seylerin ustesinden gelemezsin.. gelemedin.. gelemeyeceksin.. takim sahaya savasmak icin cikmali diyoruz.. ruh hastasi gibi psikopat gibi oynamalilar bazen diyoruz.. bizimkiler hala efendi ogrenci modunda.. kanaat notu mu bekliyorsun nedir?.. iki mactada sinifta kaldin.. derbilerde zaten yoksun.. liverpool'u eledin brugge'a rezil oldun.. ne anladim ben bu isten?

Yorum Yap

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?enol Hoca gelecekse gelirken ?ener+Fernandao'yu da als?n. Ama benim ilk tercihim Luce. Fb de g?r???yomu?, biz ?enol Hoca'y? onlar Luce'yi getirirse ?z?l?r?m.
              Bu saatten sonra bu ligde luceyide getirsen bir yol olmaz 2004 senesini cabuk unutuldu sanirim.Once guclu yonetim olucak klubun hakkini savunucak hocada istikrar tutturursak ancak basarili oluruz.Ayrica yeri gelmisken soylemeden edemeyecem

Su mubarek gunde umarim iflas eder bir kuru ekmege muhtac kalirsin tup kafa bu klubu bu hale getiren sensin ve senin devamin fikret ormandir.

Yorum Yap

Veli sakatlanana kadar Tolgay'? g?rmeyip O?uzhan'la ?srar eden, At?n?'?n Ersan kadar oynaca??n? bile bile oynatan, Olcay gibi s?radan bir adam? kral edip her ma? sahada tutan, kurtar?c? olarak Mustafa Pektemek gibi bir yetenek fakirini sahaya s?ren, Final ma?lar?n? ve kotaraca?? ma?larda korkakl???n dibini g?ren bir ki?inin hocal???n? tart??m?yorum ben daha tez vakit Premier Ligine gitmesi dile?iyle. Hay?rl? geceler.

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Ozan Akkum tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

ge? ba?a, seni desteklemeyen ?erefsizdir. bu mant?k y?z?nden ilerleyemiyormu?.
                  Yakla??k 10 senedir bu forumday?m. 10 senedir her hocaya sallad?n?z. 10 senedir her hocay? ben savundum. Ama her t?rl?s?n?. Bizim evlad? da. Real'i ?al??t?rm?? olan? da. Acemisini de, kurtunu da.
                  gelsin 1500. hoca. ona da salla. ben savunay?m. sonra gel k???ndan anlad???n laf ile bana mant?k anlat...
                  Be?ikta?'?n sorunu hoca de?ildir. Bunu anlayabilmen i?in daha ka? Hoca kurban edelim sana?
                  15 senedir 2 kere ?ampiyonluk g?rd?n. 2 ?ampiyonlu?u g?stereni de 2. sezonunda k???na teneke ba?lay?p ka??rd?n. Sordun mu kendine "lan acaba burada ba?ka bir hata olabilir mi?" diye sordun mu Bay Mant?k?

seninle konusulmaz, tartisilmaz, seviyesizsin.... nokta.

geldiginden beri 75de ayni adami cikarip ayni adami sokan, taktigi ne oldugu bilinmeyen teknik direkt?r? savunuyorsun, sonra gelmis baska hatalar olablir mi diye sordunmu kendine diyorsun?
                  bu hoca 2 senedir burda bilmiyorum daha nekadar vakit kaybi gerekiyor, bu adamin bu isden anlamadigini anlamak icin...

not: baska sorunlar oldgunu hepimiz biliyoruz ama konu suan bilic efendi..!!!
                  ?nce yazd???n cevaba bak sonra benim seviyemi sorgula.
                  seviyesizsem mesaj?m? al?nt?lama, olsun bitsin.
                  75 de adam de?i?tirme gibi kli?e bir ele?tiriyle hoca de?erlendirmesi yapamad???m i?in kusuruma bakma...
                  sadece ?rneklerden bir 75 dakika olayi....
                  ama yukadaki msj okudum, ve futboldan zerre kadar anlamadigina karar verdim onun icin zaten bu son msjim.
                  pektmek hamlesini birtek sen g?rm?ss?n, demek ki kimsenin g?remedigini sen g?rm?ss?n, basarili....
                  tolgayin dikine kaleye giden adam oldugunu, takimin en iyisi oldugunu ve cikmasi gereken en son adam oldugunu,
                  atibanin sag sol pas yapmakdan baska birsey yapmadigini, sosanin oyundan d?st?g?n?, dili disarda gezdigini g?rememissin...

neyse bosver, tartismaya degmez artik... is bitmistir, seneye bakalim, yine 3. oluruz sen mutlu olursun bilici alkislarsin....

hadi iyi geceler....

Yorum Yap

Bu y?netim kalacaksa kimse gelmesin !

Yorum Yap

fazla y?klenmeyin bilice baz? arkada?lar?m?z k?z?caklar yine.... sezon ba??ndan beri ayn? kelimeyle kand?rd? bizleri.. UMUDUMUZU B?ZDEN K?MSE S?K?P ALAMAZ.... HAYAL KIRIKLI?I YA?IYORUZ.... bilicten unutulmayacak 2 kelime...

Yorum Yap

antep ma?? ve akhisar ma??na ?ift forvet ??kmayarak ?ampiyonlu?u vermi?tir. iyi adam ?ok seviyorum ama tutmad? ?ok ?zg?n?m

Yorum Yap

bili? trt deki ersin d?zene ingiltereye gitmiycem be?ikta?ta kalacam demi? bug?n de?il ama daha ?nce s?ylemi? san?r?m.

Yorum Yap

Istifa et bili?

Yorum Yap

Kadro zay?f kadro bilmem ne. Tamam kadro zay?f olsun, gs yi fb yi yenemiyorsun, kadroya ba?la bunu. E g?zel karde?im akhisar?n bal?kesirin antepin kadrosundan da m? k?t? kadromuz var?

Yorum Yap

Madem alternatifleri konu?uyoruz 3 y?ld?r tak?m?na ve oyuncular?na yapt??? ilerleme ile hayretle izledi?im, sadece tak?m?na de?il d?nya futboluna yeni bir?eyler katan borissia barcelonan?n hocas? LUC?EN FAVRE favorimdir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X