Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bakin hoca geldiginden sonra baya kredi t?ketti. Comandante dedik, sosyalist dedik, rockci dedik.. Ama ligi yeni tanidi. Futbol / teknik acisindan degil, Hakem / Federasyon / MHK ve diger G?cleracisindan diyorum.
    Lucescu bile nefretle ifade etmisti. sampiyonlugumuz 11 puan ?nde oldugumuz halde nasil elimizden alindigini hatirlayiniz. Icimden bir ses Aslinda FB nin bu Yaristan kopmus olmasi gerekiyordu, Hani bitim macta Besiktas favori, Fener yaristan kopar diyorlardi.. Gs. nin sampiyonluga ortak olmasi falan .. bana g?re normal degil.. 3 Takimin kafa kafaya gitmesi gibi... Hepsi Dekoder satisi ile alakali bence... Bana kimse, melolu GS hic kirmizisi olmadigina inandiramaz, Bizde Oguzhan bile kirmizili, Emre B. nin yaptiklari ne oldu.. F::Y.. meselesi kapandi gitti... ?z?r delerim kaptirdim kendimi yine..

S?z?n kisasi: Bilic Vodafone Arenayi hak etti... En az 1 Sezon orayi Sampyonlar Liginde g?rmeli...

Yorum Yap

Mac onu elestirimi yapayim:Yav hoca Mustafa tek forvet olmuyor be ilerde, coo denedik g?rd?k, Mustafa yerine Cenk ile basliyaydin ke?ke. En k?t? sosa yi cek kenara ozi ile basla demba ba yi sur ama Mustafa tek basina ileride olmuyor!

Yorum Yap

Hocam belki biraz da zorunlulukla Ba'y? kestin ama ne yap?p edip Ba'y? bug?n 11 ba?latmal?yd?n. Ligin en iyi oyuncusu kul?bede oturmaz.

Yorum Yap

Hocam birazc?k cesaret Opare-Ba de?i?ikli?ini yap ne olur.
          bitik feneri yenemedik bari ?u trabzonu yenelim.
          ilerde az pres yap?nca her topu kazan?yoruz ama gol atacak adam yok.

g?ster bi kere cesaretini hocam

Yorum Yap

Empati yap?yorum bence Bili? kesinlikle takdir edilmesi gerekti?ini d???n?yor ama bize kalsa zil tak?p ?ngiltere'ye g?nderece?iz.
            Bizim gibi mali krizde olan tak?mlar normalde b?y?k d???? ya?ar. Ben daha ?nce ald???m paran?n yar?s?na buraya geldim. ?ki senedir stadyumsuz, ortalama oyuncularla ve sakatl?k rekoru k?rarak ?ampiyonluk koval?yorum. Feyenoord ve Arsenal gibi tak?mlara k?k s?kt?rd?m neredeyse kul?b?n kasas?na 30 milyon euro b?rak?yordum diyordur. Avrupa Liginde son sekizin kap?s?ndan d?nd?m iki ma?a da ?ne ge?meme ra?men diyordur. Bu ?ne ge?meleri sa?layan ba?kas? m?? Bence futbolcular?n deneyimsizli?i hem derbilerde hem de final a?amas?nda problem. Bizim sahip ??kmam?z laz?m. Rakipler ve bas?n korkuyor. Hamza'yla ?smail Kartal Bili?'in yan?ndan ge?emez. Seneye Fb de bir s?r? y?ld?z?n s?zle?mesi bitiyor. Gs muhtemelen y?ld?zlar? sat?p k???lmeye gidecek. Oyuna gelmeyelim. ?ok fazla mukemmeliyetci olmaya gerek yok.

Yorum Yap

Cesur de?ilsin ,
              Hamle yapam?yorsun ,
              Risk alam?yorsun ,
              Ma? ?eviremiyorsun ...

Neyse hocam neyse ...

Yorum Yap

Yaz?n 3 puan? hocama. Bilic'i g?ndermeye devam beyler.

Yorum Yap

Bozomlo do?olson

Yorum Yap

Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Hocam birazc?k cesaret Opare-Ba de?i?ikli?ini yap ne olur.
                    bitik feneri yenemedik bari ?u trabzonu yenelim.
                    ilerde az pres yap?nca her topu kazan?yoruz ama gol atacak adam yok.

g?ster bi kere cesaretini hocam

a??k?as? ben de beklemiyordum opare-demba ba de?i?ikli?ini.
                    ama cesaret budur ! risk budur !

sonu da g?zel oldu.
                    ellerine sa?l?k hocam.

Yorum Yap

Bence bug?n teknik direkt?rl?k dersi verdi. Tolgay'? kenara ?ekip son vuru?lar? o mu yaps?n? Hakemin kararlar?yla m? ugra?s?n bas?nla m? u?ra?s?n yoksa ?ok bilmi? taraftarlar?m?zla m?? Demba Ba'y? soktu gol att?. O?uzhan'? ald? son g?l? att?rd? daha ne yaps?n?

Yorum Yap

Bug?n bence ??kan 11 hatal?yd? ama ma?? alan Bilic'tir. ?ok korktum yine 80'e kadar beklemesinden.

Dakika 60 olmadan gerekli hamleyi yapt? sonu? ald?. Eyvallah hocam. Ele?tiren insanlar da bundan dolay? ele?tiriyordu. Risk almadan sonu? al?nm?yor.

O?uzhan'? biraz daha erken alabilirdi bence.

Bug?n puan kayb? da olsa Bilic'i su?layamazd? kimse.

??kan 11 hari?. Nolursa olsun Ba yedek beklemez.

Yorum Yap

Helal hocam ..

Yorum Yap

Bravo hocam.. oyunun her anini daha onceden kafanda yasadigin belliydi.

Yorum Yap

Forumda ?ok pop?ler bir mesaj var "?ampiyonlu?u hak etmiyoruz" tarz?nda.
                              2 hafta ?nce ligin bizden sonra ikincisi hakemle bu Trabzon'a yenildi.
                              ?ampiyonlu?u hak etmeyen bize hakemle Trabzon'u ?st ?ste koyduk.
                              Hocam?za da oyuncular?m?za da tebrikler.

Yorum Yap

mustafa tercihi yanl??t?. gol atmas? bi?ey de?i?tirmez.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X