Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bili?'le devam etmemek hem ona hem bize ihanettir.

Luce'yi kpnu?mak sa?mal???n daniskas?.

Bikere adam niye bize gelsin? Allah a?k?na niye? Adam T?rkiye'den b?km??t?r, ki gelse tek fenere gelir, zaten bu y?nde de bi a??klamas? olmu?tu y?llar ?nce san?r?m.

Bize niye gelsin? Shaktar'dan tahminen 4-5-6 milyon al?yodur. Biz o paray? vercez mi? Hay?r. Niye gelsin?
    Zaten bizden gitmi?, niye geri d?ns?n?
    70 k?s?r ya??ndaki adam?n motivasyonu ne olacak bu saatden sonra? Allah a?k?na sa?malamay?n. ?u anda oturttu?u bi d?zeni var, bize gelip ba??n? belaya sokmaz. Gelse de faydal? olmaz, net!

Gelecekse ?enol hoca gelsin ama en az 2 y?l sonra.

?nce Bili?!
    Hala ?enol G?ne? diyebilemk i?in bal?k haf?zal? olmak laz?m.
    Allemi cihan olsa bizim ma?tan sonra yapt??? a??klamalar? baz alarak kesinlikle kul?b?n ?n?nden bile ge?memeli.

Yorum Yap

Aslı Ozgur Gultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bikere adam niye bize gelsin? Allah a?k?na niye? Adam T?rkiye'den b?km??t?r, ki gelse tek fenere gelir, zaten bu y?nde de bi a??klamas? olmu?tu y?llar ?nce san?r?m.

Bize niye gelsin? Shaktar'dan tahminen 4-5-6 milyon al?yodur. Biz o paray? vercez mi? Hay?r. Niye gelsin?
      70 k?s?r ya??ndaki adam?n motivasyonu ne olacak bu saatden sonra? Allah a?k?na sa?malamay?n. ?u anda oturttu?u bi d?zeni var, bize gelip ba??n? belaya sokmaz. Gelse de faydal? olmaz, net!

?nce Bili?!
      Allemi cihan olsa bizim ma?tan sonra yapt??? a??klamalar? baz alarak kesinlikle kul?b?n ?n?nden bile ge?memeli.
      Aurelio, Ricardinho'yu d?vd? sonra geldi formam?z? giydi babalar gibi. Sergen'in Q7 ve Guti'ye o kadar sallad?ktan sonra istenmesi!

Samet'in o kadar ?eyden sonra gelmesi!

Luce'nin bize "K?PEKLER istedi diye atlar ?lmez" laf?ndan sonra gelmesi.. Bu kadar ?eyi sindiriyorsun, ama ?enol hocaya kar?? ??k?yorsun? ?lgin?.

Yorum Yap

Baz? arkada?lar ?z?l?yor da yapacak bir?ey yok.Olmay?nca olmuyor.

Bilic isterse 10 sene s?zle?me imzalas?n.Yine olmayacak.1 senedir kornerden gol att???m?z? hat?rlam?yorum(T?rkiye Kupas? hari?).

Duran top kazan?nca tak?m hi? heyecanlanan var m?? Kornerde top alt?pasa ula?m?yor , ula?t? diyelim kafa vurmaya gelen yok.Millet Demba Ba'ya sall?yor da , adam 6-7 rakip oyuncusunun aras?nda yaln?z.?leri giden yok , seyreden bir hoca , tak?ma etki s?f?r.T?re ile biryere kadar gidebildi.Onunda performans? tak?m k?t? gittik?e d??t?.

Fener ma??nda Neciple ba?lamamal?yd? dedik At?n? dedik Sivok dedik adam ezber bozmayan , ezbere sahaya s?ren.Olcay'? formsuz olmas?na ra?men s?rekli ilk 11 e s?ren hoca.

Beraberlik i?in ??kt??? b?t?n ma?lar? kaybeden hoca , ?ne ge?tikten sonra skoru korumaya ?al??t??? ma?lar? kaybeden hoca.Tak?m geriye yaslatan sonrada ne zaman gol yeriz acaba diye d???nd?rten hoca.

Vedala?al?m bi an ?nce.

Yorum Yap

2. yar? Sosa yerine Tolgay'? ??kartt?n ya, senin y?z?nden giden 324098234824. puan oldu bu. Olmayacak gibi senle ya, hadi bakal?m hay?rl?s?.

Yorum Yap

bana g?re sadece 2 b?lgede rakiplerimizden iyiyiz fenerin kadrosu bilicin elinde olsa bence ?u an ?oktan ?ampiyon yapm??t? pedrolar? ersanlar? mottalar? velileri olcaylar? bu kademeye getiren ?ampiyonluk i?in ?mit ettiren bence bili?tir ben hocaya k?zam?yorum bu gelinen nokta ve ayr?ca ingiliz tak?mlar?na k?k s?kt?rme bence ba?ar?d?r,stad?m?z?nda olmad???n? d???nerek bu yorumlar? yap?yorum.

-------------------------------------------------1.muslera----------2.volkan ---------3.tolga---------------------------------------------------

1.g.g?n?l---2.serdar---3.sabri----------1.alves--2.chedjou--3.pedro-----1.egemen--2.semih---3.ersan-----------1.caner--2.telles--3.motta

--------------------------------------------------------------1.melo---2.mehmet topal---3.atiba------------------------------------------------------

-------------------------------------1.tolgay---2.sel?uk inan--3.meireles-----------1.snijder---2.alper potuk---sosa--------------------------------

-------1.t?re---2.kuyt---3.bruma---------------------------------------------------------------------------------------------------1.sow---2.yasin---3.olcay

------------------------------------------------------------------------1.burak---2.ba-----3.emenike-----------------------------------------------------------

Yorum Yap

Aslı Ozgur Gultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?nce Bili?!
              ?zg?r Hocam,

Ona kalsa ?imdi yolunu g?zlemledi?imiz hatta zaman?nda hocal???m?z? yapan luce de ?s' yi ?al??t?r?rken, bize hitaben "k?pekler istedi diye atlar ?lmez demi?ti."

O y?zdendir ki ge?mi?te ?unu dedi bunu dedi, bundan daha ziyade luce olsun senol hoca olsun yada ba?kas? gelecekte bize ne verir ona bakmak laz?m.

Ama sanki Be?ikta?' ?n b?y?kl???n? ve hedeflerini anlayamam?? bir Bili?' le olmayacak gibi bu i?.

Yorum Yap

Tv'den seyretti?im kadar?yla Slaven Bili?'te di?er ma?lardaki heyecan? g?remiyorum...Acaba ?ngiltere iddialar? do?ru mu? Nas?l olsa sene sonu ?ngiltere'ye gidiyorum diye kendini tak?ma veremiyor mu?

Yorum Yap

Aslı Berkay Ozgultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  bana g?re sadece 2 b?lgede rakiplerimizden iyiyiz fenerin kadrosu bilicin elinde olsa bence ?u an ?oktan ?ampiyon yapm??t? pedrolar? ersanlar? mottalar? velileri olcaylar? bu kademeye getiren ?ampiyonluk i?in ?mit ettiren bence bili?tir ben hocaya k?zam?yorum bu gelinen nokta ve ayr?ca ingiliz tak?mlar?na k?k s?kt?rme bence ba?ar?d?r,stad?m?z?nda olmad???n? d???nerek bu yorumlar? yap?yorum.

-------------------------------------------------1.muslera----------2.volkan ---------3.tolga---------------------------------------------------

1.g.g?n?l---2.serdar---3.sabri----------1.alves--2.chedjou--3.pedro-----1.egemen--2.semih---3.ersan-----------1.caner--2.telles--3.motta

--------------------------------------------------------------1.melo---2.mehmet topal---3.atiba------------------------------------------------------

-------------------------------------1.tolgay---2.sel?uk inan--3.meireles-----------1.snijder---2.alper potuk---sosa--------------------------------

-------1.t?re---2.kuyt---3.bruma---------------------------------------------------------------------------------------------------1.sow---2.yasin---3.olcay

------------------------------------------------------------------------1.burak---2.ba-----3.emenike-----------------------------------------------------------
                  sosa alperden iyidir, ba buraktan iyidir, telles ile motta el bombas? kategorisinde kap???r ama tellesin h?cumu bir t?k daha iyi (sebebi orta saha yada taktik olabilir), yasinin olcaydan iyi demek bence ay?p ama bruma olcaydan yetenekli o kesin

ama s?k?nt?n?n geri 6 l?da oldu?u g?z?k?yor

Yorum Yap

brugge ile oynad???m?z her 2 ma?ta brugge nin hocas? bence ders verdi resmen.2 ma?tada geriye d??t?kten sonra yapt??? de?i?iklikler ile ma?lar? kazand?.oyunu okuma do?ru oyuncu ile m?dahale etme korkmadan oynatmas? takdir edilecek ?eylerdi.ordaki ma?ta 1-0 ?ne ge?tikten sonra ileriye bir tane siyahi yarma adam ald? arkalar?nada gedoz u koydu o oyarma topu ilerde tuttu b?t?n hava toplar?n? ald? gedoz gibi h?zl? oyuncuda bizim yerle?im hatas? yapan defans?n aras?nda adeta dans etti.ben o ma?ta kendi sahas?nda 1-0 dan sonra mecbur kald? o adamlar? ald? dedim ama ayn? ?eyi burda da yapt? korkmad? geriye d???nce ileriye y?nelik hamleler yapt? hem gedozu hemde o p?rp?r siyahi oyuncuyu ald? ve fi?i ?ekti.olay bu kadar basit bir hocan?n oyuna etkiside ancak bu kadar olur zaten.ama biz 1-0 ?ndeyken adamlar ak?n ak?n gelirken biz ekran ba??nda hoca m?dahale et diye y?rt?n?yorduk etti etmesine ama gol? yedikten sonra!brugge denen tak?m bizim 3 te 1 fiyat?na kurulmu?tur muhtemelen aralar?nda tan?d??n?z oyuncu varm?yd? bilmiyorum ben tan?m?yorum hi?birini ama bakt???n?zda gelip sizi hem i?erde hem d??arda yenebiliyorsa bu sadece kadro kalitesi ile a??klanacak bir durum de?il.?yle olsa bizim 2 ma?tada fark atmam?z laz?md? i?te orda bir ayr?nt? vard? HOCA...

Yorum Yap

A??k?as? d?n Tolgay ? oyundan alman? pek anlayamad?m hocam. Ortasahay? tamamen rakibe terk ettik. Motta ve Olcay l? bir sol ?izgi de tamamen ?l? durumda sevgili hocam umar?m oraya bir ??z?m bulursun. Kerim Opare ikilisi oray? hareketlendirecektir belki bilemiyorum. Ama kesinlikle oyun tamamen G?khan T?re ?zerine kitleniyor. Sosa da yoruldu d?n ortasahay? bo?alt?nca.

?ampiyonluk ?ans?m?z olduk?a zor bu saatten sonra ama G?nay ve Sivok un tak?ma katk?lar? beni mutlu etti bu ma? ad?na. Ersan her zamanki da??n?kl???ndayd? Motta ise resmen yoklar? oynad?. C?mleten ge?mi? olsun. Umar?m rakipler puan kaybeder de tekrar potaya girebiliriz yoksa lig bitti bitecek.

Hakem de d?n ?ok k?t?yd? olduk?a pasifti kartlar? ??karmad?, faulleri ?almad?, penalt?y? vermedi, Volkan Babacan a kart g?stermedi vs. Neyse.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        A??k?as? d?n Tolgay ? oyundan alman? pek anlayamad?m hocam. Ortasahay? tamamen rakibe terk ettik. Motta ve Olcay l? bir sol ?izgi de tamamen ?l? durumda sevgili hocam umar?m oraya bir ??z?m bulursun. Kerim Opare ikilisi oray? hareketlendirecektir belki bilemiyorum. Ama kesinlikle oyun tamamen G?khan T?re ?zerine kitleniyor. Sosa da yoruldu d?n ortasahay? bo?alt?nca.

?ampiyonluk ?ans?m?z olduk?a zor bu saatten sonra ama G?nay ve Sivok un tak?ma katk?lar? beni mutlu etti bu ma? ad?na. Ersan her zamanki da??n?kl???ndayd? Motta ise resmen yoklar? oynad?. C?mleten ge?mi? olsun. Umar?m rakipler puan kaybeder de tekrar potaya girebiliriz yoksa lig bitti bitecek.

Hakem de d?n ?ok k?t?yd? olduk?a pasifti kartlar? ??karmad?, faulleri ?almad?, penalt?y? vermedi, Volkan Babacan a kart g?stermedi vs. Neyse.
                        g?nay bence cenk tende tolgadan da daha bir doldurdu kaleyi ben olsam art?k onla devam ederim.sivok ise ger?ek bir pro. oldu?unu g?sterdi d?n o kadar aradan sonra hi? s?r?tmadan g?revini yapt?.ben gs ve fb nin puan kaybedece?ini d???n?yorum ama biz ne yapar?z onu kestiremiyorum i?te.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          g?nay bence cenk tende tolgadan da daha bir doldurdu kaleyi ben olsam art?k onla devam ederim.sivok ise ger?ek bir pro. oldu?unu g?sterdi d?n o kadar aradan sonra hi? s?r?tmadan g?revini yapt?.ben gs ve fb nin puan kaybedece?ini d???n?yorum ama biz ne yapar?z onu kestiremiyorum i?te.
                          Abi hele o Tolga n?n mide buland?ran degajlar?ndan sonra G?nay ?n d?zg?n degajlar? beni en ?ok rahatlatan ?eydi. Sol ayak, sa? ayak ikisiyle de ortasahaya iyi doldurdu topu s?rekli de i?te hava hakimiyetimiz neredeyse hi? yok bizim. Beklerimiz de top kullanamad???ndan mecbur bu degajlar? iyi yapabilen bir kaleciye ihtiyac?m?z vard? G?nay Cenk ve Tolga dan daha iyi bu konuda. Savunma ile de iyi anla?t?, zamanlamas? da fena de?ildi. Beni mutlu etti bu performans? umar?m devaml?l??? da vard?r.

Abi rakipler bizi ?ok kolay durdurmaya ba?lad?. Ma?ta hi? bir alternatif ?retemememiz b?y?k s?k?nt?. Rakibin b?y?kl???n?n, k???kl???n?n bir ?nemi yok art?k. Ortasahay? kalabal?k tut, G?khan T?re nin ko?u yollar?n? kapat. Be?ikta? ? durdurmak bu kadar basit. Neden mi ? ??nk? G?khan T?re nin arkas?ndaki Serdar zaten ne orta kesebiliyor, ne dripling atabiliyor onu tutmasan bile olur, ??nk? ters kanattaki Olcay ne orta a?abiliyor, ne ?ut ?ekebiliyor, ne dripling yapabiliyor kar??s?nda s?radan bir adam dikilsin yeter, Olcay ?n arkas?ndaki Motta zaten yan taraf?na pas vermekten aciz, bu ?ekilde kanatlar? kilitledin mi Olcay ? oyundan d???r?yorsun, G?khan T?re yi de bireysel oynamaya y?neltiyorsun yani ne yap?yorsun Demba Ba y? tamamen yaln?z b?rak?yorsun. Ortasahay? da olabildi?ince kalabal?k tutabilirsen Sosa ve Tolgay (ya da O?uzhan neyse) yoruldu?unda ortasaha tamamen etkisiz hale geliyor. Zaten oyun i?erisinde tek etkin olabildi?imiz anlar Sosa n?n son nefesiyle ?abalay?p tak?m? ileri ta??yabildi?i anlard?. Tolgay ? ??karmak ise tamamen bir teknik direkt?r hatas? Tolgay da ??k?nca tamamen bitti h?cum alternatifimiz. Onun d???nda oyun i?i kitlenme anlar?ndan ??karabilecek kozlar?m?z hi? yok. Nedir onlar ? ?ut ve duran top. Biz kaleye ?ut ?ekmiyoruz, ya da ?ekemiyoruz bilmiyorum ama gol atman?n 1. kural? olan ?ut ?ekme ?zelli?imiz neredeyse hi? yok. Duran top mevzusunu zaten herkes biliyor. Be?ikta? nas?l gol atacak ben bilmiyoruma abi ? Tamam tak?m savunmam?z falan iyi ho? k?t? de?iliz o konuda asla ama h?cumda bu kadar k?s?tl? imkanlarla lig sonuncusunu bile yenmekte zorlanmam?z gayet normal. 8 ma??n 8 inde de yeniliriz demem, ama 8 inden herhangi birini kesin yeneriz de diyemem bu noktadan sonra. Sen ben Be?ikta? a kar?? hoca olsak ?ok rahat durdururuz bu tak?m?. G?nay gibi s?priz oyuncular ??karmak gerekecek san?r?m. Bu oyuncularla olmayacak bu i? ??nk? motivasyonla falan da olmaz bildi?in farkl? yetenekler gerekiyor rakipleri ?a??rtmak i?in.

Yorum Yap

Aslı Tunc Baltali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            bili? gitsin ?u bizi ?ampiyon yapar diyeceginiz adam kimdir : lucescu
                            o zaman o gelsin. ?ampiyon adam gelsin
                            Kendin demi?sin i?te Bilic'ten sonra bizi ?ampiyon yapar dedi?imiz bir tek Lucescu var.O gelecekse Bilic gitsin,gelmeyecekse Bilic'i niye g?nderiyoruz

Yorum Yap

Fikret Orman: Hakem hatalar?n?n arkas?nda organize bir i? oldu?unu d???nm?yorum. MHK'n?n elindeki hakemler bu isimler. Yapacak bir ?ey yok.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Abi hele o Tolga n?n mide buland?ran degajlar?ndan sonra G?nay ?n d?zg?n degajlar? beni en ?ok rahatlatan ?eydi. Sol ayak, sa? ayak ikisiyle de ortasahaya iyi doldurdu topu s?rekli de i?te hava hakimiyetimiz neredeyse hi? yok bizim. Beklerimiz de top kullanamad???ndan mecbur bu degajlar? iyi yapabilen bir kaleciye ihtiyac?m?z vard? G?nay Cenk ve Tolga dan daha iyi bu konuda. Savunma ile de iyi anla?t?, zamanlamas? da fena de?ildi. Beni mutlu etti bu performans? umar?m devaml?l??? da vard?r.

Abi rakipler bizi ?ok kolay durdurmaya ba?lad?. Ma?ta hi? bir alternatif ?retemememiz b?y?k s?k?nt?. Rakibin b?y?kl???n?n, k???kl???n?n bir ?nemi yok art?k. Ortasahay? kalabal?k tut, G?khan T?re nin ko?u yollar?n? kapat. Be?ikta? ? durdurmak bu kadar basit. Neden mi ? ??nk? G?khan T?re nin arkas?ndaki Serdar zaten ne orta kesebiliyor, ne dripling atabiliyor onu tutmasan bile olur, ??nk? ters kanattaki Olcay ne orta a?abiliyor, ne ?ut ?ekebiliyor, ne dripling yapabiliyor kar??s?nda s?radan bir adam dikilsin yeter, Olcay ?n arkas?ndaki Motta zaten yan taraf?na pas vermekten aciz, bu ?ekilde kanatlar? kilitledin mi Olcay ? oyundan d???r?yorsun, G?khan T?re yi de bireysel oynamaya y?neltiyorsun yani ne yap?yorsun Demba Ba y? tamamen yaln?z b?rak?yorsun. Ortasahay? da olabildi?ince kalabal?k tutabilirsen Sosa ve Tolgay (ya da O?uzhan neyse) yoruldu?unda ortasaha tamamen etkisiz hale geliyor. Zaten oyun i?erisinde tek etkin olabildi?imiz anlar Sosa n?n son nefesiyle ?abalay?p tak?m? ileri ta??yabildi?i anlard?. Tolgay ? ??karmak ise tamamen bir teknik direkt?r hatas? Tolgay da ??k?nca tamamen bitti h?cum alternatifimiz. Onun d???nda oyun i?i kitlenme anlar?ndan ??karabilecek kozlar?m?z hi? yok. Nedir onlar ? ?ut ve duran top. Biz kaleye ?ut ?ekmiyoruz, ya da ?ekemiyoruz bilmiyorum ama gol atman?n 1. kural? olan ?ut ?ekme ?zelli?imiz neredeyse hi? yok. Duran top mevzusunu zaten herkes biliyor. Be?ikta? nas?l gol atacak ben bilmiyoruma abi ? Tamam tak?m savunmam?z falan iyi ho? k?t? de?iliz o konuda asla ama h?cumda bu kadar k?s?tl? imkanlarla lig sonuncusunu bile yenmekte zorlanmam?z gayet normal. 8 ma??n 8 inde de yeniliriz demem, ama 8 inden herhangi birini kesin yeneriz de diyemem bu noktadan sonra. Sen ben Be?ikta? a kar?? hoca olsak ?ok rahat durdururuz bu tak?m?. G?nay gibi s?priz oyuncular ??karmak gerekecek san?r?m. Bu oyuncularla olmayacak bu i? ??nk? motivasyonla falan da olmaz bildi?in farkl? yetenekler gerekiyor rakipleri ?a??rtmak i?in.
                                bence bizdeki sorun rakibe g?re sahada bir sistem yok.hocan?n kafas?nda bir ?ablon var liverpool arsenalede ayn? ?ablonu oynat?yor bal?kesir karab??ede.m denizli rakibe g?re oyuncu koyard? bir ma?ta bi bakard?n gizli golc? ekrem da? olmu? bir bakard?n boboya holosko destek vermi? bi bakard?n tek forvet bi bakard?n 3 ofans bi bakard?n 7 savunmac? ama hocan?n 11 ni kimse bilmezdi.??nk? rakibe g?re belirlerdi 11 i.ben o kadar fazla olmas?n?da istemiyorum.sadece demba ba e?er ilerde yaln?zlar? oynuyorsa yan?na birini sokmal?.bunu samet almeida varken olcay ile yap?yordu ne bileyim fernandes ile duran toplardan bir d?nya gol atm???zd?r ?n direk arka direk organizasyonlar? olurdu aradan biri ??kar ?akard? kafay?.?uan b?yle bi?eyde yok.i?te sahada bunlarla fark yaratabilirsin illa oyuncunun acayip yetenekleri olmas?na gerek yok ne demi?ler futbol basit bir oyundur. seninde s?yledi?in gibi ?ut yok tak?mda illa kalecinin burnunun dibine girmeye gerek yok.bunlar hep antrenmanda ?al??arak ??z?lecek ?eyler.ama ya ?al??m?yorlar ya da uygulam?yorlar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X