Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Berkay Semiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Lucescu hepimizin istedi?i bir hoca ama adam geldi 70 ya??na, ikinci bir Kalli facias? olmas?n? Sonu?ta Kalli bize geldi?inde daha gen?ti
    Bence de yanl?? olur. Adamin bir ayagi ?ukurda, heyecan? kald???n? sanm?yorum. ?enol G?ne? daha mant?kl? duruyor

Yorum Yap

Oyuncular yetersiz olabilirler de abi Diatta'l? Baki Mercimek'li kadronun yan?nda bu kadro Real Madrid gibi kal?yor. Bu tak?m da ruh yok, herkes de ?ampiyon olal?m gibi bir d???nce yok ki. Ee Bilic'de zaten ortada.

Ne desem(k) bo? vallahi.

Yorum Yap

Aslı Esat Mutlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Lucescu hepimizin istedi?i bir hoca ama adam geldi 70 ya??na, ikinci bir Kalli facias? olmas?n? Sonu?ta Kalli bize geldi?inde daha gen?ti
        Bence de yanl?? olur. Adamin bir ayagi ?ukurda, heyecan? kald???n? sanm?yorum. ?enol G?ne? daha mant?kl? duruyor
        o ?lene kadar ohooo iki ?ampiyonluk g?r?r?z a??z a? art?k planlama vizyon strateji falan laf? duymak istemiyorum ya ?ampiyonluk istiyoruz be

Yorum Yap

?enol G?ne? gelsin ama bu y?netim yokken.

Yorum Yap

1-Lucescu
            2-Tigana
            3-Mustafa Denizli
            4-R?za ?al?mbay
            5-Samet Aybaba
            6-Tayfur Havut?u
            7-Carlos Carvalhal
            8-Slaven Bilic
            9-Ertu?rul Sa?lam

ne yaz?kki durum b?yle. kaybedensin.

Yorum Yap

Bu y?netim en fazla Ertu?rulu yada Sergeni getirir.

Yorum Yap

Aslı Esat Mutlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?enol Hoca'ya da mutab?k?m. Kabul edilebilir tek T?rk hoca benim i?in ?u an. ?st seviye bir hoca olmas? laz?m.

Yorum Yap

Kepazelik ya t?rkiye s?per lig lideri hamza hamzao?lunun ?al??t?rd??? galatasaray, ikici ismail kartal?n ?al??t?rd??? fenerbah?e .. Ben s?yleyecek bir kelime bulam?yorum, ?imdi biz bunlar?n bu hallerinde bile 3 c?y?z.. Benim akl?m alm?yor arkada?

Yorum Yap

Fenerbah?e ile galatasaray ?SMA?L HAMZA falan fark etmez her t?rl? 1.-2. biziz mesaj? verdi bu sezon resmen t?m zihinlere bu bilic ve f.o'nun eseri.

Yorum Yap

Sergeni k???ms?yor herkes
                      O olsa rahat ?ampiyon olurduk ki?isel kanaatimce.
                      Adam Sivasa geldi?inden beri Bilicden fazla puan kazanm??t?r.
                      ?enol Hocan?n da gelece?ini d???nm?yorum.

Yorum Yap

S?z verdik.sezon sonuna kadar elestirmiyorum.

Ama sezon sonu hem hocaya...hemde hocay? kay?ts?z ?arts?z savunan futbol ulemalarina iki ?ift lafimiz var.

Yorum Yap

3 tak?m?n kadrosunu kar??la?t?rd???m?zda ben 3. oluruz diyorum s?k?nt? burda 1 olur diyende duymad?m senin kanad?nda olcay oynarken orda sow var sende pektemek var adamda webo sende motta var onda caner sende serdar var onda g?khan g?n?l sende ersan var onda egemen iyi olan tek b?lgemiz g?khan t?re futbol iyi adamlarla oynan?r ve iyi adamlar da pahal?d?r ?tesi yok sendede bu adamlar yok kimse kusura bakmas?n

Yorum Yap

y?llard?r hayalimdir Teknik drekt?r Luce, yard?mc?s? sergen olmas?.
                            luce b?rakt?ktan sonra sergen ge?er y?llarca hoca aramay?z diyodum.
                            bu saatten sonra pekte m?mk?n de?il luce gelse bile sergen yard?mc?l?k yapmak istemez.
                            ama ke?ke yapsa.hem de tecr?be kazan?r.
                            seneye luce yi ikna edebiliyosak ne ala.
                            ama edemiyosak sergen yal??n u?urur bu tak?m?.
                            sergeni sevmeyenler sald?rcakt?r ?imdi..anca at yar??? oynat?r o,ne ba?ar?s? var onun(sanki bili? ?ampiyonlar ligini alm?? gibi) falan diye.
                            umrumda de?il.

seneye kul?bede LUCE & SERGEN 2 lisinden en az 1 ini g?rmek istiyorum. #in?allah

Yorum Yap

Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Sergen bilici 5 le ?arpar 10 a b?ler arkada?, en az?ndan motivasyon verir en ?nemlisi ba?kana bile be?ikta??n b?y?kl???n? hat?rlat?r.. Ama sergen F.O takmaz ayr? mesele..

Yorum Yap

Aslı Arda Bora Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Sergen bilici 5 le ?arpar 10 a b?ler arkada?, en az?ndan motivasyon verir en ?nemlisi ba?kana bile be?ikta??n b?y?kl???n? hat?rlat?r.. Ama sergen F.O takmaz ayr? mesele..
                                bug?n kovsunlar o zaman g?relim ne yapacaksa yaps?n

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X