Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bili? 2 sezondur T?rkiye'de.
    Bu sezona kadar FB de dahil t?m tak?mlardan ve hocalardan sadece takdirler i?itmi? bir hoca.
    Gitti?i her yerde sayg? g?r?yor. Bug?ne dek bir tek futbolcu, hakem veya TD de Bili?'in kendilerine k?f?r etti?ini iddia etmedi.
    Milyon tane de centilmenlik ?rne?i var.
    Hakem hatas?n?n bizim lehimize oldu?u durumlarda ??k?p s?ylemek gibi. Bir kez de de?il hem de.
    Hatta ?smail Kartal denen karaktersiz bile kendilerine ?al?nan ucuz penalt?lar soruldu?unda "gidip Bili?'e sorun, o bile itiraf ediyor hakemlerin hep kendilerine hata yapt???n?" gibi bir ?ey s?ylemi?ti.
    Caner'in ge?en sezon haks?z friki?i d??ar? atmas?ndan sonra Caner ve Ersun Yenal ve FB hakk?nda s?yledikleri gibi. FB'nin resmi twitter hesab? yay?nlar? o s?zleri (hala silmedilerse
    H?rvatistan ba??ndayken play-off tan ?nce H?rvat medyas? ortal??? gererken "bu sadece bir oyun, bizim bir sorunumuz, d??manl???m?z yok, dostuz" vb s?ylemleri gibi.
    Hatta ilk ma?ta "fck off" mevzusunda "yapt???m?z i?te b?yle ?eyler normal, ben Emre'nin s?zlerine bozulmuyorum, k?f?r olarak g?rm?yorum" vb s?zler ile herkes Emre'yi su?larken dolayl? yoldan destek ??kmas? gibi...
    Bu olaylarda bile en sessiz Bili?. Yang?na k?r?kle gitmiyor.

Di?er yanda da yeni bebe?i ?zerine bile yalan s?yleyebilen; ?ngiltere'de 3 futbolcuya ?rk?? sald?r?s?ndan dolay? hakk?nda soru?turma a??lan; Zokora'ya yapt??? ?rk??l?k y?z?nden 2.5 ay kesinle?mi? ama ertelenmi? bir hapis cezas? cepte olan; T?rkiye Macaristan milli ma??nda gol sonras? medyaya el kol yap?p k?f?rler eden; Ankarag??l? Kaan'? SMS ler ile ma? satmas? i?in ayartan; bir ?ok defa kendi tak?m arkada?lar? ile k?f?rle?en bir adam...(T?rkiye'de k?f?rden, el koldan g?rd??? k?rm?z?lar? filan saym?yorum bile).

Bizim Be?ikta? medyas? da yine taraf?n? se?mi?. "g??l? olan".
    Bug?n yine okuyorum. Ke?eci Bili?'i su?lam??. K?f?r etti?ini s?ylemi?. Bir ton Be?itka? ele?tirisinin sonuna bir iki c?mlelik bir FB y?netim ele?tirisi de getirmi?; eksik olmas?n.
    Daha Bili?'e adamd?r?st bir destek g?remedim Be?ikta? medyas?ndan.
    Bari biz yaln?z b?rakmayal?m.
    Aynen kat?l?yorum..sezonun en kritik haftalar?nda hoca ve futbolcu tart??mas? ba?latanlar?n samimiyetine inanmak m?mk?n de?ildir..

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Burak Ates tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Rakiplerin bence bu sene iyi oldu?u tek ?ey b?y?k tak?m olmak. Adamlar forman?n g?c?n? ve avantaj?n? ?ok iyi kullan?yor. Biz kazand???m?z ma?larda bile son 20 dk kalp krizi s?n?r?nday?z. ?st?n oldu?umuz sadece aya??m?zda bo? top ?evirme k?sm?d?r herhalde. Ligin ba?lar?nda ?ok say?da pozisyona giriyorduk bu sebeple ?st?nl?k sa?lama konusunda s?k?nt?m?z yoktu ama sonras?nda bu ?zelli?imizi kaybettik, organize atak yapmadan bitirdi?imiz ma?lar bile var (kazand?klar?m?z aras?nda dahi). Bu ortamda k???k rakiplere kar?? ald???m?z puanlarla yar???n i?indeyiz ama oynad???m?z oyun bunda ?ok da etkili de?il. Yarat?c? oyuncular?m?z genelde ma? i?erisinde 2 taneyi ge?miyor bunlar da yoksa yand?k. 190'?n ?zerinde forveti olup da kale ?izgisine 2 pas yap?p inerek orta yapmayan tek tak?m biz olabiliriz.

Y?netim zaten ba?ar?l? olamaz. Bir y?netimin ba?ar?l? olmas? sadece ilgili spor ?ubesinin ba??na profesyonel birini getirerek m?mk?n olabilir. Di?er t?rl? "para babas?" y?netici sisteminden ?teye ge?ilemez ki bu da zaten ba?ar?y? tesad?flere b?rak?r. Eksiklerin kapat?lmas? bulunan ortamda tamamiyle hocaya ba?l?d?r. Y?neticiler eline ne kadro verirse oynatmak diye bir?ey olmaz, genel menejer olan ortamlarda b?yledir bu ki genel menejerindir o durumlarda sorumluluk. Bizim i?inde bulundu?umuz durumda ise y?netim Bilic'e ra?men kazmalara milyon eurolar verip s?zle?me uzatm?yordur. Bilic bu tak?mdan memnun ki y?netim oyuncular? tutmak i?in giri?imlerde bulunuyor.

Be?ikta?'?n kapasitesi belirli bir seviyede zaten. D?nya y?ld?zlar? bize gelmek i?in birbiriyle yar??m?yor ancak elimizdeki kadro da ?ok kolayl?kla daha iyi futbol oynayacak seviyelere getirilebilir. Delgado gitmese Fernandes, Almeida gitmese Demba Ba gibi oyuncular al?nmazd?. Bug?n iyi orta saha almayacaksak bunun sebebi Veli'ye verdi?imiz 1.5 milyon euroluk yeni s?zle?me. Ayn? ?ekilde milyon euro verdi?imiz Necip Ersan varken elbette gidip ?st d?zey stoper alamayaca??z. Atiba ve Pektemek bu paralara uzat?lmak istenmemi? olsa ?u anda yine daha nitelikli adamlar?n pe?ine d??erdik ki hoca Atiba ve Veli gibi adamlar?n orta sahada varl???ndan ?ok memnun. Bu sebeple bu adamlardan vazge?emiyor.

Hoca al?nan adamlardan memnun de?ilse ba??na gelen genel menejerle iyi anla?may? ??renecek, ??renemzse kendi hatas? y?z?nden y?netim gider kazmalar? doldurur. Sorumlu Bilic'den ba?kas? de?il bence.
      B?y?k tak?m olmak dedi?in de yetenekli ve bitirici oyuncularla alakal? abicim sadece. Fenerbah?e ve Galatasaraydan da belli oyuncular? ?ekersen ne ma? alabilirler, ne bask? kurabilirler. Biz yo?un ma? trafi?i, seyahat trafi?i ve dar kadro ile onlardan daha b?y?k bir "b?y?k tak?m" ?zelli?i g?sterdik bana kal?rsa. Senin o bahsetti?in k?t? oynayarak kazanma d?nemi tamamen ikinci devre ba?layan bir s?re? abicim. ?lk devrenin sonunda kaybetti?imiz galatasaray ma??nda dahi ?ok k?t? oyun sergilemedik. ?kinci devre genel bir d???? var bu da oyuncularla alakal?. Zaten kalan 9 ma?ta bu kar??la?t?rmay? yapabilece?iz bekleyip g?relim. Yo?un d?nemimizi atlatt?k say?l?r. Sakatl?klar da toparlarsa sene ba??ndaki futbolumuza yak?n bir performans sergileriz diye d???n?yorum.

Profesyonel birini getirince bu kaotik ?artlarda, y?llarca ?orbaya ?evrilmi? tak?m?n hemen d?zelebilece?ini mi san?yorsunuz abi siz ? ?yle bir beklentiniz varsa ben 15 senedir bu kul?pte ya?ananlar? g?zlemleyen biri olarak s?yleyeyim, teknik direkt?r de?i?ikli?i olursa ve bu teknik direkt?r Bilic gibi bir standartta olmazsa, kendinizi daha da b?y?k karma?alara haz?rlay?n. Bunun i?in art?k ?apka tav?an durumlar?n? a?t?k. Be?ikta? da mucize yaratmak bile ?ok m?mk?n de?il. ??nk? ekonomik durumunuz da vahim art?k. Eksikler de ancak zamana ba?l? olarak giderilebilir. Tak?m b?t?nl??? sa?lamak istiyorsan?z belli bir hoca standart?nda kadroyu ?ok bozmadan ona her sene b?t?eniz dahilinde ilaveler yaparak tak?m?n?z? yap?land?rarak ancak yapabilirsiniz.

Senin tak?m?nda seneye 14 tane yerli olacak. 8 tane T?rkiye de oynam?? oyuncu kaydetmen gerekiyor federasyona bildirirken. Alaca??n Demba gibi yabanc?lara d?zg?n alternatifler de yaratmazsan o oyuncunun ne hale geldi?ini g?rd?k bu y?zden eldeki yerli oyuncular? tutmak ?artlar dahilinde gerekli g?r?lm?? olabilir. Tak?mda Veli var diye ortasahaya adam al?nmayaca??n? d???nm?yorum. Veli kadro alternatifidir. Kadroda Demba, Cenk, Mustafa ve hatta ?mer olmas?na ra?men y?netim devre aras? gen? forvet d???n?yorsa. ?u an Cenk ve Tolga olmas?na ra?men kaleci d???n?yorsa. Veli ye ra?men de ortasaha al?rlar abicim merak etme. Necip Ersan varken stoper al?nmaz demeni de hi? anlayamad?m. Bilic sene ba??ndan beri stoper ihtiyac?n? ilk planda s?yl?yor zaten. Hatta ortasahay? da ?ok?a kez s?yledi. Hoca kul?b?n ?artlar?n? bildi?i i?in her?eyin m?kemmelini istemeyecek kadar anlay??l? bana kal?rsa. Verilen ?artlarda elinden geleni yapmaya ?al???yor. Mustafa y?, Ersan ?, Necip i falan yollay?p hem onlar?n yerine alternatif hem de ana kadro oyuncusu alabilecek bir tak?m de?iliz abi biz. Avrupa da b?yle zibille oyuncu bulursunuz kafas? da en anlams?z gelen kafa benim i?in. Senin ilk 11 de oynatabilece?in kadar iyi oyuncuyu avrupada ?yle ortal?kta b?rakmazlar. Gidip her t?rl? bonservis ?dersin. Motta ya bile 1.1 milyon istediler hatta iki oynat?p piyasa yapt???m?z Opare bir anda 2 milyon lara f?rlad? bu i?leri o kadar da basit sanmayal?m bence. Franco ve O?uzhan gibi istisnalar olsa dahi (ki onlar da ne kadar ilk 11 seviyesinde) bir anda 10-15 tane oyuncu al?p onlar? birbirine uyumlu ?ekilde sahaya ??karabilece?inizi d???nmeyin. Bir s?re bu oyuncular? beraber oynat?p, ana kadroya da her sene 2-3 ?st d?zey transfer yaparak anca sa?l?kl? bir tak?m ortam? olu?turabilirsiniz. Al oyuncuyu hemen koy tak?ma oynat gibi basit bir ?ey de?il bu. Be?ikta? karman ?orman olmu? bir tak?m sand???n?z gibi basit olmaz Be?ikta? ? istikrarl? bir yap?ya ula?t?rmak. Sizin anca belli bir iskeletiniz olduktan sonra ona transfer yaparak bir yere gelebilirsiniz.

Neyse abi bu konu biraz alangirli ?ok da derdimi anlatam?yorum. Son 9 hafta ya?anacaklara g?re ben Bilic e g?venimi s?yleyece?im a??k?as?. ?u an ?ok da yorum yapmak istemiyorum.
      Bana Galatasaray ma?? deme ya, herhalde bu sezon en sinir oldu?um olayd?r. Galatasaray ma?? bizi ?ampiyon yapacak ma?t?, do?ru dersler ??ksa bug?n hem param?z cebimizde kalacak hem de rakiplerin ?ok ilerisinde bir tak?m olacakt?k bence. Sakatl?klar ve cezalar sebebiyle kazma kontenjan?n? dolduramay?p yetenekli adamlar? belli pozisyonlarda oynatt?k ve tak?m ger?ekten o kadar eksik isme ra?men futbol olarak do?rular? yapmaya ba?lad?. Ben ?ahsen Galatasaray ma??ndan sonra O?uzhan'? orta sahada iki y?nl? oynayan adam olarak g?rmeyi bekliyordum ama ilk f?rsatta gene i? yapmayan kazmalara d?nd?k. Zorunluluklar sebebiyle b?y?k tak?m dizili?ine do?ru gitti?imiz ortamda hemen ?z?m?ze d?nd???m?z i?in bug?n bu durumday?z bence. Hatta o g?n fizik olarak iyi oldu?unu d???nd???m?z adamlar?n da fos oldu?unun kan?t?d?r herhalde.

?stikrar sadece do?ru ?eyler olursa g?zel bir?eydir. Yoksa k?t? durumun istikrar? s?rekli k?t? olmakt?r. Biz do?rular? bulamad???m?z i?in hep i?inde bulundu?umuz s?k?nt?l? durum biraz idare eder hale gelince istikrar sa?lay?p her?eyin iyiye gidece?ini d???n?yoruz ama istikrar bizi ?u yap?da sadece d?zenli olarak 3. tak?m durumunda b?rakacak.

Yorum Yap

Bana Galatasaray ma?? deme ya, herhalde bu sezon en sinir oldu?um olayd?r. Galatasaray ma?? bizi ?ampiyon yapacak ma?t?, do?ru dersler ??ksa bug?n hem param?z cebimizde kalacak hem de rakiplerin ?ok ilerisinde bir tak?m olacakt?k bence. Sakatl?klar ve cezalar sebebiyle kazma kontenjan?n? dolduramay?p yetenekli adamlar? belli pozisyonlarda oynatt?k ve tak?m ger?ekten o kadar eksik isme ra?men futbol olarak do?rular? yapmaya ba?lad?. Ben ?ahsen Galatasaray ma??ndan sonra O?uzhan'? orta sahada iki y?nl? oynayan adam olarak g?rmeyi bekliyordum ama ilk f?rsatta gene i? yapmayan kazmalara d?nd?k. Zorunluluklar sebebiyle b?y?k tak?m dizili?ine do?ru gitti?imiz ortamda hemen ?z?m?ze d?nd???m?z i?in bug?n bu durumday?z bence. Hatta o g?n fizik olarak iyi oldu?unu d???nd???m?z adamlar?n da fos oldu?unun kan?t?d?r herhalde.

?stikrar sadece do?ru ?eyler olursa g?zel bir?eydir. Yoksa k?t? durumun istikrar? s?rekli k?t? olmakt?r. Biz do?rular? bulamad???m?z i?in hep i?inde bulundu?umuz s?k?nt?l? durum biraz idare eder hale gelince istikrar sa?lay?p her?eyin iyiye gidece?ini d???n?yoruz ama istikrar bizi ?u yap?da sadece d?zenli olarak 3. tak?m durumunda b?rakacak.
        Abi ?n?m?zde stadyum hari? di?er b?t?n ko?ullar?n ortadan kalkt??? 9 ma?l?k bir s?re? var. Stadyumsuzluk da b?y?k eksiklik olmas?na ra?men art?k bu sezon i?in al??ageldi?imiz bir durum ve ?stesinden gelebilece?imiz bir zorluk. ?stanbul d???na seyahat bile etmeyece?iz neredeyse. Bu y?zden Bilic i?in ?n?m?zdeki s?re? ?ok belirleyici olacakt?r. M?cadeleyi sonuna kadar hakk?yla s?rd?rebilirsek ben ?n?m?zdeki sene i?lerin daha da g?zel bir seviyeye gelece?ine inan?yorum. Ama bu ?n?m?zdeki ma?larda ikinci devre performans?m?z devam ederse evet b?y?k bir s?k?nt? mevcut diyebiliriz. Tabi Sosa n?n sakatl???n?n iyile?ti?ini ?n?ndeki adama pas atabilece?ini, Demba n?n art?k dinlendi?ini ve aya??nda top tutabilece?ini ?utlar?n?n yerden kalkabilece?ini, Olcay ?n futbolun ne oldu?unu hat?rlayaca??n?, Sivok un tak?ma d?nece?ini falan varsay?yorum. 2 haftal?k bir ara var sonu?ta.

Yorum Yap

Abi ?n?m?zde stadyum hari? di?er b?t?n ko?ullar?n ortadan kalkt??? 9 ma?l?k bir s?re? var. Stadyumsuzluk da b?y?k eksiklik olmas?na ra?men art?k bu sezon i?in al??ageldi?imiz bir durum ve ?stesinden gelebilece?imiz bir zorluk. ?stanbul d???na seyahat bile etmeyece?iz neredeyse. Bu y?zden Bilic i?in ?n?m?zdeki s?re? ?ok belirleyici olacakt?r. M?cadeleyi sonuna kadar hakk?yla s?rd?rebilirsek ben ?n?m?zdeki sene i?lerin daha da g?zel bir seviyeye gelece?ine inan?yorum. Ama bu ?n?m?zdeki ma?larda ikinci devre performans?m?z devam ederse evet b?y?k bir s?k?nt? mevcut diyebiliriz. Tabi Sosa n?n sakatl???n?n iyile?ti?ini ?n?ndeki adama pas atabilece?ini, Demba n?n art?k dinlendi?ini ve aya??nda top tutabilece?ini ?utlar?n?n yerden kalkabilece?ini, Olcay ?n futbolun ne oldu?unu hat?rlayaca??n?, Sivok un tak?ma d?nece?ini falan varsay?yorum. 2 haftal?k bir ara var sonu?ta.
          Sezon sonu ilk i? iyi bir genel menejer getirmek olmal? bence. ?brahim Alt?nsay ?ok g?zel olur ama tabii ?ok zor, ya da G?ntekin Onay tarz?. B?yle bir?ey olursa hoca ile devam etmek m?mk?n olabilir ama aksi durumda pek bir de?i?iklik olaca??n? zannetmiyorum

Yorum Yap

Sezon sonu ilk i? iyi bir genel menejer getirmek olmal? bence. ?brahim Alt?nsay ?ok g?zel olur ama tabii ?ok zor, ya da G?ntekin Onay tarz?. B?yle bir?ey olursa hoca ile devam etmek m?mk?n olabilir ama aksi durumda pek bir de?i?iklik olaca??n? zannetmiyorum
            ?brahim Alt?nsay

Yorum Yap

?brahim Alt?nsay
              Fabian Ernst.
              ?n?m?zdeki 10 sene i?inde Be?ikta?'a Ba?kan olursam ilk icraatim Ernst'i Sportif Direkt?r, ?dari Menejer vb bir ?nvanla Be?ikta?'a getirmek. Hocay? da o bulsun, o denetlesin.

Yorum Yap

Kim getirilirse getirilsin, yeter ki salt gence yat?r?m ile ge?i?tirilmesin. Gen?lere yat?r?m? yapal?m; 5 sene imzalayal?m ama kiraya verelim. Direkt 11e almayal?m. Bize tecr?beli lider oyuncular laz?m.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Matematiksel olarak ?ampiyonluk ihtimali bitene kadar destek olabilecek var m? ?

Liderden 4 puan, 5 puan geride olsak bile destek olabilecek var m? ?
                  Ben olurum
                  Benden de tam destek...

Yorum Yap

Zaten bu durumda destek olacak taraftar say?s? parmak hesab? yapacak kadar olur.

Ayr?ca "9 hafta boyunca ele?tirmeyece?im" s?ylemleri de yanl?? bana g?re.

Ele?tirmek farkl?d?r, destek olmak farkl?d?r. Yani insanlar ele?tirirken de destek olabilirler. Ki bana g?re olmas? gereken budur.

Forumda birka? g?nd?r "birlik olal?m" sinerjisi yarat?lmaya ?al???l?yor ama bu i?ler soka?a ??kmadan yap?lmaz.

Buraya yazaca??m?z 2 sat?r ile mi destek olaca??z ?

Misal Ba?ak?ehir ma?? i?in neden organizasyon d?zenlenmiyor ?

Tak?m o g?n erkenden semtten ge?sin, tak?m kar??lan?p moral verilsin vs. neden yap?lm?yor ?

Klavye ba??nda "destek oluyoruz" demek kendini kand?rmakt?r.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Zaten bu durumda destek olacak taraftar say?s? parmak hesab? yapacak kadar olur.

Ayr?ca "9 hafta boyunca ele?tirmeyece?im" s?ylemleri de yanl?? bana g?re.

Ele?tirmek farkl?d?r, destek olmak farkl?d?r. Yani insanlar ele?tirirken de destek olabilirler. Ki bana g?re olmas? gereken budur.

Forumda birka? g?nd?r "birlik olal?m" sinerjisi yarat?lmaya ?al???l?yor ama bu i?ler soka?a ??kmadan yap?lmaz.

Buraya yazaca??m?z 2 sat?r ile mi destek olaca??z ?

Misal Ba?ak?ehir ma?? i?in neden organizasyon d?zenlenmiyor ?

Tak?m o g?n erkenden semtten ge?sin, tak?m kar??lan?p moral verilsin vs. neden yap?lm?yor ?

Klavye ba??nda "destek oluyoruz" demek kendini kand?rmakt?r.

?ifte kupa ald???m?z 2009 senesi me?hur bir kayseri ma?? organizasyonu vard?...me?aleli falan b?yle yanarl? d?nerli...ayn?s?n? yapsak ke?ke!!!

Yorum Yap

Aslı Ozkan Kalyoncu O. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Hem tak?m? be?enmiyoruz, oyuncular? tek tek ele?tiriyoruz hem de hoca k?t? ba?ar?s?z diyoruz.

Nas?l olacak abi bir yerlerde yanl?? var bu mant?kta. Topu topu 1 puan fark var yahu.

9 da 9 imkans?z de?il. 9 da 8 bile ?ampiyon yapar bence bizi.
                        Hoca k?t? de?il ama aman aman iyi de de?il bence (ger?i ?nder ?zen'in antrenman ile ilgili dedikleri do?ruysa gerekti?inde Bili?'e m?dahale edebilecek yetkilere sahip uzmanlara g?rev verilmeli, Bili? bunu kabul etmiyorsa gerekirse yollanmal?). Kadro mevzusu zaten toptan abartma adamlar 10 transfer istiyor burada. ?ampiyonluk i?in ?artm??. Bizdeki ???nc? forvet Mustafa'n?n ad?n? yaz?p bunla nas?l ?ampiyon olal?m diyor. ?v?len gs'de Sneijder, Melo (ikinci devrede de ka? ma? oynayacak belli de?il), Muslera hari? ne var? Adamlar Balta, Sabri, Semih, Yasin, Chedjou, Tar?k, Dzemaili, Pandev, Yekta, Hamit, Olcan, Emre, Umut, Burma, Yekta, Koray ile ?ok iyi tak?m bizim kadro rezil Adamlar?n en iyi forveti Burak, Sow'u da Demba'y? da Burak'a tercih ederim. Tek forvet oynuyoruz yede?imiz Cenk (ger?i bir k?s?m?n toz kondurmad??? Bili? Mustafa'y? tercih ediyor) sorsan ?ok yetersiz. M?thi? gs'nin yedek forveti Umut ama gs ?ok kaliteli, Umut'un gol vuru?lar?ndaki ustal??? herkesin malumu. Adamlarda Sneijder, Melo, Muslera varsa sende de T?re, Ba, Sosa var. 10 as oyuncu laz?mm?? stadyum a??l?nca bile belki geliri gideri kafa kafaya denk getirece?iz. Di?er iki tak?m zaten y?lda 150 milyon zarar ediyor ne kadar devam edebilecek bu durum? kald? ki onca yapt?klar? abart?l? harcamalara ra?men ?yle bir fark yok onlar?n sa?ma sapan yapt?klar? i?ler nedeniyle. Telles, Bruma'n?n bonservisine, Dzemaili'nin ve Pandev'in maa??na paray? bast?rd?lar diye mi ?ok kaliteli tak?m bunlar?
                        En son düzenleyen Orhun Aygen; 27-03-2015, 20:57.

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?brahim Alt?nsay
                          Fabian Ernst.
                          ?n?m?zdeki 10 sene i?inde Be?ikta?'a Ba?kan olursam ilk icraatim Ernst'i Sportif Direkt?r, ?dari Menejer vb bir ?nvanla Be?ikta?'a getirmek. Hocay? da o bulsun, o denetlesin.
                          ​Alman Ernst'i ?zledik.

Yorum Yap

Bilic'e hi? bir zaman k?zmam,antren?r kariyeri boyunca ilk kez ?ampiyonlu?a oynayan bir tak?m? y?netiyor,ilk kez Avrupa kupalar?nda tak?m y?netiyor,tak?m gibi oda tecr?besiz olu?u hatalar? pe?inden getiriyor,Rocky filmindeki s?z gibi ?o?u zaman h?rs?n? zafere de?i?irsin..

Sadece 2 konuda kendisine k?z?yorum 1- At?n? konusu ne olursa olsun Necip'n yerine defansta oynamas? gerekirdi,
                            2-Kadrodaki baz? oyuncalara a??r? y?k bindirmesi ve U?ur Boral(sev yada sevme) gibi tecr?beli bir adam? kullanmamas?

Yorum Yap

Aslı ?zcan Bostan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bilic'e hi? bir zaman k?zmam,antren?r kariyeri boyunca ilk kez ?ampiyonlu?a oynayan bir tak?m? y?netiyor,ilk kez Avrupa kupalar?nda tak?m y?netiyor,tak?m gibi oda tecr?besiz olu?u hatalar? pe?inden getiriyor,Rocky filmindeki s?z gibi ?o?u zaman h?rs?n? zafere de?i?irsin..

Sadece 2 konuda kendisine k?z?yorum 1- At?n? konusu ne olursa olsun Necip'n yerine defansta oynamas? gerekirdi,
                              2-Kadrodaki baz? oyuncalara a??r? y?k bindirmesi ve U?ur Boral(sev yada sevme) gibi tecr?beli bir adam? kullanmamas?
                              Bu yap?c? mesaj i?in cidden te?ekk?rler son g?nlerde okudu?um en yap?c? yorumlardan

Yorum Yap

Aslı ?zcan Bostan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Kesinlikle hakl?s?n abi At?n? konusunda. Hata yapacaksa Necip yerine At?n? yaps?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X