Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Eren Gokhan Ak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    K?t?s?n hocam...

21 sezonda sadece 3 ?ampiyonluk g?ren , 21 sezonda 28. haftaya sadece 94 ve 2003 senesinde lider giren ,21 sezonda sadece 4 sefer 28.haftada 61 puan'a ula?an ( ?o?u 2000'den ?nce 2000'den sonra sadece lucescu ) tablo ile ba?ar?s?zs?n.

?ampiyon olursak sana ra?men olacakm???z.

Hakl?lar hocam , her sene kupadan kupaya ko?uyorduk , ?ampiyonlar liginde final ?st?ne final oynuyorduk sen geldin 28. haftada liderlik koltugunda ?ampiyonlugu ilan edemedi?in i?in ba?ar?s?zs?n.

Sergen gelsin 28.haftada 15 puan fark atar ?ampiyonlugu garantilerdi emin ol hocam.

Ba?ar?s?zs?n hocam ;

Bugun gelmesi i?in dualar etti?imiz M?RCEA LUCESCU ; " bu sezon evimizde bile deplasmanda gibiydik , hakemlerle u?ra?maktan ?ampiyonlu?a konsantre olamad?k , umar?m seneye playoff playout sistemi gelir" diye a??klama yap?p stad?n ?nemine dile getirirken , sen stads?z bir tak?m? 28. haftada liderlik koltu?una oturttugun i?in ba?ar?s?zs?n.

?imdiye son 12 sezonda oldu?u g?b? 10 puan ?nde girmemiz gerekirdi hocam.

Demba ba niye ??kt? , Pedro niye girdi diyorlar hocam.

Hakl?lar , mustafa ??kmal?yd? pedro girmeliydi. B?y?k mustafa denizli gibi 6 yabanc? oynat?p h?kmen ma?lup olsayd?n cesur olurdun ba?ar?l? olurdun hocam.

Necip niye oyuna girdi diyorlar ; Hakl?lar hocam 5 yabanc? varken ersan sakatlan?nca sivok c?kmal?yd? yada motta ??kmal?yd? hocam.

Sol bekte demba ba oynard? yada son pozisyonda asist ortas?n? demba ba a?ard? hocam hakl?lar ?nemli olan cesur olman.

Git hocam.

Sene sonu git. Borcun 1 milyar? ge?ti?i kulupte klopp'un gelece?ini d???nen , a class hocalar ile ?al??aca??m?z? d???nen , son 12 senede stad?m?z?n , quaresma guti carew ricardinho gibi ?e?itli futbolcular g?rmemize ra?men schuster , tigana , del bosque ile sa?layamad???m?z ?eyleri SERGEN ile sa?layaca??m?za inanlar i?in git.

B?rak sanane sergen gelsin i?te 28. haftada ?ampiyonlu?u ilan ederiz.

Cesur futbol ile kupadan kupaya ko?ar , orta saha ??kar?p forvet oyuna ald???nda kahraman ilan ederiz.

Git hocam l?tfen git bizim fmci ve fifac? taraftar?m?z? memnun edemezsin sen.

21 ya??nda karde?imiz hayat? boyunca 2 tane do?ru d?r?st ?ampiyonluk g?rm?? , o ?ampiyonluktan sadece 1 tanesinde senden daha ba?ar?l? bir sezon ya?am???z ama o bile sana vurduk?a vuruyorsa b?rak git.

Senden ?nce nas?lsak biz ?yle devam ederiz seneyede sergen gitsin der istikrar? devam ettiririz. Ayn? 20 senede de?i?tirdi?imiz 20 hoca gibi.

Git hocam git.
    Ekleyecek harfim bile yok.... Tebrik ederim karde?im...
    Ayn? fikirdeyim. Ele?tirilerin ?o?u abart?l?.

Yorum Yap

Aslı Sabri Haluk Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Eren Gokhan Ak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      K?t?s?n hocam...

21 sezonda sadece 3 ?ampiyonluk g?ren , 21 sezonda 28. haftaya sadece 94 ve 2003 senesinde lider giren ,21 sezonda sadece 4 sefer 28.haftada 61 puan'a ula?an ( ?o?u 2000'den ?nce 2000'den sonra sadece lucescu ) tablo ile ba?ar?s?zs?n.

?ampiyon olursak sana ra?men olacakm???z.

Hakl?lar hocam , her sene kupadan kupaya ko?uyorduk , ?ampiyonlar liginde final ?st?ne final oynuyorduk sen geldin 28. haftada liderlik koltugunda ?ampiyonlugu ilan edemedi?in i?in ba?ar?s?zs?n.

Sergen gelsin 28.haftada 15 puan fark atar ?ampiyonlugu garantilerdi emin ol hocam.

Ba?ar?s?zs?n hocam ;

Bugun gelmesi i?in dualar etti?imiz M?RCEA LUCESCU ; " bu sezon evimizde bile deplasmanda gibiydik , hakemlerle u?ra?maktan ?ampiyonlu?a konsantre olamad?k , umar?m seneye playoff playout sistemi gelir" diye a??klama yap?p stad?n ?nemine dile getirirken , sen stads?z bir tak?m? 28. haftada liderlik koltu?una oturttugun i?in ba?ar?s?zs?n.

?imdiye son 12 sezonda oldu?u g?b? 10 puan ?nde girmemiz gerekirdi hocam.

Demba ba niye ??kt? , Pedro niye girdi diyorlar hocam.

Hakl?lar , mustafa ??kmal?yd? pedro girmeliydi. B?y?k mustafa denizli gibi 6 yabanc? oynat?p h?kmen ma?lup olsayd?n cesur olurdun ba?ar?l? olurdun hocam.

Necip niye oyuna girdi diyorlar ; Hakl?lar hocam 5 yabanc? varken ersan sakatlan?nca sivok c?kmal?yd? yada motta ??kmal?yd? hocam.

Sol bekte demba ba oynard? yada son pozisyonda asist ortas?n? demba ba a?ard? hocam hakl?lar ?nemli olan cesur olman.

Git hocam.

Sene sonu git. Borcun 1 milyar? ge?ti?i kulupte klopp'un gelece?ini d???nen , a class hocalar ile ?al??aca??m?z? d???nen , son 12 senede stad?m?z?n , quaresma guti carew ricardinho gibi ?e?itli futbolcular g?rmemize ra?men schuster , tigana , del bosque ile sa?layamad???m?z ?eyleri SERGEN ile sa?layaca??m?za inanlar i?in git.

B?rak sanane sergen gelsin i?te 28. haftada ?ampiyonlu?u ilan ederiz.

Cesur futbol ile kupadan kupaya ko?ar , orta saha ??kar?p forvet oyuna ald???nda kahraman ilan ederiz.

Git hocam l?tfen git bizim fmci ve fifac? taraftar?m?z? memnun edemezsin sen.

21 ya??nda karde?imiz hayat? boyunca 2 tane do?ru d?r?st ?ampiyonluk g?rm?? , o ?ampiyonluktan sadece 1 tanesinde senden daha ba?ar?l? bir sezon ya?am???z ama o bile sana vurduk?a vuruyorsa b?rak git.

Senden ?nce nas?lsak biz ?yle devam ederiz seneyede sergen gitsin der istikrar? devam ettiririz. Ayn? 20 senede de?i?tirdi?imiz 20 hoca gibi.

Git hocam git.
      Ekleyecek harfim bile yok.... Tebrik ederim karde?im...
      Ayn? fikirdeyim. Ele?tirilerin ?o?u abart?l?.
      HER KEL?MES?NE KATILIYORUM

Yorum Yap

Evet bu kadro savunma yapam?yor. ( ki tak?m savunmas? yap?yor )

Bilic gelmeden ?nce k?me d??en tak?mla ayn? gol say?na ula?m??t?k. Ba?? kesik tavuk misali c?mb?r cemaat ileri gidiyorduk.

B?yle adamlarla tak?m oyunu oynatmaya ?al??mak hata zaten sald?m ?ay?ra mevlam kay?ra tak?lmas? laz?m.
        En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 29-04-2015, 01:45.

Yorum Yap

Be?ikta?'?n ?ampiyonlu?una rakiplerin ma?lar?n? izlerken daha ?ok inan?yorum. ?kinci yar? ba?lad???ndan beri Be?ikta?'?n oynad??? futbolun kimsede ?ampiyonluk inanc? yaratt???n? d???nm?yorum.Bu senede hi? olmad??? kadar ?ansl? bir senedeyiz, bunuda unutmayal?m.Konya, sivas,karab?k, bursa, rize galibiyetleri ilk akl?ma gelenler.Rize'yi dokuz ki?i yenemiyorduk.

Yorum Yap

Daha ?nce yazd???m? tekrar edece?im san?r?m ama,

?u tak?m savunma yapam?yorsa inan?n ki su? Bilic'te de?il. Sa?malama yahu onda de?ilde bende mi diyeceksiniz, ama ger?ekten su? onda de?il.

Yahu bir tak?m d???n?n. Elinde ?u an 5 stoperi var.

Ersan: Tam bir saatli bomba. Sezon ba??nda ilk 11 'in vazge?ilmezi olacak stoperi se?erken d???n?rs?n ki; "bu adam sezon boyunca max 1-2 ma?a olumsuz tesir eder, onun d???nda istikrarl?d?r". Ama bizimki ?yle mi? Onun istikrari her ma? hata yapmak ?zerine kurulu. Karab?k ma??ndan ?ncede dedim, o ma?ta da yan?ltmad? beni sa?olsun.

Franco: Aya?? falan d?zg?n, so?ukkanl? tamam. Ama tank gibi ma?allah. Topa yerde m?dahale ediyor kalkana kadar rakip tekrar al?yor. ?st?ne ?stl?k, Pedro'nun sezon ba??nda yan toplarda tuttu?u adamlar utanmasalar gol kral? olacaklar.

Sivok: Kimse son 3-4 ma?a bakarak konu?mas?n. 1 ay ?nce yok say?yorduk kendisini. Herkes gitsin zaten diyordu. D???n?n ?u an en iyi stoperimiz Sivok. Kald? ki 6-7 ayd?r sakatt? san?r?m.

At?n? - Milosevic: ?kisi hakk?nda da ?ok fikrimiz yok. Tecr?be ikisinde de yok denecek kadar az. Bask?y? kald?r?p kald?ramayacaklar? muamma.

Yahu s?yleyin bana bu tak?m nas?l muhte?em savunma yapabilir? Adam?n elinde Alves-Egemen ikilisi olur, ele?tirirsin anlar?m. Chedjou-Hakan ikilisi bile daha muazzam bizimkilere g?re. Bekir bile gelse ilk yazaca??n adam olur 11 'e. Kimse kusura bakmas?n ama savunmac? kalitemiz ?ok d???k.

Teknik adam? s?rekli ve ac?mas?zca ele?tirmeden ?nce bir d???n?n.

Yorum Yap

Aslı Serdar Sekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı ?brahim ?n?z? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Fikret Orman topicinde insanlar baskani elestirirken kimse neden elestiriyorsun demezken bu topicte bilic elestirildiginde neden bu kadar tepki gosteriliyor anlamis degilim. Bana gore birsey yanlissa yanlistir dogruysa dogrudur. Herkes dusuncesini buraya yazmakta ozgurdur. Elestirmek icin fm oynamaya da gerek yoktur ayrica. Yukaridan bir edayla elestiren insanlari kucumsemek de kimsenin haddi degildir. Bu forum kimsenin mali degildir. ?steyen elestirir isteyen elestirmez. Hakaret olmadiktan sonra hicbir sikinti yoktur.

Ayrica bu takimi Bilic buralara getirmistir. Avrupada onemli isler yapmistir. Takim icinde guzel bir atmosfer olusturmustur. Ama Bilic hatasizdir demek de fazla iyimserlik olur.

Dun geceki gol Allah'in bize bir lutfuydu. Bilicin teknik direktorluk dehasi degildi. O gol olmasaydi simdiden gelecek sezonu konusmaya baslamistik bile. Bizim kizdigimiz nokta buralara kadar gelmissin sampiyonluk icin 6 hafta kalmis hersey senin elinde ama 10 kisi kalmis takima karsi 1-0 onde oldugun macta bu kadar kotu ve pisirik fotbol oynamamizdir. Derdimiz takimin sampiyon olmasidir. Bilici gonderelim derdinde de degiliz ama ortada bir gercek var iyi oynamiyoruz. Bu sorunu cosmesi gereken kisi de Bilictir. Bunlari soylemek bu forumda bu kadar suc olmamali.

Saygilar...
              ?ncelikle benden de sana sayg?lar abi ama ilk c?mlene kat?lmam m?mk?n de?il.

Hatta oras?yla -s?ralanan maddeler a??s?ndan- ?ok ilintili bir konu buras?.
              ?brahim kardesim ben Baskani zaten elestirmeyin demiyorum tabi ki elestirilecek. Benim demek istedigim bilici elestirmek icin illa futbol ulemasi olmaya gerek yok. Burasi futbol forumu ve tabiki de futbol konusulacak. Bilici savunanlar da olacak elestirenler de. Onemli olan katilmasak bile dusuncelere saygi gostermek.
              Abi ?ok hatalar? var, ben de ?ok k?z?yorum baz? ?eylere kendi ad?ma ama ?urada 6 hafta kam?? lige, lideriz, bu kadar as?p kesmeye gerek var m??

B?l?m b?l?m de olsa son y?llarda g?rmedi?imiz topu oynatan da bu teknik direkt?r de?il mi?

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?u tak?m savunma yapam?yorsa inan?n ki su? Bilic'te de?il. Sa?malama yahu onda de?ilde bende mi diyeceksiniz, ama ger?ekten su? onda de?il.

Ersan: Tam bir saatli bomba. Sezon ba??nda ilk 11 'in vazge?ilmezi olacak stoperi se?erken d???n?rs?n ki; "bu adam sezon boyunca max 1-2 ma?a olumsuz tesir eder, onun d???nda istikrarl?d?r". Ama bizimki ?yle mi? Onun istikrari her ma? hata yapmak ?zerine kurulu. Karab?k ma??ndan ?ncede dedim, o ma?ta da yan?ltmad? beni sa?olsun.

Franco: Aya?? falan d?zg?n, so?ukkanl? tamam. Ama tank gibi ma?allah. Topa yerde m?dahale ediyor kalkana kadar rakip tekrar al?yor. ?st?ne ?stl?k, Pedro'nun sezon ba??nda yan toplarda tuttu?u adamlar utanmasalar gol kral? olacaklar.

Sivok: Kimse son 3-4 ma?a bakarak konu?mas?n. 1 ay ?nce yok say?yorduk kendisini. Herkes gitsin zaten diyordu. D???n?n ?u an en iyi stoperimiz Sivok. Kald? ki 6-7 ayd?r sakatt? san?r?m.

At?n? - Milosevic: ?kisi hakk?nda da ?ok fikrimiz yok. Tecr?be ikisinde de yok denecek kadar az. Bask?y? kald?r?p kald?ramayacaklar? muamma.

Yahu s?yleyin bana bu tak?m nas?l muhte?em savunma yapabilir? Adam?n elinde Alves-Egemen ikilisi olur, ele?tirirsin anlar?m. Chedjou-Hakan ikilisi bile daha muazzam bizimkilere g?re. Bekir bile gelse ilk yazaca??n adam olur 11 'e. Kimse kusura bakmas?n ama savunmac? kalitemiz ?ok d???k.

Sivok d?nd? de stoper neymi? hat?rlad?k biraz.

Di?erleri 11 oyuncusu olmaz, olmamal?.

Franco'nun avantajl? oldu?u topa yeti?mesi bile gerilim filmi gibi.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Aynen karde?im. O stoperlere bekleri de ekleyebiliriz ayr?ca. Kadromuz yetersiz dedi?imizde zaten savunma hatt?m?zdan bahsediyoruz genelde. Kimse G?khan T?re nin, Demba n?n, Sosa n?n, Atiba n?n varl???n? sorgulam?yor zaten. ?nsanlara kadronun rakiplerden ?ok zay?f oldu?unu belirtirken asl?nda ?o?umuz savunmay? kast ediyoruz. Ve tabi ki bir de kaleci. Bu savunma oyuncular?yla yapabilece?iniz maksimum ?ey budur. T?rkiye liginde ba?ar?n?n ?ok kolay bir form?l? vard?r gol? atars?n, savunman? sa?lam kurup kontra kovalars?n. Mustafa Denizli ile ?ampiyon oldu?umuzda da yapt???m?z tek ?ey buydu. Serdar ve Sivok a ek olarak Toraman, Zapo, Tello, ?z?lmez, Ka? gibi nispeten savunma y?nleri daha g??l? adamlarla att???m?z gol? koruyabiliyorduk. Bu form?lde tabi ki savunma yapmaktan daha ?nemlisi gol? bulmak. Biz ne kadar k?s?r g?rsek de kendimizi ?o?u ma?ta ?ne ge?iyoruz asl?nda. Brugge ma?lar? da dahil. ?ne ge?tikten sonra skoru tutmakta gol atmaktan daha ?ok zorlan?yoruz mesela. Bu noktada ilk d???n?lmesi gereken de skoru korumaya y?nelik hamleler olmal?d?r. Yanl?? anla??lmas?n gol atal?m ?st?ne yatal?m temelli bir anlay??tan bahsetmiyorum. Gol at?p di?erlerini kovalayabilmemiz i?in savunmam?z? sa?lam tutmaktan bahsediyorum. Rakipler ?st?m?ze geldi?inde duvara ?arpm?? etkisi ya?arsa oyun i?erisindeki psikolojik ?st?nl?k bize ge?ecektir ve bu bence ?ok ?nemli. T?rkiye ligi ne kadar kolay bir lig olsa da bir ka? basit i?i yapam?yorsan?z ?ampiyon falan olamazs?n?z. Onlardan biri de gol yememektir. Yani ?ampiyonlu?un ilk ad?m? iyi savunmalardan ge?iyor k?sacas?. Denizli nin kadrosunda tabi ki ?nde Ernst ve Cisse nin de etkisi b?y?kt? bizim bu tarz m?cadele ve teknik dengesi olan bir ikili yaratamad???m?z da ortada. Veli ?ok defansif, O?uzhan ?ok ofansif, Tolgay dengeli ama gene de m?cadele seviyesi yetersiz, Sosa da mecbur ileri uca yak?n kullan?lmak zorunda ??nk? ba?ka h?cum kozumuz yok, ?n ikilideki eksikli?i de katarsak savunmam?z ger?ekten olduk?a yetersiz kal?yor. Di?er 2 rakibimize g?re bu a??dan ?ok ?ok gerideyiz. Bu sene her ?eye ra?men sadece iyi bir stoper takviyesiyle aray? a?abilirdik puan olarak. Onu da yapamad?k, ald???m?z adam da sezonu kapatt?. Bilic gene de bu oyunculara az ?ok pres mant???n? ??reterek bir noktaya vard? ama i?te set savunmas? ayr? bir anlay??t?r, o noktada oyuncular?n yetenekleri devreye girer. Be?ikta? ?n ne ??lg?nlar gibi h?cum edecek dinami?e sahip bir kadrosu vard?r, ne de katana?yo ya selam ?akacak bir savunma anlay???. Be?ikta? ?n bu kadroyla olabilece?i maksimum ?ey budur arkada?lar. Bu sene ?ans?m?za inan?p, att???m?z golleri bir ?ekilde korumay? ba?ar?rsak ?ampiyon da olabiliriz. Ama olamasak da en ciddi sorun bu yetersizlikle alakal?d?r. Be?ikta? a biraz bask? kurup da gol veya net pozisyon ??karamayacak tak?m ligde yok.

Yorum Yap

Ben kendi ad?ma nacizane Anadolu kul?pleri kar??s?nda daha fazla cesaret istiyorum. 1-0 ondeyken oyunu domine edip 2 yi bulduk mu eahatlayan bir tak?m istiyorum. 1-0 ? buldu mu kapan?p son dakikalar? bekleyen bir tak?m istemiyorum.

Yorum Yap

Aslı Birol Yuksel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben kendi ad?ma nacizane Anadolu kul?pleri kar??s?nda daha fazla cesaret istiyorum. 1-0 ondeyken oyunu domine edip 2 yi bulduk mu eahatlayan bir tak?m istiyorum. 1-0 ? buldu mu kapan?p son dakikalar? bekleyen bir tak?m istemiyorum.
                      Abi onun i?in geride tam bir duvar olu?turmak gerekiyor. Rakip tak?m topu dikti?inde y?kselip o topu kar??layacaks?n, rakip tak?m arkaya sarkmaya ?al??t???nda kademeyi doldurup onu kar??layacaks?n, rakip tak?m duran toptan gol arad???nda ceza sahas?nda ad?m bile att?rmayacaks?n, b?t?n ortalar?n?, ?utlar?n? kalecin toplayacak vs vs. Art?k ?yle ?aresizlikten ne yapacaklar?n? bilmez hale geldiklerinde h?cum kozlar?n o kaosta bitirici vuru?lar? yapacak. Ama rakibin e?er her att??? uzun topta kafay? vurur, her arkaya pas?nda h?zl? adamlar?yla topu bulu?turur, her duran topta tehlike yarat?r, kalecini hep zor durumda b?rak?rsa o psikolojik sava?tan siz zararl? ??kars?n?z. Rakibi cesaretlendirmek dedi?imiz ?ey k?sacas?. Zaten tecr?benin en ?nemli oldu?u anlard?r bu anlar ma? i?erisinde. Bir h?cumcu ileride risk al?p rakibinizi ?a??rtacak hamleler yaparken topu kaybetme ihtimali de hep olacakt?r bu kay?plarda savunman?z hep bocalarsa h?cumcunuz da mecburen daha garanti oynamaya ba?lar yani sizin istedi?iniz o cesaret kaybolur. Ne yaz?k ki bir tak?m cesaretini iyi savunmas?ndan al?r. ?yi savunman?z yoksa hep tedirgin ve garantici oynars?n?z.

Yorum Yap

Bili?'i destekledi?imi s?ylerek ba?layay?m. Ancak "Bili?'den daha m? iyi biliyorsun" yada "Bili? senin d???nd???n? d???nemiyor mu?" gibi yaz?lara kat?lmam m?mk?n de?il. E?er bak?? a??s? buysa kapatal?m forumu gidelim. Niye var ki buras??

Bili?'e son ma?ta ?ok k?zmama ra?men, unutmamal?y?z ki Bili?, tak?m oyununu bize kazand?ran bir teknik direkt?r, lambur lumbur ??k?p, savsak bir ?ekilde geri d?n?p, ileriye top ?i?irip, forvet indirsin di?eri kaps?n gibi ?a?d??? futbolu b?rakt?r?p, Atletico Madrid'in oynad??? tak?m oyunu benzeri bir futbola ge?i? yapmas? benim i?in ?ok de?erlidir. Bu tak?m oyununun i?inde, alan payla??m?, herkesin alan?na sahip ??kmas?, blok halinde ??k?? blok halinde d?n??, rakibi ata?a ??karken 2 3 ki?iyle alan bask?s? yarat?p ata?? engelleme gibi mantaliteleri getirdi.

Bu bahsetti?im ?eyleri ?uanda tam anlam?yla yapabiliyor muyuz? Yada her ma?ta yapabiliyor muyuz, yapam?yoruz. Ama en az?ndan yapmaya ?al???yoruz oturtmaya ?al???yoruz.

Bunlar? toplay?nca benim i?in Bili?, Vodafone Arenada ma?a ??kmay? hakediyor. ??nk? bu bahsetti?imiz futbol anlay??lar? ayn? zamanda motivasyonlada g??lenir oturur, ?zg?venle alakal?d?r. Havaya girmeyle alakal?d?r. Futbolcular bu tip bir oyun anlay???yla oynarken, bunun i?e yarad???n? g?r?p inan?r ve bu inan?, oynamaya ?al??t???m?z sistemin tak?r tak?r i?lemeye ba?lamas?na yard?mc? olur.

Yorum Yap

Arkada?lar 1-0 ?ndeyken 10 ki?iden bask? yiyen tak?m?n motivasyon sorunlar? vard?r. 10 ki?iye 2.yi takam?yorsan sorun motivasyondad?r. Motivasyon teknik ekibin i?idir. Bilic sadece bu anlamda su?lu. Bunu d?zeltirse bana g?re d?nyan?n en iyi hocas?d?r

Yorum Yap

Bizim tak?mda olaylara tepki verme sorunu var. Kar?? tak?m k?rm?z? g?r?nce bizim tak?m?n morali bozuluyor, bir anda oyundan d???yor.

Fenerbah?e ma?? Emenike olay?, 10 dakika tak?m toplanamad?. Geli?i g?zel oynamaya ba?lad?lar.

Ben rakip tak?mlar?n yerinde olsam, Bir tart??ma bir olay ??kart?r?m. Bu sorunu ??zecek olan Tecr?be midir Teknik Ekip midir bilemem ama, Olaylardan fazlas?yla etkilenen k???k ?ocuklar gibiyiz diye betimleyebilirim.

Yorum Yap

Fikret Orman topicinde insanlar baskani elestirirken kimse neden elestiriyorsun demezken bu topicte bilic elestirildiginde neden bu kadar tepki gosteriliyor anlamis degilim. Bana gore birsey yanlissa yanlistir dogruysa dogrudur. Herkes dusuncesini buraya yazmakta ozgurdur. Elestirmek icin fm oynamaya da gerek yoktur ayrica. Yukaridan bir edayla elestiren insanlari kucumsemek de kimsenin haddi degildir. Bu forum kimsenin mali degildir. ?steyen elestirir isteyen elestirmez. Hakaret olmadiktan sonra hicbir sikinti yoktur.

Ayrica bu takimi Bilic buralara getirmistir. Avrupada onemli isler yapmistir. Takim icinde guzel bir atmosfer olusturmustur. Ama Bilic hatasizdir demek de fazla iyimserlik olur.

Dun geceki gol Allah'in bize bir lutfuydu. Bilicin teknik direktorluk dehasi degildi. O gol olmasaydi simdiden gelecek sezonu konusmaya baslamistik bile. Bizim kizdigimiz nokta buralara kadar gelmissin sampiyonluk icin 6 hafta kalmis hersey senin elinde ama 10 kisi kalmis takima karsi 1-0 onde oldugun macta bu kadar kotu ve pisirik fotbol oynamamizdir. Derdimiz takimin sampiyon olmasidir. Bilici gonderelim derdinde de degiliz ama ortada bir gercek var iyi oynamiyoruz. Bu sorunu cosmesi gereken kisi de Bilictir. Bunlari soylemek bu forumda bu kadar suc olmamali.

Saygilar...
                              ?ncelikle benden de sana sayg?lar abi ama ilk c?mlene kat?lmam m?mk?n de?il.

Hatta oras?yla -s?ralanan maddeler a??s?ndan- ?ok ilintili bir konu buras?.
                              ?brahim kardesim ben Baskani zaten elestirmeyin demiyorum tabi ki elestirilecek. Benim demek istedigim bilici elestirmek icin illa futbol ulemasi olmaya gerek yok. Burasi futbol forumu ve tabiki de futbol konusulacak. Bilici savunanlar da olacak elestirenler de. Onemli olan katilmasak bile dusuncelere saygi gostermek.
                              Abi ?ok hatalar? var, ben de ?ok k?z?yorum baz? ?eylere kendi ad?ma ama ?urada 6 hafta kam?? lige, lideriz, bu kadar as?p kesmeye gerek var m??

B?l?m b?l?m de olsa son y?llarda g?rmedi?imiz topu oynatan da bu teknik direkt?r de?il mi?
                              Zaten ben de yazimda bilicin hakkini teslim ettim. Bu takim buradaysa bu Bilicin eseridir. Uzun yillar sonra sampiyonluk kovaliyoruz elimize buyuk bir firsat gecmis fakat oynanan oyun eminim ki hepimizi endiselendiriyor. Buradan sampiyonlugu vermek hepimizde derin bir uzuntu olusturacak. ?nsanlar artik uzulmek istemiyor. Elimize gecen bu firsat bizim icin cok kiymetli ve hersey bizim elimizde. Biz de istiyoruz ki bu takim daha coskulu oynasin. Biz nasil inaniyorsak sampiyonluga Bilic ve oyuncularda inansin. Elestirirken Bilicin gitmesi icin degil takimin daha iyi olmasini istedigimiz icin elestiriyoruz. Bu takim yil icinde bize neler yapabilecegini gosterdi. Takimda bu kapasite varken ve su asamaya gelmisken o coskuyu o futbolu gorememek uzuyor bizi.

Yorum Yap

?u tak?ma sezon ba??ndan beri ileride ?o?almay? ??retemedin. sa?dan soldan ?k?na kak?la topu ta??d???m?zda ceza sahas?nda 2 den fazla oyuncu g?rmeye hasret kald?m. kalan 6 ma?ta bari savunmay? s?k? tut. duran toplara daha fazla ?nem ver de ucuna kadar geldi?imiz ?ampiyonluk ipini g???sleyelim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X