Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mourinho porto'ya van gaal ve boby robson yard?mc?l??? yapt?ktan sonra ba?ka bir tak?m ?al??t?r?p 3.basamak olarak gitti.

Sergen gibi yetenek sizsiniz gibi yar??ma programlar?ndan sonra tepeden d??medi.

Yorum Yap

Bu g?n Sergen diyenler (oldu ki ?yle bir ihtimal oldu) seneye bu haftalarda hatta daha ?nce Sergen gitsin diye en ba?ta ba??racak arkada?lard?r. Sergen nedir ya S?rf Be?ikta? futbolcusu diye Teknik direkt?r kontenjan? a?maktan s?k?lmad?n?z m? ? Bilic i istemezsin sayg? duyar?m ama yerine ?nerdi?in adam B?y?k hedefleri olan birisi olsun Yetenek sizsinize j?ri alm?yoruz.. Ben Hay?r diyorum.

Yorum Yap

Iki kelimeyi anlamli bir sekilde yanyana getiremeyen Sergen gibi bir adamin bence bizde isi yok...

Yorum Yap

Bug?n Sergen'e burun ?evirenler dalgaya alanlar ?ok de?il 2 3 seneye kalmaz bizden ?ok Sergen gelsin diyecekler. Hep birlikte g?rece?iz. Tayfur'la kar??t?rmay?n Sergen'i

Ben kendisinin gelece?inin parlak oldu?unu d???n?yorum. Zaman g?sterecek bakal?m.

Yorum Yap

Aslı Ali Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Hayri Aklan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Acaba Mourinho Porto'ya gitti?inde Porto taraftar? da "mourinho kim yeaaaa" demi? midir..
            ​Demi?tir bence... Hatta "Yaa bu adam gitsin Van Gaal'in yan?nda tak?ls?n, bundan ne k?y olur ne kasaba" da demi?tir.
            bence de kesin diyen olmu?tur.
            mesela bizde de sergen van gaalin yard?mc?l???n? yap?p gelse "bu kim yeaa? gitsin jurilik yaps?n" diyecek futbol ulemalar? var.
            neden ??nk? sergeni sevmiyolar.
            pa?am Be?ikta?'?n ba?ar?s? s?z konusu olan.
            git ego tatminini fm de yap dimi ama
            : )

Yorum Yap

R?za ?al?mbay, Ertu?rul Sa?lam, Samet Aybaba, Tayfur Havut?u... Bunlardan da m? ders almad?k? Deneme tahtas? ya da 'Bilic'ten k?t? y?netmez en az?ndan' tak?m? de?iliz biz. Hedefleri, sistemi, takti?i, karizmas? olan bir hoca laz?m bize.

Bilic gidip Sergen gelecekse ben Bilic'e 1 sezon daha s?re tan?nmas?ndan yanay?m. Yeni staddaki performans?n? merak edenlerden biri olarak bir de o ?ekilde g?rm?? oluruz b?ylece.

Yorum Yap

Yahu Bilic efendinin yenemedi?i Eski?ehir'e 3 atan ve zar zor son dakika penalt? ile yendi?imiz Bursa'ya 4 atmas? bile yeterlidir bana g?re.

Bu y?netimden Bielsa'y? bekleyenler daha ?ok bekler.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bug?n Sergen'e burun ?evirenler dalgaya alanlar ?ok de?il 2 3 seneye kalmaz bizden ?ok Sergen gelsin diyecekler. Hep birlikte g?rece?iz. Tayfur'la kar??t?rmay?n Sergen'i

Ben kendisinin gelece?inin parlak oldu?unu d???n?yorum. Zaman g?sterecek bakal?m.
                  Bilic zaten a class bir hoca de?il. Bizde tecr?be kazan?yor.

Sergenin de mi bizde tecr?be kazanmas?n? bekleyece?iz.

3 sene boyunca geli?tirsin kendisini sonra geliyorsa gelsin.

Bilic gitmi? sergen gelmi? ne farkeder ? E?itim yuvas?m?y?z biz ?

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bilic zaten a class bir hoca de?il. Bizde tecr?be kazan?yor.

Sergenin de mi bizde tecr?be kazanmas?n? bekleyece?iz.

3 sene boyunca geli?tirsin kendisini sonra geliyorsa gelsin.

Bilic gitmi? sergen gelmi? ne farkeder ? E?itim yuvas?m?y?z biz ?
                    ?ok ?ey farkeder G?kay. Ben Bilic'te herhangi bir geli?im g?remiyorum. Geldi?i g?n nap?yorsa hala ayn? kafada. ??karaca?? kadrolar? yapaca?? oyuncu de?i?ikliklerini dakikas?na kadar hepimiz ezberledik. Bizim gibi ma?? izliyor. ve bizim kadar umursad???n? d???nm?yorum. Bilic Be?ikta?'? 3. b?y?k olarak kabullenmi? G?kay.

Adam Bursa ma??na derbi diyor yahu. Sergen'den duyabilir misin b?yle bir ?ey ?

Adam Guti'nin Fernandes'in performans?n? be?enmiyordu. ki hakl?yd?.Bize enteresan geliyordu ama do?ruyu s?yl?yordu. Y?ld?z futbolcu ?ampiyon yapar diyor adam.

Be?ikta?'ta oynuyorsan daha fazlas?n? vermen gerekir. Kendisi futbolculu?unda b?yleydi. Futbolu'da Bilic'ten daha iyi bildi?ini d???n?yorum.

Sergen'in ?brahim ?z?lmez'in oldu?u kenar kul?besi derbilere korkarak ??kmaz. Korkacak adam? da tak?mda tutmaz.

Bilic'e bak?yorum yerinde say?yor. Evet hocaya sabredelim ama do?ru adama sabretmek ?nemli. Ben Bilic'?n do?ru ki?i oldu?undan pek emin de?ilim art?k. Bu kadar tak?nt?l? ezberci bir hoca hayat?mda g?rmedim.

Bir de Sergen'in Yetenek Sizsiniz'de tak?lmas?na falan tak?lma bence. Bilic'e de ?alg?c? m? diyelim yani. Klibi falan var adam?n ?zel hayatta olan ?eyler ba?kad?r.

Yorum Yap

umar?m teklif alm??t?r ??nk? westham ger?ekten Bilice g?re bir tak?m , ligde s?ralamada 5-10 aras? hedefin olur. b?y?k tak?mlara da beraberlik alabiliyor zaten. ?ampiyonluk kupa vs. derdi de yok . g?ntekin onay ?ok ?nceden s?ylemi?ti ama kimse konduramad? bu y?zden de k?zd?lar .

belli ki Be?ikta? kapitalist rakiplerini sosyalist kafayla ge?emeyecek. olsun isterdik ama kabul edelim ki Bilic ile olmuyor . oyuncu kadrosu k?t? diyorum sonra mesela bursasporun arenada gsye kar?? oynad??? oyunu hat?rl?yorum s?rer gider b?yle. Ah Bilic ah

Yorum Yap

Sergen'in olay? futbol de?il, hoca olarak d???nmek bile abes. J?riliktir, yorumculuktur derken abuk sabuk programlarda goygoydan s?k?ld?, antrenorl??e ba?lad?. Bize gelsin, bask?y?, stresi hissetsin 10. ma?ta gidece?ine eminim.

Yorum Yap

Bug?n ka??nc? bask? oldu bu hat?rlam?yorum ama Bilic buray? kafas?nda B?-T?-R-M?-?

Bence bir ?ngiliz tak?m? ile fl?rt halinde olmas? da muhtemel.

Oyuncularda kafas?nda bitirmi? gibi tak?l?yor sanki. Aralar?nda belki 2-3 bilemedin 4-5 ki?i halen daha inan?yor ?ampiyonlu?a o kadar.

Ulan 2002-2003 ?ampiyonluk videosunu izledim... Yok b?yle bir "Ruh" ve "Motivasyon" herkes canla ba?la m?cadele ediyor. Sallad???m?z Sinan Engin bile nas?l sar?l?yor oyunculara, k?r?p d?k?yor kul?beyi.

Yorum Yap

Getirsinler ?enol G?ne?'i olsun bitsin i?te. Avrupa desen ba?ar?s? var, lig desen ba?ar?s? var,karakteri on numara,oynatt??? futbol tam istedi?imiz gibi. Daha ne bekliyoruz?

Yorum Yap

Sezon sonu ne yap?l?p edilsin Be?ikta?a mutlaka lucescu tam yetki ile getirilsin yoksa ?n?m?zde ki y?llar da da ba?ar?l? olamay?z. Tek ?are lucescu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Geri pas yapan tak?m istemiyorum..
                                Forvetlerin kanatlar?n en k??esine ve orta sahaya gelip top almas?n? istemiyorum..
                                Sa?ma sapan yan paslar ile atak haz?rlamaya ?al??an tak?m istemiyorum..
                                3 ki?i h?cuma ??kan , h?cumda yaln?z kalan bir tak?m istemiyorum..
                                Orta a?amayan , h?cuma katk? sa?layamayan bek istemiyorum..

?u tak?ma atak anlay??? kazand?ran ilk hocan?n elini ?p?cem...

Dikine oynayan , atak anlay??? olan bir tak?m istiyorum..

Schuster'i ?zleyece?im akl?ma gelmezdi..

Ama bizi bu ?ileden biri kurtars?n!

Slaven Bilic istifa!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X