Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hala kabu?unu k?ram?yorsun hoca ve hala umudumu kesip atam?yorum senden.

Yorum Yap

75 e kadar tak?ma dokunan ?arp?lm?yor hocam

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu haftay? lider kapat?rsak ?
        Her ku?u ?pt?k bir leylek kald?,birinden biri puan kaybetsin kafi.

Yorum Yap

?nat?? hocalara kar?? benim de inad?m var. Ke?ke inat?? olmasayd?n hocam, ?ok seviyorum seni o zaman daha ?ok severdim. Ama Be?ikta?'? daha ?ok seviyorum.

Yorum Yap

?nder ?zenin tespiti zaman?nda ?ok yerindeydi. bilic'e yard?mc?lar?n? de?iti?tirmesini ?nermi?ti. saha i?indeki m?dahalelere teknik hoca kadar yard?mc?lar?n da g?r??leri etkili oluyor. kul?bede en az?ndan gidi?ati biraz daha kestirebilen, bilice tavsiyelerde bulunabilen biri olsayd? bug?n daha pozitif olabilirdik.

Yorum Yap

Hocam Olcay konusundaki inad?nda hakl? ??kt???n? d???nmezsin umar?m tak?m?n oyununu ger?ekten baltalayan bir oyuncu. Kerim nas?l oynar oras? da muamma ger?i ama ben Mustafa Pektemek Olcay de?i?ikli?ini bu haftadan sonra senden bekliyorum a??k?as?. Olcay a gelen 10 tane top Mustafa ya gelse en az?ndan 5-6 tanesi tehlikeli olur. Ki d?n sa? kanada nadir geldi?imiz anlarda da Mustafa tehlike yaratmay? ba?ard?. Olcay bu pozisyonlardan en fazla 1-2 olumlu sonu? ??karabiliyor. Art?k ma? yo?unlu?un yok hocam biraz daha cesur kararlar alabilirsin bence. Ortasahas? daha zay?f tak?mlara kar?? Veli yi oynat?p sa?a Opare yi ?ekmek de olumlu etki yapabilir mesela. Yani en az?ndan Serdar ?n h?cumlar? hi? etmesinden daha faydal? olur. Senin tercihlerine sayg?l?y?m hocam ama ma? geneline bakarsak Olcay ve Serdar h?cum katk?s? ?ok karambol olan oyuncular. Olcay ?n bu ma? 2 asist yapt???n? d???nebiliriz (ger?i biri Motta n?n ?aheseri) gol? de gayet g?zeldi ama i?te bunlar? her ma? yapamay?nca yapamad?klar?n?n verdi?i zarar bize daha b?y?k kay?plara sebep oluyor. Olcay bu tak?m?n y?ld?z? de?il hocam destek oyuncusu olur ancak. Onu kenarda oturtmak ve farkl? alternatifler denemek senin olas?l?klar?n? daha da ?o?altacakt?r eminim. Olcay a kitlenip kalan h?cum beklentimiz ger?ekten ?ok sinir bozucu.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Hocam Olcay konusundaki inad?nda hakl? ??kt???n? d???nmezsin umar?m tak?m?n oyununu ger?ekten baltalayan bir oyuncu. Kerim nas?l oynar oras? da muamma ger?i ama ben Mustafa Pektemek Olcay de?i?ikli?ini bu haftadan sonra senden bekliyorum a??k?as?. Olcay a gelen 10 tane top Mustafa ya gelse en az?ndan 5-6 tanesi tehlikeli olur. Ki d?n sa? kanada nadir geldi?imiz anlarda da Mustafa tehlike yaratmay? ba?ard?. Olcay bu pozisyonlardan en fazla 1-2 olumlu sonu? ??karabiliyor. Art?k ma? yo?unlu?un yok hocam biraz daha cesur kararlar alabilirsin bence. Ortasahas? daha zay?f tak?mlara kar?? Veli yi oynat?p sa?a Opare yi ?ekmek de olumlu etki yapabilir mesela. Yani en az?ndan Serdar ?n h?cumlar? hi? etmesinden daha faydal? olur. Senin tercihlerine sayg?l?y?m hocam ama ma? geneline bakarsak Olcay ve Serdar h?cum katk?s? ?ok karambol olan oyuncular. Olcay ?n bu ma? 2 asist yapt???n? d???nebiliriz (ger?i biri Motta n?n ?aheseri) gol? de gayet g?zeldi ama i?te bunlar? her ma? yapamay?nca yapamad?klar?n?n verdi?i zarar bize daha b?y?k kay?plara sebep oluyor. Olcay bu tak?m?n y?ld?z? de?il hocam destek oyuncusu olur ancak. Onu kenarda oturtmak ve farkl? alternatifler denemek senin olas?l?klar?n? daha da ?o?altacakt?r eminim. Olcay a kitlenip kalan h?cum beklentimiz ger?ekten ?ok sinir bozucu.
                Ke?ke bu d???nceleri herkes anlayabilse.. ama nafile. ?statistikler ve Kar??la?t?rmalar? g?stererek savunma yap?l?nca ?ok ironik oluyor.

Yorum Yap

Bu tak?m ?ampiyon olursa da bence sen gidi? biletini al. Seneye olurda 3.Y?ld?z m?cadelesi verirsek seninle olmaz hoca. O bask?y? kald?ramazs?n.

Yorum Yap

Aslı Ali Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bu tak?m ?ampiyon olursa da bence sen gidi? biletini al. Seneye olurda 3.Y?ld?z m?cadelesi verirsek seninle olmaz hoca. O bask?y? kald?ramazs?n.
                    ?u ?artlarda ?ampiyon olursak tarihimizin en zorlu en k?t? senelerinde ?ampiyon olarak tarihe ge?eriz.

Ama siz 3. y?ld?z i?in bask?y?z kald?ramazs?n diyorsunuz

Yorum Yap

Eldeki kadro kalitesi, sakatl?klar, stadyum s?k?nt?s?... Bunlar? yan yana koy o ?ekilde bilici ele?tir derim. Bilic %100 ba?ar?l?d?r. Feda sezonunda herkes hem fikir tak?m 3-4 sene ?ampiyon olmasa da olur, b?t?e toparlans?n stadyum bitsin gerisi gelir derken, tak?mdaki iyi performans g?stergeleri ??tay? y?kseltti?i i?in Bilic ele?tiri oklar?n?n sahibi oluyor. ?nan?yorum Bilic bu zorluklar ile bu tak?m? ?ampiyon yapacak !

Yorum Yap

2 tane duzgun stoperimiz ve bir tane defansif orta sahamiz, Topal ya da Melo ayari, bu durumda olmazdik, su an Dnipro'yu gecip sonraki tur icin kimi isterdik diye sorardik burda.
                        Derbilerdeki gereginden fazla kontrol oyunu ve rakibe teslim olma stratejilerini yanlis bulsam da seneye o yeni stada cikacak teknik direktor sen olmalisin ..

Yorum Yap

Bence hocan?n ne olursa olsun arkas?nda durulmal?.

Yorum Yap

Baz? ma?larda ne kadar hatal? olsa da su?u hocada de?il y?netimde buluyorum. Bilicin oyuna etkisi veya yanl??l?klar? , ele?tirilcek yanlar? elbette var. Ama iki senedir devre aras? transferleri yanl??. Bu sene adam sa? bek ve tecr?beli Stoper istiyor. Y?netim gelece?e y?nelik yat?r?m yap?yor. Sen ?ampiyonlu?a oynuyorsun yahu. Kald? ki ald???m?z adam 1 ma? oynamad?. S?f?r katk?. Ben bilicin istedi?i takviyelerin yap?lmad???n? d???n?yorum. Bu kadro kalitesizli?i ve stad?m?z?n olmay???na ra?men gayet ba?ar?l?d?r.

Yorum Yap

Az?c?k umutland?m bu sefer h?sran ya?atma Bilic.

Yorum Yap

?ok g?zel bir galibiyet ald?k. Beni umutland?racak bir oyun yok ortada. Zaten ?zel durumlar olu?mazsa gsyi deplasmanda yenmek gibi vs biz bu sezonu 3. bitirece?iz. ?nemli olan seneye bu tak?m iyi oyuncular transfer edip ?amp.lu?a m? oynayacak yoksa klasik ??p transferlerle taraftar m? kand?r?lacak... Kampa yeti?meyen transferler vs belli eder kendini 2-3 aya durum.
                                E?er ?yleyse b?rak?p gitsin ??nk? Be?ikta?'ta yapabilece?i pek bir?ey kalmam?? demektir

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X