Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    derb?lerde en buyuk etken saha avantaj?
    hang? derbilerden bahsed?yoruz
    gecen sene gs derb?s? har?c hang?s?nde taraftar desteg? kend? saham?zda kaybett?g?m?z derb? der?z elestr? olsun ama b?raz ?nsaf
    bu sene ?lk derb?lerde b?r tanes?nde gokhan t?re kart cezas?ndan oynayamad? ?k?nc?s?nde at?ba
    b?r?nde olcay at?ld? ?k?nc?s?nde vel?
    B?l?c olmas?n BE??KTASIN bu kadrosuna Lucescu ve ya ba?ka b?r? gels?n G?khan Tore olmas?n at?ba olmas?n o ma?larda olcay ve vel? at?ls?n k?rm?z? kart gorsun kazanacak durumumuz olsun futbolla ?lg?l? b?ld?g?m herseym?? der?m
    k?rm?z? kart olmas?n bu tak?m?n gokhans?z ve at?bas?z mac kazanmas? cok ama cok zor bu gerceg? g?rmek laz?m
    gecen sene fb 3-3 ve 1-1
    gsye 1-2 ve nas?l kaybett?g?m?z? b?l?yoruz gsye arenada 1-0 onuda k?m?n mall?g?ndan kaybett?g?m?z ortada
    bu adam ustduzey b?r stoper ?stemed? m?...ders?n?z k? ?stemed? eyvallah
    stad yok
    ekonom? bozuk
    oynanan butun derb?ler?nde ve oncek? ma?larda ver?l?p derb?lerde kadro bozulmas?nda yuzdeyuz hakem hatas? var
    bu sartlarda B?l?c en buyuk su?lu oyle m?
    h?cb?r hocaya ?srarla kals?n veya ?st?krar olsun demem demem?s?md?r ama bu sartlarda ben hatal? veya g?ts?n demem ?ampiyon olursan ne d?yeceg?z bekleyel?m
    avantajl? oldu?umuz h?cb?r durum stad saha h?cb?rsey yok BE??KTAS ad?na
    Abi her kelimesine kat?l?yorum yazd?klar?n?z?n. Ma? esnas?nda ben de sinirlendim fevri olarak Bili? art?k gidebilir dedim ama, ?u anda tak?m? veya bili?i ele?tirmek yerine Emre olay?n? g?ndemde tutmam?z daha ?nemli. Biz her olayda hem i?neyi hem ?uvald?z? kendimize bat?r?yoruz, bu da rakiplere avantaj olarak yans?yor. Sonra yine erkenden koptuk diyoruz. ?u anda ne yap?p edip destek olunmal?, sezon sonunda olumlu veya olumsuz her bak?mdan yapar?z nas?l olsa ele?tirimizi.

Yorum Yap

Derbi demek kalite demek.

son 10 y?lda bunun ac?s?n? ya??yoruz.

?stisnai ma?lar d???nda sadece quaresma ve guti varken derbilerde sahaya a??rl???m?z? koyabiliyor yada onlar?n bireysel yetenekleri sayesinde rakibe etki edebiliyorduk.

Veli , Atiba, Olcay , Stoperde necip , Kalede Tolga gibi yeteneksizler ile olacak i? de?il bu.

Sergen ve T?mer (2007) tamamen tak?mlar gidene kadar tak?ma derbilerde liderlik yapacak bireysel yetenekleri ile derbiye etki edecek oyuncu eksikli?i ya??yoruz.

Rakipte kuyt c?k?yor diego gidiyor , emenike ??k?yor webo giriyor , meireles ??k?yor sow giriyor.

Bizde o?uzhan olcay giriyor. Ve neden o?uzhan olcay ge? girdi diye ?z?l?yoruz.

Medet umdu?umuz adamlar olcay ve o?uzhan.

Her?ey net de?il mi ?

Yorum Yap

Aslı Zeki Umur Timur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?u adam d?neminde 1 derbi al?rsak 1 de duran top organizasyonundan gol atarsak ba?ka bir?ey beklemem.
        Dura toplar ?ok ?nemli. Duran top i?in kafa vurabilecek kimse yok tak?mda. Hava hakimiyeti ?ok y?ksek ya?l? bir stoper istiyorum art?k. Ben heyecanlanm?yorum kornerde frikikte falan. Ge?en sene Sivok Almeida vard?. Bu sene ikisi de yok hava hakimiyeti olmayan bir tak?m?z ?uan.

Yorum Yap

Bilic ba?ar?s?z olarak lanse ediliyor ama ??yle de bir durum var;

Bu sezon hi? derbi kazanamamas?na hatta hepsini yenilmesine ra?men tak?m? hep yar??ta tutmay? bildi.

?imdi ?n?nde sadece 1 tane derbi kald? ve onu kazan?rsa hem ge?mi?i unutturur hem de ?ampiyon olur.

Art?k kendi kaderini kendisi yazs?n.

Yorum Yap

Bili? iyi hoca m? k?t? hoca m??

Bak?n arkada?lar bu alg? operasyonlar? denen olay her alanda oluyor..bunu futbolda en iyi yapan da fener camias?d?r..inkarc?d?r..ret?idir..son olayda bile zeytin ya?? oldular..yavuz h?rs?z rollerine soyundular..bask?n basan?nd?r yap?yorlar..Spor ile ilgili t?m dernek ve kurulu?lar sus pus..korku da?lar? a?m??..olaylar? ters y?z ediyorlar..ger?eklerin konu?ulmas?n? istemiyorlar..tehdit ediyorlar..bu olaylar? biz yapm?? olsayd?k neler olaca??n? hepimiz tahmin edebiliyoruz..k?yamet kopmu?tu..cazg?rl?k ba?lam??t?..

Onun i?in gelin ?nce do?ru pencerelerden bir bakal?m..

Seneler ?nce Luce gibi bir de?erin elimize ge?ti?ini g?renler ba?ta H?ncal pu?tu olmak ?zere koca sene hocan?n ?st?ne oynad?lar..
            Bizim taraftar?n ?nemli bir k?sm?n?n fark?na varamad??? ?ok ?nemli ?eyler var..biz ne zaman iyi tak?m iyi hoca yakalayal?m..iyiye do?ru yol alal?m..hemen oyunlar ba?lar..hoca ile oyuncu aras?na y?netimle taraftar aras?n vb bir s?r? ?omaklar sokulmaya ba?lan?r..?z?c? olan da her ?eyi do?ru alg?layan ve fark eden zehir gibi zeki y?netimler g?remedik ki bu oyunlar ile ba? edebilsinler..

Bu forumdan defalarca yazd?m..bak?n bu hakem da??l?mlar? ?ok tuhaf..dikkat edin ?nceden ?nlem al?n ?nceden konu?un..istemeyin..can?m?z yand?ktan sonra konu?man?z bo?a k?rek sallamakt?r..dedik ama gene d??t?k tuza?a..

?imdi bili? ne kadar iyi veya k?t? hocadan ?nce b?t?n parametrelere do?ru a??lardan kusursuz bakmak gerekir..

Ben haftalar ?nce huyland?m FB camias?nda bir Bilic haz?ms?zl??? hissediliyordu..ya kendi i? s?k?nt?lar?n? ?rtecek bir d?? g?ndem yarat?p birli?i sa?lamak niyetindeydiler veya Bili? ten hoca olarak ciddi ciddi ?ekiniyorlard?..

Hoca denilen hilkat garibesi ?smail yerli hocalar? ?vmeye ?al???yor hatta Hamza hocaya yalakal?k bile yap?yordu..bunlar?n Bili? ile bir zoru var..ister korku deyin ister k?skan?l?k haz?ms?zl?k deyin..veya kendi i? meselelerini b?yle bir yapay ?at??ma ile son zamanlar?n moda deyimiyle taraftar?n? konsolide etme niyeti..belki de bunlar?n tamam?..??nk? bir tak?m bir camia g?r?nt?s? gitmi? ha babam kul?b? olmu?lar..taraftar? ayr? ba?kan? hocas? oyuncusu ayr? telden ?alan bir inan?s?zlar ordusu..kendi i? meselelerinin h?rs?n? bu t?r y?ntemler ile ??kar?p sald?rgan bir duruma ge?tiler..

Bu bence ?ok ?nemli..bir kuyruk ac?lar? var Bili?'ten..bunda tak?m?n iyi oynamas? ?ok yarat?c? oyuncular?n olmas? Demba n?n fenomen olmas? ve yar??ta ciddi ciddi var olmam?zd?r..?z?nde tam bir korkudur..

?imdi derbi ma?lar?n de?erlendirmesinde hakl?l?k paylar? var ama haks?zl?klar da var..Sezonun ilk derbileri daha cesur oynan?r..telafisi var diye..

Bu arada bu enteresan fikst?rde gene renkli ellerin dolay?s?yla yay?nc? kurulu?un ellerinin oldu?unu g?rmek gerekir..biz ikinci yar? derbilerini neden hep deplasmanda oynuyoruz..ilk yar? derbileri telafisi m?mk?n derbiler diye rahat oynan?r..ikinci yar? derbileri art?k yar???n en kritik haftalar?na denk gelir ve biz bunlar? deplasmanda oynar?z..

Bu ma?? hoca oynamas? gerekti?i gibi oynam??t?r..evet biraz daha cesur olaca?? anlar gelmi?tir o anlar? daha etkili kullanabilirdi..ama sonu?ta i? gene gelip beceriye dayan?yor..pozisyonlar? bulduk gol yapamad?k..fener de cesur oynayamad? hatta bir ara eyvah ma? gidiyor korkusu ya?ad?lar..beraberli?e raz? haldeydiler..ayr?ca 11 oyuncusunun hepsi de i? sorunlar?ndan dolay? bu ma?a y?ksek motivasyonda ??kmam??t?..kimisi ligi b?rakm?? bile..k?sl?klerin kadro se?imlerinin tak?mda bir par?alanm??l?k yaratt??? da a??k?a g?r?l?yordu..

?imdi baz? arkada?lar hem bu kadro kalitesi k?t? diyor hem de Bili? k?t? hoca diyor..k?t? bir kadro ile Avrupa'da devleri yenmek nas?l oluyor? kalitesiz kadro ile Ligde ikinci olarak ?ampiyonlu?u kovalamak nas?l oluyor?

Kald? ki b?t?n derbi ma?lar?m?z ?ncesinde i?inde ve sonras?nda bir s?r? tezgahlar yap?ld???n? hepimiz canl? canl? ya??yor g?r?yoruz..

Zaman zaman oyuncu deneyiminden de s?z ediyoruz..tecr?be..

Zaten hocam?za rakip camialardan ve ?zellikle de renkli medyadan sald?r? oluyorsa o hoca 30 puan? kafadan al?r..be?enmedi?iniz kadro ile Avrupa'da g?zel oyun ile birlikte g?zel sonu?lar alm?? ise buradan da bir 30 puan? al?r..gene bu yetersiz dedi?iniz kadro ile ligde hala yar???n i?inde ve ?ampiyonluk koval?yor ise bir 30 puan da oradan al?r..etti 90..
            10 puanl?k eksikleri ise bana g?re..T?rkiye'de ma?lar?n bir keyif i?i olmad???n? ?l?m kal?m meselesi oldu?unu tam olarak kavram?? de?il..bunu y?neticiler hem hocaya hem de her transfer ettikleri oyuncuya ?ok iyi anlatmak zorundad?rlar..adam ba?ka hayaller ile geliyor bamba?ka bir yar?? ortam? g?r?yor..yani motivasyon da bir eksiklik var..Sosa ve Ba bile durumu daha yeni yeni kavr?yorlar..oysa bunu transfer zaman? ?ok iyi bir anlat?m ile hocana da oyuncuna da ge?ireceksin..unutmay?n ki hakemli seyircili bask?l? falan da olsa FB nin derbi yenilmezli?i bir hoca becerisi de?ildir..bu bir Aziz Y?ld?r?m motivasyonudur..derbileri ?ok k?t? ge?irdikleri senelerin ?zerine AY geldi?inde belli ki hocas?na da oyuncusuna da taraftar?na da hakemine de ?ampiyon olamayabilirsiniz ama saham?zda ma? kayb? ve ?zellikle de derbi kayb? istemiyorum d???ncesini ?yle bir ge?irmi? ki korku ve motivasyon kar???m? bir deli gibi oynama moduna ge?iyorlar..bizde de motivasyonun ?ok ?st seviyelere ??kmas? ?artt?r..zira onlar?n bir de hakem avantajlar? var..yeni stad?m?z ?rne?in senelerce yenilgi y?z? g?rmemeli..c?mle alem bilmeli ki bu tak?m sahas?nda yenilmez..bu bir motivasyon ve inat i?idir..tabi ki iyi kadro ve iyi ?al??ma ile birlikte..

Evet hoca derbi kazanam?yor ama bunun hocan?n d???nda kalan etkenleri hi? de az de?il..hakem fakt?rleri ve s?z?n? etti?iniz o kadro kalitesindeki eksikler..

Hoca daha cesur olabilirdi..ancak yar??man?n ?u noktas?nda en k?t? bir puan? da hesap etmek ?ok da yanl?? bir ?ey de?il..yenemiyorsan yenilme ma??, puan ve pozisyon gere?i tam da bu ma?l?k idi..fakat ma? i?i geli?meleri lehimize ?evirecek ve hamle yapabilecek f?rsatlar do?du..burada karars?z kalm?? olabilir..buradan da su?lamak ?ok do?ru olmaz..bulunan pozisyonlar?n gol yap?lamay??? var..hocam?z? toplam da de?erlendiririz..
            o girmeliydi bu ??kmal?yd? taktik yanl??t? ile hoca ele?tirmek yanl?? ve s?regelen bir al??kanl???m?zd?r..

Gene yanl??lar?m?zdan biri; fenerin de ?u pozisyonu vard? bu sar?s? verilmedi penalt?s? vard? gibi ?ok sa?ma, ancak bir fenerlinin savunma mekanizmas? olabilecek bahaneleri ?ne s?rmemizdir...yani ka??rd?larsa onlar?n sorunu..biz de kendi hatam?za bakar?z..burada as?l bak?lacak ?ey inan?lmaz ve pe? pe?e yap?lan kas?tl? hakem hatalar?d?r..hakem hatalar?n?n bizim lehimize d?nd??? an olay zaten bitmi? yapaca??n? yapm?? g?nah ??karma moduna girmi? bir eyyamc? vard? ortada..b?t?n kararlar? do?ru vermi? olsayd? zararda olan fb olacakt?..Emeni'ke ve Emre'nin olmamas? gereken bir ma?t? bunu unutmay?n..

??in asla makul g?r?lemeyecek yani kasten cebren ve hile ile yap?lan bu tezgah k?s?mlar?n? g?rmez sadece hocaya y?klenirseniz renkliler de sinsi sinsi g?lerek avu?lar?n? ovu?tururlar..

Luce'ye yap?lan Bilic'e yap?lmak isteniyor..

Yetersiz buldu?unuz kadro ile Avrupa'da ki?ilikli futbol oynat?yor

Yetersiz buldu?unuz kadro ile ligde ?ampiyonluk koval?yor..

?stelik bunlar? stats?z ve sakatl?klar ve hakem oyunlar? ve yetersiz kadro ve binlerce km yolculuk yaparak yap?yorlar..
            dahas? rakipler salyalar? ile hocam?za sald?r?yorlar..biz hocam?z iyi mi k?t?m? diye sorgulay?p konu?urken renkliler ve onlar?n medyas?n?n istediklerini yapm?? oluyoruz..

Bu hocan?n yapt?klar? yapamad?klar? ve t?m di?er handikaplar, hepsi birlikte d???n?ld???nde ;

Yapamad?klar? okyanusta bir g?l kadar kal?r..bu da sadece ona ba?l? bir durum de?ildir..evet kadro g??lendirilmelidir..evet hoca derbileri daha cesur ve ?ok daha motiveli ve h?rsl? oynatmal?d?r..teknik taktik oyuncu se?imi da??l?m? gibi detaylar? daha hatas?z yapmal?d?r..bunlar bir hocay? k?t? yapan parametreler de?ildir..belki eksik b?rakan olabilir..onlar da tamamlanacak..m?kemmel hoca yok..getirdi?iniz her hoca ele?tirilecek..yap?sal sistemsel bir planlama, hocalar?n bu detaylar?na tak?lmaz..sabredin sonu?lar pe? pe?e ba?ar?lar pe? pe?e derbi galibiyetleri pe? pe?e gelecektir.

Gordon Milne ???nc? sezonunda tak?ma ve lige damgas?n? vurmaya ba?lad?..

Bu hocay? bu kadar c?l?z nedenler ile harcamaya kalkarsak renklilerin oyununa geliriz..

Tak?ma hoca kaskallamak oyuncu kaskallamak niyetli ?ok insan oldu?unu da unutmay?n..baz? haberler para kazanmak i?in yap?l?rlar..

Bir kul?p ayn? hatay? iki kez yapamaz..hocalara ?ok fazla anlamlar y?kl?yoruz..gelecek olan ?f p?f hokus pokus deyip tak?m? d?zeltecek san?yorsunuz..tam tersi tak?m? ?nce bozacak sonra kendince kuracak..gitti bir ?? sene daha..hoca da ?nce iyi ileti?im aray?n..ki bu bizde m?kemmel g?z?k?yor..

Oyuncu hoca ileti?iminde bir tane p?r?z g?rd?n?z m? ?ya?and? m?? as?l olan budur..Dingil ?smail mi hoca ?

Tak?m ?al??t?rmay? haz?rlamay? takti?i herkes ?? a?a?? be? yukar? biliyor..as?l olan uyumdur..oynatt??? oyun kalitesi de ortada..sezon boyu tarafl? tarafs?z herkese en iyi topu Be?ikta? oynuyor, keyif al?yorum dedirtmedik mi? hatalar ?ok b?y?k oranda bireysel olarak yap?l?yor..bedeli de a??r oluyor..buna ne yaps?n hoca?..elindeki oyuncusuna g?venmek zorunda..

Bu hoca ???nc? sezonunu bence ?oktan hak etti..ama onu g?ndermek isteyenler ?nce biz taraftara bakarlar..h?mm taraftar hocaya g?venmiyor..biz de ?st?ne gidelim..olay budur..

Tak?ma da hocaya da sahip ??kmak esast?r..su?lamak ile bir yere varamay?z..eksikleri herkes g?r?yor..hoca da y?netim de..i?in ucu y?netime kadar gider..

Hoca, y?netim bana iyi oyuncu almad? ki diyen bir hoca de?il..ne y?netimi ne oyuncular?n? asla ate?e atmad?..nerede nas?l davranmas?n? bilen bir hoca..
            Hele ki Emre pu?tu salyal? sald?r?s?n? bizim hocam?za yapt?ysa o hoca art?k bizim can?m?zd?r..korkuyorlar Luce den korktuklar? gibi..korkuyorlar ?? be? sene kupalara ambargo koyaca??z diye..

?ddia ediyorum 4. teneke y?ld?zlar?n? ancak popolar?na takarlar..?ampiyon ?pe ?pe biziz.

T?rk futbolu Aziz emre ve ?smail gibi dingillerden kurtulacak..mutlaka kurtulacak..T?rk futbolunu katledenler bu mafya k?l?kl? sadece paran?n pe?inde olanlard?r..ve bunlara itlik yapan hakemlerdir..

Fatih Terim de tutumu ile s?nav verecektir..

?ampiyonluk bizim..zerre kadar teredd?t etmiyorum..onlar bu ger?e?i g?rd?ler..korkular? ve ?irkeflik yapmalar? bundand?r..

Bir ka? ma? sonra darmada??n olacaklar..inan?lar? yok sorunlar? ?ok..?o?unun kafas?nda lig bitse de gitsek durumu olu?mu?..

GS ma??na kadar ?ampiyonlu?u garantilemi? olaca??z..yani 7 puan fark ile GS ma??na ??kaca??z..GB ma?? dev bir ??len ma??d?r..

Olaylar?n sadece bir y?n?n? ?ne ??kar?p bakarsak yanl?? analizler yapar?z..atar gider ile bu i?ler d?zelse idi..bundan ?nce defalarca d?zelirdi..

Sizlere ?nerim gazetelerdeki yaz?lara inan?p TV yorumcular?na inan?p analiz yapmay?n..?o?unlukla yan?l?rs?n?z..alg? operasyonu her alanda..bunu asla unutmay?n..biraz ku?kulu bak?n..?ver mi? gibi yap?p d?ven yorumcular? fark edin art?k..

Hoca hen?z on numara olmayabilir..ama 7,5__ 8,5 aras? bir grafi?e oturmu?tur..bunu 8__9 aral???na ta???? an..i?lem tamamd?r..

Bu durum hem onun geli?imine hem kadro geli?imine hem de y?netimde ki vizyon geli?imine de ba?l?d?r..UEFA'y? ka??rm?? y?netim yeni hedefi ?L olarak koyar..vizyon budur..

Hocaya'da Tak?ma'da sahip ??k?lacak ise ?imdi ??k?lacak..sezon sonu her ?eyi zaten de?erlendirece?iz..

Bizi hep ?nce i?ten ??kertmek istemi?lerdir...bunu asla unutmay?n..maalesef tezgaha gelmeye ?ok yatk?n ve k?r?lgan bir bir yap?m?z var..

Y?netim olaylar?n arkas?ndan gitmesin ?n?n? als?n..y?neticilik budur..haftalard?r ba??ra ba??ra g?stere g?stere geliyor felaket..ama bir ?n g?r? ve ?nlem yok..ard?ndan konu?mu?sun ne i?e yarar..

9 hafta sonuna kadar destek..inan ki inand?r..motive ol ki motive et..sevgini g?ster ki kar??l??? gelsin..

Zafere kadar diren..zafere kadar sava?..?ampiyonlu?a kadar kusursuz m?cadele..

?ampiyon BE??KTA?..
            En son düzenleyen Mustafa Bilgi?; 24-03-2015, 22:45.

Yorum Yap

Aslı S?leyman Er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Amac Ozgun Idris Okay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bu sezon 2.olsak dahi bence ba?ar?d?r iyidir,gs ?ampiyon olursa b?y?k ihtimal ?amp. ligine gidemeyecek ba?kanlar? bile s?yledi yani 2. olan direk gidebilir.O y?zden ikincilikte ?ok ?nemli..
              B?y?k Be?ikta? taraftar?ndan YEN? BE??KTA? TARAFTARINA. Ge?i? tamamlanm??...
              Abi yapmay?n bu nedir ya. Nas?l ikincilik ba?ar? oluyor?
              Ba?ar?=?ampiyonluk e?er olamazsak ba?kan,teknik direkt?r,futbolcu ba?ar?s?z hepsi gidebilir diyenlerden de?ilim.Ben bu tecr?besiz gen? oyuncular?n ve teknik adam?n mevcut ?artlar da e?er sezonu ?ampiyon bitirirse mucizevi bir ?ampiyonluk hikayesi e?er ikinci bitirirse de ?ampiyonlu?un getirisi olan ?ampiyonlar ligine b?y?k ihtimal gidilece?i i?in ba?ar?l? bir sezon ge?irildi?ini d???nen biriyim e?er bu yeni be?ikta? taraftarl??? ise evet ben ?yleyim..

?stikrar?n ba?ar?y? getirece?ini d???n?r?m her zaman bir tak?m?n stad? yoksa,her ma??n? g??ebe gibi ba?ka ?ehirlerde oynuyorsa,rakipleri haftada 1 ma? yaparken kendisi 3 ma? yap?yorsa,rakiplerinin b?t?esinin yar?s? kadar b?t?esi ve kadro kalitesi varsa,umut vaadeden tecr?besiz gen? kadrosu ve yine tecr?besiz hocas? varsa ve daha bir ?ok dezavantaj? oldu?u bir sezon da mucizevi bir ?ampiyonluk kazanamam?? fakat ucunda b?y?k ihtimal ?ampiyonlar ligi olan ikincili?i de kapt?rmam??sa bu ?artlarda ba?ar?d?r.

Bana bir tak?m s?yleyin her ma??n? farkl? ?ehirlerde oynay?p ?ampiyon olabilmi? ?.. yani bu sezonu ?ampiyon bitiremezsek tak?m? ba?ar?s?z addetmek ?ok mu do?ru olur ?

24 Ya??nday?m kendimi bildim bileli 2 ?ampiyonluk g?rd?m 20 y?lda 2 .. ve o ?ampiyonluklarda ki sevincimi ?ok iyi hat?rl?yorum.O y?zden 2.cilik beni hi?bir zaman tatmin etmez kim sevinir ki zaten ikincili?e.?ampiyonlar liginde yar? final mi uefa 'da ?ampiyonluk mu deseler d???nmeden uefa derim.?ampiyonlar hat?rlan?r zira ama ben ?u an i?inde bulundu?umuz ?artlar? d???nerek diyorum ki ?ampiyon olamazsak ikincili?i d???nmeliyiz .Ge?en sene umursamad?k gs gitti iyi veya k?t? hep ?ampiyonlar liginde var oldular.B?y?k tak?mlar ?ampiyonlar liginde s?rekli olmal? ki b?t?esi arts?n daha da ileri gidebilsinler bizde olmal?y?z bu y?zden ikincilikte bu sa?ma ligde ?ampiyonlar ligi kap?s?n? a?aca?? i?in ba?ar?d?r.

Yorum Yap

Gs'yi bilemem ama fenerin ?ampiyon olmas? bana da imkans?z gibi geliyor ?u son ma?tan sonra. Hepsi birbirine d??m??. Oyuncular hocaya posta koyar. Taraftar oyuncuyu kovar. Hoca diye bir "s???r" koymu?lar tak?m?n ba??na. ?yle duruyor. Aziz'in ma?dur etti?i bir adamd?r o da. Anadolu'da ?ok puan kaybedebilirler.
                Gs y?r?yebilir yaln?z. Bizim ne yapaca??m?z ?nemli. Kendimize gelip kalan 9 ma??n en k?t? 8'ini kazanmal?y?z. Bunu ba?ar?rsak ?ampiyonluk gelir. Ama art?k tak?m?n da hocan?n da bir silkelenmesi laz?m. Umar?m bu milli ma? aras? bize iyi gelir.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Gs'yi bilemem ama fenerin ?ampiyon olmas? bana da imkans?z gibi geliyor ?u son ma?tan sonra. Hepsi birbirine d??m??. Oyuncular hocaya posta koyar. Taraftar oyuncuyu kovar. Hoca diye bir "s???r" koymu?lar tak?m?n ba??na. ?yle duruyor. Aziz'in ma?dur etti?i bir adamd?r o da. Anadolu'da ?ok puan kaybedebilirler.
                  Gs y?r?yebilir yaln?z. Bizim ne yapaca??m?z ?nemli. Kendimize gelip kalan 9 ma??n en k?t? 8'ini kazanmal?y?z. Bunu ba?ar?rsak ?ampiyonluk gelir. Ama art?k tak?m?n da hocan?n da bir silkelenmesi laz?m. Umar?m bu milli ma? aras? bize iyi gelir.
                  Oynad?klar? futbol da futbol de?il. Gs ma??ndan sonra kafa olarak sezonu bitirmi?ler. ?o?u oyuncunun s?zle?mesi bitiyor ve yenilenmeyecek. Onlar da fazla kasm?yor ?ok belli. Asl?nda Fenerin yar??tan d??mesi i?imize gelir. ??nk? ikisi birbirlerini acayip itiyor ve biri yar??tan koparsa di?erinin motivasyonunu olumsuz etkiler bence.

Yorum Yap

Mustafa Abim,
                    Ellerine sa?l?k.
                    Ben de kendimce bir ka? ekleme yapmak istiyorum.
                    Alg? operasyonuna mesela.
                    "siz ne oynad?n?z da hakem konu?uyorsunuz" alg?s? yarat?l?yor ve biz de atl?yoruz. "bahanelerin arkas?na saklan?yormu?uz".
                    Forumda Erdem Ulus yaz?s? payla??lm??, alt?nda da "helal olsun" lar dizilmi?.
                    Erdem Ulus cidden bana g?re en de?erli Be?ikta? yazar?d?r. Bir ?ok yav?ak, "tarafs?z?m adilim" aya??na Be?ikta?'a giydiren; Be?ikta?'tan nemalanamad??? i?in Be?ikta?'l?y?m diye ??k?p sayd?ran yorumcular?n yerine onun gibi ki?ilerin ?ne ??kar?lmas?n? da tavsiye ederim.
                    Ama yaz?s? cidden ?oke etti.
                    Bize neymi? hakemden Emre'den.
                    Sanki futbol i?inde bir hakem fakt?r?, hem de en etkili fakt?r, olarak oynanm?yor. "Sen oynuyorsun" ayr?. "Hakem ne yapt?" ayr?.

Bili?'in derbi karnesi payla??yor arkada?lar. Kabul; ?ok iyi oynad???m?z bir derbi ben de hat?rlam?yorum bu d?nemde.
                    Ama soruyorum kendi kendime. Bu 2 sezonda (Bili? konu?tu?umuz i?in 2 sezona indirgedim):
                    1-Be?ikta? ma??ndan ?nce abuk subuk bir kartla cezal? duruma d??m?? bir FB li GS li var m??
                    2-Bu 7 derbide FB ve GS'nin (3-3 l?k FB deplasman?nda 1 penalt? pozisyonu hari?) verilmedi?i iddia edilen bir tek penalt?s? var m??
                    3-Bir tek "Be?ikta?'l? at?lmal?yd? ama at?lmad?" denecek pozisyon var m??
                    4-"Ucuz k?rm?z? ald?k" diyecekleri bir tek pozisyon var m??
                    5-Be?ikta?'a ucuz penalt? ?al?nm?? m??
                    6-Be?ikta? el ile kol ile gol atm?? m??

E Be?ikta? el ile gol yedi (Burak d?zeltti, Drogba att?). 3-3 l?k ma?ta Sivok'a kafa atan Emenike yard?mc?n?n ?srar?na ra?men at?lmad?. Bu sezon ilk yar?daki FB ma??nda Ba'ya yap?lan net penalt?. GS ma??nda Melo'nun dirse?i. Emre'nin 2 derbide de toplamda 10 yak?n fuck offunun duyulmamas?. Ayn? hareketin SA? ma??ndan hakemce duyulmamas?na ra?men B?lent itinin beyan? ile T?re'nin at?lmas? ve FB ma??na ??kmamas?. Atiba ?izgiye bast? diye GS ma??nda oynamamas?. Veli'nin sadece bu sezon ilk 2 derbide toplam 5 kez bo?az?n?n s?k?lmas?na ra?men sar? kart bile ??kmamas? ama Veli Sneijder'in aln?na de?er de?mez at?lmas?...Sadece akl?ma gelenler. Dahas? vard?r eminim.
                    Bu tabloda "rekabet adil, biz ne oynad?k ona bakal?m" diyenin ciddi zekas?ndan ??phe ederim.
                    Veya y?re?inden.
                    ??nk? sen sana dikte edilen "sen busun, ezilirsin, bununla ya?a, isyan etme"yi kabullenmi?sin. Adam gibi yazar ??karam?yorsun.
                    "Sen Be?ikta?'s?n hakemi de yen" telkinini verirler alttan alttan. Sanki sen Be?ikta?'s?n ve rakiplerin Kuzey Kore liginde amat?r top?ular...Sen de atars?n sorumlulu?u top?ulara. "Sen Be?ikta?'s?n hakemi de yen. Para ?deniyor ya sana, s?ylenme. Biz 10 saatte stadtan evimize geliyoruz; sen ?z?nt? ne bilirsin"
                    "?nce senden 3 kat maliyetle kurulmu?, 2 kat fazla maa? alan, ma?a senden 5 g?n fazla haz?rlanabilmi?, bir tek seyircin bile olmayan stadtaki top?ular? yen; artan g?c?nle hakemi de yen; sonra gel bizim ta??nmaya filan yard?m et, gel ?ekyat? buzdolab?n? ta??, arabay? y?ka bizim k?z?n ?devlerini yap"...
                    E y?netim ne yap?yor? Taraftar ne yap?yor? En ?nemlisi "Be?ikta?'l? oldu?u i?in para kazanan" yazar-yorumcular ne yap?yor?
                    "bize ne hakemden? Biz hocaya giydiririz ??nk? o en basiti. Ne Aziz'le u?ra??r?m ne medya k??esini tutmu? beni ekme?inden edecek FBli GSli abilerle"
                    ?ok bir ?ey istemiyorum. ?u ma? ?n?n?'de olsa, Ba taraftara k?z?p forma ??karsa, stad? terketse T?re de gidip ?smail'in anas?ndan girip bac?s?ndan ??ksa ve sar? bile almasalar ?u an FB medyas? ?lkeyine hale getirmi?ti; onun yar?s?n? yarat?n be karde?im...

?u an GS ile rekabet ediyoruz.
                    Forumda Bili?'e giydiren arkada?lara soruyorum.
                    GS bu sezon hakem hatas? ile bir tek puan kaybetti mi? Herhangi bir GS'linin beyanat?n? duydunuz mu?
                    Sen bu tak?m?n 1 puan gerisindesin. 0 k?rm?z? alm?? adamlar. Sen 9. G?rmedi?in skandal kalmad?. Hala da 1 puan gerisinde tutunmu?sun.
                    Stad?n yok. Dinlenecek 3 g?n?n yok. Taraftar?n yok. Medyan yok.
                    Hala sayg? g?rm?yorsun.
                    Bizi hakemin vermedi?i ile 2 penalt? ile eleyebilen Arsenal'in 2 ma?ta 8 ?akt??? adamlar bunlar, yanl?? anlamay?n...

?imdi diyorlar ki "vay efendim Emre'ye niye tepki verilmiyor".
                    Ne desin adamlar? A?z?n? a?ar a?maz FB medyas? y?klenecek. Arkanda bir tek Be?ikta?'l? medya da durmayacak.
                    Kendin ?alacak kendin s?yleyeceksin.
                    Bili? haks?z bile oldu bug?n medyada.

Yorum Yap

Topluca Bilic'e moral vermeye gidilmeli ve futbolcular?nda kula?? ?ekilmeli.

Yorum Yap

Bug?n her g?nden daha ?ok yan?nday?m hocam. ?tin k?pe?in havlamas?na bakma koyal?m ge?elim kalan ma?larda verelim cevab?.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bug?n her g?nden daha ?ok yan?nday?m hocam. ?tin k?pe?in havlamas?na bakma koyal?m ge?elim kalan ma?larda verelim cevab?.
                          Sezon bitene kadar en ufak bir kelam?m olursa ?erefsizim,zaten Emre'yle kavga ederken kimsenin yan?nda olmamas? ayr? bir koyuyor adama.
                          Oturup a?layacak k?vama geldim ?erefsizim.
                          Yan?nday?z hocam.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Topluca Bilic'e moral vermeye gidilmeli ve futbolcular?nda kula?? ?ekilmeli.

yok yok, biz s?rt?ndan vural?m bu korkak ?ahsiyeti...

Yorum Yap

Sen rahat ol hocam Hakk?n? alacakt?r 20 numaral?

Yorum Yap

Seni ite k?pe?e yem etmeyiz hocam.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X