Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Feyenoord e?le?mesinde en ?ok i? sana d???yor hocam.
    g?relim bakal?m ne numaralar?n varm??

Yorum Yap

Garip taraftar?z hakikaten, sezon daha ba?lamadan hocaya sallamalar, nas?l olsa gider, bu aralar bi so?uk demeler.. Sanki hocayla ayn? evde kal?yoruz.. Yok bazen bizim taraftar her ?eyi hak ediyor diyorum.. D?nyadaki en karamsar ve en negatif taraftar?z..

Yorum Yap

Aslı Hamza Ozcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Garip taraftar?z hakikaten, sezon daha ba?lamadan hocaya sallamalar, nas?l olsa gider, bu aralar bi so?uk demeler.. Sanki hocayla ayn? evde kal?yoruz.. Yok bazen bizim taraftar her ?eyi hak ediyor diyorum.. D?nyadaki en karamsar ve en negatif taraftar?z..
        Ge?en sezonda ayn? ?ekilde "sezon ba?lamadan hocaya sallamalar" diyenler ?ok olmu?tu.
        Sezon ba?lad? g?rd?k, bu sene de g?r?r?z.

Yorum Yap

Be?ikta?'a ?ok yak???yorsun hocam ama maalesef ??renmen gereken daha ?ok ?ey var

Seneye lucescuyu alabilmemiz i?in bu sezon bili?e sabretmemiz laz?m

Yorum Yap

%100 ad?m gibi eminim ki, feyenoord a elenince, e adam?n istedi?i kadroyu kurmad?lar, kadro bu diyeceksiniz bir ?o?unuz.. Feyenoord tak?m?n %50sini da??tm??ken ?stelik.

Yorum Yap

Ki?ili?ini g?r?n???n? ge? Carvalhal'dan, Tayfur'dan, Aybaba'dan fazlas? yok. ?stifa etsin demek insafs?zl?k olur ama e?er ba?ar?s?z olacaksa da farkl? bir ?ey deneyerek ba?ar?s?z olsun. ?ekline ?emaline yak??an budur.

Yorum Yap

Ozenin kaziklarindan en b?y???. Kac ay hoca bulamadilar piyangodan bilic cikti sanki cok iyiymi? gibi.gorunen tablo rusyadan sonra burdada yapamiyacan.sen en iyisi ulkene don hoca

GT-I8190 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Eren Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ki?ili?ini g?r?n???n? ge? Carvalhal'dan, Tayfur'dan, Aybaba'dan fazlas? yok. ?stifa etsin demek insafs?zl?k olur ama e?er ba?ar?s?z olacaksa da farkl? bir ?ey deneyerek ba?ar?s?z olsun. ?ekline ?emaline yak??an budur.
                  kat?l?yorum.

Yorum Yap

anla??lan ?zen olmadan i?in ?ok zor olacak hocam

Yorum Yap

B?yle bir feyenoord'u yakalam??ken eleyemezsek sorumlusu bilic olur kan?mca.

Be?ikta?'a ?ok yak???yor ama, art?k ba?ar?s?zl???n pek tahamm?l? yok.

Yorum Yap

Ba?ar?l?d?r ba?ar?s?zd?r teknik konulara girmek istemiyorum.

Benim en b?y?k kriterim transferler ve s?re?tir, tak?m 2 g?n sonra ba?ar?s?z oldu?unda elindeki kadro bu idi diyecek Bili?i savunan arkada?lar.

Evet elindeki kadro bu ama bu kadro kar??s?nda sessiz kalanda Bili?.

Ge?en seneki Enaramo ve Dany transferleri, bu seneki yunan oyuncu sevdas? s?ylentileri art?k iyice kafa kar??t?r?r bir hal ald?.

?n?m?zdeki hafta eleme ma??m?z var ama ortada kadro yok tak?m yok, eldeki oyuncular ne kafa olarak haz?r ne fiziksel olarak haz?r.

Bireysel olarak oyuncular?n s?rekli geriye giden kondisyonlar? var malesef.

?imdi tabi baz? arkada?lar yine ??k?p Bili? in ne su?u var diyecek y?netim transfer yapam?yor, evet Bili? istedi?i oyuncuyu s?yler y?netimde al?r. Tersi durumda ise top y?netimdedir ama bak?n?z ?lkemizde Hikmet karamanlar R?za ?al?mbaylar bile yeri geliyor transfer yap?lm?yor diye istifa ediyor veya hi? s?zle?me bile imzalam?yor. Bili? in bu kadar sessiz kalmas? her?eyi kabullenir tav?rlar? sanki ben burda ge?iciyim ne halleri varsa g?rs?n diyormu? hissi uyand?r?yor bende.

Bazen istifa etmek de bir erdemdir b?y?kl?kd?r ve yeri gelir bu davran?? bile seni efsaneler aras?na sokar. (Bak?n?z ?nder ?ZEN)

Yorum Yap

?zeni de biz bu d???ncelerle yollad?k hocam seni de yollar?z.. sonra y?netim deriz ahlar vahlar yakar?z ..gidenin arkas?ndan a?lamas?n? iyi biliyoruz hocam... dayan hocammm tek sen kald?n g?venebilcek... taraftar bile g?venemezken birbirine...!

Yorum Yap

Aslı ??kr? Emir Ak?nc?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Be?ikta?'a ?ok yak???yorsun hocam ama maalesef ??renmen gereken daha ?ok ?ey var

Seneye lucescuyu alabilmemiz i?in bu sezon bili?e sabretmemiz laz?m
                            Bilic giderse bu y?netimin Luce'yi getirece?ine, getirebilece?ine ihtimal vermiyorum.
                            ?aplar? yetmez.

Yorum Yap

Y?netime ra?men bizi CL'ye sok be hocam!

Yorum Yap

?uan tak?m?n ge?en seneden tek eksi?i g?khan t?re var onun yerinide kerim fazlas?yla dolduracak gibi duruyor.Almeida ?ola??n?n yerinede demba ba geldi.E?er bu tak?m feyenoord u eleyemezse bunun tek sorumlusu Bili? olur benim g?z?mde elindeki kadro ileriki turlar i?in yetersizdir,buna kat?l?r?m ama feyenoordu elememiz gerekir.bili? elindeki kadrodan max verim alabilecek,gerekli yerde gerekli de?i?ikleri yapabilecek taktik ve teknik bilgilere sahip de?il ama iyi yapt??? bir?eyde varki rakibi iyi analiz edip ma?lara iyi ba?l?yoruz sezon boyuncada nerdeyse bu b?yleydi hep ama o kadar i?te ge?en seneden formsuz olcay yerine kerimi haz?rlam?? olsayd? ?uan g?khan da g?khan diye tutturuyor olmazd?k

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X