Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bizler inand?k siz de inan?n !

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş
      Aslı Murat Erdi Salik tarafından Gönderilmiş
      ?pler kendisinin elinde.Yeteri kadar inan?rsa ve yeteri kadar isterse ?ampiyon yapabilece?i gibi ilk ??e girememe riski bile var.Lig ?yle bir hal ald? ki, ?ampiyonu Be?ikta? belirleyecek.Bu tip durumlarda tak?m?, oyuncular? ve hatta camiay? kontrol alt?nda tutmak hocan?n g?revidir.Kimi hocalar kendisi sakin kal?r, psikolojik olarak tak?m? iyi haz?rlar, h?rsland?r?r, motive eder.Kimi hocalar ise kendisi bile sakin kalamaz, tak?m? da iyi y?netemez, o havay? yakalayamaz, dengeyi kuramaz.Bakal?m hangisi olacak.Gelece?e dair fikir verebilecek muazzam bir ortam var.
      kesinlikle kat?l?yorum sana karde?im ?ok g?zel bir de?erlendirme yapm??s?n.son 4 ma? tak?m? iyi haz?rla motive et ?ampiyon ol.bunlar? yapam?yorsan ka?an ?ampiyonlu?un hi?bir mazereti olamaz.buna stat oyuncu vs vs dahil.??nk? son 4 hafta art?k ipler senin elinde.sezonu 4.5. bitirsen bu bahaneleri ?ne s?rebilirsin insanlarda hak verir.ama sen 4 ma?? kazan?p ?ampiyon olacaksan kimse bahane dinlemez.bakal?m ne olacak in?allah her?ey iyi gider ipi g???sleriz.
      O futbolcu efendiler de ?u 4 ma? i?in motivasyon beklemesin ben sabah kalk?p "?ampiyon olucaz ulan" diye g?zlerim b?y?yorsa, bu sevgili milyon dolarl?k arkada?lar da her saniye, her nefeste motive olmal?lar art?k. Taktik, teknik, sistem, plan falan bunlar?n bitti?i d?nemdeyiz art?k. Ben gs fb ma?lar?nda plana sisteme dair hi? bir ?ey g?rm?yorum tamamen kaotik ma?lar izliyoruz ?ansl? olan al?yor. Bizim de ihtiyac?m?z olan inan?, h?rs, azim ve ?ans. Sahaya ??k?p sonuna kadar o inanc? m?cadeleye d?n??t?rmeleri gerekiyor. Bunu yaparlarsa zaten Liverpool ma?? gibi sonucu zafer olacakt?r. Hocan?n yapmas? gereken tek ?ey oyuncular?n? rahatlatmak. Fazlas?yla motive olduklar?n? d???n?yorum ben zaten. Panik ve stres ?nlenebilirse ?ampiyonluk gelir.

Yorum Yap

akhisar ve konya ma?lar?nda ba cenk ile ??kmal?.. pektemek ve olcaylarla ugras?rsak hakkaten trajik son olur.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş
          Aslı Murat Erdi Salik tarafından Gönderilmiş
          ?pler kendisinin elinde.Yeteri kadar inan?rsa ve yeteri kadar isterse ?ampiyon yapabilece?i gibi ilk ??e girememe riski bile var.Lig ?yle bir hal ald? ki, ?ampiyonu Be?ikta? belirleyecek.Bu tip durumlarda tak?m?, oyuncular? ve hatta camiay? kontrol alt?nda tutmak hocan?n g?revidir.Kimi hocalar kendisi sakin kal?r, psikolojik olarak tak?m? iyi haz?rlar, h?rsland?r?r, motive eder.Kimi hocalar ise kendisi bile sakin kalamaz, tak?m? da iyi y?netemez, o havay? yakalayamaz, dengeyi kuramaz.Bakal?m hangisi olacak.Gelece?e dair fikir verebilecek muazzam bir ortam var.
          kesinlikle kat?l?yorum sana karde?im ?ok g?zel bir de?erlendirme yapm??s?n.son 4 ma? tak?m? iyi haz?rla motive et ?ampiyon ol.bunlar? yapam?yorsan ka?an ?ampiyonlu?un hi?bir mazereti olamaz.buna stat oyuncu vs vs dahil.??nk? son 4 hafta art?k ipler senin elinde.sezonu 4.5. bitirsen bu bahaneleri ?ne s?rebilirsin insanlarda hak verir.ama sen 4 ma?? kazan?p ?ampiyon olacaksan kimse bahane dinlemez.bakal?m ne olacak in?allah her?ey iyi gider ipi g???sleriz.
          O futbolcu efendiler de ?u 4 ma? i?in motivasyon beklemesin ben sabah kalk?p "?ampiyon olucaz ulan" diye g?zlerim b?y?yorsa, bu sevgili milyon dolarl?k arkada?lar da her saniye, her nefeste motive olmal?lar art?k. Taktik, teknik, sistem, plan falan bunlar?n bitti?i d?nemdeyiz art?k. Ben gs fb ma?lar?nda plana sisteme dair hi? bir ?ey g?rm?yorum tamamen kaotik ma?lar izliyoruz ?ansl? olan al?yor. Bizim de ihtiyac?m?z olan inan?, h?rs, azim ve ?ans. Sahaya ??k?p sonuna kadar o inanc? m?cadeleye d?n??t?rmeleri gerekiyor. Bunu yaparlarsa zaten Liverpool ma?? gibi sonucu zafer olacakt?r. Hocan?n yapmas? gereken tek ?ey oyuncular?n? rahatlatmak. Fazlas?yla motive olduklar?n? d???n?yorum ben zaten. Panik ve stres ?nlenebilirse ?ampiyonluk gelir.
          i?te hocan?n yapamad??? yada ender yapt??? ?eyde bu onur tak?m? o stresten kurtaram?yor.sezon ortas?nda bile liderli?i kald?ramad? bu tak?m gidip sa?ma sa?ma k?rm?z?lar g?rd?ler hakemlerin sa?mal?klar?n?n d???nda.bunun sebebi a??r? gergin ??kt?lar ma?lara. Murat karde?imin s?ylemek istedi?i bu.saha kenar?nda bili?te ?ok gergin bu sahayada yans?yor.i? sadece oyuncuda bitmiyor maalesef.hoca hele hele tecr?besiz dedi?imiz bu tak?mda en ?nemli unsur.dedi?in gibi tak?m? rahatlatacak stresten uzakla?t?racak saha i?inde panikle oynanan kaotik futbol yerine sab?rl? planl? oynayan bir tak?m yapmak hocan?n elinde.oyuncunun motivasyona ihtiyac? yok oras? kesin ama saha i?i y?nlendirmelere do?ru yerde do?ru hamlelere ihtiya? var.bu y?zden en b?y?k g?rev hocada sonra futbolcularda.bu kez olsun art?k.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            i?te hocan?n yapamad??? yada ender yapt??? ?eyde bu onur tak?m? o stresten kurtaram?yor.sezon ortas?nda bile liderli?i kald?ramad? bu tak?m gidip sa?ma sa?ma k?rm?z?lar g?rd?ler hakemlerin sa?mal?klar?n?n d???nda.bunun sebebi a??r? gergin ??kt?lar ma?lara. Murat karde?imin s?ylemek istedi?i bu.saha kenar?nda bili?te ?ok gergin bu sahayada yans?yor.i? sadece oyuncuda bitmiyor maalesef.hoca hele hele tecr?besiz dedi?imiz bu tak?mda en ?nemli unsur.dedi?in gibi tak?m? rahatlatacak stresten uzakla?t?racak saha i?inde panikle oynanan kaotik futbol yerine sab?rl? planl? oynayan bir tak?m yapmak hocan?n elinde.oyuncunun motivasyona ihtiyac? yok oras? kesin ama saha i?i y?nlendirmelere do?ru yerde do?ru hamlelere ihtiya? var.bu y?zden en b?y?k g?rev hocada sonra futbolcularda.bu kez olsun art?k.
            Hoca da tecr?besiz abi ??nk?, onun da ba?ar?ya ihtiyac? var, eminim futbolcular? sakinle?tirmek i?in elinden geleni yap?yordur, ??nk? r?portajlarda bu durumdan fazlaca bahsediyor ama i?te kolay de?il ger?ekten. B?y?k beklentiler var art?k tak?ma kar??, sene ba??ndaki gibi saham?z yok idare edelim bu sene yeter bak??? yok art?k, ?ampiyonluk ?l?m kal?m meselesi halini ald? buna da a??k?as? Bilic ve futbolcular?n sene ba??ndan haz?r olduklar?n? ?ok d???nm?yorum. Bu bir eksiklik evet ama ben bunu do?al bir s?re? olarak g?r?yorum abi. Mesela biz Favre yi isterken 2 sene ?nce herkes Favre ye bile burun k?v?r?yordu, neden ??nk? Favre o zamanlar k?me d??meye oynayan bir tak?mda yap?lanma ya??yordu. O yap?lanma bitti ve Favre nin tak?m? art?k Bundesliga da s?z sahibi bir tak?m olmaya ba?lad?. Favre bize gelse belki bunlar?n hi? biri de olmayacak kariyeri bizde dibe vuracakt? ama i?te orada bak?? farkl?. Bilic e de b?yle geli?mekte olan hoca g?z?yle bakmak laz?m. Ge?en seneye g?re bu sene mesela Avrupa da belli bir ?zg?ven kazand?k, ben inan?yorum ki alabilece?imiz tek bir derbi galibiyeti futbolcular?n bir ?ok tabusunu y?kacak ve onlar?n kendine g?venini yerine getirecek. Ne yaz?k ki bu tarz i?ler ba?ar? kazand?k?a oluyor abi istedi?in kadar futbolcuya anlat sahada ba?aramad?ktan sonra futbolcunun inanc? gelmiyor. Gs ma??n? al?p da kazanabilece?imiz bir ?ampiyonluk inan?lmaz bir a?ama olacak bizim i?in. Belki seneler boyu ?ampiyon olman?n bir ad?m? bile olabilir ama ger?ekten kolay de?il. Umar?m ba?ar?r?z.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Hoca da tecr?besiz abi ??nk?, onun da ba?ar?ya ihtiyac? var, eminim futbolcular? sakinle?tirmek i?in elinden geleni yap?yordur, ??nk? r?portajlarda bu durumdan fazlaca bahsediyor ama i?te kolay de?il ger?ekten. B?y?k beklentiler var art?k tak?ma kar??, sene ba??ndaki gibi saham?z yok idare edelim bu sene yeter bak??? yok art?k, ?ampiyonluk ?l?m kal?m meselesi halini ald? buna da a??k?as? Bilic ve futbolcular?n sene ba??ndan haz?r olduklar?n? ?ok d???nm?yorum. Bu bir eksiklik evet ama ben bunu do?al bir s?re? olarak g?r?yorum abi. Mesela biz Favre yi isterken 2 sene ?nce herkes Favre ye bile burun k?v?r?yordu, neden ??nk? Favre o zamanlar k?me d??meye oynayan bir tak?mda yap?lanma ya??yordu. O yap?lanma bitti ve Favre nin tak?m? art?k Bundesliga da s?z sahibi bir tak?m olmaya ba?lad?. Favre bize gelse belki bunlar?n hi? biri de olmayacak kariyeri bizde dibe vuracakt? ama i?te orada bak?? farkl?. Bilic e de b?yle geli?mekte olan hoca g?z?yle bakmak laz?m. Ge?en seneye g?re bu sene mesela Avrupa da belli bir ?zg?ven kazand?k, ben inan?yorum ki alabilece?imiz tek bir derbi galibiyeti futbolcular?n bir ?ok tabusunu y?kacak ve onlar?n kendine g?venini yerine getirecek. Ne yaz?k ki bu tarz i?ler ba?ar? kazand?k?a oluyor abi istedi?in kadar futbolcuya anlat sahada ba?aramad?ktan sonra futbolcunun inanc? gelmiyor. Gs ma??n? al?p da kazanabilece?imiz bir ?ampiyonluk inan?lmaz bir a?ama olacak bizim i?in. Belki seneler boyu ?ampiyon olman?n bir ad?m? bile olabilir ama ger?ekten kolay de?il. Umar?m ba?ar?r?z.
              derbi k?sm?na kat?l?yorum derbi ezikli?ini ?zerinden at?p birde ?ampiyon olursa tak?m ciddi basamak atlayacak.seneye her?ey daha kolay olacak ama i?te b?nye al??k?n de?il 2 sezonda s?f?r derbi galibiyetine.ben hat?rlam?yorum 2 sene hi? derbi kazanamad???m?z bir d?nemi.gs ma??n? al?rsak ?ok anlaml? ve ?ok de?erli olacak.?u gs yi ?u fb yi yenememi? olmak beni ?ileden ??kart?yor hocaya k?zg?nl???m birazda bundan.adamlar inan?lmaz pozisyon veriyorlar sadece biraz cesaretli olup kendi oyununu oynayan her tak?ma bir d?nya pozisyon verdiler.zaten liverpool feyenord tothnam arsenal ma?lar?n?n yar?s?n? oynasak adamlar? peri?an ederiz ama gel gelelim derbi ma?larda ben tak?m? tan?yam?yorum.g?vensizli?im birazda bundan ama umudum var bu sefer olacak in?allah.

Yorum Yap

Aslı Armagan Bozkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Yahu, adamlara sezon ba??nda, avrupada yoksunuz gelecek sene dendi. Adam ona ra?men ba?ar?l?d?r bana kal?rsa. Ma??da izledim. Bizim trabzonda oynad???m?z oyundan daha iyi oynad?lar. Ma?? izlemeyen varsa a?s?n izlesin.
                bilicin dezavantajlar? ?enol g?ne?inkilerden 10 kat daha fazlad?r
                bilicinkileri yaz?nca stad yok b?t?e ve kadro rakiplerin gerisinde (bursan?n kadrosu trabzondan ba?ak?ehirden mersinden kas?mpa?adan iyi) fazla ma? yapt?k her ma??m?z deplasman hakemler vs vs. ona ra?men ba?ar?l?d?r bilic diyince
                at. madrid de ligden ?ekilsin o zaman yeaaa diyorsun
                ?enol olunca adam ne yaps?n yeaa avrupada yoksun dediler ona ra?men ba?ar?l?d?r diyorsun
                ya bilicle k?t? bir an?n var yada trol oldu?un i?in bu kadar sa?mal?yorsun
                tutars?zl?k k?t? bir?ey

Yorum Yap

Kadrodaki sorunlar?n hepimiz fark?nday?z. Stad?m?z?n olmamas? ve saha d???nda d?nen oyunlara da isyanday?z. Hakl?y?z da. Bilic'i ele?tirmek ?ok do?al tabiki herkes ele?tirecek fakat ba?ar?s?z demek biraz insafs?z bir ele?tiri. Bilic'in oyuna sonradan etki edememesini ele?tiriyorum ben de. Bunlar?n d???nda d???nsenize Tolga Brugge ma??nda a??lsayd?, Antep ma??nda Ba atsayd?, Bilic b?y?k hoca olacakt?. Bence Bilic'i as?l g?sterecek olan sene gelecek sene olacak. Gelecek seneye ?ok g?veniyorum.

Yorum Yap

?mer G?ven? denilen elemana verdi?i ayar gayet yerindeydi.. Azizeye kadro veren bu kamil(ya??na ra?men s?yl?yorum kusura bakmay?n) bug?n de yaz? yazm?? ve Fener ma??nda son dklarda penalt?s? verilmedi Fenerin demi? .. Erciyesin nizami gol?nden bahsetmemi?.

Bu adam Be?ikta? muhabiri olarak nas?l dolan?r ortal?kta..

Almayacaks?n b?ylelerini tesise bile..

Yorum Yap

bu saatten sonra hoca takt?k b?r yere kadar
                      4 ma?? al samp?yon ol bundan daha buyuk mot?vasyon olmaz o topu ?s?racak kadar h?rsl? olacaklar
                      oyuncunun stres? kald?rmas? b?r yere kadar hocayla ?lg?l? sene bas?nda hep tecrubel? oyuncu eks?kl?g?m?z var ded?g?m?zde mevzu bu anlard?
                      tak?mda kac tane samp?yonluk g?rm?? f?nal oynam?? oyuncu var...en ?y? ps?kologu get?r y?ne o heyecan? stres? gec?rtemezs?n
                      gecm?s tecr?belerle cok orant?l? cunku
                      lucescu ne kadar sak?n rahatlat?c? b?r?yd? k? o kadro ne kadar tecrubel? oyuncularla doluydu yerl? oyuncular?m?z?n tamam?na yak?n? heyecandan t?tr?yorduk b?rtek sergen rahatt? merak etmey?n al?r?m bu ma?? dem?s(tumer?n a??klamalar?yd?)
                      bu saatten sonra hocal?k cok az b?rsey var sa?malama veya cok hayat? b?r takt?ksel deg?s?kl?k d???nda ??k?p alacaklar...

Yorum Yap

?a??rt bizi hoca.

Yorum Yap

Aslı Ozkan Yildiran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?mer G?ven? denilen elemana verdi?i ayar gayet yerindeydi.. Azizeye kadro veren bu kamil(ya??na ra?men s?yl?yorum kusura bakmay?n) bug?n de yaz? yazm?? ve Fener ma??nda son dklarda penalt?s? verilmedi Fenerin demi? .. Erciyesin nizami gol?nden bahsetmemi?.

Bu adam Be?ikta? muhabiri olarak nas?l dolan?r ortal?kta..

Almayacaks?n b?ylelerini tesise bile..
                          Bilic Ligtv'ye ayar? verdi?i g?n?n ertesi gununde ya F.Orman yada A.Nur ?ebi (hangisi oldu?unu tam hat?rlayamad?m ama r?portaj verildi?ine eminim) Ligtvye uzun r?portaj verdi.Resmen hocas?n?n verdi?i tepkinin arkas?nda duramad?lar,yanl?z b?rakt?lar Bilic'i.Orada adam gibi bir y?netim hocas?n?n arkas?nda durur,sadece o r?portaj? de?il bir ?o?unu iptal ederdi.Bilic'in hakem hakk?nda a??klamalar?na ??kar destek verirdi.Bunu hi? bir zaman yapmad?lar.Bu y?netim hem maddi hem de manevi olarak Bilic'in arkas?nda da duramam??t?r.Bilic arkas?nda y?netimin deste?ini hi? bir zaman hissedemedi.

Yorum Yap

cenk tek forvet kenarda olcay yerine pektemek ile ba?la hoca...ba biraz kenarda beklesin...ma??n durumuna g?re rakip yoruldu?unda daha diri bir ba i?imize daha ?ok yarayacakt?r...

Yorum Yap

Bilic tecrubesizse hamza ve ismail ne

Yorum Yap

Bilic'in kusursuz oldu?unu d???nm?yorum ama iki senedir ?st?ne koyan bir tak?m yaratt?.Sahada az ?ok ne yapaca??m?z? biliyoruz.Bu sene son haftaya kadar ?ampiyonlu?u kovalad?k,elle tutulacak bir ba?ar? de?ildir ama geli?imi g?steren bir ?l??d?r kald? ki bu sene tarihin en y?ksek puanl? ?ampiyonluklar?ndan birine gidiliyor.Tak?mdaki arkada?l?k,uyum ?st d?zeyde ama saha i?inde yeterince agresif de?iliz vs vs..Niyetim teknik bir analiz de?il ama iki senedir g?zlemledi?im tak?m?n geli?imi g?r?l?yor.Bu adam seneye Vodafone Arena'da bir seneyi hak ediyor.
                                Kendi g?r???me g?re kendi gitmek i?in diretmezse y?netimde Bilicle devam edecektir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X