Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Murat,
    Puan puana giden bir yar??ta sadece 4 haftada 4 puan ?al?n?yor.
    Bunun stad ile ilgisi yok. Y?llarca ?n?n?de bunlar olmad? m?? Cem Papila 5 k?rm?z?y? Avni Aker'de ??karmad?.
    Biz p?s?r???z; biz zay?f?z. Bunu ??zmemiz laz?m.
    Hala "hakemi de yen yard?mc?y? da yen, tak?m otob?s?n? kullan, sonra ??k Emin?n?'de saat sat kul?be para getir" gibi kendi g?revimizi g?rmzden gelip tak?ma abuk subuk sorumluluklar y?kl?yoruz.
    Be?ikta? Teknik Direkt?r?n?n rakip Teknik Direkt?r ile ayn? ?artlar alt?nda sahaya ??kmad? bir ligde Teknik Adama "sallamak" insafs?zl?kt?r...
    ?u ma? FB-Antep ma?? olsayd? o hakemi stad?n ?evresinde bir yere g?merlerdi.

Yorum Yap

Asla ' hakemide yenelim ' demiyorum . Ben bizim hatalar? s?yl?yorum . o ahmaklara tek bir s?z?m dahi yok ..

ama teknik adama nas?l sallamiyim ba?kan ya. . mustafa pektemek zarar abicim zarar ya . yarar?n? ge?tim ... zarar adam ! hadi onu ge?tim Cenk tosun gibi bir forvetin var .. adam her ma? gol atm?? . sen nas?l bu adam? 80 de al?rs?n oyuna..

bu nas?l bir insafs?zl?kt?r ben anlam?? de?ilim . . hadi bunu da ge?tim risk neden almazs?n neden tolgay? c?kart?rs?n da atibay? yada bir stoperi c?kartmazs?n .. ben bunlar? anlam?yorum .. kimsede bana anlatamaz..

fener - gs bu kadar k?t?yken hakemle + oyuncu tecr?besiyle bir yerlere gelmi?ken .. bu hatalar yap?lamaz !!!!! anlad?n m? yap?lamaz arkada? !

Yorum Yap

?smail Kartal bizim ba??m?zda olsayd? ilk ??e giremezdi.

Yorum Yap

Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Asla ' hakemide yenelim ' demiyorum . Ben bizim hatalar? s?yl?yorum . o ahmaklara tek bir s?z?m dahi yok ..

ama teknik adama nas?l sallamiyim ba?kan ya. . mustafa pektemek zarar abicim zarar ya . yarar?n? ge?tim ... zarar adam ! hadi onu ge?tim Cenk tosun gibi bir forvetin var .. adam her ma? gol atm?? . sen nas?l bu adam? 80 de al?rs?n oyuna..

bu nas?l bir insafs?zl?kt?r ben anlam?? de?ilim . . hadi bunu da ge?tim risk neden almazs?n neden tolgay? c?kart?rs?n da atibay? yada bir stoperi c?kartmazs?n .. ben bunlar? anlam?yorum .. kimsede bana anlatamaz..

fener - gs bu kadar k?t?yken hakemle + oyuncu tecr?besiyle bir yerlere gelmi?ken .. bu hatalar yap?lamaz !!!!! anlad?n m? yap?lamaz arkada? !
          Risk almama k?sm?n? anlamad?m. Son 10 dakikay? 3 forvet + T?re + Sosa + O?uzhan ile oynad?k.
          Ki bu yorumu golc?m?z az?c?k g?n?nde veya becerikli olsa 6-7 olmas? gereken bir ma?ta yap?yosun.
          GS ve FB 'nin ikisinin beraber son iki ma?ta girdi?i pozisyon toplam?ndan fazla pozisyona giriyoruz. Gol?m?z frikikten.
          Bak sen de demi?sin "hakemle bir yerlere geldiler". Sen ?u durumda hocan? ele?tiremeyi adalet olarak m? g?r?yorsun?
          GS'nin g?rd??? hakem deste?ini g?rseydik Brugge ma?lar?na ligi ?oktan kazanm??; ligi A2 ile oynayan tak?m rahatl??? ile ??kard?k.
          GS'nin bu sezon hakem hatas? ile kaybetti?i 1 puan yok. Biz 4 haftada 4 puan b?rakt?k.

Yorum Yap

Teknik baz? hatalar olabilir oyuncu de?i?iklikleri elestirilebilir ama ne olursa olsun tak?m s?r?yle pozisyona girdi mi ?Girdi. Peki pozisyonlar? harcayan adamlar kim ? Ba?ta sosa baba ve t?re. Hoca ne yaps?n daha.

Yorum Yap

Hocalik birsey yoktu bu macta bence. Son vuruslardaki beceriksizligimizden dolayi maci alamadik. Buldugunu atan bir oyuncu grubu olsa ilerde en az 5-6 farkla biterdi mac

Yorum Yap

Hamza hoca mi oldu basimiza,takiminin daha kirmizisi yok,Hamza x 10 : Bilic 33. Haftadaki mac ne olursa olsun bu fikrim de?i?mez.

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Risk almama k?sm?n? anlamad?m. Son 10 dakikay? 3 forvet + T?re + Sosa + O?uzhan ile oynad?k.
                  Ki bu yorumu golc?m?z az?c?k g?n?nde veya becerikli olsa 6-7 olmas? gereken bir ma?ta yap?yosun.
                  GS ve FB 'nin ikisinin beraber son iki ma?ta girdi?i pozisyon toplam?ndan fazla pozisyona giriyoruz. Gol?m?z frikikten.
                  Bak sen de demi?sin "hakemle bir yerlere geldiler". Sen ?u durumda hocan? ele?tiremeyi adalet olarak m? g?r?yorsun?
                  GS'nin g?rd??? hakem deste?ini g?rseydik Brugge ma?lar?na ligi ?oktan kazanm??; ligi A2 ile oynayan tak?m rahatl??? ile ??kard?k.
                  GS'nin bu sezon hakem hatas? ile kaybetti?i 1 puan yok. Biz 4 haftada 4 puan b?rakt?k.
                  son 10 dakika yeterli de?il hocam ! rakip adam eksilmese onu da yapmayacakt? bu hoca ..

rakiplerimiz oyuna 3 forvetle ba?l?yor .. o be?enmedi?iniz hocalar risk almas?n? biliyor hemde ma??n en ba??ndan .. iyi bir ilk yar? sonucu olmazsa forveti 4-5 yap?yorlar ! devre aras?nda oyuncu de?i?tiriyorlar

gs fb hakemle bir yerlere geldi ama biz de a??r? puan kaybettik .. ?u an ba?aba? olmam?zdaki sebeplerden biri gs ve fb nin k?t? olmas?d?r. ikisininde defans? k?t? yani .

ben tekrar s?yl?yorum hakemler bizim en b?y?k d??man?m?zd?r . bu y?zden do?ru hocal?k olursa ancak rahat ?ampiyonluklar gelir ..

?ampiyonluktan ?midim kesilmedi .. bence son ma?lara bak?ld?g?nda en iyi biziz . ama bu ?ampiyonluk rahatca gelebilirdi hakemlere ra?men !

Yorum Yap

Gecen hafta Trabzona karsi bek cikarip forvet sokarak Olcayi sag bekte kullanmistik. Bugun niye onu dusunmedi anlayamadim.

Ayrica Tolgayi cikardiktan 5 dakika sonra Oguzhani sokmasi da anlamsizdi, ne gibi fark yaraticaktik boyle?

Ama gel gelelim bu yanlislar futbolcularin ayibini ortmez. Resmen 45 dakika rakip ceza sahasi icerisinde oynayip topu iceri sokmayi beceremediler, ve de ligin bitimine 5 hafta kala.

Biz illaki yaralari sarariz, bakarsin haftaya gene hem de daha iyi bir konumda lider oluruz. Ancak 30 haftadir en ufak inancimi kaybetmedigim sampiyonluktan ben umudumu kestim bugun.

Yorum Yap

Aslı O?uzhan Aykan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Gecen hafta Trabzona karsi bek cikarip forvet sokarak Olcayi sag bekte kullanmistik. Bugun niye onu dusunmedi anlayamadim.

Ayrica Tolgayi cikardiktan 5 dakika sonra Oguzhani sokmasi da anlamsizdi, ne gibi fark yaraticaktik boyle?

Ama gel gelelim bu yanlislar futbolcularin ayibini ortmez. Resmen 45 dakika rakip ceza sahasi icerisinde oynayip topu iceri sokmayi beceremediler, ve de ligin bitimine 5 hafta kala.

Biz illaki yaralari sarariz, bakarsin haftaya gene hem de daha iyi bir konumda lider oluruz. Ancak 30 haftadir en ufak inancimi kaybetmedigim sampiyonluktan ben umudumu kestim bugun.
                      ,

bu ma?tan sonra umut kesilmez. .. di?er rakiplere son maclara g?re bak?l?rsa oyun olarak fark att?k .. hocam?z k?t? ama ?ampiyonlu?a inanc?m tam !

Yorum Yap

cenk, 10 mustafa pektemek, bu haliyle 5 tane demba ba eder. kimse kusura bakmas?nda bu mustafa ve formsuz ba ?srar?n? anlam?yorum.

forvetlerimiz rezil. nerede durmas? gerekti?ini bilmiyor. ilk yar? gol? yiyene kadar ayn? tak?ma di?er 2 rakibimiz 3 4 tane ?ok rahat atard?.

antep resmen el bitmi? okeye d?n?yor gibi rahatt?.

Yorum Yap

Bug?n belki de sezon i?erisinde en fazla gol pozisyonuna girdi?imiz ma?? oynad?k ve bir t?rl? topu kaleye sokamad?k. Oyunsal anlamda hocay? ele?tirmeyi gerektirmeyecek ya da kayb?n faturas?n? son vuru? beceriksizli?ine ??karacak kadar ?retkendik belki. Fakat bu demek de?il ki Bilic'in yanl??? yok. Evet, 5-1 bitmesi gerekirken 1-1 biten ma?ta da fena halde taktik hatalar? var.

1- Olcay'?n sa?, G?khan'?n sol ?nde oynad??? her dakika, en b?y?k silahlar? i?eri kat edip ters ayaklar?yla pozisyon yahut ?ut ?retmek olan bu iki oyuncumuzdan da verim alam?yoruz.
                          2- ?kinci yar?da kurdu?umuz bask?y? ?ndeyken devam ettirip 2-3 fark? bulmam?z gerekiyor ve biz bunu mantalite sorunundan ?t?r? yapam?yoruz.
                          3- Bug?n onlarca k??e vuru?u ve serbest vuru?a ra?men gol bulamad?ysak bu g?steriyor ki, duran top h?cumlar?na yeteri kadar ?al??m?yoruz.
                          4- Bilic Be?ikta?la 80'in ?zerinde ma? oynad? ve bug?n hala geriden oyun kurma planlar?ndan biri Ersan'?n uzun toplar? ise ??z?m ?retmiyor, olan? geli?tirmiyoruz.
                          5- Mustafa Pektemek kanat oynamaz, oynarsa Be?ikta? 11 ki?i oynamaz.
                          6- Elinizdeki t?m forvetleri oyuna sokman?z, kazanmak i?in her ?eyi yapt???n?z anlam?na gelmez. O oyunculara topu en sa?l?kl? ta??yacak adam? (Tolgay) oyundan al?rsan?z, fazladan 3 oyuncu de?i?ikli?iniz ve yedek kul?besinde 3 adet Demba Ba'n?z daha olsa bile yine de gol? arama bi?iminiz doldur - bo?alttan, karambolden, duran toptan ?teye gitmez. Tolgay'?n oyundan al?nmas?, rakibin eksik kalmas? avantaj?n? elimizden alm??t?r.
                          7- Ersan - O?uzhan de?i?ikli?i futbol facias?d?r. Ma?a ?s?nma s?resi minimum 10 dakika olan, fiziki m?cadelelerde c?l?z kalan, pasa dayal? ve sakin oynanmayacak her ortamda kaybolup gidebilecek, uzaktan ?ut tehdidi neredeyse olmayan O?uzhan, bu ma?a kurtar?c? olarak giremez. Oyunun y?ksek toplara kald??? anlarda Ersan en az?ndan duran top tehdidi olarak O?uzhan'dan daha yararl? olacakt?r. O dakikada O?uzhan'? oyuna almak yerine At?n?'? oyuna al?p ceza sahas?na yollamak bile ?a? d??? belki ancak yine de Bilic'in bug?n yapt???ndan daha mant?kl?d?r.

Bu ma??n sinyalleri ?ok defa verildi ama ders almad?k, en ?nemli s?k?nt? da bu.
                          4 ma? sonra somut verilerle de?erlendirme ?ans?m?z olacak ama bu sene ?ampiyon olamamak ba?ar?s?zl?k, ???nc?l?k ise sonunculuktur.
                          Tak?m - teknik heyet - y?netim ??geninin tak?m ve teknik heyet ayaklar?nda;

?yi tak?m - geli?ime a??k hocan?n ba?ar?y? yakalamas? muhtemeldir.
                          ?yi hoca - geli?ime a??k tak?m?n ba?ar?y? yakalamas? daha fazla muhtemeldir.
                          ?yi hoca - iyi tak?m?n ba?ar?y? yakalama ihtimali mutlakt?r.
                          Geli?ime a??k hoca - geli?ime a??k tak?m?n ba?ar?y? yakalama ihtimali neredeyse s?f?rd?r. ?u an bizim i?inde bulundu?umuz ahval budur.

UEFA ile son yap?lan anla?ma gere?i ?ok parlak ve sansasyonel bir transfer d?neminin bizi beklemedi?i bir ger?ek fakat o anla?man?n bize hayk?rd??? baz? ba?ka ger?ekler de var.
                          Be?ikta?'?n bor?lar?n? ?evirebilmesi i?in gelire, gelir elde edebilmesi i?in ise sportif ba?ar?ya ihtiyac? var.
                          Yeni statla birlikte Be?ikta?'?n yapmas? gereken, sportif ba?ar?y? yakalayabilecek bir yap?lanmad?r. Bilic, bu hedefleri kald?rabilecek bir g?r?nt? vermiyor.
                          ??nk? yeni stada ge?ince ?n?m?ze geleni devirece?iz tezi bir ger?eklik de?il, bir varsay?md?r. Hem de realist olmayan bir varsay?md?r.
                          Ve bizim yeni stad?m?zda oynamaya ba?layaca??m?z sezon, kuvvetle muhtemel rakiplerimizin ba??nda bu amat?r hocalar olmayacakt?r.

?ampiyonluk d???ndaki her sonu?ta; Be?ikta?'a verdikleri i?in te?ekk?r eder, yeni hayat?nda kendisine ba?ar?lar dilerim.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Hamza'n?n gs'yi ,

Aykut , ismail ve ersun'un fb'yi ?al??t?rmas? ile,

R?za , Ertu?rul , Aybaba gibilerin bizi ?al??t?rmas? bir de?il.

O camialar hocas?z ??ksa ( ki feldkamp gitti?inde hocas?z ??k?p ?ampiyon olmu?luklar? var ) yine lobisi, sistemi ve tecr?beleri ile ligi domine edebilirler.

Bize BE??KTA?'?n ?ocu?u de?il iyi bir hoca laz?m. ?yi bir hoca yoksa Bilic ile devam etmek laz?m.
                            SANA kesinlikle kat?lm?yorum .. VE ?UNA EM?N OLAB?L?RS?NK? Be?ikta??n ?ocu?u bug?n tolgay? oyundan c?karmazd? .. daha cok risk al?rd? .. CENK TOSUNLA ??FT FORVET BA?LARDI VE BU MA?TA ANTEB? GOLE BO?ARDI !

OLAY lobi falan degil .. daha ge?en haftalar fener gs k?c?k tak?mlara bizden cok daha fazla puan kaybetti! B?Z?M HOCAMIZIN MUSTAFA PEKTEMEK SEVDASI ve risk almama korkakl?g? bizi bitirdi !!!!
                            ?yi o zaman ziya do?an gelsin.

Yorum Yap

Hamza'n?n gs'yi ,

Aykut , ismail ve ersun'un fb'yi ?al??t?rmas? ile,

R?za , Ertu?rul , Aybaba gibilerin bizi ?al??t?rmas? bir de?il.

O camialar hocas?z ??ksa ( ki feldkamp gitti?inde hocas?z ??k?p ?ampiyon olmu?luklar? var ) yine lobisi, sistemi ve tecr?beleri ile ligi domine edebilirler.

Bize BE??KTA?'?n ?ocu?u de?il iyi bir hoca laz?m. ?yi bir hoca yoksa Bilic ile devam etmek laz?m.
                              SANA kesinlikle kat?lm?yorum .. VE ?UNA EM?N OLAB?L?RS?NK? Be?ikta??n ?ocu?u bug?n tolgay? oyundan c?karmazd? .. daha cok risk al?rd? .. CENK TOSUNLA ??FT FORVET BA?LARDI VE BU MA?TA ANTEB? GOLE BO?ARDI !

OLAY lobi falan degil .. daha ge?en haftalar fener gs k?c?k tak?mlara bizden cok daha fazla puan kaybetti! B?Z?M HOCAMIZIN MUSTAFA PEKTEMEK SEVDASI ve risk almama korkakl?g? bizi bitirdi !!!!
                              ?yi o zaman ziya do?an gelsin.
                              Gen? bir hoca laz?m ve biraz oyuncular?n? dinleyecek . taraftar?n sesine kulak verecek .. b?kt?k art?k YANLI? OYUNCU DE????KL?KLER?NDEN .. BIKTIK ARTIK GE? OYUNCU DE????KL?KLER?NDEN !

Yorum Yap

Twitter'dan ka??p ?urda iki soluk alal?m dedik, yine slaveni itin g?t?ne sokmu?sunuz.
                                Ulan adam bu oyuncu grubuyla namabet efsane olman?n e?i?ine gelmi? siz adam?n g?t?ne teneke ba?lam??s?n?z.
                                Ne diyim Allah ak?l fikir versin..

Var git evine Slaven maskara olma daha fazla ,

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X