Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

butun oyunculara oyle k?zg?n?m ki, kesinlikle nerde olduklar?n? bildirecek birsey bir tepki laz?m.

hocaya da destek bu konuda.

Yorum Yap

Valla firat hakemligi birakip bu 20 numara 6-7 ay ceza almazsa bizim yonetim pilini pirtisini toplayip arkasina bakmadan gitsin .
      Besiktas agir tastir altinda kalirsiniz diyoruz ya , iste simdi bunu gostermemiz gereken zaman . Yoksa hicbirseyin hicbir anlami yok , sampiyonlugun bile .
      He biz bunlari yaparsak o zaman bu takim da sampiyon olur , cunku onumuzde kimse duramaz bunlari yapacak gucumuz oldugunu gosterdigimizde.

Yorum Yap

Aslı ?efik Do?ut?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Valla firat hakemligi birakip bu 20 numara 6-7 ay ceza almazsa bizim yonetim pilini pirtisini toplayip arkasina bakmadan gitsin .
        Besiktas agir tastir altinda kalirsiniz diyoruz ya , iste simdi bunu gostermemiz gereken zaman . Yoksa hicbirseyin hicbir anlami yok , sampiyonlugun bile .
        He biz bunlari yaparsak o zaman bu takim da sampiyon olur , cunku onumuzde kimse duramaz bunlari yapacak gucumuz oldugunu gosterdigimizde.
        ?efik bu i?ler birlikte hareket ederek yap?l?r.
        Ba?kan tek ba??na ne yaps?n? TFF'yi mi dinamitlesin?
        Sen bir ?ey s?ylersin, arkandan destek gelir, i? b?y?r...
        Kaya olaylarda Bili?'i su?lu buldu. Erdem Ulus "banane Emre'den hakemden" dedi.
        Burada bile arkada?lar Bili?'in bu olaylarda bulunmas?ndan dolay? konu?ulmas?na bile i?erledi de "b?rak?n ma?dur edebiyat?n?, ele?tirmeye devam" tarz? konu?tu.
        Hangi kamuoyu ile d?d?k ast?racaks?n?

F?rat'?n zaten 9 hafta sonra hakemli?i b?rakaca?? konu?uluyor ama bu ko?ulda bile ona d?d??? b?rakt?rmak tarihi bir mesajd?r. Bundan sonraki d?d?klere bir uyar?d?r.
        Haz?r Deniz ?oban'?n Emre'ye k?rm?z? i?in Ayd?nus'u uyard??? filan da konu?uluyorken Be?ikta?'?n y?netimiyle, medyas?yla olay?n ?zerine gitmesi ve hesab?n? sormas? laz?m. "Deniz ?oban k?f?r? duymu? ve hakemi uyarm?? olmas?na ra?men neden hakem k?rm?z? vermemi?tir? Bu ?artlarda sizin ve hakemlerinizin idaresine nas?l g?venebiliriz?" sorusunu b?kmadan usanmadan cevap alana kadar sormam?z laz?m.

Bu arada Bili? derbi ?z?rl?ym?? ya. Adam?n sadece 2 derbisinde yard?mc? hakemler "at" demesine ra?men orta hakemlerin ??karmad??? k?rm?z? kartlar var ki bilmiyorum daha ?rne?i var m?d?r futbolumuzda. Yan?lm?yorsam Kaz?m'?n at?ld??? 3-0 l?k derbide bile hakem Ayd?nus'tu ve yan hakem Kaz?m'?n at?lmas? i?in 5-10 kere filan "at hocam" dedi. Neredeyse Emin?n?nden duyuldu yan hakemin "at hocam" demesi ama F?rat baya?? bir direndi. Eminim skor avantaj?m?z olmasayd? o k?rm?z?y? da ??karmazd?.
        Hala derbi performans? tart???yoruz...

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Burada bile arkada?lar Bili?'in bu olaylarda bulunmas?ndan dolay? konu?ulmas?na bile i?erledi de "b?rak?n ma?dur edebiyat?n?, ele?tirmeye devam" tarz? konu?tu.

F?rat'?n zaten 9 hafta sonra hakemli?i b?rakaca?? konu?uluyor ama bu ko?ulda bile ona d?d??? b?rakt?rmak tarihi bir mesajd?r. Bundan sonraki d?d?klere bir uyar?d?r.
          Haz?r Deniz ?oban'?n Emre'ye k?rm?z? i?in Ayd?nus'u uyard??? filan da konu?uluyorken Be?ikta?'?n y?netimiyle, medyas?yla olay?n ?zerine gitmesi ve hesab?n? sormas? laz?m. "Deniz ?oban k?f?r? duymu? ve hakemi uyarm?? olmas?na ra?men neden hakem k?rm?z? vermemi?tir? Bu ?artlarda sizin ve hakemlerinizin idaresine nas?l g?venebiliriz?" sorusunu b?kmadan usanmadan cevap alana kadar sormam?z laz?m.

Bu arada Bili? derbi ?z?rl?ym?? ya. Adam?n sadece 2 derbisinde yard?mc? hakemler "at" demesine ra?men orta hakemlerin ??karmad??? k?rm?z? kartlar var ki bilmiyorum daha ?rne?i var m?d?r futbolumuzda. Yan?lm?yorsam Kaz?m'?n at?ld??? 3-0 l?k derbide bile hakem Ayd?nus'tu ve yan hakem Kaz?m'?n at?lmas? i?in 5-10 kere filan "at hocam" dedi. Neredeyse Emin?n?nden duyuldu yan hakemin "at hocam" demesi ama F?rat baya?? bir direndi. Eminim skor avantaj?m?z olmasayd? o k?rm?z?y? da ??karmazd?.
          Okan abi hakem konusu ayr? bir konu ama derbi ma?larda oyuna etkisi her zaman tart???l?r biten rakibe d??m?? rakibe m?dahale edeceksin etmedin 90+1'de yedi?in gol i?in beraberli?e oynuyorsan oyuncu sokup vakit ge?ireceksin bunlar? yapm?yorsan tart???l?rs?n.

Rahmetli Vedat Okyar abimizin dedi?i gibi "Sen Be?ikta?'san hakemide yeneceksin. Hakemi yendi?in zaman kazanacaks?n. Be?ikta?'?n hakemden gol yemi?li?i bile vard?r.."

Ayr? olarak 20 numara denen insan m?sveddesi anan avrad?n olsun buras? Be?ikta? !

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Okan ,

baskan tek basina birsey yapmasin . Bulundugu makamin gucuyle , yanindaki yonetim kuruluyla , disaridan destek verenlerle , varsa eger kamuoyundaki Besiktaslilar'la beraber yapsin . Bunlarin hepsini biraraya getirip bu gucu birlestirecek adam baskan sonucta. Taraftar da arkasinda olsun demek istiyorum ama maalesef baskan taraftari hep karsisina aldi bugune kadar. Ama sonucta bir sekilde bu gucu ortaya koymamiz lazim , yoksa isimiz yas.

Yorum Yap

Aslı Emrah Yamako?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Nedim Efe Ozikiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Okan Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Slaven'in, S?rp?a 'jebem ti majku' T?rk?e: 'Anan? s.....' dedi?i iddalar?n?n ger?eklik olas?l??? nedir, bilen var m??
              Kan?tlayabiliyorlarsa birlikte bilimide ele?tirelim.emre demem ?erefsizin goruntusu var ama
              Ben de ayn? d???ncedeyim. G?r?nt?s? varsa ?ansal ti??rt yap?p giyer.

Di?er bir konu 20 numara s?vd?kten sonra Slaven'in s?vmesi kadar do?al bir durum s?z konusu olamaz.
              Slaven Bili? H?rvat de?il mi? Neden S?rp?a k?f?r etsin?
              H?rvat?a,s?rp?a,bo?nak?a diller ayn?d?r.

Yorum Yap

emre dediginiz ?ah?s canl? yay?nda yeni dogmus cocugunun ustune yemin etti.
                tapelerde yalan soyledigi c?kt?.

ne bekliyosunuz ki?
                Allah?n sopas? yok...

ag?r ?der bunlar?n hesab?n?...

Yorum Yap

O?uzhan,

Bili?'in oynad??? derbilerde ya?ananlar? az ?ok anlatt?m ?nceki mesajlarda. Ki oynad??? derbiyi b?rak daha oynamadan en kilit oyuncular? t?rpanland?.
                  D???n, adam?n oynad??? 4 FB ma??n?n 2 sinde yard?mc?n?n "at" dedi?i adam? oyundan atm?yorlar. Birinde ?ndeyiz, rakip zaten 1 ki?i eksik, birinde ma? berabere, rakip eksilecek. Ben bunca y?ld?r futbol izlerim. 2 kez denk geldim b?yle bir olaya, ikisi de bize, ikisi de FB ma?lar?. Hadi inand?r futbolcular?m?z? o hakemlerin adil ve tarafs?z oldu?una...Ayn? hakemler de?il mi kendi duymad??? "fck off" i?in T?re'yi atan. Ayn? hakemler de?il mi kendi Burak'?n kendini att???n? g?rmesine ra?men yard?mc?s? "penalt?" dedi diye son dakika GS'ye penalt?y? ?alan? Ayn? C?neyt ?ak?r de?il mi Veli'yi Sneijder'in aln?n? elledi diye cart diye atarken Emenike'nin Sivok'a kafas?na eyyam yapan?

E sen Bili? ol; yabanc? bir ?lkeye geldin. Kendinin, ailenin gelece?i pe?indesin. Bir oyuncun sessiz sedas?z "fck off" dedi diye hakem bile duymam??ken di?er TD beyan? ile oyundan at?l?yor ve ceza al?yor. 1 hafta sonra derbiye ??k?yorsun, "fck off" demi? adam?n cezal?; rakip pi? sahan?n d?rt bir yan?ndan sana "fck off" diyor, sar? bile g?rm?yor. Hakemin yan?ndan sana ba??r?yor "fck off" diye; hakem "Emrecim yapma" diyor...

Senin oyuncun Sneijder'in aln?na dokundu diye at?l?yor eksiliyorsun. Adamlar Veli'nin g?rtla??n? s?kmad??? bir derbi oynamad?. -bu vesile ile ?u neden bir tepki vermediniz su?lamalar?na da cevap vereyim-. Veli dirsek yedi, g?rtlakland? (hele bu sezon ilk FB ma??nda FB liler Veli'nin bo?az?na sar?lmak i?in tek s?ra yapt?lar) sar? bile vermediler. Adam Sneijder'in aln?na elini uzatt?, dokundu?u bile ??pheli, an?nda at?ld?. Biz ne yapt?k? Aptal Veli, hain Veli. Tak?m? satt?n Veli. Arkada?lar?na ihanet ettin Veli.
                  Hadi bir de Veli'ye anlat?n ?imdi Emre'ye gidip posta koymay?. G?z var nizam var. Herif sa?a sola salya sa??yor, k?f?rler, tehditler, hakemler izliyor. Hangi oyuncu Be?ikta?'?n ?ampiyonluk yar???nda oldu?u bir ma?ta gidip orada o riske girer? Adamlar ligin k?rm?z? kart rekortmeni. 2 ma?ta 1 ortalamalar? var neredeyse...
                  Var m? Emre'ye kafay? g?md? diye FB derbisinin ba??nda bizi eksik b?rak?p 5-6 ma? da ceza ald???nda yar?n asmayaca??n?n garantisi?
                  Sen "?izgiye bast? diye at?lan adam m? var hocam?" diye mi sordun Atiba at?ld???nda? "Atiba tatile ??kacak, hain Atiba" m? dedin?
                  ?imdi o Atiba'n?n bu ma?ta Emre'ye sald?rmas?n? bekliyorsun ve bunu ger?ek?i mi buluyorsun?

"?lhan olsun, Pascal olsun" demi?. Emre pi?i sald?racak diye yard?mc? antren?r m? ?al??t?r?l?r? Adam?n kiminle ?al??mak, kiminle ?al??mak istemeyece?ine bile sayg? g?stermiyorsun. "Deli ?bo olsunmu?". ?aka gibi...

Meri? ?ok g?zel bir tespit yapm??. Bili? FB veya GS'nin ba??nda olsa ?imdi 10 puan ?ndeydi.
                  Bizim oynad???m?z ?u 7 derbide ya?ananlar? tersine ?evir, Bili? kaybetti?i 7 derbinin 3 tanesini bile kaybetsin, ben de ad?m? de?i?tiririm.
                  O kadar iddial?y?m.

Bin kere yazd?m, bin kere daha yazar?m.
                  Sen Be?ikta?'s?n, kald?r k???n? futbolcular?n?n rakipleri ile adil ?ekilde m?cadele edece?i ortam? yarat. Hakk?n? savunmayan yorumcuyu aforoz et. Senin gibi d???nen, korkmayan yazarlar? ?ne ??kar. Protestonu yap. Tak?m?na zarar verme.
                  Yok ?yle "sen Be?ikta?'s?n ??k hakemi yen" kolayc?l???. Benim futbolcum zaten kendinden tecr?beli, korunan ve 2-3 kat? kazanan adamlarla m?cadele ediyor, "evimiz" diyecekleri bir stadlar? bile yok 2 sezondur; sen bir de kolaym?? gibi adamlar?n s?rt?na "hakemi de yen" y?k? y?kle; bir de "koy ?u gtveren" tezahurat?ndan vazge?emiyorsun diye ikide bir trib?n kapatt?r.. Sen ne yapacaks?n onlar hakem, medya, taraftar, sa?ma sapan zeminler, rakip futbolcu ile m?cadele ederken? Olimpiyattan evine k?rk y?l?n ba??nda 2 kez 10 saatte d?nd?n diye g?revini tamamlam?? m? oluyorsun cidden?

Benim futbolcular?m?za da hocam?za da g?venim tam. Bu ?artlarda ??kard?klar? m?cadeleye de sonuna kadar sayg? duyuyorum ve bizim bu m?cadeleyi hak etmedi?imizi d???n?yorum.

Kas?mpa?a ma??nda Fener'e ma? satan; t?m Be?ikta? kariyerinde bir kez sakat sakat 20 dakika oynad? diye Murat ?ahin'i oyuncular?m?za ?rnek g?steren; Bili?-Emre rezaletinde Bili?'i haks?z bulan ve sayd?ran bir medyayla fazla bile i?ler ba?ar?yorlar. Kimsenin de zoruna, g?c?ne gitmesin...

Yorum Yap

Slaven'in, S?rp?a 'jebem ti majku' T?rk?e: 'Anan? s.....' dedi?i iddalar?n?n ger?eklik olas?l??? nedir, bilen var m??
                    Kan?tlayabiliyorlarsa birlikte bilimide ele?tirelim.emre demem ?erefsizin goruntusu var ama
                    D?n bu iddiay? dillendiren b?t?n herkese aynen ?unu yazd?m. Ma? derbi ma??. Stadta 45 tane kamera y?zlerce foto muhabiri var. Herkesi s?rekli ?eken kameralardan bir tanesi bile mi b?yle bir s?rt??me ortam?nda bilici ?ekmedi. Geciniz bu i?leri beyler. Tam olarak bir alg? operasyonudur bu. Cambaza bak denmektedir. Uyan?k olun.

Yorum Yap

Ayr?ca Bilic bruno alvesle saha kenar?nda tart???rken ki orada asl?nda yard?mc?s?yd? olay?n i?indeki Bilic de?il. Bilic d?nd? orta sahadaki serefsizin annesine k?fretti. Bununda her ne hikmetse bir tek o ?erefsiz duydu. Ba?ka hi? kimse duymad?. Oda oradan ko?up geldi bilince k?fretti. T?m su? bilicin.

HTC One X cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mecit Ogrenci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Sonda s?yleyece?imi ba?ta s?yleyeyim..
                        Slaven Bilic bugun g.saray veya f.bah?enin teknik adam? olsa net 10 puan farkla ligi cebine koymu? kul?bede her ma? sigara i?iyordu..

Bilic, Fikret Orman?n 3 y?ll?k Be?ikta??n da ayn? kurulan tak?m gibi ciddi bir projeden ibarettir bana g?re.
                        2. Y?l?n? hen?z doldurmas?na 9 hafta varken liderle aras?nda 1 puan fark ve ortada 27 puan vard?r..Slaveni ele?tirmekten ziyade ona giydirirken carvalhal ve s.aybaba'dan dem vurmak bu yap?lanmay? ve Be?ikta?'? yok saymakt?r, g?rmezden gelmektir.Hi? kimse kusura bakmas?n Slaven Bilic ne carvalhal gibi futbolcular?n dilinde sak?z olmu?tur nede samet aybaba gibi ?ampiyonlu?u gizli hedef olarak g?stermi?tir.Yapt??? tek ?ey ge?mi?ten gelen karamsarl???n i?inde beklentileri y?kseltip kendi do?rular?n?n i?inde gelgitler ya?amas? ve ayn? teknik direkt?rl???n? yapt??? Be?ikta? gibi bir e?i?in ?n?nde ''O TAKLAYI'' atlamaya ?al??maktad?r..

??nk? b?t?n spor kamuoyu biliyor bu yap?lanman?n en az 5 y?l i?inde elde edece?i ba?ar?lar? !

Slavenin en b?y?k dezavantaj? ise kurmu? oldu?u/olunan kadronun tecr?beden 2-3 y?l uzak olu?udur.Stadyum bile demiyorum dikkat edin.Bunun yan?nda y?netimsel olarak g??l? olunamamas? ise buna ayr?ca sebep olmu?tur..Bu heryerde b?yledir, y?netimler yeri geldi?inde futbolcununda teknik adam?nda her a????n? kapatmak zorundad?r.Bak?n?z ?smail Kartal?n fenerbah?esi bak?n?z Aziz Y?ld?r?m oyunlar?..Ayr?ca buras? her yerinden tecr?be akan H?rvatistan milli tak?m? olmad??? i?in d?nyadaki en iyi 2.Milli teknik adam? da olamam??t?r.

Ben inan?yorum Slaven Bilic bu kadro ile ?ampiyon olduktan sonra her ne kadar istenilen b?y?k ma?lar? alamasada aln?ndan ?p?lesi ve uzun y?llar devam edilmesini istedi?im biri olacak

Bu yolda giderken bizlerinde , y?netiminde, futbolcular?nda tabiki slaven bilicin'de ??renece?i ?ok ?ey oldu?unu ve hatalar?m?zdan d?nmemiz gerekti?ini biliyorum..
                        Her?ey ZAMAN !! Biz en yetenekli olan?z ..

Yok ben proje filan anlamam b?y?k kul?b?m diyorsan?z sizin bilece?iniz i? ...

Kurun r?ya tak?m?n?z? getirin r?ya teknik direkt?r?n?z? bizde izleyelim.. Ama ne olursunuz Samet Aybaba Mustafa Denizli demeyin..

imzam? atar?m abi, eline sa?l?k.

Yorum Yap

Aslı M?cahid Anbarkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ayr?ca Bilic bruno alvesle saha kenar?nda tart???rken ki orada asl?nda yard?mc?s?yd? olay?n i?indeki Bilic de?il. Bilic d?nd? orta sahadaki serefsizin annesine k?fretti. Bununda her ne hikmetse bir tek o ?erefsiz duydu. Ba?ka hi? kimse duymad?. Oda oradan ko?up geldi bilince k?fretti. T?m su? bilicin.

HTC One X cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                          Ben de ayn? d???ncedeyim. G?r?nt?s? varsa ?ansal ti??rt yap?p giyer.

Di?er bir konu 20 numara s?vd?kten sonra Slaven'in s?vmesi kadar do?al bir durum s?z konusu olamaz.
                          Slaven'i su?layan yok dostum. Umar?m 20 numarayla kar??la??rs?n da ?fkeni dindirirsin : ))

Sevgiler, sayg?lar...

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            bilic carvalhal,sametten dahami kotu sezonda geldi takimin basina ?
                            Baskansiz,futbol sube sorumlusu dahi yokken takimda avrupada ayni basariyi yakalamadimi carvalhal'de?
                            Sameti herkes itin gotune soktu
                            Feda sozununda dahi takimi 3. Yapmadimi ?
                            2 sezonda bunlardan farkli olarak bilic ne yapti ?
                            Ufak bir fark ama stad?m?z yok
                            Asl?nda kocaman bir fark. Avrupa i?in ?ok etki eder miydi bilmem ama lig i?in ekstradan 8-9 puan ekletecek bir fark.

En k?t? de derbilerden 2 puan ald?racak bir fark.

Yorum Yap

Serefsiz ntvspor yine haber yapiyor west ham bilic i istiyor diye. Sampiyon olup o kupayi gotunuze sokucaz. Serefsiz dalkavuklar guc yalakalari yaptiklarinizin hepsi misliyle size doner ins.

Yorum Yap

Onur rakiplerinin dezavantajlari nolacak peki hep kendimizden bahsediyoruz.
                                Fenerle galatasarayi bukadar kotu baska hangi sezon bulucaz ?
                                Birinin basinda ismail kartal
                                Digerinde sezon prandalli hamza var.
                                Ki ikiside sene basindna beri calkantili donemler gecirmisken.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X