Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ma?tan sonra ahkam kesmek kolay ama baz? ?eylere de?inmek gerekiyor..

Hocan?n tercih hatalar? olabilir..ben de farkl? se?imler yapmal?yd? diye d???n?yorum..tabi ki o se?imler de i?e yaramaz ise o zaman da o niye ??kt? bu niye girdi gibi yorumlar ?ok m?mk?n..ben sadece bir mant?k y?r?tt?m..

1-?ncelikle hangi kadro ??km?? olursa olsun..1-0 ?ne ge?mi?sin..ard?ndan 4 veya 5 net gol pozisyonu yakalam??s?n..bu golleri atmak futbolcunun i?i..ama futbolcunun bu pozisyonlarda yanl?? i?ler yapmas?n? da bug?ne kadar ?nlemek hocan?n i?i olmal?yd?..hep ayn? hatalar ile ma?? kendi kendimize zora sokuyoruz..futbolcular?n da hocan?n da hatas? var..

2-ikinci yar? karambol oyununa ve ?ok?a da panik oyununa d?nm?? bir ma?..Ba t?m pozisyonlarda a??r kal?yor yeti?emiyor vuram?yor..
    aya?? top yapan, adam ge?en, oynayan, oynatan, ?ut atan, gol atan, ?? oyuncun var..Sosa Tolgay T?re..bunlar ?ok y?nl? mutlaka oyunda kalmal?lar..karambollerde ise aya?? uzatan kafay? ?akan yok..karambollerde en ?nemli ?ey seri oyuncular?n ?n ve arka direkte olmalar?d?r..iki seri oyuncu Opare ve Kerim'i direklere g?nder..At?nc? ortaya koy sosa Tolgay T?re At?nca kessin..At?n? vurabiliyorsa kaleye vuram?yorsa arka direk ?n direkte bekleyen Kerim ve Opare'ye toplar? indirsin..ceza yay?n?n oralarda Tolgay d?nen toplara ?ut ats?n..T?re Sosa y?klensin..Soldan da Motta kessin..arkadan Sivok gelsin..inan?n ikiyi bulur pe?inden be?e kadar giderdik..

Kapal? ceza sahas? i?i bir kule iki pire ile a??l?rd?..Sosa Tolgay T?re Motta Sivok bunlar? hem besleyecek hem destek vereceklerdi..o kale darmada??n olurdu..diye d???n?yorum..

Bu ma?a iyi haz?rlan?lm?? diyemiyorum..s?k???k oyunu seri ve uzun oyuncular a?arlar..karambol oyununa en uygun oyuncular uzun olarak At?n? ?evik olarak Kerim ve Opare idi..
    Abi kusura bakmada Cenk, Pektemek, O?uzhan yerine At?n?, Kerim ve Opareyi oyuna alsayd? diye ele?tirmek ki yan?lm?yorsam Opare 18 de yok ve oynatmak i?in bir yabanc?y? kesmek laz?m ele?tiri olsun diye el?etirmektir.

Ne yapacaks?nki 10 pozisyona girmi?sin 11 pozisyonmu yaratmaya ?al??acaks?n. Pektemek gelen ortay? alt? pasa Demba Ba n?n ?n?ne indirmi?. Daha nolacak.
    Anlatt?klar?nla beni do?ruluyor sun..oyuncu say?s? veya kadro da var yok tart??m?yorum..yabanc? say?s? ise ona g?re yabanc? ??kar?rs?n..ben de o pozisyonlara baca?? yeti?emeyen a??r kalanlar i?in bu ?neriyi sundum..ele?tirmek i?in ele?tirmek benim s?yledi?im den ?ok senin s?yledi?in oluyor bu durumda..b?yle kalabal?k defanslar uzaktan ?utlar ile..hava hakimiyeti ile ve yerden ?abuk oyuncular ile a??l?r..sen ?imdi buna m? yanl?? diyorsun..ha bu d???nce ile Hasan Ali Veli fark etmez..bu d???nce ile bir hamle yapars?n..At?nc'? alam?yorsan Sivok'u g?nderirsin..Oparey'i kadroya almam??san..?zel bir sebebi yok ise al?nabilir mi? durumu ??k?yor...yabanc? sokacak isen yabanc? ??karacaks?n..bu a??k..Atiba da ??kabilir..hi? bir ?ey yapmayan Demba da..hatta Motta da..risk ald???n dakikalarda bir ?eyler yapabilirsin..ikisi olmuyorsa birini sokars?n..o i?in hocal?k detay?..benim anlatmak istedi?im; senin de s?yledi?in gibi kalabal?k defansta topu i?eri atamayan a??r oyuncular yerine yerden hareketli oyuncu ve havadan etkili oyuncu kullanmakt?r..d???ncen bu olursa ?artlara g?re buna en uygun oyuncu de?i?imini de hoca yapacakt?r..isimlere tak?lma d???nceye bak..b?yle bir d???nce ile rakip k?r?labilirdi diyorum..sen bana oyunda zaten hi? bir ?ey yapamayanlar? anlat?yorsun..biz de zaten onu anlat?yoruz..
    Abi problem ba?ka. Sen defans? nas?l a?aca??m?zdan bahsediyorsun ben de d?n defans? a?mak gibi bir problem yoktu ki diyorum. 10 pozisyona girmi?sin. Defans? a?m??s?n. Topu tehlikeli b?lgeye getirmi?sin. Gol atamam??s?n. O top i?eriye girmiyorsa ne yapacaks?n. 10 olan pozisyon say?n? 15 emi ??karacaks?n yoksa tehlikeli b?lgeye gelen toplar? de?erlendirecek gol ayaklar?n?n say?s?n? ve niteli?ini mi ?o?altacaks?n.

?u ele?tiriyi Eski?ehir ma??nda yapsan anlard?m. Orada buzdan bir saha ve ciddi bir defans vard?. Pozisyonun p si yoktu. Birebir eksilten adam m? al?yorsun kenara yoksa direk oyunda gelen hava topunu tehlikeli b?lgeye indirecek uzun boylu birisini mi al?yorsun tart???l?r bunlar. Oysa bu ma? ?zelinde s?ylediklerin saha i?indeki soruna ??z?mden uzak d???nceler bence.

D?n gol olmad? i?te. Oysa oyun kalitesi olarak iyidik ve gol olsayd? antepi ?zkalfa ile birlikte kaleye g?m?yorduk. Bu y?zden teknik taktikle ilgili bir mesele de?il bu.

Yorum Yap

Hoca'n?n de?i?ikliklerini ele?tirsem de ?o?u zaman.
      Kesinlikle ?u 4 ma? arkas?nda olmam?z laz?m.
      Renkliler elbet puan kaybedecek, kendi g?be?imizi kendimiz kesece?iz.

Yorum Yap

Aslı G?khan G?r?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı ?mit Baki Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?nceki sezon Kerim tak?nt?s? vard? hocan?n bu sezon da Sivok ve Cenk tak?nt?lar? var
        En son laf s?ylenecek adamlar bunlar yapma g?z?n? seveyim. sivok geldi defans? kendine getirdi, Cenk 90+6 larda ma? kazand?rd?. Bu adamlara hi? dil uzat?lmamas? laz?m.
        Yanl?? anlamissiniz galiba bu adamlar? oynatmadi Bili? bu anlamda soyledim

Yorum Yap

?ngiltere ye gitsin 6 ay da kovarlar

Yorum Yap

Insallah gidecegi takima Olcay, Necip ve Pektemeki de goturur. Ucunu gotursun, Tolga Zenginide bonus olarak verelim.

Yorum Yap

Tolga,
              Sol bek,
              Sa? bek yada opare ,
              Stoper ,
              Sol a??k,
              Ve atiba giderse orta saha ...

Transfer yap?lmas? gereken en az 6 oyuncu mevk?s? var ...

3 g?n ?nce uefa s?n?rlama getirdi ama hala enteresan bir ?ekilde hayalperestler var.

Rakipler hoca de?i?tirecek ve kadrosunu g??lendirerek iyi takviyeler ile yola devam edecek.

Biz ? Sergen gelsin , Be?ikta?'?n ?ocu?u gelsin diyoruz...

Geliyorsa klopp , lucescu , favre , spalletti , deschamps Bilic'i yar?n g?ndersinler ses ??kart?rsam namertim.

Ama getiremiyoruz maalesef.

A class bir hocaya bize gelmesi i?in ne verebiliriz ? Kusura bakmay?n biz uefa'dan k?s?tlama ald?k yeteri kadar takviye yapamayaca??z Allah r?zas? i?in gelin olcay'? adam edin , motta ile idare edin mi diyece?iz ?

Bende isterim daha iyi bir hoca ama mevcut ?artlara bak?n , 2 g?n ?nce divan kurulunda a??klanan bor? tutar?na bak?n , a??n bjk.com.tr deki finansal tablolara bak?n ;

Ve sonra hayal kurun...

Diyorsan?z ki ben Fikret Orman'a g?veniyorum , se?im ?ncesi di?er ba?kan aday?n?n dedi?i gibi cebinden sponsor olur ?ok iyi transferler yapar , iyi bir hoca ile muhakkak zirveye oynar . O zaman arg?man?n?zda hakl?s?n?zd?r bir?ey diyemem.

Ama ben g?venmiyorum.

Sergen vb gibi Bilic'ten k?t? yada Bilic ile ayn? seviyede getirecekleri hocalar?n bu kulube ne katk?s? olabilir ?

D?n g?z g?re milyon eurolalar?m?z ?al?nd?. 1 ki?i ??k?pta bu kulubun hakk?n? savunmad? ve en ufak bir ele?tiride bulunmad? b?yle sahipsiz bir tak?ma hocaya ne gerek varki ?

Durmadan rakibin ismail ve hamza diyorsunuz.

Bugun hamza yada ismail bizim ba??m?zda olsa ilk 6'ya giremeyiz , bugun bilic fener yada gs'de olsa 1-2 hafta ?ampiyonlu?u ilan etmi? kupas? ile stad stad dola??p poz veriyor olurdu.

Rakiplerinin lobisi daha iyi,
              Rakiplerini y?netimi var ,
              Rakiplerini hakem kolluyor ,

Bu ?artlarda ismail , hamza , bilic tart??mas?n?n gereksiz oldu?unu g?rmek i?in daha ne olmas? , nelerin ya?anmas? gerekiyor ?

B?t?n istatistikleri , stad?n olmay???n? , mazeretleri ge?tim ; Allah r?zas? i?in ?u son 2 haftay? a??n bi izleyin.

Rakiplarin bu kadar kollan?p bizim bu kadar g?z g?re g?re hakk?m?z?n yendi?i bir ligde siz nas?l olurda hala hoca derdinde olabilirsiniz ?

Bugun burada yap?lan ele?tiriler ?ok ??k?r Gordon Milne zaman?nda yap?lmam??ta en az?ndan onunla istikrar sa?lam???z ve bir yerlere gelebilmi?iz.

D?nya ?zerinde yap?lanan , mucize ger?ekle?en , ba?ar? sa?layan her kulup bu zorlu ?artlardan ge?mi?tir. A.madrid , Dortmund , United hatta psg bile hatta chelsea bile ...

Bu biz be?enme"Z?K" tav?rlar?n?n oldu?u bir yerde d?nyan?n en hocas?n? bile getirsen maalesef nefes alamaz.

Mesela bugun van gaal united ba??nda ya?ad?klar?n? bizde ya?asa muhtemelen tefe koyuyor arkas?ndan mendil sall?yor olurduk.

Ge?mi?ten hi? ders alm?yoruz , tigana'dan almad???m?z gibi ,schuster'den almad???m?z gibi , del bosque'den almad???m?z gibi ?srarla o gitsin bu gelsin arg?manlar? ?retim fm oynar gibi tak?m kuruyoruz.

Ne diyelim hay?rl?s? olsun belkide siz hakl? ??kars?n?z.

Bakars?n?z Sergen gelir oynad??? ma?lardan ?nce save falan yaparda kaybetti?i puanlardan sonra ma?lar? yeniden oynama ?ans? olur ve nama?lup ?ampiyon yapar.
              En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 11-05-2015, 22:11.

Yorum Yap

Biz daha d?n oynanan ma?tan sonra hocay? ele?tire dural?m ...

Antep ba?kan? a??k a??k bizimle dalga ge?iyor. Bizim y?netimimiz hen?s kabu?undan ??kmad?.

**

K?z?l, kendilerinin de zaman zaman ele?tirdikleri hakemlerin, ?ampiyonluk yar??? ve k?me d??me hatt?n? yak?ndan ilgilendiren ma?larda bask? ve strese ra?men iyi bir performans ortaya koyduklar?n? ifade etti.

Hakemleri ele?tirdikleri gibi kutlamay? da bildiklerini aktaran K?z?l, ?unlar? kaydetti:
                "?yi niyetli olarak d???nd???m?z hakem hatalar?n?n da bulundu?u zorluk derecesi y?ksek Be?ikta?-Gaziantepspor ma??nda, adaletli bir y?netim ortaya koyan orta hakem Tolga ?zkalfa ve yard?mc?lar?n?n g?zlem ve karar verme yetilerini takdire ?ayan buluyor, ba?ar?l? y?netimlerinden dolay? kutluyoruz. Hakemlerimizin insanl?k haliyle hata yapabilece?i d???ncesiyle, verdikleri hatal? kararlarda tepkimizi nas?l dile getiriyorsak, takdirlerimizi de iletmemiz gerekti?inin Gaziantepspor olarak bilincindeyiz."
                T?rk futbolunda konu?ulan tek ?eyin futbol ve g?zellikleri olmas?n? temenni eden K?z?l, T?rk futbolcular?na ?nem vermeye devam edeceklerini belirtti.

Yorum Yap

Mustafa inad?n nedir hoca? Vallahi bir g?n tesislere kadar gelip sorucam sana bu soruyu. Ka? gol atm??,ka? assist yapm??? Ne yapm?? Allah a?k?na bu adam?
                  Olcay oyundan ??kacaksa oyuna Kerim girmeli. Olmadi Olcay - Oguzhan de?i?ikli?i bile k?fiydi,Sosa kanada ge?er ortada Oguzhan oynardi. Cenk n?bet?i golc? mu hoca Semih Senturkun 85 de girmesi gibi al?p duruyorsun adam? o dakikalarda? Geldiginden beri tak?m?n belki de en iyisi Tolgay niye ??kar?
                  Bazen kendi kendime : ' Yahu adam bu i?in okulunu bitirmi? yorum yapmak haddine mi diyorum' Lakin ?undan art?k ?ok eminim gidi?ata g?re de?il ezbere degisiklik yap?yorsun. Sana olan g?venimi kaybetmedim. Bir ?eylerin yoluna girece?i ?midi hal? devam etmekte,?ans yan?m?zda olsun hocam.

Yorum Yap

Ma?tan sonra ahkam kesmek kolay ama baz? ?eylere de?inmek gerekiyor..

Hocan?n tercih hatalar? olabilir..ben de farkl? se?imler yapmal?yd? diye d???n?yorum..tabi ki o se?imler de i?e yaramaz ise o zaman da o niye ??kt? bu niye girdi gibi yorumlar ?ok m?mk?n..ben sadece bir mant?k y?r?tt?m..

1-?ncelikle hangi kadro ??km?? olursa olsun..1-0 ?ne ge?mi?sin..ard?ndan 4 veya 5 net gol pozisyonu yakalam??s?n..bu golleri atmak futbolcunun i?i..ama futbolcunun bu pozisyonlarda yanl?? i?ler yapmas?n? da bug?ne kadar ?nlemek hocan?n i?i olmal?yd?..hep ayn? hatalar ile ma?? kendi kendimize zora sokuyoruz..futbolcular?n da hocan?n da hatas? var..

2-ikinci yar? karambol oyununa ve ?ok?a da panik oyununa d?nm?? bir ma?..Ba t?m pozisyonlarda a??r kal?yor yeti?emiyor vuram?yor..
                    aya?? top yapan, adam ge?en, oynayan, oynatan, ?ut atan, gol atan, ?? oyuncun var..Sosa Tolgay T?re..bunlar ?ok y?nl? mutlaka oyunda kalmal?lar..karambollerde ise aya?? uzatan kafay? ?akan yok..karambollerde en ?nemli ?ey seri oyuncular?n ?n ve arka direkte olmalar?d?r..iki seri oyuncu Opare ve Kerim'i direklere g?nder..At?nc? ortaya koy sosa Tolgay T?re At?nca kessin..At?n? vurabiliyorsa kaleye vuram?yorsa arka direk ?n direkte bekleyen Kerim ve Opare'ye toplar? indirsin..ceza yay?n?n oralarda Tolgay d?nen toplara ?ut ats?n..T?re Sosa y?klensin..Soldan da Motta kessin..arkadan Sivok gelsin..inan?n ikiyi bulur pe?inden be?e kadar giderdik..

Kapal? ceza sahas? i?i bir kule iki pire ile a??l?rd?..Sosa Tolgay T?re Motta Sivok bunlar? hem besleyecek hem destek vereceklerdi..o kale darmada??n olurdu..diye d???n?yorum..

Bu ma?a iyi haz?rlan?lm?? diyemiyorum..s?k???k oyunu seri ve uzun oyuncular a?arlar..karambol oyununa en uygun oyuncular uzun olarak At?n? ?evik olarak Kerim ve Opare idi..
                    Abi kusura bakmada Cenk, Pektemek, O?uzhan yerine At?n?, Kerim ve Opareyi oyuna alsayd? diye ele?tirmek ki yan?lm?yorsam Opare 18 de yok ve oynatmak i?in bir yabanc?y? kesmek laz?m ele?tiri olsun diye el?etirmektir.

Ne yapacaks?nki 10 pozisyona girmi?sin 11 pozisyonmu yaratmaya ?al??acaks?n. Pektemek gelen ortay? alt? pasa Demba Ba n?n ?n?ne indirmi?. Daha nolacak.
                    Anlatt?klar?nla beni do?ruluyor sun..oyuncu say?s? veya kadro da var yok tart??m?yorum..yabanc? say?s? ise ona g?re yabanc? ??kar?rs?n..ben de o pozisyonlara baca?? yeti?emeyen a??r kalanlar i?in bu ?neriyi sundum..ele?tirmek i?in ele?tirmek benim s?yledi?im den ?ok senin s?yledi?in oluyor bu durumda..b?yle kalabal?k defanslar uzaktan ?utlar ile..hava hakimiyeti ile ve yerden ?abuk oyuncular ile a??l?r..sen ?imdi buna m? yanl?? diyorsun..ha bu d???nce ile Hasan Ali Veli fark etmez..bu d???nce ile bir hamle yapars?n..At?nc'? alam?yorsan Sivok'u g?nderirsin..Oparey'i kadroya almam??san..?zel bir sebebi yok ise al?nabilir mi? durumu ??k?yor...yabanc? sokacak isen yabanc? ??karacaks?n..bu a??k..Atiba da ??kabilir..hi? bir ?ey yapmayan Demba da..hatta Motta da..risk ald???n dakikalarda bir ?eyler yapabilirsin..ikisi olmuyorsa birini sokars?n..o i?in hocal?k detay?..benim anlatmak istedi?im; senin de s?yledi?in gibi kalabal?k defansta topu i?eri atamayan a??r oyuncular yerine yerden hareketli oyuncu ve havadan etkili oyuncu kullanmakt?r..d???ncen bu olursa ?artlara g?re buna en uygun oyuncu de?i?imini de hoca yapacakt?r..isimlere tak?lma d???nceye bak..b?yle bir d???nce ile rakip k?r?labilirdi diyorum..sen bana oyunda zaten hi? bir ?ey yapamayanlar? anlat?yorsun..biz de zaten onu anlat?yoruz..
                    Abi problem ba?ka. Sen defans? nas?l a?aca??m?zdan bahsediyorsun ben de d?n defans? a?mak gibi bir problem yoktu ki diyorum. 10 pozisyona girmi?sin. Defans? a?m??s?n. Topu tehlikeli b?lgeye getirmi?sin. Gol atamam??s?n. O top i?eriye girmiyorsa ne yapacaks?n. 10 olan pozisyon say?n? 15 emi ??karacaks?n yoksa tehlikeli b?lgeye gelen toplar? de?erlendirecek gol ayaklar?n?n say?s?n? ve niteli?ini mi ?o?altacaks?n.

?u ele?tiriyi Eski?ehir ma??nda yapsan anlard?m. Orada buzdan bir saha ve ciddi bir defans vard?. Pozisyonun p si yoktu. Birebir eksilten adam m? al?yorsun kenara yoksa direk oyunda gelen hava topunu tehlikeli b?lgeye indirecek uzun boylu birisini mi al?yorsun tart???l?r bunlar. Oysa bu ma? ?zelinde s?ylediklerin saha i?indeki soruna ??z?mden uzak d???nceler bence.

D?n gol olmad? i?te. Oysa oyun kalitesi olarak iyidik ve gol olsayd? antepi ?zkalfa ile birlikte kaleye g?m?yorduk. Bu y?zden teknik taktikle ilgili bir mesele de?il bu.
                    Devrim karde?im d?n gol olmad? diye bir ?ey yok..biz bu s?k?t?y? ?ok zaman ya?ad?k..bilinen bir ?ey..ben ?yle olmay?nca olmuyor..topun can? var..her ?eyi yapt?k daha ne yapal?m gibi g?r??lere itibar etmem..bu z???rt tesellisidir..bir ?eyleri eksik yapmasayd?k biz o ma?? kazan?rd?k..kazanamad? isek bir ?eyleri eksik yapm???zd?r..10 pozisyon bulmu?uz gol yapamam???z..15 gol pozisyonu bulsak ne fark edecekmi? ? s?yleyeyim 1-gol bulabilirdin 2-gene de gol atamayabilir idin..
                    Hakem oyunlar?n? bu konuya katm?yorum..ben ma?? ?? kere izledim..bol miktarda sa?l? sollu ortalar var bir ?o?u rakipten d?n?yor..bu demektir ki bu ortalar? bizim indirece?imiz bir uzun oyuncu gerekirdi..yani 10 pozisyonda gol bulamad?ysak art?k zaten bulamay?z alternatif ?eyler d???nmeyelim..kaderimize raz? olal?m m? diyorsun...kaleye atak yapmak orta kesmek bazen seni aldat?r..sen iyi oynad???n? san?rs?n..ama ?o?u rakipten d?ner..hatta duran toplarda b?y?k bir zaman kayb? da ya?ars?n..yani zaman? ekonomik kullanacaks?n..tabi ki on atak yap?yorsan 15 i zorlayacaks?n..her orta pozisyon olmad?..pozisyon olanlar?na da ya vurmakta ge? kald?k ya rakip aya??n? soktu veya di?eri iyi vuramad? ?teki ge? beriki yanl?? se?im yapt? veya kaleci kurtard?..acele ettik ge? kald?k vs...o zaman o s?k???k karambollerde aralardan ?ok ?abuk m?dahale etmesi m?mk?n seri oyuncu d???nmek yanl?? olmasa gerek..ayr?ca rakip, bir ?ok yan ortaya havadan m?dahale etmi?..e?er uzun bir pivot koysayd?k o ?ok seri oynayan oyunculara daha ?ok top indirip daha ?ok ?ans?n ve onu etkili kullanacak oyuncular?n olurdu..hatta kafa ?utlar?n? direk kaleye atma imkan?n da olurdu..bunlar art?k ma??n sonlar?nda risk alma ve de?i?ik bir ?eyler ile rakibi ?a??rtma anlar?nda yap?lmas? gerekenlerdi..
                    Bu i? olmay?nca olmuyor i?i, de?ildir..bu kendimizi kand?rman?n bir bi?imidir..defans? a?m???z da gol? atamam???z..bir kere defans? a?t???m?z oldu?u gibi a?amad???m?z da bir s?r? orta var rakipten d?nen..a?anlar? da i?eri atamad?lar..zaten onlar i?eri atamad?klar? i?in bu alternatif d???nceleri ortaya s?r?yoruz..Ba hep k?sa ve a??r kald? kald? ve k?t? vuru?lar yapt?..di?erleri de genellikle k?t? vuru? ve kalabal?k defans?n i?inde kaybolma durumu ya?ad?lar..ataklar efektif so?ukkanl? verimli ve rakibi ?ok zorlayan bitiren t?keten ?aresiz b?rakan ataklar de?ildi..daha ?aresiz kalabilmeli idi rakip..yan toplarda zaman? ?ok ?ld?rmemeliydik..ki buna genelde hakem sebep oldu..ama uyarmal?yd?k..Sosa fark etti ama sadece oflad? puflad?..hakemi ciddi ciddi uyarmad?..bana g?re ataklar tabi ki daha s?k yap?lmas? m?mk?n ise yap?lmal?yd?..daha bilin?li ve sakin kal?nmal?yd?..ve en az on yan ortaya kafa vuran rakibi, a???a d???rmek i?in bir uzun konulmal?yd?..ve son vuru?larda ka?n? arabas? kadar a??r kalanlar?n yerine bir tane seri oyuncu konulmal?yd?..burada isimleri konu?maya gerek yok..bu ?artlara g?re en uygun bir uzun ile en uygun bir ?abuk adam? koymak yeterli idi..bilmem anlatabildim mi?
                    En son düzenleyen Mustafa Bilgi?; 11-05-2015, 23:05.

Yorum Yap

hoca olsa y?ksek toplar i?in at?n?? forvete al?rd?.... ulan yeni yetme ismail kartal bile egemeni 20 dk forvette ertu?rul bursadayken zapoyu ?mer erdo?an? forvete yolluyordu... say?n bilic ne yap?yor olcay? ??kar?p kerimi al?ca??na sol a???a ; Gidiyor pekteme?i a???a al?yor sen hocaysan biz profuz bee

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Biz daha d?n oynanan ma?tan sonra hocay? ele?tire dural?m ...

Antep ba?kan? a??k a??k bizimle dalga ge?iyor. Bizim y?netimimiz hen?s kabu?undan ??kmad?.

**

K?z?l, kendilerinin de zaman zaman ele?tirdikleri hakemlerin, ?ampiyonluk yar??? ve k?me d??me hatt?n? yak?ndan ilgilendiren ma?larda bask? ve strese ra?men iyi bir performans ortaya koyduklar?n? ifade etti.

Hakemleri ele?tirdikleri gibi kutlamay? da bildiklerini aktaran K?z?l, ?unlar? kaydetti:
                        "?yi niyetli olarak d???nd???m?z hakem hatalar?n?n da bulundu?u zorluk derecesi y?ksek Be?ikta?-Gaziantepspor ma??nda, adaletli bir y?netim ortaya koyan orta hakem Tolga ?zkalfa ve yard?mc?lar?n?n g?zlem ve karar verme yetilerini takdire ?ayan buluyor, ba?ar?l? y?netimlerinden dolay? kutluyoruz. Hakemlerimizin insanl?k haliyle hata yapabilece?i d???ncesiyle, verdikleri hatal? kararlarda tepkimizi nas?l dile getiriyorsak, takdirlerimizi de iletmemiz gerekti?inin Gaziantepspor olarak bilincindeyiz."
                        T?rk futbolunda konu?ulan tek ?eyin futbol ve g?zellikleri olmas?n? temenni eden K?z?l, T?rk futbolcular?na ?nem vermeye devam edeceklerini belirtti.
                        Ba?kan ?ok sinirlidir ?u an g?zlerinden ate? ??k?yordur ondan konu?muyordur. Yar?n ?b?r g?n konu?ur

Yorum Yap

d?n olcay?n yerine pekteme?i de?ilde kerimi alsayd?n belki daha farkl? olurdu hoca.

Yorum Yap

Aslı Erdem.Akdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Neyi ba?arm?? bu Bilic anlam?yorum, g?remedi?im bir ?zelli?i mi var?

Kazand??? kupa ve elde etti?i reel ba?ar?lar SIFIR.

Fener'in ba??nda stajyer bile denemeyecek bir hoca var, gs desen mali sorunlar?yla bo?u?uyor. ?ampiyonluk i?in her?ey bizim lehimizeydi.

Bilic'i affetmeyece?im olay ise UEFA'da kendini g?stermek i?in gere?inden fazla as?lmas?yd?. Hi?bir zaman ligi birinci hedefi olarak hissettiremedi, lafta s?yledi ama icraatta hep UEFA ?n plandayd?.

Hi? verim alamad??? Pektemek ?srar? ve tak?ma yarardan ?ok zarar veren Necip ?srar?. Gitti?i tak?ma bu ikisini de in?allah pe?inde getirir.

S?radan bir teknik direkt?r, kendi evindeki derbileri kaybeden, gol bile atamayan bir hocadan bahsediyoruz.?ampiyon olamazsa gitsin bir zahmet.
                            Erdem senin paralel evreninde 10 k?rm?z?l? Be?ikta?'?n rakibi 0 k?rm?z?l? GS; son dakika ?al?nan ve ?al?nmayan penalt?lar ile en az 7-8 puan hediye edilmi? FB ve daha hakem ile puan kaybetmemi? GS yok san?r?m.
                            B?yle tespitlerde bulunuyorsan?z; a??n biraz ara?t?r?n.
                            Bili? Lokomotiv hari? hi? bir tak?mda ba?ar?s?z olmad?.
                            H?rvatistan Milli Tak?m?'n? 2 kere Avrupa ?ampiyonas?n? sokmu? bir adamd?r.
                            ?u an Be?ikta?'?n bir rakibi ile 1; di?er rakibi ile 2 puan fark? var ama hakemlere b?rak?lan puanlarda FB'den 8-10 puan - GS den en az 15 fazla puan kayb? ya?am??t?r Be?ikta?. Bunlar? da yaz?n; ay?p de?il...Bak son 4 ma?. Hakemin hatas? ile kaybedilen puan?m?z 4. Hadi bana GS'nin hakem ile kaybetti?i "1" puan ?rnekle. Ciddi merak ediyorum...

Fener'in de GS'nin de sezon sonu toplayacaklar? puan ikisinin de son 15 y?l i?inde alacaklar? en y?ksek ilk 3 puandan biri olacak muhtemelen. Hala "onlar ??yle, bunlar b?yle" demenin ne anlam? var anlamad?m.
                            Ge?en sene ligi ciddi domine eden ve ligi 9 puan ?nde bitiren Fener'in puan 74. Bu sezon kalan 4 ma??n 3?n? kazansa FB'nin alaca?? sezon 75.
                            Bu arada GS de mali sorunlar ile bo?u?uyor ama bizim keyifler t?k?r?nda. 3-4 ayd?r bir kuru? alamayan futbolcular; stad olmamas? filan Allah'tan GS'de de?il; ciddi ?z?l?rd?k onlar i?in...

Yorum Yap

forvetteki yeterlili?i bile tart???lan Pektemek'i sol a??k olarak oynatmak hangi zekan?n ?r?n? ?ok merak ediyorum.

Yorum Yap

Bili?in kariyerini yazabilecek var m?? ?statistik olarak sormuyorum. Hani futbolcuyken izleyen takip eden, teknik direkt?rken takip eden analiz eden?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X