Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bilic iyi hos adamda isin teknik kismi cok kotu.pektemek + necip aski var adamda...
    sirf pektemek oynason Cenki yedekte tuttu umarim gidecegi yere pektemegide goturur.Cenk bu takimda banko oynardi onuda yakti...

Yorum Yap

Seneye kals?n diyecem de yok arkada? umudum pek yok bu hocadan.

Yorum Yap

?stifa et hemen

Yorum Yap

THY n?n direk westham u?a??na bin

Yorum Yap

Hayatta basar?lar sg

Yorum Yap

Yorum Yap

Lokomotivi bile 10. yapabilmisti anca.

gs macina sensiz cikarsak yeneriz, yoksa yenemeyiz bu korkak mantaliteyle.

Yorum Yap

Go home Bili?.

Yorum Yap

G?khan T?re ve Pektemek'i de al ?ngiltere'ye hemen.

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bilic gitti?in de, bu sistem de?i?meyecek.
                      Yine renkliler kollanacak, BJK hor g?r?lecek.
                      Lakin ben bile art?k istikrar m?, kan de?i?imi mi aras?nda gidip geliyorum.
                      Hepimize ge?mi? olsun.
                      Renklilerin kollanmas?n? ge?elim art?k 45 dakika boyunca 0 ?ut ? 45 dakika bo?a ge?mi? ikinci 45 dakika ba?layacakken beyimiz sa? bek'i ??kar?p soka soka Mustafa'y? sokuyor birde Olcay'? sa? kanada al?yor. Antep ma?? keza ?yle ve bunun gibi bilmem ka? ma? ve derbiler. 2 senedir elleriyle alt?n tepsiyle verdi ligi.

Yorum Yap

Aslı O?uzhan ?eng?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bilic gitti?in de, bu sistem de?i?meyecek.
                        Yine renkliler kollanacak, BJK hor g?r?lecek.
                        Lakin ben bile art?k istikrar m?, kan de?i?imi mi aras?nda gidip geliyorum.
                        Hepimize ge?mi? olsun.
                        Renklilerin kollanmas?n? ge?elim art?k 45 dakika boyunca 0 ?ut ? 45 dakika bo?a ge?mi? ikinci 45 dakika ba?layacakken beyimiz sa? bek'i ??kar?p soka soka Mustafa'y? sokuyor birde Olcay'? sa? kanada al?yor. Antep ma?? keza ?yle ve bunun gibi bilmem ka? ma? ve derbiler. 2 senedir elleriyle alt?n tepsiyle verdi ligi.
                        Ben lig geneli hakk?nda konu?tum karde?. Ma? i?in zaten diyecek bir ?ey yok.

Yorum Yap

Istifa... giderken Olcay pektemek Ersan i da g?t?r.. Allah r?zas? i?in

Yorum Yap

Sen de?i?iklik yapma.

Yorum Yap

Olmad? sanki be hoca. Korkum ?u, sen gidince yeni bir Samet bulacak bunlar...

Tek ?are Luce, ?tesi yok.

Yorum Yap

Senin i?in yedi?im 4 ay nopost a helali ho? olsun. Az bile s?ylemi?im, az bile nopost yemi?im.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X