Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hocan?n gitmesini istiyorum ama kendi ak?l sa?l??? i?in. Te?vik,?ikenin hala kol gezdi?i,onun bunun evlad? hakemlerin sat?n al?nd???, yorumcular?n bile ligin kaderini de?i?tirebilece?i bir ?lkeden gitsin.Ben olsam ?ngiltere ikinci lige giderim yine bu ligde hocal?k yapmam. (ba?tan ele?tirenlerden biriydim)

Yorum Yap

Hocam git kurtar kendini sende bizim gibi kafay? yiyeceksin burada kal?rsan.

Yorum Yap

Hocam Tolgay ? ??karmak hatayd? kabul edelim. Ama ma?? buna ba?lamak sa?mal?k olur. Ka?an bir s?r? gol var bunun Bilic ile alakas? yok.

Yorum Yap

Bu ma?tan sonra Bilic'e sallayan art niyetlidir. ?nan?l?r gibi de?il, onca pozisyon. Bir t?rl? sokamad?k kaleye.

Yorum Yap

pekteme?e g?venmeye devam et sen bili?... sonun pektemek sayesine olacak...

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Hocam Tolgay ? ??karmak hatayd? kabul edelim. Ama ma?? buna ba?lamak sa?mal?k olur. Ka?an bir s?r? gol var bunun Bilic ile alakas? yok.
              O?uzhan'da hamle oyuncusu,ben be?enmiyorum ama ne yapaca?? belli olmaz Tolgay'?n yerine girmesi s?k?nt? oldu O?uzhan'?n girmesi ?ok abes de?ildi.
              8 net pozisyon 2. yar? tek kale bir ma?,hakemin en az aleyhimize 2 fahi? hatas? ve es ge?ilen 3-4 tane frikik ve laubalilik.
              ?ok ?zg?n?m ?ok,bizim oynad???m?z ?eyre?ini oynamadan adamlar ma? kazan?yor,az kald? delirecem.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                O?uzhan'da hamle oyuncusu,ben be?enmiyorum ama ne yapaca?? belli olmaz Tolgay'?n yerine girmesi s?k?nt? oldu O?uzhan'?n girmesi ?ok abes de?ildi.
                8 net pozisyon 2. yar? tek kale bir ma?,hakemin en az aleyhimize 2 fahi? hatas? ve es ge?ilen 3-4 tane frikik ve laubalilik.
                ?ok ?zg?n?m ?ok,bizim oynad???m?z ?eyre?ini oynamadan adamlar ma? kazan?yor,az kald? delirecem.
                O?uzhan ?n girmesi yanl?? de?il do?ru diyorsun ba?kan, ama i?te Tolgay yerine olmasayd? ke?ke. Abi yok ya ben zaten Demba o gol? ka??r?nca ma? bitti dedim. Ayn? Ba?ak?ehir ma??nda da Sosa ka??r?nca bitti demi?tim. Bizde bir s?k?nt? var ger?ekten. Gs fb hem daha ?ok pozisyon veriyor hem daha az pozisyon buluyor ama ma? kazan?yor. Biz s?rekli kaybediyoruz. Yaz?k ger?ekten ?ok yaz?k.

Yorum Yap

Bozma hocam ?ift forveti bozma

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum Yap

Ma?la ilgili tek diyecegim bu tak?mda ?al?m ve isabetli ?ut yetenegi ?st d?zeyde olan Tolgay? ??karmak HATA idi.. uzaktan ?utu veya ?al?mlar? vs ma?a etki edebilirdi..

Pektemek i g?r?nce art?k umutlar?m?z t?keniyor.. sezonda bitti nerdeyse son olarak yapacag?n en b?y?k iyilik ?udur ;

Ugur boral, Ersan,Pektemek,i.k?yba??, necip, Olcay ... vs hepsini g?ndermektir..

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      O?uzhan ?n girmesi yanl?? de?il do?ru diyorsun ba?kan, ama i?te Tolgay yerine olmasayd? ke?ke. Abi yok ya ben zaten Demba o gol? ka??r?nca ma? bitti dedim. Ayn? Ba?ak?ehir ma??nda da Sosa ka??r?nca bitti demi?tim. Bizde bir s?k?nt? var ger?ekten. Gs fb hem daha ?ok pozisyon veriyor hem daha az pozisyon buluyor ama ma? kazan?yor. Biz s?rekli kaybediyoruz. Yaz?k ger?ekten ?ok yaz?k.
                      ?anss?zl??a inanmayanlar var,Serdar'a faul ?al?nmad? adam dripling yapt? top 2 kere ?n?nde kald? gol olur dedim oldu.
                      B?yle pozisyonlar ?ok belli ediyor kendini,gol olmadan ?nce hep bi sa?mal?k oluyor klasik Be?ikta? ?anss?zl??? diyorum ben.
                      Gs ve Fb ' yi izliyorum ne zamand?r,Fb en son Bursa ma??n?n ilk yar?s?nda iyi oynad? Gs onlara g?re biraz daha iyi.
                      ?u ma?tan sonra bizim kaybedip onlar? kazanmas? hakikaten adalet falan de?il,ancak kazansakta ?ampiyon falan olamay?z biz.
                      G?z g?re g?re bu hatalar yap?l?yorsa,hakemler seni ?ampiyonluk viraj?nda bu kadar rahat do?rayabiliyorsa ?ampiyon falan olamazs?n ge?elim.

Yorum Yap

Aslı Halil Ibrahim Celtikcilioglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bozma hocam ?ift forveti bozma

Sent from my iPad using Tapatalk
                        Bu tak?m pozisyon s?k?nt?s? m? ?ekti bug?n ?
                        ?ift forvetle alakas? nedir ?

Yorum Yap

Aslı T?rker Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı T?rker Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          benim a??mdan fiziksel yetersizli?imizin ayan beyan ortaya ??kt??? bir di?er ma? oldu. 75'ten sonra karab?k bizim yar? saham?zda bile pres yaparken/nefes ald?rmazken, oyun kurdurtmazken biz kar?? koyamad?k. bu 6 hafta nas?l bitecek merak ediyorum.

ayr?ca art?k haftada bir ma? yap?yoruz, teknik kadronun g?revi rakibi analiz edip ona g?re taktik geli?tirmek de?il mi? avrupa kupas?nda, liverpool, tottenham, arsenal'e kar?? bu yap?lmad? m?? karab?k'e kar?? bunu yapt?k m?? yapt?ysak d??memeye oynayan tak?ma kar?? oynayabildi?imiz en iyi oyun bu mudur?
                          valla helal olsun, ge?en hafta kendi ?ap?mda s?ylendim ama trabzon'a kar?? 10 numara taktikle oynad?, bence ciddi haz?rlan?lm?? (ki zaten Allah a?k?na, biz ?snin iki hafta gerisinden gidiyoruz, rakipler ?sye kar?? ne oynarsa bize de - bize ?zel bir-iki ayar haricinde - ?yle oynayacak, yani elinde ?ablon da var); ancak bunu art?k bi' zahmet her hafta bekliyoruz.

fiziksel durumla ilgili ise diyebilece?im pek bir ?ey yok, karab?k gibi sald?ran olmay?nca bizim durum da ortaya ??kmad? belki de?

at?n?'? da kul?beye al?nca hem yabanc? say? sorunu ??z?ld? hem de ma? sonunda doldur bo?altta kriz ge?irmedik.

hadi bakal?m, belki de cidden ?s ma??na kadar iddiam?z devam eder.
                          hocan?n bence bir hatas? yoktu bug?n. 70'e kadar bask?l? oynayabildik (ki itiraf etmek gerekirse bence bunda orta hakemin de yard?m? var. adamlara dakika ba?? sar? kart g?sterdi - kimi do?ru kimi yanl?? -, muhammet demir'i faulle sindirmemize de g?z yumdu). sonra devam? gelmedi.

fizik g?c? yetmiyor. karab?k ma??nda ?yleydi, trabzon ma??nda ihtiya? olmad?, bu ma? da kondisyon eksikli?ini yine g?rd?k.

Yorum Yap

Hoca oyuncu de?i?tirdik?e daha k?t? oynamaya ba?lad?k.Hi? dokunmasa tak?m gol atabilirdi.

Yorum Yap

dakika olmu? 80 pektemek sol ta? ?izgisinde arkas?nda motta, t?re di?er ta? ?izgisinde sa?da, i?erde demba ba, garibim sosa ko?maya ?al???yor i?eri girmeye ?al???yor. motta kesiyor, da?lara ta?lara. Sen 2 adamla girersen ne atacaks?n. ha bi kere atars?n karab?k? yenersin, o kadar.

Yorum Yap

Yorumlara bak?yorum herkes T?re ve Demba Ba y? ele?tiriyor.

Ama bu adamlar 90 dk sahada kal?yor ve Tolgayla Olcay ??k?yor.

Futbolun adaleti olmayabilir ama hocan?n adaleti olacak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X