Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ahu Yalcin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Terim mi cikartacak emre yi takimdan. Bu serefsizlikleri kimden ogrendi saniyorsunuz..
    Aynen.. fatih terim = emre b. f.terim'den emreyi kadrodan ??kartabilece?ini d???nmek f.terimi tan?mamakt?r.

Yorum Yap

tak?ma hi? laf etmeyin yok savumad? yok vurmad? a?z?n?n ortas?na falan. arkada?lar bu tak?m hi? kimsenin g?rmedi?i kadar piskolojik destek g?rd? olaylara m?dahil olmamak i?in. Hep kartlar yakt? bizi. o.?ocu?unu g?rm?yor musunuz kaptan tolga'ya kaleyi terketti diye sar? kart bile ??kar?yor. sonraki ma?? yakmamak ad?na tak?ma ihanet etmemek ad?na kimse g?k?n? ??karmam??t?r, ??karamam??t?r. kaybedecek bir?eyimiz olmasayd? inan?n bu tak?m hi?bir arkada??n? yaln?z b?rakmaz. yabanc? hakem gelmedi?i s?rece eyyamc?l?k olacakt?r. k?t? kedi ?erafettin y?ld?r?m demir?ren g?bek ya??n? gerdire gerdire o koltukta be?ikta?? bi?ecektir.

Yorum Yap

bilic carvalhal,sametten dahami kotu sezonda geldi takimin basina ?
        Baskansiz,futbol sube sorumlusu dahi yokken takimda avrupada ayni basariyi yakalamadimi carvalhal'de?
        Sameti herkes itin gotune soktu
        Feda sozununda dahi takimi 3. Yapmadimi ?
        2 sezonda bunlardan farkli olarak bilic ne yapti ?

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Baskansiz,futbol sube sorumlusu dahi yokken takimda avrupada ayni basariyi yakalamadimi carvalhal'de?
          .

Yorum Yap

instagram top?ular? az?c?k ?lhan'? izleyip nas?l mangal gibi y?re?i oldu?unu g?rs?n.

20 numaral? yerden bitme o laflar? ?lhan'?n oldu?u bir koridorda etseydi, ?u an o koridorda duvara canl? resim olurdu.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ufak bir fark ama stad?m?z yok

Yorum Yap

Sonda s?yleyece?imi ba?ta s?yleyeyim..
                Slaven Bilic bugun g.saray veya f.bah?enin teknik adam? olsa net 10 puan farkla ligi cebine koymu? kul?bede her ma? sigara i?iyordu..

Bilic, Fikret Orman?n 3 y?ll?k Be?ikta??n da ayn? kurulan tak?m gibi ciddi bir projeden ibarettir bana g?re.
                2. Y?l?n? hen?z doldurmas?na 9 hafta varken liderle aras?nda 1 puan fark ve ortada 27 puan vard?r..Slaveni ele?tirmekten ziyade ona giydirirken carvalhal ve s.aybaba'dan dem vurmak bu yap?lanmay? ve Be?ikta?'? yok saymakt?r, g?rmezden gelmektir.Hi? kimse kusura bakmas?n Slaven Bilic ne carvalhal gibi futbolcular?n dilinde sak?z olmu?tur nede samet aybaba gibi ?ampiyonlu?u gizli hedef olarak g?stermi?tir.Yapt??? tek ?ey ge?mi?ten gelen karamsarl???n i?inde beklentileri y?kseltip kendi do?rular?n?n i?inde gelgitler ya?amas? ve ayn? teknik direkt?rl???n? yapt??? Be?ikta? gibi bir e?i?in ?n?nde ''O TAKLAYI'' atlamaya ?al??maktad?r..

??nk? b?t?n spor kamuoyu biliyor bu yap?lanman?n en az 5 y?l i?inde elde edece?i ba?ar?lar? !

Slavenin en b?y?k dezavantaj? ise kurmu? oldu?u/olunan kadronun tecr?beden 2-3 y?l uzak olu?udur.Stadyum bile demiyorum dikkat edin.Bunun yan?nda y?netimsel olarak g??l? olunamamas? ise buna ayr?ca sebep olmu?tur..Bu heryerde b?yledir, y?netimler yeri geldi?inde futbolcununda teknik adam?nda her a????n? kapatmak zorundad?r.Bak?n?z ?smail Kartal?n fenerbah?esi bak?n?z Aziz Y?ld?r?m oyunlar?..Ayr?ca buras? her yerinden tecr?be akan H?rvatistan milli tak?m? olmad??? i?in d?nyadaki en iyi 2.Milli teknik adam? da olamam??t?r.

Ben inan?yorum Slaven Bilic bu kadro ile ?ampiyon olduktan sonra her ne kadar istenilen b?y?k ma?lar? alamasada aln?ndan ?p?lesi ve uzun y?llar devam edilmesini istedi?im biri olacak

Bu yolda giderken bizlerinde , y?netiminde, futbolcular?nda tabiki slaven bilicin'de ??renece?i ?ok ?ey oldu?unu ve hatalar?m?zdan d?nmemiz gerekti?ini biliyorum..
                Her?ey ZAMAN !! Biz en yetenekli olan?z ..

Yok ben proje filan anlamam b?y?k kul?b?m diyorsan?z sizin bilece?iniz i? ...

Kurun r?ya tak?m?n?z? getirin r?ya teknik direkt?r?n?z? bizde izleyelim.. Ama ne olursunuz Samet Aybaba Mustafa Denizli demeyin..

Yorum Yap

Aslı Mecit Ogrenci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Sonda s?yleyece?imi ba?ta s?yleyeyim..
                  Slaven Bilic bugun g.saray veya f.bah?enin teknik adam? olsa net 10 puan farkla ligi cebine koymu? kul?bede her ma? sigara i?iyordu..

Bilic, Fikret Orman?n 3 y?ll?k Be?ikta??n da ayn? kurulan tak?m gibi ciddi bir projeden ibarettir bana g?re.
                  2. Y?l?n? hen?z doldurmas?na 9 hafta varken liderle aras?nda 1 puan fark ve ortada 27 puan vard?r..Slaveni ele?tirmekten ziyade ona giydirirken carvalhal ve s.aybaba'dan dem vurmak bu yap?lanmay? ve Be?ikta?'? yok saymakt?r, g?rmezden gelmektir.Hi? kimse kusura bakmas?n Slaven Bilic ne carvalhal gibi futbolcular?n dilinde sak?z olmu?tur nede samet aybaba gibi ?ampiyonlu?u gizli hedef olarak g?stermi?tir.Yapt??? tek ?ey ge?mi?ten gelen karamsarl???n i?inde beklentileri y?kseltip kendi do?rular?n?n i?inde gelgitler ya?amas? ve ayn? teknik direkt?rl???n? yapt??? Be?ikta? gibi bir e?i?in ?n?nde ''O TAKLAYI'' atlamaya ?al??maktad?r..

??nk? b?t?n spor kamuoyu biliyor bu yap?lanman?n en az 5 y?l i?inde elde edece?i ba?ar?lar? !

Slavenin en b?y?k dezavantaj? ise kurmu? oldu?u/olunan kadronun tecr?beden 2-3 y?l uzak olu?udur.Stadyum bile demiyorum dikkat edin.Bunun yan?nda y?netimsel olarak g??l? olunamamas? ise buna ayr?ca sebep olmu?tur..Bu heryerde b?yledir, y?netimler yeri geldi?inde futbolcununda teknik adam?nda her a????n? kapatmak zorundad?r.Bak?n?z ?smail Kartal?n fenerbah?esi bak?n?z Aziz Y?ld?r?m oyunlar?..Ayr?ca buras? her yerinden tecr?be akan H?rvatistan milli tak?m? olmad??? i?in d?nyadaki en iyi 2.Milli teknik adam? da olamam??t?r.

Ben inan?yorum Slaven Bilic bu kadro ile ?ampiyon olduktan sonra her ne kadar istenilen b?y?k ma?lar? alamasada aln?ndan ?p?lesi ve uzun y?llar devam edilmesini istedi?im biri olacak

Bu yolda giderken bizlerinde , y?netiminde, futbolcular?nda tabiki slaven bilicin'de ??renece?i ?ok ?ey oldu?unu ve hatalar?m?zdan d?nmemiz gerekti?ini biliyorum..
                  Her?ey ZAMAN !! Biz en yetenekli olan?z ..

Yok ben proje filan anlamam b?y?k kul?b?m diyorsan?z sizin bilece?iniz i? ...

Kurun r?ya tak?m?n?z? getirin r?ya teknik direkt?r?n?z? bizde izleyelim.. Ama ne olursunuz Samet Aybaba Mustafa Denizli demeyin..
                  Hay agzina saglik. Burada o kadar yazildi proje/kolej takimi, dortmund ornekleri ama biz hala 3 gunde hemen sonuc alma pesindeyiz. Bu sene olmasin (ki olucagiz) seneyede olmasin ama obur sene kesin olucaz . Istikrar basariyi getirir. Her sene oyuncu antrenor degistirmekten biktim ortada guzel bir ortam var cocuklar genc ve gelecek icin umut veriyorlar. Henuz ikinci sezonlarinda ligin bitimine 9 hafta kala 1 puan var. hatalarimiz yokmu fazlasiyla ve olacakta ama bu bu cocuklardan vazgecmek anlamina gelmesin. Biz dogru isler yapiyoruz yanlislarimiz oluyor ama dogru yoldayiz. Su takima liverpool macindaki inanc destek sezon boyunca verilseydi suan sampiyonduk. Hepimiz basariya aciz, hepimiz hersene sampiyon olmak kupalara ambargo koymak istiyoruz ama bunlar hemen olucak seyler degil 2-3 gerekirse 5 sene bekliyecegiz ama bu cocuklarin ben buyuk icraatlar yapicagina inaniyorum. Ama bu demek degildirki eksiklerimiz yok tam aksine cok ama biraz sabir bunca yil bekledik 9 mac 100.yil ruhunu ortaya koymak bu kadar zor olmamali.

Yorum Yap

Slaven'in, S?rp?a 'jebem ti majku' T?rk?e: 'Anan? s.....' dedi?i iddalar?n?n ger?eklik olas?l??? nedir, bilen var m??

Yorum Yap

Aslı Nedim Efe Ozikiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Slaven'in, S?rp?a 'jebem ti majku' T?rk?e: 'Anan? s.....' dedi?i iddalar?n?n ger?eklik olas?l??? nedir, bilen var m??
                      Kan?tlayabiliyorlarsa birlikte bilimide ele?tirelim.emre demem ?erefsizin goruntusu var ama

Yorum Yap

bize joy barton laz?m

Yorum Yap

Aslı Okan Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Kan?tlayabiliyorlarsa birlikte bilimide ele?tirelim.emre demem ?erefsizin goruntusu var ama
                          Ben de ayn? d???ncedeyim. G?r?nt?s? varsa ?ansal ti??rt yap?p giyer.

Di?er bir konu 20 numara s?vd?kten sonra Slaven'in s?vmesi kadar do?al bir durum s?z konusu olamaz.

Yorum Yap

Di?er bir konu 20 numara s?vd?kten sonra Slaven'in s?vmesi kadar do?al bir durum s?z konusu olamaz.
                            Slaven Bili? H?rvat de?il mi? Neden S?rp?a k?f?r etsin?

Yorum Yap

Bilic T?rkiye Ligi'nde 59'ncu ma??na ??kt? Febe ma??yla birlikte.

Bu adam 57 ma?ta rakip futbolcuya,hocaya her neyse k?f?r etmedi de bir tek 20 Numaraya m? k?f?r ediyor?

Ge? ulan bu i?leri 20 Numara !

Anan avrad?m?z olsun 20 numara...

Yorum Yap

Aslı Emrah Yamako?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Slaven Bili? H?rvat de?il mi? Neden S?rp?a k?f?r etsin?
                                Google Translate yalanc?s?y?m bu k?f?r S?rp?a,Bo?nak?a ve H?rvat?a ayn? yere ??k?yor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X