Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ertu?rul Ural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    G?ne?'in tak?m? Sivas'tan 4 yedi?inde Sergeeeen diye ba??racaklar ba? parma??n? kald?rs?n

Yorum Yap

Art?k Gs ve FB'nin ?ampiyonluklar?n? izlemekten b?kt?m.
      Sevinmek i?in sevmedik edebiyat? yapmay?n.
      Ba?ar? b?y?meyi getirir.
      Bili? ile duygusal bir ba? kuruldu ?tesi gelemedi maalesef.
      Art?k garanti ba?ar? sa?layacak yeni bir hoca ile yeni stad?m?zda ba?lanmal?.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        G?ne?'in tak?m? Sivas'tan 4 yedi?inde Sergeeeen diye ba??racaklar ba? parma??n? kald?rs?n
        sergen ile bili? taban tabana z?t insanlar.
        bili? insan olarak ne kadar d?zg?nse, sergen de o kadar lakay?t.
        bili? oyunu hi? okuyam?yor ama sergen tam kurt bu konuda.
        muhtemelen art?k d?zg?n d???nemiyordur ama denizli ?lkedeki en iyi td bana g?re.

Yorum Yap

in?allah fanatik ilk defa do?ru bi haber yapm??t?r da LUCE haberi do?rudur.

seneye LUCE teknik drekt?r

sergen yard?mc?s? olsa benden mutlusu olmaz.

sergeni ikna etmek zor belki yard?mc?l?k i?in.ama luceyle ?al??mak isteyebilir tecr?be kazanmak i?in.
          2-3 sene luce kal?r.d?zeni kurar.sonra sergen devam ettirir.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            bi kere ?u durumda slaven bili?e k?zmam?z?n cok hakl? oldu?unu d???nm?orum.
            bu tak?ma ?u an maurinhoda gelse ?ok fazla de?i?en bi ?ey olmaz. bak?osun tak?mdaki oyunculara hangisini fener ve ya gs tak?m?nda ilk11 e yazars?n??? bir tek g?khan t?re ve demba ba(?u an el?tirilsede gs de olsa ?u an en az ligde 20-25 gol? vard?)
            yani kadro kalitesiz
            hakemler ?erefsiz
            y?netim kifayetsiz
            ama slaven bili? tek su?lu ?le bi d?nya yok biz ne zaman do?rular? g?r?r, ?nyarg?l? olmay? b?rak?p ne yapmam?z gerekti?ini anlarsak o zaman ba?ar? gelir.

slaven bili?e gelirsek yanl??lar? yok mu?? var hatta benimde ?ok ele?tirdi?im yerleri var

baz? isimlerde ?srar etmesi ve oyun ba??nda de?ilde oyunun i?inde egrek taktik gerek oyuncu de?i?ikliklerinde hatalar? oluyor. ama malzeme de bu

ben bili?i sezon sonu gitmezde kal?rsa ?u a??dan ?ok a??r ele?tiririm

FO, iki oyuncu alal?m yeter derse ve bili?te okeylerse i?te o zaman cinlerim tepeme ??kar
            bu tak?ma kaleci ile birlikte en az 6 tane ilk 11 oyuncusu gerekiyor. ve kallavisinden lider ?zellikte olan?ndan b?y?k tak?m havas? solumu? olan?ndan, yeteneklisinden

ya bu 6-7 oyuncuyu ald?racak ya da istifa edecek
            o zaman teknik direkt?r?n bir ?nemi yok demektir. s?reyya abi ?al??t?r?versin tak?m?, bili?'e ?uvalla para ?dememize gerek yok.
            ahahaha olur Turgut abi bana uyar sen s?ylersinde yapmaz m?y?z

abi yanl?? anla??lmas?n ben bili? gelirken de s?yledim hala s?yl?orum ?st d?zey bi teknik direkt?r de?il ama ismail kargadan da k?t? bir teknik direkt?r de de?il
            zaten ?u an da teknik direkt?r de?i?tiremeyece?iz o a?ikar, sezon sonu luce gelirse ok ama luce olmayacaksa da b?le devaml? teknik direkt?r de?i?tirmenin de ?ok do?ru oldu?unu d???nm?orum.

kadro kalitesi abi kadro
            bizim bir ?ok oyuncumuz m?thi yeteneksiz ben bunlar? sezon ba??nda da s?yledim ama baz? arkada?alar en iyi t?rk oyuncular bizde var diye burada at?p tutuyordu
            t?rk? ge?t?m yabanc? oyuncular?m?zda vasat
            bizim tak?m tabiri caizse e??ek gibi ko?up pres yapmazsa bu yetenekle kalan 8 ma??n en fazla 4 ?n? kazan?r
            art?k doping mi yaparlar manyak bi kondisyon program?m? y?klenir sakat vermeyen cinsinden
            ko?acaklar ba?ka ?aresi yok

Yorum Yap

luce-zago ikilisi olursa s?per olur

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                sergen ile bili? taban tabana z?t insanlar.
                bili? insan olarak ne kadar d?zg?nse, sergen de o kadar lakay?t.
                bili? oyunu hi? okuyam?yor ama sergen tam kurt bu konuda.
                muhtemelen art?k d?zg?n d???nemiyordur ama denizli ?lkedeki en iyi td bana g?re.
                bana g?rede denizli teknik direkt?r falan degildir...ligin gidisatina bakar...kadro yapilarina bakar...ona g?re karar verir..sampiyonluktan sonraki sezon 2mac oynadik koca yaz tatilinde o da baris kupasinda..6 haftada 6 puan alinca ya taktik denemeler yapiyoruz demisti..o sene adam gibi calistirsaydi takima kondisyon y?kleseydi 2. sampiyonluk cantada keklikti...koca yaz boyunca cesme tatilinden baska birsey bilmez...sadece iyi bir analist ama tembeldir...gelecek olacagi tek yer sportif direkt?r futbolculara nerede oynadiklarini hatirlatmak icin...mustafa denizli cesmeden vazgecip hicbir takimi sezon baslamadan ?nce calistiracagini d?s?nm?yorum...gelirsede dedigim gibi ligin yapisina gidisatini kadrolara bakar potansiyel varsa teknik direkt?r olarak gelir...

Yorum Yap

bi kere ?u durumda slaven bili?e k?zmam?z?n cok hakl? oldu?unu d???nm?orum.
                  bu tak?ma ?u an maurinhoda gelse ?ok fazla de?i?en bi ?ey olmaz. bak?osun tak?mdaki oyunculara hangisini fener ve ya gs tak?m?nda ilk11 e yazars?n??? bir tek g?khan t?re ve demba ba(?u an el?tirilsede gs de olsa ?u an en az ligde 20-25 gol? vard?)
                  yani kadro kalitesiz
                  hakemler ?erefsiz
                  y?netim kifayetsiz
                  ama slaven bili? tek su?lu ?le bi d?nya yok biz ne zaman do?rular? g?r?r, ?nyarg?l? olmay? b?rak?p ne yapmam?z gerekti?ini anlarsak o zaman ba?ar? gelir.

slaven bili?e gelirsek yanl??lar? yok mu?? var hatta benimde ?ok ele?tirdi?im yerleri var

baz? isimlerde ?srar etmesi ve oyun ba??nda de?ilde oyunun i?inde egrek taktik gerek oyuncu de?i?ikliklerinde hatalar? oluyor. ama malzeme de bu

ben bili?i sezon sonu gitmezde kal?rsa ?u a??dan ?ok a??r ele?tiririm

FO, iki oyuncu alal?m yeter derse ve bili?te okeylerse i?te o zaman cinlerim tepeme ??kar
                  bu tak?ma kaleci ile birlikte en az 6 tane ilk 11 oyuncusu gerekiyor. ve kallavisinden lider ?zellikte olan?ndan b?y?k tak?m havas? solumu? olan?ndan, yeteneklisinden

ya bu 6-7 oyuncuyu ald?racak ya da istifa edecek
                  o zaman teknik direkt?r?n bir ?nemi yok demektir. s?reyya abi ?al??t?r?versin tak?m?, bili?'e ?uvalla para ?dememize gerek yok.
                  ahahaha olur Turgut abi bana uyar sen s?ylersinde yapmaz m?y?z

abi yanl?? anla??lmas?n ben bili? gelirken de s?yledim hala s?yl?orum ?st d?zey bi teknik direkt?r de?il ama ismail kargadan da k?t? bir teknik direkt?r de de?il
                  zaten ?u an da teknik direkt?r de?i?tiremeyece?iz o a?ikar, sezon sonu luce gelirse ok ama luce olmayacaksa da b?le devaml? teknik direkt?r de?i?tirmenin de ?ok do?ru oldu?unu d???nm?orum.

kadro kalitesi abi kadro
                  bizim bir ?ok oyuncumuz m?thi yeteneksiz ben bunlar? sezon ba??nda da s?yledim ama baz? arkada?alar en iyi t?rk oyuncular bizde var diye burada at?p tutuyordu
                  t?rk? ge?t?m yabanc? oyuncular?m?zda vasat
                  bizim tak?m tabiri caizse e??ek gibi ko?up pres yapmazsa bu yetenekle kalan 8 ma??n en fazla 4 ?n? kazan?r
                  art?k doping mi yaparlar manyak bi kondisyon program?m? y?klenir sakat vermeyen cinsinden
                  ko?acaklar ba?ka ?aresi yok
                  kadro yetersiz olabilir, ama bu kadrodan bili?'in ald??? verim de %40-50 ler d?zeyini ge?mez.
                  verim alamayacaksa, ne i?e yarar?

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bu arada ?enol G?ne? in Fernandao sundan balland?ra balland?ra bahsederken, b?t?n trib?n?n g?rd??? ?enol Hoca n?n "ama ben g?rmedim ki : (" diye g?remedi?ini belirtti?i ?ld?rme giri?imini de hat?rlatman?z? beklerdim. Ben orada hocaya biraz sayg?m? kaybettim. Kendilerine sert oynand???n? s?yleyen ?enol G?ne? o pozisyonda nedense bir anda g?zlerine perde inmi? rol? kesiyor. Bu biraz ay?pt?r kusura bakmas?n. Hakemler hakk?nda fazlas?yla kelam etmekte son zamanlarda bu ho? de?il. Bilic ne kadar hatalar? olsa da ele?tirilse de bu konuda daha sa?lam bir duru?a sahip. Bursaspor un son haftalarda hakem hatalar?ndan da nas?l kar etti?ini izleyenler bilir bu arada ?enol Hoca bu ma?lardan birinde bile ??k?p rakip tak?m?n u?rad??? haks?zl??? dile getirdi?ini g?rmedim. ?yi hocad?r lakin karakteri konusunda ?ok da iyi konu?ulmas? yanl?s? de?ilim. Biraz i?ten pazarl?kl?d?r kendisi.

Dip not : Yeni yeni akl?ma gelen pozisyonlar da var, ilk yar?daki ma?ta Civelli nin Sivok a yapt??? da var. Ayn? Civelli nin Futacs ?n d???ne indirdi?i aparkatlar var, Volkan ?en in her hafta olay ??karan tav?rlar? var, Josue nin hakemlere oynayan ?irkeflikleri var. Yani o nefret etti?imiz fb gs nin karaktersiz oyuncular?ndan hi? bir fark? yok Bursasporlu oyuncular?n. Yapt?klar? sonras? da herhangi bir ?ekilde ?z?r dilemiyorlar lakipten kas?tl? ve talimatl? gibi yap?yorlar. Ayr?ca hoca n?n bizim ma? sonras? penalt? diye a?lamalar? da keza etik de?il, ilk yar?daki ma?taki penalt?dan falan bahsetmi? ama o ma?ta da bizim penalt?m?z verilmemi?ti kendisi alg?yla oynamaya ?al??m??. Fernandaonun pozisyonunu g?remeyen adam, Kerim in pozisyonuna adeta net h?k?m vermi?, Motta n?n yapt?klar?n? anlatmayay?m falan demi?. Ulan senin oyuncular?n Ozan Tufan ?n dan Serdar Aziz ine sahada ?irkefle?ilmedik nokta b?rakmam?? sen neden bahsediyorsun derler adama. Bak sinirlendim izledik?e, hat?rlad?k?a.

Ertu?rul Sa?lam ? tek bir deme?le bitirenler ?enol G?ne? i ne g?zel kahraman ilan etmi?ler. Bravo. Neyse teknik adaml??? d???nda yap?yorum bu yorumlar? tekrar belirteyim.
                    ?yi bir e?itmen alg?s? yaratsa da baz?lar?nda kat?lm?yorum buna.

Hurra rakip alana y???l?n, ko?un ko?un demekten ba?ka bir?ey yapt??? yok. Aybaba'n?n bir t?k ilerisinde. Oynatt??? oyun haftada iki ma?? kald?ramayacak, tak?mn uygun de?ilse avrupa ma??nda oldu?u giib ilk turda sa?ma bir tak?ma 180 dakika bask? kurmana ra?men elenebilecek, kimi ma?ta 4 leyecek ama kimi ma?ta 4 yiyecek bir oyun plan?. K?sacas? ?yle tap?lanacak bir durumu da yok Bursan?n.

Oyunu sete d?n??t?r?rsen ?zellikle ofansif oyuncular?n performans? da artar ki zaten.

Burak gelece?in y?ld?z aday? oalrak geldi bize. Tigana d?nemi ve fb d?neminde kenar forvet olarak oynad?. ??nk? kendisi santrofor ?zelliklerinden uzak. Be?ikta? da birka? ma? forvette oynam??t?. Tigana d?neminde 2-0 yendi?imiz gen?ler ma??nda forvet oynad? ve 45 dakikada 4-5 pozisyona girdi. O zamanki Burak bug?nki Burak dan bir t?k daha tecr?beli sadece. Ayn? ?ekilde f?rsat??d?r ama sa? ba? yoldurmaya devam eder. ?enol g?ne? yeni bir oyuncu yaratmad?. O g?ne kadar kenar adam? olarak d???n?len adam? forvete yerle?tirdi. Burak da ?ncesinde var olan pozisyon istatisti?ini art?rd?. Bug?n bile hala forvet oyuncusunda olmas? gereken bir ?ok ?zellik bu oyuncuda bulunmuyor.
                    K?sacas? ?enol hoca bir avrupa tak?m?n?n teklif g?t?rece?i modern forvet yaratmad?.

Sel?uk keza benzer ?ekilde. 10 numara olarak alt yap?da yeti?mi?. ?enol hocan?n oyununda, rakip alana y???l?nca tak?m, Sel?uk un performans? artm??t?. gs de Terim d?neimde ayn? oyun anlay???nda iyi i? ??kard?. Fakat Mancini sen ge? bakal?m 2. b?lgeye,burada modern bir 8 numara gibi oyun kur diyince t?m defolar? ortaya ??kt?. Mancini d?neminde ?oken Sel?uk Hamzan?n rakip alana y???lan kaos futboluna dayal? oyun anlay???nda yine ?st seviye yapt?.
                    ?enol Hoca bir avrupa tak?m?n?n tekl?f g?t?rece?i modern 8 numara yaratmad?.

Benzer ?eyler Bursa maceras?nda da ge?erli. rakip alana kalabal?k g?ruhla y???lan ve orada kaos oynayan bir tak?m. Bu oyun anlay???nda oyuncular?n performans? bir t?k yukar?da g?r?nebilir. Ama bursa, ?zelinde bursaspor ?u anda en iyi alt yap?ya sahip olan, sadece bursada de?il bursa d???nda oynayan oyuncular?n?n da milli tak?ma se?ilmesini sa?layan bir kul?p.
                    Ozan, ?enol hocadan ?nce de geliyorum diyen, A milli tak?ma se?ilen, ?ener hala defans yapmay? bilmeyen, Volkan hala ortasahadan gelecek muaazzamn pasla rakip defasn?n arkas?na s?zmaya ?al??an ama topla ne yapaca??n? bilmeyen, fernandao toptan ?ok rakiple bo?u?an, yetene?ini de?il fizi?ini kalenin i?ine sokan bir adam.

Belki ?enol hocan?n yapabilece?i ?ok fazla ?ey yoktur bu futbolcular? e?itmek ad?na ama abart?ld??? gibi e?itmen asla de?il. B?yle bir t?rk antren?rde gelmedi bu topraklara. Zaten b?yle bir adam olsa bug?n Bursa da de?il La Liga, Premier Lig ya da Budesliga'da olurdu.

25 y?ll?k TD lik ge?mi?ini bir kenara b?rakal?m. yakla??k 8-9 sezon trabzon gibi ?ampiyonluk aday? bir tak?m? ?ampiyon yapamam??. ?al?nan ?ampiyonlu?u olmu? ama bizde bundan farkl? de?iliz. Trabzonun ya?ad??? olumsuzluklar? bizde ya??yoruz.

?enol G?ne?'in oynatt??? ilkel kaos futbolu neyimize melhem olacakki.

Yorum Yap

Aslı Hayri Aklan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      in?allah fanatik ilk defa do?ru bi haber yapm??t?r da LUCE haberi do?rudur.

seneye LUCE teknik drekt?r

sergen yard?mc?s? olsa benden mutlusu olmaz.

sergeni ikna etmek zor belki yard?mc?l?k i?in.ama luceyle ?al??mak isteyebilir tecr?be kazanmak i?in.
                      2-3 sene luce kal?r.d?zeni kurar.sonra sergen devam ettirir.
                      Ge?en hafta Luce fenere diye haber yapt?lar. ?imdi fener medyas? misilleme yap?yor Luce bize geliyor diye. Ciddiye almay?n. ?ampiyonluk yolunda her tak?m i?in ??kacak bu haberler.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Madem i? sadece kadro kalitesi ile bitiyor gs neden prandelli ve manciniyi g?nderdi? Gelenden ge?enden 4 yiyen kaliteli tak?m! Ne olduda hamzaya emanet edildi? Ge?iniz efendim mevzu sadece kalite de?il.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Kadro kalitesi anlam?nda da Gs'dan geri oldu?umuzu da kesinlikle kabul etmiyorum ben.

Sabri
                        Hakan Balta
                        Semih
                        Tar?k
                        Umut
                        Yekta
                        Telles
                        Emre ?olak
                        Pandev
                        Hamit
                        G?khan Zan

Bunlar da onlar?n vasatlar?,?urda yazan isimlerin 6 ' s? direk 11 oyuncular?.
                        Muslera ve Melo d???nda bize ?st?nl?k kurabilecekleri bir b?lge yok ?stelik,ki o Melo'da ka? haftad?r sakat ve ona ra?men kazan?yorlar.
                        Benim derdim b?t?n problemin kadro kalitesinde alg?s?n?n yarat?lmas?,yoksa tabi kat?lmad???m ele?tiriler ve savundu?um taraflar var elbette.

Tufan Sezon ?ncesi sen ben emre abi oturup konu?tu?umuzda bizden 3 oyuncu sayamam??t?k gs ve fb'de oynayacak.
                        Hee hatta biz Emre abiyle biraz sinema konusuruz diye de sey etmistik ama senin y?z?nden 4,5 saat futbol konusmustuk.

Her neyse saka bir yana,o zaman saydigimiz kadroyla simdi ki kadrolar aradinda cok fark var.Her seyden once Gs'da sag bekte Eboue degil Sabri oynuyor,Ujfalusi'nin yerinde Hakan Balta ve Semih var,Sosa ve Tolgay bize gelmemisti ve yabanci bir forvet alacaklardi.

Soyle diyeyim ,

Serdar > Sabri
                        Motta = Telles
                        Ersan = Semih
                        Cenk Tosun = Umut
                        Demba Ba > Burak
                        Gokhan Tore > Kanat oyunculari
                        Melo > Atiba
                        Tolgay > Selcuk
                        Sneijder > Sosa
                        Veli > Yekta
                        Muslera > Tolga
                        Sesu > Franco
                        Yasin > Olcay
                        Oguzhan > Yekta
                        Hamit > Necip

Tamamen objektif baktigima inaniyorum.
                        Gs ile kadro kalitemiz asagi yukari ayni.
                        Yine soyluyorum,kadro kalitesi ?zerinden yaratilan algiya karsiyim,bu kadromuz cok kaliteli demek degil.

Yorum Yap

Madem i? sadece kadro kalitesi ile bitiyor gs neden prandelli ve manciniyi g?nderdi? Gelenden ge?enden 4 yiyen kaliteli tak?m! Ne olduda hamzaya emanet edildi? Ge?iniz efendim mevzu sadece kalite de?il.

Kadro kalitesi anlam?nda da Gs'dan geri oldu?umuzu da kesinlikle kabul etmiyorum ben.

Sabri
                          Hakan Balta
                          Semih
                          Tar?k
                          Umut
                          Yekta
                          Telles
                          Emre ?olak
                          Pandev
                          Hamit
                          G?khan Zan

Muslera ve Melo d???nda bize ?st?nl?k kurabilecekleri bir b?lge yok ?stelik,ki o Melo'da ka? haftad?r sakat ve ona ra?men kazan?yorlar.
                          Benim derdim b?t?n problemin kadro kalitesinde alg?s?n?n yarat?lmas?,yoksa tabi kat?lmad???m ele?tiriler ve savundu?um taraflar var elbette.

Tufan Sezon ?ncesi sen ben emre abi oturup konu?tu?umuzda bizden 3 oyuncu sayamam??t?k gs ve fb'de oynayacak.
                          Hee hatta biz Emre abiyle biraz sinema konusuruz diye de sey etmistik ama senin y?z?nden 4,5 saat futbol konusmustuk.

Her neyse saka bir yana,o zaman saydigimiz kadroyla simdi ki kadrolar aradinda cok fark var.Her seyden once Gs'da sag bekte Eboue degil Sabri oynuyor,Ujfalusi'nin yerinde Hakan Balta ve Semih var,Sosa ve Tolgay bize gelmemisti ve yabanci bir forvet alacaklardi.

Soyle diyeyim ,

Serdar > Sabri
                          Motta = Telles
                          Ersan = Semih
                          Cenk Tosun = Umut
                          Demba Ba > Burak
                          Melo > Atiba
                          Tolgay > Selcuk
                          Sneijder > Sosa
                          Veli > Yekta
                          Muslera > Tolga
                          Sesu > Franco
                          Yasin > Olcay
                          Oguzhan > Yekta
                          Hamit > Necip

Yine soyluyorum,kadro kalitesi ?zerinden yaratilan algiya karsiyim,bu kadromuz cok kaliteli demek degil.
                          Ulan bosuna yirtiniyoruz adamlarin basinda bir td bile yok hamza kartal nedir allah askina ya bilic berbat ya da tff sagolsun bu sene acik ara sampiyon olmaliydik ama yonetim ama tff bunu basarmamiza tas koydu hangisi daha cok etkendir ona siz karar verin

Yorum Yap

Sabri
                            Hakan Balta
                            Semih
                            Tar?k
                            Umut
                            Yekta
                            Telles
                            Emre ?olak
                            Pandev
                            Hamit
                            G?khan Zan

Soyle diyeyim ,

Serdar > Sabri
                            Motta = Telles
                            Ersan = Semih
                            Cenk Tosun = Umut
                            Demba Ba > Burak
                            Melo > Atiba
                            Tolgay > Selcuk
                            Sneijder > Sosa
                            Veli > Yekta
                            Muslera > Tolga
                            Sesu > Franco
                            Yasin > Olcay
                            Oguzhan > Yekta
                            Hamit > Necip

Serdar>sabri den sonras?n? okumad?m

Yorum Yap

kadro kalitesiyle alakali oldugunu d?s?nm?yorum..tamamlayici oyuncu eksikligi var...elinde sivok varsa lugano gibi birini yanina monte etmelisin..elinde franco varsa yanina hizli agresif kafa topunda etkili birini monte etmen gerek....elinde atiba varsa yanina veli olmazoglu olmaz....atibanin yanina sezonda sezonda 6-7 gol atabilecek TOPLA DRIPLING yapabilen bir s?ratli bir ortasaha olacak...
                              elinde demba ba varsa,s?ratli defans arkasina kosabilecek bir forvetinde olamasi gerek...demba ba,cenk yada mustafa sadece biri digereinden daha fazla gol atan forvetler..farkli tarzlari yok...
                              rakip ileride oynuyorsa defansin arkasina kosabilecek hizli,g?cl? bir forvet yok..birebirde adam gececek yok...en fazla ikileriz forveti ama defansi c?zemeyiz...c?zersekde siradisi bir golle olur...

Yorum Yap

Medyanin oyuna gelmeyin. Lice haberleri tamamen oyun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X