Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yahu tak?m 2 sene boyunca futbolcu satmadan 1 lira bile harcayamayacak siz hala Bilic gitsin ba?ka hoca gelsin derdindesiniz. Bilic giderse hangi b?y?k hoca bu durumda bir kul?be gelmeyi kabul eder ? Dua edelim de Bilic ayr?lmas?n. Yoksa gelecek hocan?n ondan daha a?a?? seviyede olaca??ndan ad?m gibi eminim.

Yorum Yap

Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Asla ' hakemide yenelim ' demiyorum . Ben bizim hatalar? s?yl?yorum . o ahmaklara tek bir s?z?m dahi yok ..

ama teknik adama nas?l sallamiyim ba?kan ya. . mustafa pektemek zarar abicim zarar ya . yarar?n? ge?tim ... zarar adam ! hadi onu ge?tim Cenk tosun gibi bir forvetin var .. adam her ma? gol atm?? . sen nas?l bu adam? 80 de al?rs?n oyuna..

bu nas?l bir insafs?zl?kt?r ben anlam?? de?ilim . . hadi bunu da ge?tim risk neden almazs?n neden tolgay? c?kart?rs?n da atibay? yada bir stoperi c?kartmazs?n .. ben bunlar? anlam?yorum .. kimsede bana anlatamaz..

fener - gs bu kadar k?t?yken hakemle + oyuncu tecr?besiyle bir yerlere gelmi?ken .. bu hatalar yap?lamaz !!!!! anlad?n m? yap?lamaz arkada? !
      Risk almama k?sm?n? anlamad?m. Son 10 dakikay? 3 forvet + T?re + Sosa + O?uzhan ile oynad?k.
      Ki bu yorumu golc?m?z az?c?k g?n?nde veya becerikli olsa 6-7 olmas? gereken bir ma?ta yap?yosun.
      GS ve FB 'nin ikisinin beraber son iki ma?ta girdi?i pozisyon toplam?ndan fazla pozisyona giriyoruz. Gol?m?z frikikten.
      Bak sen de demi?sin "hakemle bir yerlere geldiler". Sen ?u durumda hocan? ele?tiremeyi adalet olarak m? g?r?yorsun?
      GS'nin g?rd??? hakem deste?ini g?rseydik Brugge ma?lar?na ligi ?oktan kazanm??; ligi A2 ile oynayan tak?m rahatl??? ile ??kard?k.
      GS'nin bu sezon hakem hatas? ile kaybetti?i 1 puan yok. Biz 4 haftada 4 puan b?rakt?k.
      son 10 dakika yeterli de?il hocam ! rakip adam eksilmese onu da yapmayacakt? bu hoca ..

rakiplerimiz oyuna 3 forvetle ba?l?yor .. o be?enmedi?iniz hocalar risk almas?n? biliyor hemde ma??n en ba??ndan .. iyi bir ilk yar? sonucu olmazsa forveti 4-5 yap?yorlar ! devre aras?nda oyuncu de?i?tiriyorlar

gs fb hakemle bir yerlere geldi ama biz de a??r? puan kaybettik .. ?u an ba?aba? olmam?zdaki sebeplerden biri gs ve fb nin k?t? olmas?d?r. ikisininde defans? k?t? yani .

ben tekrar s?yl?yorum hakemler bizim en b?y?k d??man?m?zd?r . bu y?zden do?ru hocal?k olursa ancak rahat ?ampiyonluklar gelir ..

?ampiyonluktan ?midim kesilmedi .. bence son ma?lara bak?ld?g?nda en iyi biziz . ama bu ?ampiyonluk rahatca gelebilirdi hakemlere ra?men !
      cenk kenara gelmi?ti 10 ki?i kald?klar?nda. olay risk olay? da de?il bug?n zaten fazlas?yla pozisyona girdik. fazla forvetle oynasak onlar? da bulamayabilirdik,

fazla forvetle oynamak fazla pozisyona gireceksin demek de?ildir.

Yorum Yap

olay pozisyona girmek de?il zaten . olay gol ayaklar?n?n fazla olmas? ve gol atmak .. hadi onlar? ge?tim ...

pozisyonlar?m?z?n geneli dikkat edersen belli bir b?l?mde 10-15 dakka i?inde geli?ti .. di?er 25-30 dakka ayn? pozisyonlar? bulamad?k ikinci yar?da ..

bana inan?n tolgay c?kmaz orada. . cenk tosun en ge? 55de girmesi laz?md? .. ve stoper yada atiba c?kmal?yd? ..

neyse arkada?lar .. yanl??lar?ndan ders almayan bir td var ama yinede bu kadroyla ?ampiyon olaca??m?za inanc?m tam.

Yorum Yap

?nceki sezon Kerim tak?nt?s? vard? hocan?n bu sezon da Sivok ve Cenk tak?nt?lar? var

Yorum Yap

"Be?ikta?'?n ?ocu?u gelmeli" naralar? at?lmaya ba?lanm?? yine

Yok ?yle bir ?ocuk, hala ak?llanmad?n?z m??

Bili?'le mutlaka devam edilmelidir bence!

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Halil Ibrahim Celtikcilioglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bozma hocam ?ift forveti bozma

Sent from my iPad using Tapatalk
              Bu tak?m pozisyon s?k?nt?s? m? ?ekti bug?n ?
              ?ift forvetle alakas? nedir ?
              Pozisyon s?k?nt?s? ?ekmedi do?ru dakikalar ilerledik?e forveti ??lemeye ?al??t?k gol bulam?yoruz diye ,tak?m d?zeni iyice kayboldu.
              ?lk yar?da gol? att?ktan sonra adamlar? bask? alt?na alamad?k bir t?rl? belki taktik gere?iydi bilemiyorum ancak kanatlar?m?zda T?re ve Olcay rakibi kar??lamada olduk?a iyiler ,her pozisyonda geriye yard?ma geliyorlar ancak buda pararelinde Ba'y? ileride tek ba??na b?rakmam?za neden oluyor.
              E?er tek forvet oynayacaksak bunu ikinci yar?daki gibi s?rekli tempo yapar bi?imde oynamal?y?z ki bizim kanat adamlar?m?z etkinli?i ortaya ??ks?n(dakika 46-75 aras? oldu?u gibi).?teki t?rl? olunca fazla kontroll? oynuyoruz gibi geliyor.

Yorum Yap

adama pektemek,olcay,o?uzhan,ersan,veli,serdar,tolga gibi anadolu top?ular?n? vermi?iz. Bizi niye ?ampiyon yapam?yorsun diye hesap soruyoruz.

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  adama pektemek,olcay,o?uzhan,ersan,veli,serdar,tolga gibi anadolu top?ular?n? vermi?iz. Bizi niye ?ampiyon yapam?yorsun diye hesap soruyoruz.
                  Sayd???n isimlerin hepsinin alternatif'i var ama oynatmayan da Slaven Bilic nas?l olacak abi ?

Yorum Yap

Bir tak?m?n hocas? adaletli olacak ve futbolcular?ndan ?ekinmeyecek.Hoca oyunculardan b?y?k olacak.Tak?mda forma adaleti diye bir?ey yok. Demba ve G?khan 2 ayd?r ?ok formsuzlar onlara hi? dokunmuyor, g?c?n?n yetti?i tek adam Olcay'?n yerine adam de?i?tiriyor.

Yorum Yap

Oynayan tak?ma ?omak soktu resmen. Dakika 70 zaten sa?l? sollu geliyorsun, Cenk Tosun ne alaka, Pektemek ne alaka? ?ok forvet ?ok gol pozisyonu mu demek?

Ozzie i?erideyken Tolgay'?n d??ar?da ne i?i var?

E?er hi? oyuncu de?i?tirmeseydi rahat al?rd?k bu ma??. Bal?kesir ve Eski?ehir ma?lar?n? direkt hoca y?z?nden verdik, bu ma? da Bilic'in hediyesidir. Ha zaten ?ampiyon olamayacakt?k ama yaz?k g?nah, g?z g?re g?re ma? vermek heleki bu kadar acemice hatalarla ma? vermek ?ok koyuyor.

Seneye istedi?i yere gidebilir benim i?in sak?ncas? yok.

Yorum Yap

Oyuncu de?i?tirmesen, bu riskleri almasan ve skor yine 1-1 de kalsa,
                        Bu kez de saha kenar?ndan izledin bizim gibi, diyecek bunlar hoca...
                        En iyisi sen bildi?ini yapmaya devam et, hatta sezon sonunda ka? kurtar kendini.
                        Bize sergen mergen yeter.

Yorum Yap

??in zor hocam

Yorum Yap

Ben de ilk kez ele?tirdim d?n ?ahsen, ak?n ak?n gelen tak?m?n el frenini ?ekti. Tolgay'? ??karmak b?y?k hatayd?, b?t?n ataklar onla ba?l?yordu, en az 2-3 adam eksilterek kendi ba??na getiriyordu topu. Pektemek'in girmesini ise burada tarif edecek kelime bulamad?m ?ahsen. Gitti ta? ?izgisinde bekledi, 2 kere top geldi birinde her zamanki gibi 3 ki?inin aras?na dal?p kapt?rd?, di?erinde de kafa vurup sakatland? yine. Her ?eye ra?men seneye de hocayla devam edilmesi gerekti?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

??i hakkaten zor.

Yorum Yap

Aslı ?mit Baki Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?nceki sezon Kerim tak?nt?s? vard? hocan?n bu sezon da Sivok ve Cenk tak?nt?lar? var
                                En son laf s?ylenecek adamlar bunlar yapma g?z?n? seveyim. sivok geldi defans? kendine getirdi, Cenk 90+6 larda ma? kazand?rd?. Bu adamlara hi? dil uzat?lmamas? laz?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X