Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hocaya destek verilsin verilmesinede, bu g?r?nt?leri g?rd?kten sonra alenen k?f?r tehdit hakaret her ?ey kan?tl? delilli ortadayken Slaven Bilic bu 20 numaral? ite dava a?mazsa. Bir de ??k?pta benim 20 numarayla meselem yok diyorsa ne hoca ne de yan?nday?z hocam diyip hocaya destek ??kanlarda y?r?s?n gitsin. Kimse kusurabakmas?n.

Yorum Yap

Yine duygusal bakmaya ba?lam???z...
      Mevcut y?netim kalacaksa Bilic ile devam edilsin. Para sa?maya gerek yok. Mevcut y?netim gidecekse ilk ?nce Bilic gitsin. Premier'de k?me d??me m?cadelesinde Bilic'in tak?m?n? destekleriz.

Sezon ba??ndan bu yana bir uzun stoperi banko yazan Bilic,
      Bal?kesir ma??na bile 2 ?n libero ile ??kan Bilic,

Brugge ma??nda neyin kafas?yla 2 k?sa stoper tek ?n libero ile tak?m? sahaya ??kard?? De Sutter'i, rakibin en kuvvetli silahlar?ndan birini hi? mi analiz etmedi? ?eyrek finali alt?n tepside neden sundu?
      Be?ikta? tarihinin d?n?m noktalar?ndan biri olabilirdi UEFA kupas?.

25 Hafta ge?tikten sonra Necip'ten stoper yaratma sevdas? nedir?
      Derbilerdeki aciz, korkak futbol nedir?

Bunlar gibi onlarca hata...

?yi insan, k?t? hoca. T?pk? galibiyette sahan?n di?er ucuna depar at?p sakatlanan Carlos Carvalhal gibi...

Fenerbah?e ma??nda korkak oynamasan adamlara sahas?nda farkl? ma?lubiyet g?sterirdin hoca, Be?ikta?'?n b?y?kl???nden bir haber, Bursa ma??n? derbiden sayan adams?n...

Fenerbah?e'yi 3-0 yenmi? olsayd?n Emre'nin surat?na bakard?n gidip, sadece bakman yeterdi.

Bunca zaman hep umudum vard? Bilic'ten, Bilic'in bir?eylere dair umudu oldu?u gibi benim de Bilic'ten umudum vard?.

Art?k o umuda sahip de?ilim.

Yorum Yap

ben bizim top?ularda su? buluyorum konusturuyolar ?unu.

Yorum Yap

7 8 senedir uyuyan dev uyan?r m? dersiniz

Yorum Yap

Ah hoca sene ba??nda alacaktin deli iboyu kul?beye seni ezdirmezdi o koridorda bo?az?na yap?sirdi ?u itin!

Yorum Yap

O koridorda nas?l kimse sahip ??kmam?? , seni nas?l b?yle yaln?z b?rakm??lar anlamak m?mk?n de?il.

Yorum Yap

Hocanin fikrine bakilmaksizin Pascal,?lhan ve ?brahim Uzulmez goreve baslamali kulupte ve en az ikisi kulubede olmali.

Yorum Yap

edit
                  En son düzenleyen Cagdas Cengiz; 24-03-2015, 22:37.

Yorum Yap

Bu g?nleride g?rmek varm??

Yorum Yap

edit
                      En son düzenleyen Cagdas Cengiz; 17-08-2015, 21:14.

Yorum Yap

Arkanday?z hocam.

Yorum Yap

Teknik taktik olarak ele?tirmek ba?ka bu olayda herkes hocan?n arkas?nda durmal?d?r. Bu s?t? bozuk 20 numaran?n camia olarak haddi bildirilmelidir.

Bu arada ke?ke ?zen'in teklifini kabul etseydin be hocam. ?z?lmez ya da ?lhan laz?m bu teknik ekibe.

?u kadar laftan sonra o tak?m nas?l gaza gelmedide ?u ma?? alamad? hayret ediyorum.
                          En son düzenleyen Gökhan Özbaş; 24-03-2015, 22:44.

Yorum Yap

Takima bak...pehh...korkaklar ordusu. yalayin emre abinizi.

Yorum Yap

Ulan no post ?ocu?u sanki her laf?n? direkt bana ediyor. Nas?l yedirdiniz kendinize. Lan hi? mi kam??lamad? ikinci yar? neden ?lene kadar ko?mad?n?z. Bundan sonra ?ampiyon olsak ne fark eder !

Yorum Yap

instagram topculari,her roportajda ruhtan bahsedip,icinde gram Be?ikta? ruhu olmayan topluluga yaz?k.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X