Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bilic tecrubesizse hamza ve ismail ne
    Onlar?n oyuncular? ka?ar. Alay? tecr?beli.

Yorum Yap

Aslı Hasan K?ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bilic tecrubesizse hamza ve ismail ne
      Onlar?n oyuncular? ka?ar. Alay? tecr?beli.
      Ek olarak bariz hakem fakt?r?n? de unutmamak laz?m.

Yorum Yap

x) B?t?e iki rakibinin de yakla??k yar?s?.
        x) Kadronda daha ?nce ?ampiyonluk ya?am?? 4-5 oyuncu. (Rakiplerde minimum 15)
        x) Rakiplerinden daha ?nce sezona ba?lam??s?n. Yakla??k 10 ma? fazladan oynam??s?n.
        x) Kadron rakiplerinden daha gen? ve toy.
        x) Belirli bir stad?n yok , g??ebe gibi dola??yorsun o stat senin bu stat benim diyerek.
        x) Olumlu durumlarda medyada ad?n ge?miyor, en ufak olumsuzlukta man?etsin.
        x) Hakemlerden bahsetmeye gerek yok
        x) Derbilerde bu dezavantajlar neticesinde -biraz da ?anss?zl?kla- ma? kazanamam??s?n.

Bu dezavantajlara ra?men Avrupa'daki en b?y?k ba?ar?s?n? ya?am?? (Liverpool gibi ?L kazanm?? bir tak?m? eleme turunda saf d??? b?rakmak) ve son 4 ma??n? kazan?rsa ?ampiyon olacak bir tak?m var. Sonu?; Bilic'e lanet okuyan bir k?s?m taraftar grubu. Nank?r olmamak laz?m.

Yorum Yap

sahada gezecek olan d?d?k adil olmad?ktan sonra Bilic ne yapsa bo?. ortada ge?en her 2li m?cadeleyi rakibe verebilir. bariz olan penalt?, kart vs ge?iyorum. o kadar ?ok verse de olur vermese de durumu oluyor ki; oyunu istedi?i y?ne y?kabiliyor. Eskiden bu fenerle gsnin ma?lar?n? izlemezdim, 2-3 haftad?r izliyorum. o kadar bariz eziyorlarki rakiplerini, o gol? getirtiyorlar resmen. ya da gole ihtiya?lar? yoksa oyun buz gibi ge?iyor her?eye faul. Hakemlerin eyyam yapmad???, sadece hata yapt??? mecralarda gidebildi?imiz yerler ortada.

ak?am sinan engin Bilic gidecek, g?nderilecek benzeri laflar etti. Hi? istemiyorum b?yle bir?ey. Ben burada Samet Aybaba'y? da savundum. Bilic'i de savunurum. Bu adam bo? biri, kukla biri de?il. Birikimi belki Barca-RMadrid ?eki?mesinde o tak?mlar?n arad??? +0.001 fark? yaratacak extra ?st?n de?il ama bu lige fazlas?yla yetecek seviyede. Tak?m? getirdi?i yer de ortada. Stads?z, ekstra kulvarl? getirdi?i yer ortada. Gelecek yerlilerin vizyonu da, gelecek yabanc?lar?n isteyece?i b?t?eler ve tan?ma&al??ma s?reci de ortada.

Bence kendi gitmek istemiyorsa -ki neden istemesin iyi teklif gelirse o da ayr? konu- gitmemeli

Yorum Yap

buraya bir ?ey yazmamak i?in kendimi zor tutuyorum ilk yar?y? sende bizle birlikte ?ylece izledin bence art?k orada olman?n anlam? kalmam??t?r sezon sonu eminim 3.l??? de ba?ar? olarak g?r?rs?n
            En son düzenleyen Furkan Er; 14-05-2015, 21:51.

Yorum Yap

korkma g?zel hocam korkma

Yorum Yap

Olcay yerine, Mustafa'y? koy direk 2. yar?ya ?yle ba?la hocam.

Yorum Yap

Bazen ?yle bir ikilem ya?at?yosun ki bizlere hocam,sen mi yetersizsin yoksa tak?mdaki oyuncular m? yetersiz anlayam?yoruz..?u ana kadar hep savundum,savundum ama ?u oynanan ilk 45 dakikada amat?r tak?m?n oynayaca?? bir futbol de?il

Yorum Yap

Valla ?u ma? k?r?lma noktas? art?k. ?lk yar?daki oyun kredisini yer bitirir. Ma? d?nmezse -en az?ndan oyun olarak- i?ler kar??acak gibi.

Yorum Yap

Kerimle cenkle kaybet en az?ndan dene

Yorum Yap

Olcay hala sahada, i?eride 2 adam var ba??nda 5 defans var kanattan orta a??yoruz, 45 dakika boyunca tek ?ut yok, ?ampiyonlu?a oynuyoruz ama hala kontra takti?imiz d???nda ikinci bir atak varyasyonumuz yok, Demba Ba yaln?z kalmaktan orta sahaya gelip top da??tmaya ba?lad?. Daha sayabilirim de.

Yorum Yap

Stad?m?z olsa, hakemler bu kadar etki etmese falan Pektemek'i almazd? oyuna; ama ko?ullar b?yle olunca mecbur Pektemek tabi.

?imdi de rakiplerin oyuncular tecr?beli oldu?u i?in oyundan Tolgay'? ald? mesela.
                          En son düzenleyen Mustafa Caner Akbay; 14-05-2015, 22:19.

Yorum Yap

Kazansak da yazmak istiyorum. Ezbere oyuncu degisiklerinden biktim ve sayende sampiyonluk da gitti. Yeni stada cikmayi haketmiyorsun. 2 senede derbi bile kazanamadin be. Korkak.
                            Olcayida Pektemekide al git

Yorum Yap

Hoca mocaa de?ilsin sen inat?? sabit fikirli herifin tekisin yeter art?k yeterrrrr

Yorum Yap

Tolgay mi al?n?r yapma hoca

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X