Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bu tak?mda bana g?re tek stoper Tomas Sivok'tur .. di?erleri 2-3 g?mlek d???k kalitedeler .Yaln?z 9 hafta kald? ve ka? ayd?r top y?z? g?rmeyen bir sivok ne ara form tutacakta oynamaya ba?layacak bilmiyorum.Ho? ?l?s? pedro ve ersan kadar oynar.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Matematiksel olarak ?ampiyonluk ihtimali bitene kadar destek olabilecek var m? ?

Liderden 4 puan, 5 puan geride olsak bile destek olabilecek var m? ?
      Ben olurum

Yorum Yap

Emre olay?nda ?zerine ?ok geliyor baz? kesimler. Bunlara kula??n? t?ka, g?z?n? kapa ve gereken cevab? futbolcular?m?zla birlikte sahada ver hocam! ?nananlar? utand?rma!

Yorum Yap

Hocan?n tak?m? toparlamas? laz?m.Baz? oyuncular sahada isteksiz g?r?n?yor.

Yorum Yap

derbilerde cok ama cok korkaksin. hatta senin kadar uzun sure Besiktasin basinda olup derbilerde bu kadar korkak olan ve hepsini kaybeden birini gormedim!

Yorum Yap

??imden bir ses 33. hafta efsane bir galibiyletle ?ampiyon olaca??m?z? s?yl?yor.
              Bilic hocam?za destek olal?m. Renklilerin 20 numara ?zerinden yapt??? t?m ?erefsiz ?zerine gitme ?al??ma ?abalar?na inat...

Yorum Yap

Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Matematiksel olarak ?ampiyonluk ihtimali bitene kadar destek olabilecek var m? ?

Liderden 4 puan, 5 puan geride olsak bile destek olabilecek var m? ?
                Ben olurum
                bende olurum ba?ka ne yapacaz zaten

Yorum Yap

Hem tak?m? be?enmiyoruz, oyuncular? tek tek ele?tiriyoruz hem de hoca k?t? ba?ar?s?z diyoruz.

Nas?l olacak abi bir yerlerde yanl?? var bu mant?kta. Topu topu 1 puan fark var yahu.

9 da 9 imkans?z de?il. 9 da 8 bile ?ampiyon yapar bence bizi.

Yorum Yap

Aslı Ozkan Kalyoncu O. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Hem tak?m? be?enmiyoruz, oyuncular? tek tek ele?tiriyoruz hem de hoca k?t? ba?ar?s?z diyoruz.

Nas?l olacak abi bir yerlerde yanl?? var bu mant?kta. Topu topu 1 puan fark var yahu.

9 da 9 imkans?z de?il. 9 da 8 bile ?ampiyon yapar bence bizi.
                    benim fikrim burda onder ozen hakl?.
                    oyuncular kotu olma?sn?n ve sakatl?klar?n sebebi yap?lan yanl?s antreman program?.

bu dusus sahada ayakta duramama rakibi sindirecek fizik gucunu bulamama ve sakatl?klara en mant?kl? ac?klama bu geliyor bana.
                    onder ozende i?in asl?n? gorup ele?tiri yap?yor sonucta.

Yorum Yap

sivok tak?mla ?l???yor. D?n BJKTV de izledim. 15g?n arada kondisyon eksi?inide kapat?r. ilk ma?tada 11deki yerini al?r.

Yorum Yap

Sivok (iyi durumda) d?nerse tak?ma katk? sa?layabilir.
                        Hem oyun hem lider bir oyuncu olarak.
                        Ama bizim as?l iyile?tirmeye ihtiya? duyan b?lgemiz Veli, Atiba b?lgesi.
                        Bana g?re bizim oyunumuzun kilit b?lgesi oras?; kapt?klar? toplar - bu toplar hemen dikine oynamalar?; ?ne ve yanlara do?ru toplar? da??tmalar? ve elbette savunma y?nleri.
                        Veli'de de Atiba'da da ciddi bir d???? g?r?yorum. Belki Tolgay'a uyum sa?layamad?lar, belki bu haftalara kadar ciddi fiziksel m?cadeleler g?t?rd?kleri i?in y?prand?lar.
                        Veli ve Atiba toparlarsa zaten stoperlerimize fazla bir y?k d??meyecektir.

Yorum Yap

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Turgut A?abey peki kim gelsin..
                          Bilic korkak Schuster cesur delbosge g?bekli tigana k?rdanl?...
                          Herkes derbilere tak?lm?? durumda..
                          Hakl? oldu?u yerler konular var sayg? duyar?z..
                          Bulundu?umuz s?k?nt? ya?ad???m?z bu d?nemlerde ?uan liderle bir puan fark varsa bu bilicin eseridir..
                          Daha iyi olamaz m?yd?k olabilirdik ama bu bilicin k?t? oldu?u anlam?na gelmez..
                          Sistem oturuyor savunma hatt?n? da oturdu?umuz zaman h?cuma kaliteli bir ayak al?nd??? zaman ?ok farkl? olaca??z..
                          ??nk? rakiplerin ya?land? tak?msal sorunlar ve iskelet kadro yap?lar? bozulacak..

?imdi bilic gitsin gelecek yeni hoca sistemini oturtmas? bizi rakplerimizle ayn? kefene koyacak..
                          Yine yeniden s?f?rdan ba?layaca??z..
                          Yine kaybeden bizler ve y?llar?m?z olacak..
                          Siz rahats?n?z ya??n?zdan dolay? g?zelim ?ampiyonluklar? g?rd?n?z
                          27 ya??na geldik 2,5 ?ampiyonluk hat?rl?yoruz
                          Ay?pt?r g?naht?r
                          kat?l?yorum, gs ve fb ?n?m?zdeki iki sene s?k?nt?l? ge?ecek, fb n,n tak?m? gen?le?tirme hareketi h?zl? olablir ama ben azizdeki transfer yetene?i ile (3 al biri tutsun) h?zl? olma ?ans? g?rm?yorum

ama bizimde seneye 1 orta saha ve 1 stopere para harcamam?z gerekiyor
                          ben ?ampiyon olmay? kesinlikle istemedi?im i?in ve de bili?'in bu tak?m? her sene ?ampiyon yapaca??n? bildi?im i?in tez gitmesini istiyorum.
                          yaw alemsiniz, sanki benim derdim ba?ka, ke?ke ba?arsa diyoruz, olmuyor napal?m.
                          kim gelsin derken, i?e yarar kimse yok bu da idare eder mi diyelim? kesmez bizi o kadar? napal?m, kald?ram?yorum ben b?yle korkak futbolu.
                          shuster'in gitmesini hi? istemedim, onda ?srar edilseydi ?ok mutlu olurdum.
                          Olacak abi bunun sinyalleri var, sen yeter ki destek ??k..
                          Bak yine schuster dedin
                          Yine derinlere dalmaya ittin.
                          Ama schuster 8 gol yedi de mi !
                          Gazetenin birinde bento yazm?? o mu gelsin abi
                          Be?ikta? korkak oynam?yor abi haddini bilerek oynuyor..

Dipnot: Hal? saha ma??na ne dersin abi
                          8 yesin shuster olsun, ama pen?elerimizi g?sterelim
                          hal? saha ma?? iyi gider, havalar da g?zel, yap?n bir organizasyon

Yorum Yap

Aslı Mehmet Serin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?n?allah oynar.Mustafa'dan ?ok gol? var adam?n.
                            Mustafa dedin de, gene sadece d???n?rken ayak parma??n? k?rm??. rahmetli ananemin osuruktan nem kapmak dedi?i bu olsa gerek, adam sa?lam hafta ge?irmiyor.

Yorum Yap

Bili? 2 sezondur T?rkiye'de.
                              Bu sezona kadar FB de dahil t?m tak?mlardan ve hocalardan sadece takdirler i?itmi? bir hoca.
                              Gitti?i her yerde sayg? g?r?yor. Bug?ne dek bir tek futbolcu, hakem veya TD de Bili?'in kendilerine k?f?r etti?ini iddia etmedi.
                              Milyon tane de centilmenlik ?rne?i var.
                              Hakem hatas?n?n bizim lehimize oldu?u durumlarda ??k?p s?ylemek gibi. Bir kez de de?il hem de.
                              Hatta ?smail Kartal denen karaktersiz bile kendilerine ?al?nan ucuz penalt?lar soruldu?unda "gidip Bili?'e sorun, o bile itiraf ediyor hakemlerin hep kendilerine hata yapt???n?" gibi bir ?ey s?ylemi?ti.
                              Caner'in ge?en sezon haks?z friki?i d??ar? atmas?ndan sonra Caner ve Ersun Yenal ve FB hakk?nda s?yledikleri gibi. FB'nin resmi twitter hesab? yay?nlar? o s?zleri (hala silmedilerse
                              H?rvatistan ba??ndayken play-off tan ?nce H?rvat medyas? ortal??? gererken "bu sadece bir oyun, bizim bir sorunumuz, d??manl???m?z yok, dostuz" vb s?ylemleri gibi.
                              Hatta ilk ma?ta "fck off" mevzusunda "yapt???m?z i?te b?yle ?eyler normal, ben Emre'nin s?zlerine bozulmuyorum, k?f?r olarak g?rm?yorum" vb s?zler ile herkes Emre'yi su?larken dolayl? yoldan destek ??kmas? gibi...
                              Bu olaylarda bile en sessiz Bili?. Yang?na k?r?kle gitmiyor.

Di?er yanda da yeni bebe?i ?zerine bile yalan s?yleyebilen; ?ngiltere'de 3 futbolcuya ?rk?? sald?r?s?ndan dolay? hakk?nda soru?turma a??lan; Zokora'ya yapt??? ?rk??l?k y?z?nden 2.5 ay kesinle?mi? ama ertelenmi? bir hapis cezas? cepte olan; T?rkiye Macaristan milli ma??nda gol sonras? medyaya el kol yap?p k?f?rler eden; Ankarag??l? Kaan'? SMS ler ile ma? satmas? i?in ayartan; bir ?ok defa kendi tak?m arkada?lar? ile k?f?rle?en bir adam...(T?rkiye'de k?f?rden, el koldan g?rd??? k?rm?z?lar? filan saym?yorum bile).

Bizim Be?ikta? medyas? da yine taraf?n? se?mi?. "g??l? olan".
                              Bug?n yine okuyorum. Ke?eci Bili?'i su?lam??. K?f?r etti?ini s?ylemi?. Bir ton Be?itka? ele?tirisinin sonuna bir iki c?mlelik bir FB y?netim ele?tirisi de getirmi?; eksik olmas?n.
                              Daha Bili?'e adamd?r?st bir destek g?remedim Be?ikta? medyas?ndan.
                              Bari biz yaln?z b?rakmayal?m.

Yorum Yap

En son 17 de 17 gaz?n? verip gaz?m?z? alm??lard? ?imdide 9 da 9 mu ??kt?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X