Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sabah bende Face'den konu?tum Ayhan Ye?ilba?'la kesin Lucescu gelicek dedi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Sabah bende Face'den konu?tum Ayhan Ye?ilba?'la kesin Lucescu gelicek dedi
      Lucescu gelicekse yardimcilari sergen zago deli ibo olabilir.Hatta kaleci antronorude cordoba olsun.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Fikret Orman'?m Luce olan yak?nl???ndan dolay? bence de ?ampiyon yapamazsa Bilic gidecek Luce gelecek.
        fikret ormanin luce ile bir yakinligimi varmis ? ilk defa duyuyorum

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  fikret-orman-mircea-lucescu-ve-bilic-yemekte-bulustu-CHA-1175276-1-t.jpg
Görüntüleme: 2
büyüklüğ?:  29.1 KB

Yorum Yap

?ampiyonlu?a hasret b?y?k bir camia taraftar?
            luce denizli gibi isimler tabiki heyecanland?r?r
            fakat bilic k?t? bir hoca de?il ve ortada hi?bir?ey yokken bilice haketti?i deste?i verip bu sezonu koymal?y?z
            Stad+Para+Taraftar yok
            Bulundu?umuz konum bunlara ra?men idari ve teknik ba?ar?d?r
            Kolay kolay hi?bir hoca bu ko?ulda bu noktaya getiremezdi

San?r?m Lucescu'da Vodafone Arena yap?lsa'da Be?ikta?'a gelsem diye beklemiyordur bunca zaman
            Ama anlayabiliyorum duygusal boyutumuz ?ok ba?l? winner bir hoca

Yorum Yap

luce gelecekse gerisi teferruatt?r.yeni stad?m?za da kazanma al??kanl??? olan, "acaba" sorusunu sormayaca??n luce gibi hocalar yak???r.in?allah haber do?rudur.

Yorum Yap

Bilic kalmak istiyorsa 1 sezonu daha evimiz varken oynamay? hakediyor.Ama benim akl?mdaki hocan?n kendi iste?iyle gidece?i y?n?nde .

Yorum Yap

hi? sevmedigim samet aybaba bile derbi kazand?...bilic kesinlikle gitmelidir ??nk? Be?ikta??n b?y?kl???n? fark?nda bile olamad? ve art?k kimsenin tahamm?l? de kalmad? ?zelikle fb ma??nda kay?? koptu.. Luce gelecegini sanm?yorum.. Sergen gelsin, sivas da yapt?klar? ortada..

Yorum Yap

ikinci kez gelen hi?bir td ba?ar?l? olamam??t?r birde 70 ya??nda luce gelece?ine stads?z sezonu erken a?an neredeyse 3 d?nya turu yol yapan bu tak?m? hala potada tutabilen bilic le devam edilmeli.bir sezon yeni stadta kredisi fazlas? ile var bilicin

Yorum Yap

Yeni bir senaryoya g?re de Luce Sportif direkt?r olacakm??. Kul?be de Sergen ve Zago'ya emanetmi?!

Bakal?m bu sezon kolpa bas?n 100. y?l kadromuzdan nas?l kombinasyonlar ??karacak??!

Ben art?k bu haftalarda ?ampiyonluk muhabbeti yapmak istiyorum. Seneye td'miz kim olacak dedikodular?n? okumak istemiyorum. Valla yoruldum

Yorum Yap

bilen var m? acaba, lucescu'nun shaktarda willian,luiz adriano,fernandinho vb oyuncular? kendisi mi buldu yoksa shaktar izleme komitesi mi buldu.
                        e?er shaktar izleme komitesi bulduysa lucescu gelirse bizim fikret demirer ba?kanl???ndaki izleme komitesi ile scout transferlerine devam ederiz ve al?nan oyuncular lucescu'nun y?netiminde geli?ir,avrupaya satar?z.

akl?mda lucescu t?rkiye'deyken transferleri k?t? diye kalm??.ama shaktarda tam tersi ?ok ?ok iyi transferleri oldu.akl?mdaki kadroyu yaz?p bitireyim

------------------Cech(82)----------------
                        ----Srna(82)-----Vlaar(85)--------Milosevic(92)------Fuchs(86)----

----------------Mbia(86)------Tolgay(90)------
                        --T?re(92)------------------------------Pione Sisto(95)-------
                        ------------Demba Ba(85)------Papiss Cisse(85)-----

7 tane ilk 11 oynayacak yabanc? transferi gerekli dedim.Ama bu say? y?netim traf?ndan muhtemelen daha aza d???r?l?r.5 transfer olabilir.Solbeke ve forvete(Fuchs-Papiss Cisse) transferleri muhtemelen yap?lmaz.Yine de ?ok ?ok iyi bir kadro olur.Ama bence solbeke mutlaka iyi biri al?nmal?.Papiss Cisse'de bonservisi d???k olaca??ndan dolay? yazd?m.Demba Ba'n?n da verimi artar Papiss Cisse ile birlikte.Veya biri durdu?unda di?eri atar.

?ift forvet oynamak bence en g?zeli.Ama ?yle Pektemekle Cenk tosunla de?il iki tane gol krall???n oynayacak golc?yle ?ift forvet oynamak en g?zeli.Demba Ba-Papiss Cisse...

Yorum Yap

salven Bilic basliginda basinin gazina gelip Lucescu takimi kurmak nasi bi kafadir anlamadim gitti ! Bu takimin hocasi Bilic tir. Isteyenler ukrayna ligini takip edebilirler. ve Luce bir daha asla Besiktasa gelmez,en fazla febeye gelir !

Yorum Yap

Aslı Burak.Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            salven Bilic basliginda basinin gazina gelip Lucescu takimi kurmak nasi bi kafadir anlamadim gitti ! Bu takimin hocasi Bilic tir. Isteyenler ukrayna ligini takip edebilirler. ve Luce bir daha asla Besiktasa gelmez,en fazla febeye gelir !
                            bana s?yl?yorsan; kurdu?um kadro lucescu kadrosu de?il bilic kal?rsa da g?rmek istedi?im kadro.
                            lucescu konusunu konu?mama bir?ey dediysen de lucescu bu ba?l?kta hep konu?uldu o y?zden ben de lucescuyu bu ba?l?kta konu?tum.ilgili ba?l?k varsa buraya yazmam.

Yorum Yap

Vodafon Arena'da Slaven Bili? ?ok daha ba?ar?l? olucak sezona kendi saham?zda ba?lasayd?k ?uan 10 puan ?ndeydik saglam Be?ikta??n hakk?n? koruyan Y?netimle

Yorum Yap

Gs ma??ndan sonra tahminim istifas?n? verir.hakk?m?zda hay?rl?s? neyse

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X