Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?ncelikle ?unu s?yleyim bizim tak?m da tolgay, sosa ve g?khan t?re d???nda yetenekli oyuncu yok
    rakipler 5 pozisyona girip 3 ?n? at?yor biz 10 pozisyona girip 1 tane atam?yoruz s?k?nt? burada
    hocan?n elindeki malzeme belli bu malzemeye g?re ??kard??? i? gayet ba?ar?l?

hee hatalar? yok mu var
    mustafa pektemek ligin ilk 10 s?ras?ndaki hi? bir tak?mda oynayabilecek yetene?e sahip de?ilken bu ?srar niye
    mesela olcay yerine kerim neden hi? d???n?lmez bile?

ve seneye hocadan beklentilerim ?unlar
    bu tak?m?n sa? bek, 2 tane kallavi stoper, bir tane atiban?n kalmas? ?art? ile ?nlibero ve sol kanatta yarat?c?, gol ve asist oran? y?ksek oyunculara ihtiyac? var
    bunlar?n al?nmas? gerekiyor ve ne yap?p edip bu oyuncular? y?netime ald?rmas? laz?m
    ama bu mevkilere ihtiyac?m?z var diye gidipte maritimonun sa? beki ile u?ra?mayacaklar gidip maxi pereiray? alacaklar olmuyor mu abbateyi zorlayacaklar olmuyor mu glen jhonson? alacaklar
    stopere partizan?n 21 ya??ndaki stoperini transfer etmeyecekler tecr?beli lider ?zellikli vlaar? transfer edecekler

bunlar? y?netime yapt?rtacak ki?i bilicin ta kendisidir hee yapt?ram?yorsa istifa edecek sergen mergen de?il paf tak?m?n antren?r?n? getirecekler o da bu tak?m? en k?t? 3. yapar
    yanl?? anla??lmas?n bilic yetersiz zaten o y?zden 3. oluyoruz demiyorum bilic be?ikta?a yak??an bir hoca ama kadro kalitesini artt?rmas? ve baz? oyunculardaki ?srar?na son vermesi gerek
    Bence Bilic e yap?lan en do?ru ele?tiri budur. Transfer d?nemi Bilic i?in en ?nemli s?re? olacak tak?mda kal?rsa. Kendini orada g?stermesi gerekiyor.

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  10409284_1138441922848416_3480397078584454373_n.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  96.9 KB

Hocaya desek olmak laz?m, ?u g?steriyor ki gelecek senlerde y?ld?z transferi zor. O y?zden istikrar ?art.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı O?uzhan ?eng?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?enol G?ne? neden bu kadar hafife al?n?yor anlam?? de?ilim. F.Terimin kral oldu?u yerde hemde. Bursa ve Trabzon da ki k?s?tl? kadrolara bile iyi i? ba?arm??t?r kendisi zaten eline f?rsat verildi mi milli tak?mda yapt?klar? ortada.
        Olas? bir Bilic'in gitme senaryosunda mali imkanlar da g?z ?n?ne al?n?rsa tak?ma bir?eyler katabilecek tek hocad?r bence ?enol G?ne?.
        Bu kadar hafife almak nedir g?zel karde?im. Bursa n?n rakibi Ba?ak?ehir ve Trabzon de?il de Rize Karab?k m? ? Onlar?n gerisine d??erse ba?ar?s?zd?r i?te daha ne. Bilic bu kadar olumsuzlu?a ra?men zirveye oynarken ?ngiliz kul?plerine k?k s?kt?r?rken ba?ar?s?z g?r?l?yorsa ?enol G?ne? de ba?ar?s?zd?r bu ?artlarda kusura bakmay?n. Ge?mi?i beni ilgilendirmiyor ben ?u anki durumuna bakar?m.
        Bursa'da ki sorunlu oyuncu toplulu?u ve k?s?tl? kadrosuyla bence ba?ar?l?d?r ayr?ca Ba?ak?ehir ve Trabzonla hala yar?? halindeler arkas?nda filan de?il.

Ben e?er Bilic giderse diyorum zaten elinde ki en olumlu se?enek ?enol G?ne? olur. ?enol G?ne?'te Mustafa Denizli veya F.Terim gibi lobi olsa farkl? bir seviyede olurdu.

Ben Bilic'in ?ngiltere'ye giderse ?u oynatt??? sistemle ba?ar?l? olaca??n? d???n?yorum zaten ancak sadece ?ngiltere liginde.

Yorum Yap

Bursa'da ki sorunlu oyuncu toplulu?u ve k?s?tl? kadrosuyla bence ba?ar?l?d?r ayr?ca Ba?ak?ehir ve Trabzonla hala yar?? halindeler arkas?nda filan de?il.

Ben e?er Bilic giderse diyorum zaten elinde ki en olumlu se?enek ?enol G?ne? olur. ?enol G?ne?'te Mustafa Denizli veya F.Terim gibi lobi olsa farkl? bir seviyede olurdu.

Ben Bilic'in ?ngiltere'ye giderse ?u oynatt??? sistemle ba?ar?l? olaca??n? d???n?yorum zaten ancak sadece ?ngiltere liginde.
          Bursa daki soruncu oyuncu toplulu?u nedir karde?im, Trabzon tamamen allak bullak bir oyuncu toplulu?u ona bakarsak Bursa n?n k?t? bir kadrosu yok. En az?ndan Ba?ak?ehir den daha iyi bir kadrosu oldu?u kesin. Biz de gs ve fb ile o zaman halen yar?? halindeyiz gerisinde falan de?iliz senin i?in ?u anki ?enol G?ne? ba?ar?l? da Bilic niye de?il ? Bursa n?n Trabzon ile deplasmanda ma?? var bizim de gs ile deplasmanda ma??m?z var ?artlar neredeyse bire bir yani.

?enol G?ne? elindeki se?enek falan da de?il bu arada o konuda da rahatl???n?z? anlam?yorum. Sanki yar?n teklif yapsak adam Bursa ya eyvallah ?ekip bavulu toplay?p ?stanbul a gelecek. Bursa ile s?zle?mesi yok mu bu adam?n neden b?rak?p bodoslama bize geliyor ki ? ?enol G?ne? in lobisi var m? yok mu bilmem de bu sene Bursa n?n ma?lar?nda da hakem hatalar? Bursa lehine ?ok i?ledi onu biliyorum. Bu konuda bizden daha ?ansl?lar oras? kesin.

Bilic bu sistemle bu ligde de ba?ar?l? olur ama ?u anki ?artlar?m?z?n baz?lar?n?n en az?ndan de?i?mesi laz?m. Her ?eyin en k?t?s?yle bir yar?? y?r?tmek kolay de?il.

Yorum Yap

?enol G?ne?'in Bursa ile s?zle?mesi 1 y?ll?k, s?zle?mede yenilemedi. Sene sonunda serbest kalacak, Be?ikta? isterse kabul eder.

Yorum Yap

Demba Ba ' n?n sat?lmamas? halinde yap?lacak transfer say?s? 2.
              Bilic ' ten daha iyi kimi getirebileceksin bu ?artlar alt?nda,getirdi?ini ne kadar tutabileceksin ?
              Sahada Be?ikta?'?n hakk?n? koruyama,d?d??? asmas? gereken adam ??ks?n 1 hafta arayla ma? y?netsin.
              Rakiplerine son dakikada bedavadan penalt? ?al?ns?n,ayn? hakem senin ?ampiyonluk ma??nda seni ?at?r ?at?r do?ras?n,neymi? yeni stada ?ok daha iyi bir teknik direkt?r ?artm??.
              Hedef ?a??r?yorsunuz ?a??rmay?n,sadece Brugge ma??na kadar Avrupa kupas? maceras? i?in bile 1 sezon daha ?ans? hakediyor Bilic.
              Zaman?nda Lucescu ' nun da turu elleriyle hediye etti?ini g?rd? bu g?zler,Lazio kar??s?nda 1-0 ile uzatmaya gidecek ma?ta 3 stoperli sistemden 2 stopere d?n?p,sa? beke Niyazi'yi koydu?unda ellerimizle vermi?tik turu.

Pirelere her k?zd???m?zda yorgan yakt???m?z i?in bu halde oldu?umuzun fark?nda de?il misiniz ?
              Bilic ' in hatalar?n? evet var eyvallahlarla ge?irmiyorum elbette,bariz hatalar?n?n oldu?u ger?ek,?ahsen baz? konularda ?zellikle k?zd???m? biliyorsunuz.
              Ancak Stad? olmayan,kafadan 10 puan? gasp edilen,kadro derinli?i olmayan,arkas?nda sa?lam bir y?netim olmayan bir teknik adam?n hatalar?na biraz daha anlay??la yakla??lmas? gerekti?i ger?e?i var.

Benim Bilic ' e en ?ok ele?tiri getirdi?im konu h?cum organizasyonlar?nda 2. bir plan?m?z?n olmamas?yd?,bir di?eride tak?mdaki laubalilik,futbolcular?yla yak?nl???ndan dolay? ortaya ??kan disiplinsizlik.G?khan ve Demba Ba ' n?n formsuzlu?una ra?men Sosa ve Tolgay'?n kazand??? ivmeyle bile h?cum ad?na baya baya k?p?rdanmaya ba?lad?k,?u an en ?nemli sorun ?u laubalili?i ortadan kald?rmak.

Bu sezon 3. ' de olsak benim nazar?mda Bilic sezon genelinde ge?er not alm??t?r ve 1 sezon daha krediyi haketmi?tir.

Yorum Yap

bu kadroyu lucescu da gelse ?ampiyon yapamazd? bence

Yorum Yap

Bursa daki soruncu oyuncu toplulu?u nedir karde?im, Trabzon tamamen allak bullak bir oyuncu toplulu?u ona bakarsak Bursa n?n k?t? bir kadrosu yok. En az?ndan Ba?ak?ehir den daha iyi bir kadrosu oldu?u kesin. Biz de gs ve fb ile o zaman halen yar?? halindeyiz gerisinde falan de?iliz senin i?in ?u anki ?enol G?ne? ba?ar?l? da Bilic niye de?il ? Bursa n?n Trabzon ile deplasmanda ma?? var bizim de gs ile deplasmanda ma??m?z var ?artlar neredeyse bire bir yani.

?enol G?ne? elindeki se?enek falan da de?il bu arada o konuda da rahatl???n?z? anlam?yorum. Sanki yar?n teklif yapsak adam Bursa ya eyvallah ?ekip bavulu toplay?p ?stanbul a gelecek. Bursa ile s?zle?mesi yok mu bu adam?n neden b?rak?p bodoslama bize geliyor ki ? ?enol G?ne? in lobisi var m? yok mu bilmem de bu sene Bursa n?n ma?lar?nda da hakem hatalar? Bursa lehine ?ok i?ledi onu biliyorum. Bu konuda bizden daha ?ansl?lar oras? kesin.

Bilic bu sistemle bu ligde de ba?ar?l? olur ama ?u anki ?artlar?m?z?n baz?lar?n?n en az?ndan de?i?mesi laz?m. Her ?eyin en k?t?s?yle bir yar?? y?r?tmek kolay de?il.
                  Bursa'da her?ey g?ll?k g?listanlik de?il sand???n gibi bu sebepten Uefa'dan men yediler zaten. ?yle oyuncu kadrosu da Trabzon'dan ?st?n hi? de?il Ba?ak?ehir'le de kafa kafayadir a??p de?erlendirebilirsin.

Bir y?ll?k s?zle?me imzalad? zaten kontrat? bu sezon sonunda bitiyor yenileme gibi bir niyetide yok san?r?m. Birde lehine demi?sin de Bursa bu sezon epey bir hakem taraf?ndan do?ranm??t?r ?yle aman aman lehine olan bir durumda yok.

Yorum Yap

Bursa'da her?ey g?ll?k g?listanlik de?il sand???n gibi bu sebepten Uefa'dan men yediler zaten. ?yle oyuncu kadrosu da Trabzon'dan ?st?n hi? de?il Ba?ak?ehir'le de kafa kafayadir a??p de?erlendirebilirsin.

Bir y?ll?k s?zle?me imzalad? zaten kontrat? bu sezon sonunda bitiyor yenileme gibi bir niyetide yok san?r?m. Birde lehine demi?sin de Bursa bu sezon epey bir hakem taraf?ndan do?ranm??t?r ?yle aman aman lehine olan bir durumda yok.
                    Ben g?ll?k g?listanl?k m? dedim ? Trabzonspordan kar???k da de?iller en fazla e?it diyebilirsin. Trabzon da ffp kriterleri gere?i s?k?nt?l? g?r?len kul?plerden biri. Hoca de?i?tirdiler d?zensiz sa?ma sapan bir olu?uma d?n??t?ler. Ersun Yanal ona ra?men ?enol G?ne? in "kendi kurdu?u" Bursaspor la ba?a ba? gidiyor. Yenerse de ?st?ne ge?ecek zaten. Ba?ak?ehirle kafa kafaya bir kadrosu oldu?u da tamamen sa?mal?k. Savunmas? bizim be?enmeyip kamptan yollad???m?z Yal??n, forveti dalga ge?ilerek gs den yollanm?? Batdal ve Fb den k?dem tazminat?n? alacak Semih olan, visca larla dokalarla senelerdir oynayan kadro de?eri Bursa n?n yar?s? olan bir Ba?ak?ehirin neyini kar??la?t?raca??m. Bursa n?n kadrosunu bizimle bile kar??la?t?rabilirsiniz Ba?ak?ehir nedir abi. ?ener i, Serdar ?, Ozan ?, Belluschi yi, Josue yi, Fernandao yu koysan bizim tak?mda direkt oynayabilecek oyuncular. Bunlar? ?enol G?ne? de ??kartmad? en fazla iyi kulland? denilebilir.

Yenileme niyeti yoksa anla?abilirsek Bilic de gidecekse ben olumsuz bakmam. Ama abarta abarta ?u adam? g?klere de y?kseltmeyin karde?im. Bilic den b?y?k bir art?s? yok. Kendi ?ap?nda ba?ar?l?d?r dememiz i?in de Trabzonun ve Ba?ak?ehirin ?st?nde bitirmesi laz?m o ligi kusura bakmay?n. Ayr?ca Fernandao nun, Civelli nin, Volkan ?n, Serdar ?n neler yap?p da kartlar g?rmedi?ini ?ok iyi biliyoruz bana anlatmay?n bu i?leri. Bizim oyuncular?n yapt???n?n 10 kat? sertlik ve hakeme itirazlarda bulundular bu oyuncular hi? bir zaman da kart g?rm?yorlar. Bizim ma?ta dahi Fernandao nun ?ld?rmeye te?ebb?s hareketini, Civelli nin ?irkefliklerini hat?rlaman?z laz?m. Neyse.

Yorum Yap

Beni tan?yanlar ?enol Hoca'y? ne kadar sevdi?imi de bilirler,ancak ?u bir ger?ek ?enol Hoca geldi?inde Bilic ' in maruz kald???n ele?tirilerin belki de ?ok daha fazlas?na maruz kalacak.
                      ?stelik ?enol Hoca ' y? yine savunacak olanlar ?u an Bilic ' i savunan insanlarla ayn? olacak ( ?stisnalar hari? )

Yorum Yap

Aslı Erdem.Akdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Birkan Birlik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        @Erdem Akdemir
                        Yazd?klar?nda ge?en "Be?ikta?'?n eline ge?en f?rsatlar?" kim yaratt? ? Niye her ?eye bo? yan?ndan bak?yoruz ?
                        Bor? milyar TL'ye gelmi? iyi bir yabanc? teknik direkt?r getiremiyorsak bitmi?iz diyoruz. ??in komik taraf? zaten hoca de?i?tirip durmaktan bu hale geldik.
                        Bili? teknik olarak tart???labilir ama tak?m?n i?inde bulundu?u ?artlara d???n?rsek Bili?'e gitsin demek ?ok komik arkada??m kusura bakma sadece senin i?in de?il t?m gitsin diyen arkada?lar i?in s?yl?yorum harbiden ?ok komik.
                        Bu forman?n a??rl???n? ve b?y?kl???ne hesaba art?k hi? katmadan yorum yap?yoruz.Bu forma her zaman f?rsat yarat?r.Bu forma her zaman ilk ??e oynar,?ampiyon olunmazsa ba?ar?s?zs?nd?r. Yd ile ge?en felaket y?llar?n? ?rnek vermeyin, o ?ok karanl?k bir d?nem.
                        Abi forma b?y?k ve a??r ama d?nyan?n haks?zl???na u?rad???n halde k?l?n? k?p?rdayam?yorsun.
                        Forma b?y?k ve a??r ama bor? olmu? bir milyar TL.
                        Bili?'i g?nderince bunlar ??z?lecekse gitsin ama Bili?'i g?nderip de Mancini, Prandelli gibi adam al?rsan bir zamanlar efsane olan ?ok bat?k tak?m var onu da hesaba katmak laz?m. Mesela Milan sat?l?yor liginde ?u an 10. s?rada...

Yorum Yap

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-tot...spor-mac-ozeti

Ma??n ?zeti burda,?z?nt?den tekrar seyretmeye y?re?im el vermiyordu ?imdi ancak izleyebildim.
                          ?zette olmayan o kadar hakem hatas? var ki,sadece hat?rlad?klar?m? sayay?m Cenk,Demba Ba ve Olcay'a yap?lan yay ?zerindeki tam 3 tane frikik es ge?ildi,?zette sadece Olcay'?n pozisyonu var.Hadi onu ge?,Serdar'?n yerde yatmas?na oyunu durdurmayan adam Antep'li oyuncunun yerde kalmas?nda futbolcu sa?l???n? d???n?yor bir anda,ki bu da ?zette yok.
                          Onu da ge?,Serdar'?n surat?na inen tokata faul ?al?nmad?,e hadi onu da ge?,30 cm ??km?? topa devam dendi,e hadi onu da ge?,2 tane korner olmas? gereken pozisyona aut verildi,e hadi onu da ge?,Demba Ba ' n?n pozisyonu penalt?.Az?c?k vicdan? olan adam ?u ma?tan sonra hoca de?il hakem konu?ur.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Beni tan?yanlar ?enol Hoca'y? ne kadar sevdi?imi de bilirler,ancak ?u bir ger?ek ?enol Hoca geldi?inde Bilic ' in maruz kald???n ele?tirilerin belki de ?ok daha fazlas?na maruz kalacak.
                            ?stelik ?enol Hoca ' y? yine savunacak olanlar ?u an Bilic ' i savunan insanlarla ayn? olacak ( ?stisnalar hari? )
                            Bak bir de bu var cidden. Bu senaryo hi? de?i?medi?i i?in Tufan da bunu kendinden emin s?yleyebiliyor. Ben de ayn? fikirdeyim. Lucescu dan beri ya?ad???m?z ?eyler ayn?. Ben hep ayn? yerimdeyim kar??mdakiler s?rekli de?i?iyor mesela. Burada bende bir s?k?nt? var m? bilmiyorum ama kar??mdakilerde bir s?k?nt? oldu?u kesin. ??nk? denedi?imiz y?ntem onlar?n y?ntemi ve olmuyor. Bilic kendi istemeyip de gene g?nderilirse gene b?y?k s?k?nt?lar olacak. Gene m?cadele eden biz olaca??z bu sefer yan?m?zda ?u an muhalif olan arkada?lar da olacak tek farkl?l?k olarak sonra onlarla beraber dert yanaca??z bu i?ler her f?rsatta hoca de?i?tirmekle olmaz, ?artlar? iyi de?erlendirmek laz?m vs vs diye. Hay?rl?s?.

Yorum Yap

Bilic kendi gitmedi?i s?rece,1 sezonu daha Arenada oynamay? hakediyor.Bir tak?m kurdu,iyi k?t? bir sistem oturdu tak?ma.
                              Hatalar? yok mu belki onlarca hatas? var ama bu tak?m iki senedir deplasmanda oynuyor bunuda hat?rlamak laz?m.
                              Elimizde bir iskelet var,kadronun onlarca transfere ihtiyac? yok,nokta at??larla gelecek 3 adam bile bizi s?n?f atlat?p bekledi?imizden ?ok daha iyi bir tak?m g?rmemizi sa?lar.
                              Benim i?in gelecek sene belirleyici olacakt?(e?er stad?nda oynayabilirse).

Yorum Yap

onur ke?ke bu dayan??may? samet zaman?nda da yapabilseydik.sezon ba?lamadan tek bir ma?a ??kmadan daha oyunu g?rmeden adama gitsin diyenler vard? bunu diyenlerin ?o?uda ?uan bili? kals?n diyenlerden olu?uyor.ozamanlar be?ikta??n kaybedecek 1 dakikas? bile yok formay? koysan 3. olur.3. l?k ba?ar?s?zl?kt?r acilen ?ampiyon olmam?z laz?m diyenlerin ?imdi sabredelim bu ortamda 3. l?kte ba?ar?d?r dediklerini g?r?yorum ki o zamanki ortam feda sezonuydu hepimiz nas?l bir ortam oldu?unu biliyoruz.o y?zden sadece hocaya muhalefet olanlar de?il tam tersi hocaya ?imdi destek verenlerinde zaman?nda neler s?yledi?ini az ?ok hat?rl?yorum.bu konuda net olan arkada?lar vard? tabi, sen tufan bir ka? ki?i daha.ama ?imdi bu s?ylenenleri g?rd?k?e akl?ma direk ozamanlar geliyor ve ister istemez soruyorum kendime hangisi do?ru olan?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X