Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ertu?rul Ural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    G?ne?'in tak?m? Sivas'tan 4 yedi?inde Sergeeeen diye ba??racaklar ba? parma??n? kald?rs?n
    Sergen 3-4 sene daha tak?m ?al??t?rm?? olsa kesinlikle sergen derdim ama daha ?ok toy.
    ?n?nde epey zaman var.Teknik direkt?rl?k tecr?beyle alakal? bir durum.
    ?al??arak pi?mesi laz?m

Yorum Yap

Aslı Murat Erdi Salik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Sergen daha bir tak?m? sezon ba??ndan almam?? kadar tecr?besizdir.Ben Sergen'in futbol anlay???na laf s?ylemiyorum.Be?ikta? gibi b?y?k hedefleri olan-olmas? gereken bir tak?m i?in tecr?besizdir.Zaten kul?bedeki halini g?ren anlar bunu.Keza yard?mc?lar? da ?yle.Antalyaspor'u ?al??t?r?rken ?ifo Mehmet i?in de ayn?s? s?yleniyordu.Fakat biraz zaman sonra anlad?k Be?ikta? i?in olmayaca??n?.Fakat samimi s?yl?yorum ben Sergen'i bir g?n Be?ikta?'?n ba??nda g?rmek istiyorum.Ba?ar?l? olaca??n? da d???n?yorum.Alt yap?m?z? ?al??t?r?rken de, yorumculuk yaparken de hissediyordum Sergen'in h?rs?n?.?lkay G?ndo?an'? tan?m?yor laflar? ?ok d?nd? burda ama canl? yay?n hali ba?kad?r.Teknik direkt?rl?k i?in ?l??t de?il bence.Sergen'de bir Fatih Terim havas? var.Oldu?u yerde s?z? ge?er, kendini ezdirmez, korkmaz ve ba?ar? egosuyla beraber h?rs? var.Ama Sergen i?in ?ok erken.

Art?k Bilic'ten tam anlam?yla ge?tim.Olmad?, olmuyor,olmaz,olmayacak.
      Ciddi olarak istedi?im iki ki?i var.
      Biri Lucescu ki art?k olma ihtimali ?ok y?ksek.
      ?ki ve Lucescu olmayacaksa kesinlikle ?ok istedi?im ki?i ?enol G?ne?'tir.

?enol G?ne?'in elinin de?di?i fubolcu elmas gibi parlad?.Sel?uk,Colman,Burak, Volkan ?en, Ozan Tufan,Serdar Aziz ve o s?radan bir oyuncuyken Fernandao.?lgin?tir, ?enol G?ne?'in ?al??t?rd??? tak?mlarda forvetler genelde gol makinesine d?n???yor.
      Fatih Tekke,Burak Y?lmaz,Fernandao.
      Hepsini ge?tim de Fernandao gibi s?radan bir forveti krall??a oynat?yor adam.FB,GS s?ylentileri var Fernandao i?in.Umar?m b?y?k paralara al?rlar.
      ?enol G?ne?'in ?al??t?rd??? her tak?m ?ok gol at?yor, sa?dan soldan sald?r?yor ve m?thi? top oynat?yor tak?ma.
      Gen?lere ?nem veriyor, ki?ili?i m?kemmel bir insan.Sadece r?portajlar?n? dinlesen bile bu adam?n tespitleri on numara dersin.

T?rkiye'de hak etti?i de?eri g?rmemi?, milli tak?mda bile hak etti?i de?eri g?rmemi? bir adamd?r.Trabzon ve Bursa gibi k?s?tl?-?ok sorunlu tak?mlar? ne hale getirdi.
      D???n?yorum bizim gen?leri Tolgay,O?uzhan,Kerim,G?khan,G?nay,Cenk,Pedro,Milo, At?n? gibi gen?leri ?enol hoca ne hale getirir.
      Vodafone Arena'da sa?l? sollu sald?ran, taraftar? ?o?turan, kartal gibi bir tak?m izlemek istiyorum ki bunu ancak ?enol G?ne? yapabilir.
      Ligi tan?mas?, ?ampiyonlu?a olan hasret ve ihtiyac?m?z g?z ?n?ne al?n?rsa ?enol G?ne?'ten ba?kas? oyalamad?r.
      Tamamen ayni fikirdeyiz. Senol hoca ile yazdiklarinin kelimesi kelimesine katiliyorum, altina imza atarim. Bir oyuncunun maksimum performansa ulasmasini saglayabiliyor. Bizim ilacimiz Senol Hoca.

Yorum Yap

Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bizim en ?nemli eksikli?imiz kaliteli , lider ve tecr?beli 1-2 oyuncumuz yok

Gs de sneijder , muslera , sel?uk , melo , burak gibi kupa kald?rm?? ve kalitesini lige yans?tabilen oyuncular var.

Fb de volkan , emre , bruno , kuyt , diego gibi tecr?beli , sow egemen topal gibi ligin ?st seviyesinde oynayabilecek oyuncular var.

Bunun yan?nda saha i?erisinde uzaktan ?ut olsun , frikik olsun , korner olsun ; oyuna extra skor sa?layacak yetenekte oyuncular?m?z?n olmay???da rakiplerden 1 t?k geriye d??memize neden oluyor.

Fenerbah?e ismail kartal yada gs hamza sayesinde buralara gelmiyor tecr?beli oyuncular?n?n kalitelerini ve tecr?belerini sahaya yans?tmas? ile buralara geliyor.

Fenerbah?e sistem de?i?ikli?ine gitmedi?i s?rece tak?m?n?n ba??na "ADNAN" aybaba'y? koysa yine zirve yar???nda olacakt?r.

Son 20 senenin puan s?ralamalar?na , zirve yar???na bak?l?rsa bu ?ok net g?r?lebilir.

Olduk?a gen? ve bir o kadar tecr?besiz bir tak?m?z.

Burada bilic'in hatas? milosevic vb gibi oyuncular yerine tecr?beli oyunculara y?nelmek olmal?yd?.

Ya tecr?beli ya hi? demeliydi ve maalesef bunu yapamad?.
        + yabanci statusu serbest birakildigini gore gore 6-7 pirlantayla sozlesme yenilenmemeliydi ,gelecek iki sezonda diger pirlantalardanda kurtulus varken , pirlanta yerine savascilar bulunmaliydi . bu pirlantalara giden paralarin toplam tutari ne kadar ediyor hesap eden varmi aranizda ? bir dusunun bakalim , hayat kime guzel .
        Benim kafama tak?lan ?u baz?lar? mesela Pektemek ile s?zle?me yenilendi diye y?netime y?kleniyor hakl?lar ancak y?netimin oradaki hatas? olsa olsa Bili?'e tak?m? teslim etmek olur. Bili?'in Pektemek sevgisi ortada en olmayacak zamanlarda bile oynatmaya kalkt?, Cenk'ten ?st?n g?rd?, tak?m?n ikinci forveti kabul etti Pektemek'i. Genel olarak y?netimi desteklesem de biri ??ksa dese siz Bili?'e emanet ettiniz futbol tak?m?n? s?zle?me yapt??? adama bak hakl? ancak bizim taraftar?n bir b?l?m? teknik direkt?r olsun, futbolcu, y?netici olsun k?r? k?r?ne destekliyor veya muhalefet ediyor. Daha ?nce Quaresma'da ya?and? bu ?imdi Bili?'te de ayn? durum olmaya ba?lad?. Adam Bili? b?y?k hoca diyor ba?ka ba?l?kta Allah belan?z? versin Pektemek ile s?zle?me yenilediniz yaz?yor E y?netim engelleyemez mi desek ayn? adamlar baksan ba?ka ba?l?kta da y?neticiler futbola, transfere kar??mas?n diyor (hakl? olarak). ?yi ?eyler Bili?'ten, k?t? ?eyler ya futbolculardan ya idarecilerden kafas?nda olmamak laz?m. Sa?ma sapan yok Bili? kariyeri i?in kul?b? satt? filan denildi?inde bizde Bili?'e destek verdik ama yanl?? yapt???nda da yanl??lar? dile getirilmeli. Ben ?ok rahats?z?m taraftardaki bu durumdan futbolcular?n bir k?sm? a?z?nda ku? tutsa yine yaranam?yor ?te yandan baz?lar? ?uval ?uval inciri berbat etse de ondan kral? yok. Serdar gs ma??nda hata yapt? diye ge?en sene b?t?n sezonu adam?n ?st?ne y?klediler, bu sezon genele bak?ld???nda iyi olmas?na ra?men yine yaranam?yor bir k?s?m taraftara. ikinci devrenin ba??ndan beri Ba geziniyor ne yap?yor bu adam diyen pek yok. Neredeyse Almeida'y? aratacak hale geldi. G?khan desek tak?m?n en ?nemli oyuncusu, en ?ok katk? veren oyuncular?ndan ama ?yle yerlerde ?yle ?eyler yap?yor ki ortalaman?n ?st? bir Avrupa tak?m?nda bunlar? bir ka? defa yapsa yede?e ?ekilir onun yanl??lar?n? tenkit eden yok. Hala Serdar gs ma??nda nas?l gol yedirdi diyor adamlar. G?khan bu sene en fazla katk? veren adamlardan neler att? ama ?te yandan bazen yapt?klar?yla tak?m?n puan kazanmas?na engel oldu onu diyen yok.
        En son düzenleyen Orhun Aygen; 08-04-2015, 19:57.

Yorum Yap

Aslı Orhun Aygen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Gs de sneijder , muslera , sel?uk , melo , burak gibi kupa kald?rm?? ve kalitesini lige yans?tabilen oyuncular var.

Fb de volkan , emre , bruno , kuyt , diego gibi tecr?beli , sow egemen topal gibi ligin ?st seviyesinde oynayabilecek oyuncular var.

Bunun yan?nda saha i?erisinde uzaktan ?ut olsun , frikik olsun , korner olsun ; oyuna extra skor sa?layacak yetenekte oyuncular?m?z?n olmay???da rakiplerden 1 t?k geriye d??memize neden oluyor.

Fenerbah?e ismail kartal yada gs hamza sayesinde buralara gelmiyor tecr?beli oyuncular?n?n kalitelerini ve tecr?belerini sahaya yans?tmas? ile buralara geliyor.

Fenerbah?e sistem de?i?ikli?ine gitmedi?i s?rece tak?m?n?n ba??na "ADNAN" aybaba'y? koysa yine zirve yar???nda olacakt?r.

Son 20 senenin puan s?ralamalar?na , zirve yar???na bak?l?rsa bu ?ok net g?r?lebilir.

Burada bilic'in hatas? milosevic vb gibi oyuncular yerine tecr?beli oyunculara y?nelmek olmal?yd?.

+ yabanci statusu serbest birakildigini gore gore 6-7 pirlantayla sozlesme yenilenmemeliydi ,gelecek iki sezonda diger pirlantalardanda kurtulus varken , pirlanta yerine savascilar bulunmaliydi . bu pirlantalara giden paralarin toplam tutari ne kadar ediyor hesap eden varmi aranizda ? bir dusunun bakalim , hayat kime guzel .
          Benim kafama tak?lan ?u baz?lar? mesela Pektemek ile s?zle?me yenilendi diye y?netime y?kleniyor hakl?lar ancak y?netimin oradaki hatas? olsa olsa Bili?'e tak?m? teslim etmek olur. Bili?'in Pektemek sevgisi ortada en olmayacak zamanlarda bile oynatmaya kalkt?, Cenk'ten ?st?n g?rd?, tak?m?n ikinci forveti kabul etti Pektemek'i. Genel olarak y?netimi desteklesem de biri ??ksa dese siz Bili?'e emanet ettiniz futbol tak?m?n? s?zle?me yapt??? adama bak hakl? ancak bizim taraftar?n bir b?l?m? teknik direkt?r olsun, futbolcu, y?netici olsun k?r? k?r?ne destekliyor veya muhalefet ediyor. Daha ?nce Quaresma'da ya?and? bu ?imdi Bili?'te de ayn? durum olmaya ba?lad?. Adam Bili? b?y?k hoca diyor ba?ka ba?l?kta Allah belan?z? versin Pektemek ile s?zle?me yenilediniz yaz?yor E y?netim engelleyemez mi desek ayn? adamlar baksan ba?ka ba?l?kta da y?neticiler futbola, transfere kar??mas?n diyor (hakl? olarak). ?yi ?eyler Bili?'ten, k?t? ?eyler ya futbolculardan ya idarecilerden kafas?nda olmamak laz?m. Sa?ma sapan yok Bili? kariyeri i?in kul?b? satt? filan denildi?inde bizde Bili?'e destek verdik ama yanl?? yapt???nda da yanl??lar? dile getirilmeli. Ben ?ok rahats?z?m taraftardaki bu durumdan futbolcular?n bir k?sm? a?z?nda ku? tutsa yine yaranam?yor ?te yandan baz?lar? ?uval ?uval inciri berbat etse de ondan kral? yok. Serdar gs ma??nda hata yapt? diye ge?en sene b?t?n sezonu adam?n ?st?ne y?klediler, bu sezon genele bak?ld???nda iyi olmas?na ra?men yine yaranam?yor bir k?s?m taraftara. ikinci devrenin ba??ndan beri Ba geziniyor ne yap?yor bu adam diyen pek yok. Neredeyse Almeida'y? aratacak hale geldi. G?khan desek tak?m?n en ?nemli oyuncusu, en ?ok katk? veren oyuncular?ndan ama ?yle yerlerde ?yle ?eyler yap?yor ki ortalaman?n ?st? bir Avrupa tak?m?nda bunlar? bir ka? defa yapsa yede?e ?ekilir onun yanl??lar?n? tenkit eden yok. Hala Serdar gs ma??nda nas?l gol yedirdi diyor adamlar. G?khan bu sene en fazla katk? veren adamlardan neler att? ama ?te yandan bazen yapt?klar?yla tak?m?n puan kazanmas?na engel oldu onu diyen yok.
          yazinin tam ortasinda gulmen cok hosuma gitti nedense orhun basta veya sonda gulsen pek ilgimi cekmezdi sanirim , ne diyelim haklisin kardesim insanlarin dusunceleri ayni olmuyor .

Yorum Yap

Dear Bilic,

First of all, I am not a native speaker so I may not express my feelings and thougts about the team and you correctly. Anyway, You have to understand that Be?ikta? is a very special club since this club has a very different flavour that no one can feel same feelings when they are favour of any other team. So we accept ourselves very different from other fans. Be?ikta? is a way of life, a culture, a system, a religion, a belief, a mother to be died, an ambition, a passion for us. We, as fans of Be?ikta?, wake up with our team, live with our team, and also die without our team. Because Be?ikta? never dies. This is the typical feelings of an average Be?ikta? fan. The president of the Club, Trainers, Players, and the other Officials, we all respect you, because you serve for us, by taking care of our love, Be?ikta?. But you must be very sensitive, because managing team is not only training the players but also understanding feelings of millions of fans.

Dear Bilic, I do not want to give you some suggestions on technical matters, or tell about some technical points related to configutation of team. ?t is none of my business but as I explained above we delegated to you our team. We expect to win derby. We expect to win championship. You may not win them, we can tolerate those results but Be?ikta? never is defeated without struggle of all 11 players. We never expect that point. And Unfortunately in last 2 season we never come to the point as we want to. And you are the leader of this team. You had the enough time for solving the problems. We all know the negative conditions but don't you think that reaching to the success with positive conditions is an ordinary work for ordinary teams. So our ecpectation is not normal, because we are not an ordinary fans.

Finally, please do understand what Be?ikta? means and transmit it to the players and play the games as Be?ikta? from now on. This is the only thing we want to see on the field. We do not care about the win or lost the game. We want to see the Be?ikta? as we saw in 1980s.

Sincerely yours.

Yorum Yap

Aslı Orhun Aygen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

yazinin tam ortasinda gulmen cok hosuma gitti nedense orhun basta veya sonda gulsen pek ilgimi cekmezdi sanirim , ne diyelim haklisin kardesim insanlarin dusunceleri ayni olmuyor .
              Abi ben sana demedim zaten Bili? hakk?ndaki g?r??lerini bilmiyorum yanl?? anla??ld?ysam kusura bakma ancak yukar?daki ?ekilde d???nen ?ok insan var bana garip geliyor. Tak?m?n teknik direkt?r? belli, futbol direkt?r? filan da kalmad?. Gerek Pektemek gerekse di?er oyuncular?n tak?mda tutulmas?ndan tamamen ba?kalar?n?n sorumlu tutulup Bili?'in alakas?z bir adamm?? gibi g?sterilmesi garip geliyor. Sakatl?k mevzusunda da antreman sahalar?na laf s?ylendi ?nder ?zen zaman?nda kontrol ettirdik problem yoktu demi? galiba, Doktor'a sayd?r?l?yor hatta adam doktor mu de?il mi belli de?il demeye getiriyorlar. Hadi di?erleri sakatland? yanl?? tedavi edildi ondan tekrar sakatlan?yor diyelim Tolgay'da sakatland? ge?en g?n onda doktorun g?nah? neydi? Daha ?nce o b?lgeden sakatl?k ge?irip tedavi olmad? bizde. ?nder ?zen yap?lan antrenmanlar hakk?nda imada bulunuyor aman Bili?'e ve ekibine laf gelmesin diye ne doktor kal?yor ne ?ay?r, ?im, ?imen, saha
              En son düzenleyen Orhun Aygen; 08-04-2015, 20:24.

Yorum Yap

San?r?m y?netim 1 y?l daha Bilic ile devam edecek. Resmi sitelerden yapt?klar? a??klamalardan bu anla??l?yor.

Hay?rl?s? olsun ne diyelim.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Biz kim,sen kimsin Onur ? Bir de ben kimleri kastetmi?im ?

Bak yukar?da tan?d???m ve bildiklerimi gayri ciddi ?sluptan ve yaz?dan tenzih ediyorum dedim,b?t?n yaz?y? sana yazm???m gibi cevap verme l?tfen.
                  Yani senden Tolgay ve verimlilik ?zerine bir ele?tiri yapman istenmedi,ayr?ca benim kulland???m gayri ciddi ?slubun sana kar?? olmad???n? da biliyorsun.
                  Sel?uk'uk ?zerine fazlas?yla konu?tum,senin yapt???n de?erlendirmeler seni,benim yapt?klar?m beni ba?lar.

Sel?uk ve Serdar konusunda fikrim sabit ve Olcay yerine Kerim oynasa kesin kazan?r?z gibi bir tabirim de olmad?,laf ?arp?tmay? bir kenara b?karsan biraz daha anla?abiliriz.
                  Olcay'daki d?????n sorumlusu Olcay hadi eyvallah,Kerim'e ?ans verilmiyor,hadi ona da eyvallah.
                  O?uzhan her ge?en g?n geriye gidiyor,Sosa'dan minumum verim al?yoruz,Tolga ge?en seneyi bile arat?yor,Demba Ba + ve - kadar z?t performans sergiliyor.
                  Her ?ey de eyvallahla,kazanaca??m?z?n garantisi yokla ge?mez ki.

Ayr?ca bu tart??ma benle G?kay aras?ndayd?,siz verdi?iniz i?in genel bir cevap verdim.
                  Tolgay - Sel?uk k?yas? d???nda sana cevap vermen gereken bir ele?tiri de bulunmad?m,yani do?aral olarak o konu d???nda verdi?in her cevap k?r? k?r?ne ele?tiren birine verdi?in cevapla ayn?,ben bunu kabul etmiyorum kusura bakma.

Benim kar?? oldu?um mant???n '' kadro kalitesi bu,ne yapal?m ? '' mant??? oldu?u ?ok a??k.
                  Sen bunu yazmad???na ve yap?lacak ele?tirileri yapt???na g?re senin ?zerine al?nman gereksiz bir tart??ma ortam? do?uruyor.
                  Ben yine s?yl?yorum,kadro kalitesi ?zerinden yap?lan ele?tiri mant???n? karartma alg?s?n?n sonuna kadar kar??s?nday?m.
                  Ve sen bu alg?y? kullanm?yorsan,sa?l?kl? ele?tiri yap?p sa?l?kl? savunuyorsan,Sel?uk'un Tolgay'dan ya da Sabri'nin Serdar'dan iyi olmas?n?n bir ?nemi yok.
                  Eldeki verilerle hocay? savunmak,sa?l?kl?k bir ele?tiri yapmak ve k?r? k?r?ne ele?tirmek ve savunmak aras?ndaki ?izgi ince de de?il ki.

Her neyse,bu sefer kendimi ifade etti?imi d???n?yorum.

Sa?l?cakla karde?im.

Ben zaten kendimle ilgili olan k?sm?n ?zerinde durdum. Kalan k?s?ma da genel olarak foruma yaz?lm?? bir cevap gibi cevap verdim. Forum oldu?undan hani ?zel muhabbet diye bir ?ey ?zel mesaj k?sm?nda yap?l?yor oldu?undan hani. Ama Bilic i ele?tirmemek konusunda al?nm?? olabilirim onda hakl?s?n gene de cevap vermek istedim yaz?n i?erisinde ad?m ge?ti?inden zan alt?nda kalmamak i?in. Beni senin tan?d???n? biliyorum ama a??k alana yaz?nca senin beni tan?d???n? insanlar bilemeyebilir o y?zden bir cevap hakk? da var o y?zden ?ok da garipseme o durumu. ?zel grubumuzda konu?muyoruz sonu?ta burada.

Kerim e ?ans verildi ?ok iyi de?erlendirdi diyemeyiz o oynad???nda da b?y?k ele?tiriler yap?ld?. Olcay daki d?????n sorumlusu da tek ba??na Olcay de?il. Orta sahan?n etkisiz olmas? Olcay ?n bizde yapt??? i?leri yapamamas?na sebebiyet veriyor. Olcay G?khan T?re tarz? oynayamayacak bir oyuncu hepimiz biliyoruz. Onunla yak?n oynarsan Sosa n?n yapt??? gibi seninle verka? yapar seni gol pozisyonuna falan sokar. Gol b?lgesine sokarsan gol atabilir. Bu tarz ?zellikleri var. ?u anda Olcay ?n etkili olabilece?i bir futbol ?eklimiz yok ne yaz?k ki. O?uzhan konusunda hakl?s?n ama ben onu sakl? tutuyorum ??nk? O?uzhan ile ilgili ?zel bir ?al??ma oldu?u fazlaca s?yleniyor bu durumu netle?mesi laz?m. Sosa n?n sakatl??? oldu?unu s?ylememe gerek yok san?r?m. Bel b?lgesinden oldu?u i?in ameliyat olmas? da gerekiyor b?y?k ihtimalle bunun etkisiyle ma?ta ?ok k?sa s?reli etkili olabiliyor. Demba Ba konusunda hocan?n bir ?eyler yapmas? laz?m ama evet ?ok yaln?z kal?yor buna kimse bir ?ey diyemez ama tek ba??na kalan bir Mehmet Batdal bile iki drippling at?p top kontrol edip ?ut falan ?ekebiliyorsa Demba Ba n?n da bunlar? yapabilece?ine inan?yorum ki sene ba?? Arsenal Feyenoord ma?lar?nda b?yle i?ler yap?yordu. ?u an yorgunluk durumu da yok. Orada bir hoca m?dahelesi ?art. Bilic in hatas? baz? oyunculara evet fazla g?venmesi ama Bilic bu hatay? yapmasa kesin ba?ar?l? olcaz diye de bir ?ey yok. ??nk? oyuncular?n hepsi genel olarak yetersiz. Bizim tespitimiz hep bu y?nde bu y?zden kadro kalitesini ele?tiriyoruz zaten. Bilic i ele?tirmiyor de?iliz ama ??z?m noktas?ndan bakarsak Bilic in hatas?n? ??zebilece?i ve d?zeltebilece?i bir alternatifi de pek yok. S?k?nt? da burada ba?l?yor zaten.

?izgi ince de?il diyorsun ama bizim kadro kalitesiz tespitimize de kar?? ??k?yorsun Tufan nas?l olacak bu i?. K?r? k?r?ne mi savunuyoruz biz b?yle diyince ?imdi ? Senelerdir Be?ikta? ?n sorununun bu oldu?u ?ok a??k de?il mi ? Kadronun bir taraf? d?zeltiliyor di?er taraf? eksik kal?yor. Biraz m?cadele etti?i ma?lar olunca da kadro yeterli gibi hareket ediliyor. Biliyorum sen T?rkiye de anadolu kul?plerini yenebilecek kadar da iyi bir kadromuz oldu?unu d???n?yorsun ama i?te biz buna da pek inanm?yoruz. Adamlar kar??nda 10 ki?i kapan?nca senin o rakibi a?acak kadro kaliten yok. ?utun yok, duran topun yok, adam eksilten oyuncu say?n ?ok az, iyi orta a?an oyuncu say?n ?ok az. Kapanan rakibi neyle a?acaks?n Tufan ? Presle a?amazs?n ki. Presle ancak senin ?st?ne gelen rakibi bozup a??klar yakalayabilirsin.

Ben seni anl?yorum karde?im senin bakt???n nokta iyi niyetli ve yap?c? bir nokta fark?nday?m ama gene de ben kabul etmiyorum kadromuzun ?ampiyon olabilecek kalitede oldu?unu. Hele de Fenerbah?e gibi fazlas?yla alternatifli ve kaliteli bir tak?m orada duruyorken. Gs tespitine belki daha ?l?ml? bakabilirim ama i?te Sneijder Muslera fakt?rleri ?ok ?ok ?nemli ne yaz?k ki orada da.

Bilic in yapabilece?i sistemsel bir de?i?iklik olabilir ancak bu noktadan sonra bence yapmas? da gerekiyor. B?yle beklemenin bir faydas? yok. Hi? bir ?ey yapmadan beklemesi en b?y?k hatas? bence Bilic in. Zaten denenmi?leri denemesi, olmayacaklarda ?srar etmesi onu zor duruma d???r?yor. Ba?ka ?eyler denesin onlar olmas?n en az?ndan da insanlar bizim gibi izliyor yorumlar? yapmas?n. Ben Bilic in ?mr?n?n iyice k?sald???n? g?rmekteyim ve bu beni ?z?yor. Yerine getirebilece?imiz iyi bir hoca oldu?una inanm?yorum ??nk?.

Yorum Yap

Aynen ?yle G?kay bunu anlatmaya ?al???yoruz. Kadro kalitesi oyuncular?n potansiyelinden ?ok ge?mi?i ve yapt?klar?yla alakal?d?r. Be?ikta? ?n baz? gen? oyuncular?n geli?imiyle onlardan iyi olabilecek bir kadrosu vard?r. Ama ?u an ne yaz?k ki de?iliz. En az?ndan uzun s?re?li bir yar??? g?t?rebilecek seviyede de?iliz. Tek ma?l?k i? olsa belki ?stesinden geliriz ama uzun maratonlar? y?r?tmek i?in i?te bu tecr?beye eri?kin yar??mac? oyuncular?n?z olacak.

Yorum Yap

Dikkat ediyorum da ne zaman Luce ile ilgili bi haber ??ksa siteden direk yalanlama geliyor..Halbuki T?re'ye nerdeyse herg?n,arada Demba ba filan da haber ??k?yor ama hi? yalanlama yok..
                      Bu arada bug?nk? ara?t?rmamda fanatik gazetesinin Luce haberini yapan Mehmet Demircan gayseli ve olduk?a da yalan haber yapan biriymi?..Bug?nk? ara?t?rmamda

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        San?r?m y?netim 1 y?l daha Bilic ile devam edecek. Resmi sitelerden yapt?klar? a??klamalardan bu anla??l?yor.

Hay?rl?s? olsun ne diyelim.
                        Ben de tam tersini d???n?yorum. Devam edecek olsalar bu kadar umursayacaklar?n? sanm?yorum.

Bas?n ilk defa yanl??/yalan haber yapm?yor; ancak bu konudaki haberlerin ?zerine ?srarla a??klama yap?l?yor.

Yorum Yap

Ayr?ca Be?ikta?'?n banko oyuncular?yla Galatasaray'?n yedeklerini k?yaslad???m? iddia edip eke eke yapan karde?imiz de yazsaym?? ya kim yedek,kim banko diye ?
                          Yapt???m k?yaslamada Gs'da 11 oynama al??kanl??? olan tam 12-13 futbolcu yazd?m,bizdeyse 14 futbolcu ? Yani ortada onlar?n yedekleriyle bizlerin banko futbolcular?n? k?yaslama durumu yok !

Bu k?sm? ?st?me al?narak cevapl?yorum. Veli bizim banko oyuncumuzken Gs'de T?rkiye Kupas?'nda bile zar zor forma ?ans? bulan Yekta ile k?yaslam??s?n. Halbuki Veli'yle pozisyonu ve oynad??? ma? say?s? gere?i k?yaslanacak oyuncu Sel?uk'tur. Belki de Melo.

Yorum Yap

Aslı Fatih.Akinci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ayr?ca Be?ikta?'?n banko oyuncular?yla Galatasaray'?n yedeklerini k?yaslad???m? iddia edip eke eke yapan karde?imiz de yazsaym?? ya kim yedek,kim banko diye ?
                            Yapt???m k?yaslamada Gs'da 11 oynama al??kanl??? olan tam 12-13 futbolcu yazd?m,bizdeyse 14 futbolcu ? Yani ortada onlar?n yedekleriyle bizlerin banko futbolcular?n? k?yaslama durumu yok !

Bu k?sm? ?st?me al?narak cevapl?yorum. Veli bizim banko oyuncumuzken Gs'de T?rkiye Kupas?'nda bile zar zor forma ?ans? bulan Yekta ile k?yaslam??s?n. Halbuki Veli'yle pozisyonu ve oynad??? ma? say?s? gere?i k?yaslanacak oyuncu Sel?uk'tur. Belki de Melo.
                            Gs'?n yedek oyuncular? deyip,tek ?rnek vermen oldu mu sence gen? karde?im ?
                            Ben bir tek bunu mu vermi?im ?rnek ?

Sabri
                            Semih
                            Telles
                            Umut
                            Melo
                            Sel?uk
                            Sneijder
                            Muslera
                            Yasin
                            Hamit
                            Chedjou

Bak burda tam 11 ki?i var,bunlar Gs'?n banko oynayan futbolcular? de?il mi ?
                            Sen tek Yekta'y? c?mb?zla ?ekip Gs'?n yedekleri diyorsun,11 tane as adam verdim k?yaslamada,onlar ne olacak peki ?

Yorum Yap

?u anki problemimiz ne oyuncu kalitesi ne de dizili?.
                              ?u an tak?m sahaya b?rak?n 11 ki?iyi 12 ki?i ??ksa bile bundan fazla oynayamaz.

??in ?z? ?u an tak?m kontak kapatm?? vaziyette.
                              Mental olarak yerlerde s?r?n?yoruz ve toparlanabilece?imizi zannetmiyorum.
                              2 hafta dinlenen tak?m en az?ndan m?cadele edebilirdi onu da beceremedik.

Yorum Yap

Aslı Fatih.Akinci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Gs'?n yedek oyuncular? deyip,tek ?rnek vermen oldu mu sence gen? karde?im ?
                                Ben bir tek bunu mu vermi?im ?rnek ?

Sabri
                                Semih
                                Telles
                                Umut
                                Melo
                                Sel?uk
                                Sneijder
                                Muslera
                                Yasin
                                Hamit
                                Chedjou

Bak burda tam 11 ki?i var,bunlar Gs'?n banko oynayan futbolcular? de?il mi ?
                                Sen tek Yekta'y? c?mb?zla ?ekip Gs'?n yedekleri diyorsun,11 tane as adam verdim k?yaslamada,onlar ne olacak peki ?

C?mb?zla almal?k bir durum yok. O k?yas ?ok g?ze batt??? i?in abartm?? olabilirim. Serdar-Sabri d???nda a?a?? yukar? ayn? d???n?yoruz zaten. Sen de bizim kadromuzun onlar?nkinden a?a?? kal?r yan?n?n olmad???n? s?ylemeye ?al???rken T?re, Ba, Serdar(Buna kat?lm?yorum) d???nda ?st?nl?k kuramay?nca Survivor'da ?nl?lerin Taner'i se?mesi gibi ortaya Yekta'y? at?p ?nce Veli'yle sonra O?uzhan'la kiyaslay?p say?lar?m?z? artt?rm??s?n [emoji1]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X