Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yaln?z Kad?k?y deplasman?nda nas?l bir ?zg?venle oynam??lar... T?rs?k oyunlardan sonra o Zaman'lar? Hat?rlamak iyi geldi.....

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      korner? atan Guti Vuran Quaresma
      Vay anas?n?
      Yaln?z 2. dakikada Quaresma'ya yap?lan faul C?neyt'in g?z?n?n ?n?nde ve es ge?iyor.
      Bu C?neyt'e iyi hakem diyenler oldu ya burda,harbi utan?yorum keza F?rat'a bile iyi hakemdir dendi.
      Of be Halil abi,amma ?ektik ya bu ?erefsizlerden.
      O verilmeyen faulden sonra gidip o isyan? g?sterecek 1 tane adam olsayd? d?n ke?ke. Ernst Guti ?z?lmez Quaresma ?u g?r?nt?n?n g?zelli?ine bak. ?imdi bak?yorum vur ensesine al lokmas?n? k?vam?nda b?t?n oyuncular?m?z.

Emenike sinirden ??ld?rm?? it-formas?ndan ?ek-dirsek at bir ?eyler yap att?r, adam formas?n? ??karm?? saha d???na gitmi? kimse gidip hani buna kart demedi, Emre hocana k?f?r etmi? ge? kar??s?na diklen iki kelime s?yle sinirini bozacak att?r. Bir isyan g?sterin bir ?eyler yap?n hi? bir ?ey yapam?yorsan?z. Yenilmek de?il sinirimi bozan aciz duruma d??mek, kar??s?nda mahallenin abilerinin oynad??? tak?m olan k???k ?ocuklar gibiyiz her derbide.

Ben art?k mevkisi ad? ?nemli de?il bu tak?ma 2-3 tane ma? i?inde her t?rl? pisli?i yapacak adam istiyorum. ?eksin itsin tekme ats?n dirsek ats?n bir isyan g?stersin sahada. ?erefinle oyna hakk?nla kazan diye diye ?lkenin yetim ?ocu?u gibi olduk.
      Papaz futbolcu laz?m zaten,Tayfur gibi Nouma gibi ?lhan gibi Zago gibi.
      Ben zaten s?yl?yorum Emre gibi bir karaktersizi istemem ama sahada k?sasa k?sas yapacak birileri de olmal?.
      Bu yukar?da yazd???m isimler efendi futbolcuyla,?erefsizlik yapmayanla asla dala?mazd?.
      Hay?r yapmas?na yapacak olanlar var da,biz kendimiz de Veli'de parmak atmasaym??,
      yok Atiba'da ?izgiye basmasaym??,G?khan T?re'de sussaym?? mant???yla futbolcumuzu pasifize ediyoruz.
      Sonra da k?z?yoruz niye tepki vermiyorlar diye,iki ucu boklu de?nek.
      ?nce rakiplerin korkaca?? bir ba?kan ve y?netim kurulu laz?m.

Yorum Yap

?z?l?yorum sadece,fenerbah?e bile i? bilmeyen ismail kartal sahip ??karken,biz yokluktan tak?m? bu hale getiren Bilic'e yok ediyoruz,gazam?z m?barek olsun...

Yorum Yap

Bu tak?ma ?ok eme?in oldu hocam. Nank?rl?k etmenin alemi yok, ama seviye atlamak zaman?d?r diye d???n?yorum art?k. Bu yolun sonu kutlamayla bitmezse, senin i?in de bizim i?in de ayr?l?k en iyisi olacak gibi. 9 ma??n kald?, kaderin ellerinde.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Vay anas?n?
            Yaln?z 2. dakikada Quaresma'ya yap?lan faul C?neyt'in g?z?n?n ?n?nde ve es ge?iyor.
            Bu C?neyt'e iyi hakem diyenler oldu ya burda,harbi utan?yorum keza F?rat'a bile iyi hakemdir dendi.
            Of be Halil abi,amma ?ektik ya bu ?erefsizlerden.
            O verilmeyen faulden sonra gidip o isyan? g?sterecek 1 tane adam olsayd? d?n ke?ke. Ernst Guti ?z?lmez Quaresma ?u g?r?nt?n?n g?zelli?ine bak. Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Ads?z.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  72.1 KB ?imdi bak?yorum vur ensesine al lokmas?n? k?vam?nda b?t?n oyuncular?m?z.

Emenike sinirden ??ld?rm?? it-formas?ndan ?ek-dirsek at bir ?eyler yap att?r, adam formas?n? ??karm?? saha d???na gitmi? kimse gidip hani buna kart demedi, Emre hocana k?f?r etmi? ge? kar??s?na diklen iki kelime s?yle sinirini bozacak att?r. Bir isyan g?sterin bir ?eyler yap?n hi? bir ?ey yapam?yorsan?z. Yenilmek de?il sinirimi bozan aciz duruma d??mek, kar??s?nda mahallenin abilerinin oynad??? tak?m olan k???k ?ocuklar gibiyiz her derbide.

Ben art?k mevkisi ad? ?nemli de?il bu tak?ma 2-3 tane ma? i?inde her t?rl? pisli?i yapacak adam istiyorum. ?eksin itsin tekme ats?n dirsek ats?n bir isyan g?stersin sahada. ?erefinle oyna hakk?nla kazan diye diye ?lkenin yetim ?ocu?u gibi olduk.
            Hani korkak insanlar vard?r ya 1 2 ki?i d???nda ben bizim futbolcular?m?z?n korkak oldu?unu d???n?yorum.

Yorum Yap

maalesef tarihe ge?tin hocam tebrikler

Yorum Yap

Vay anas?n?
                Buralardan yan?ndakine pas atamayan adamlara geldik abi.

Taraftara ve bu adamlara day?l?k yapanlar, bu ?zelli?ini ba?kalar?na da g?sterebilse.

Yorum Yap

schuster en b?y?k ?anss?zl??? oyun anlay???na uygun defans oyuncular?n?n olmamas?yd?

manisa ma??n? unutamam mesela 10 ki?i ile s?per top oynam??t?k

Yorum Yap

Adamlar 4 koldan Bilic'e y?kleniyor,sahada karaktersiz herif dikleniyor k?f?r ediyor,ne teknik heyetten ne futbolculardan bir tepki yok.
                    K?zam?yorum da asl?nda ama ?u ?erefsizlerin yapt?klar? i?in bile daha bi sahip ??kas?m geliyor hocaya.

Yorum Yap

Adamlar 4 koldan Bilic'e y?kleniyor,sahada karaktersiz herif dikleniyor k?f?r ediyor,ne teknik heyetten ne futbolculardan bir tepki yok.
                      K?zam?yorum da asl?nda ama ?u ?erefsizlerin yapt?klar? i?in bile daha bi sahip ??kas?m geliyor hocaya.

Ma??n ?zerinden 24 saat ge?ti daha sert bir a??klama bile g?remedik

Neyse bilic giderse d?zelecek her?ey...

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sergen gelecek dertler bitecek bizi ligte 8-9 puan farkla ?ampiyon yapacak Avrupada final oynatacak cok ?mitliyim

Yorum Yap

?ok merak ediyom gs ma??na kadar 2 tak?mda kay?ps?z gelseler yine 1 puanami oynar o g?n ne yapar yani! Seni severim ama kendi aya??na kursun s?k?yorsun.

Yorum Yap

9 ma? daha var, ?ok kritik noktaday?z. ?u buhrandan ?ampiyon bir tak?m ??kar?rsa her ?ey iyiye gidebilir, aksi durumda kendisi gidecektir.

?u durumda destek olmak laz?m, ?u an burada yerine hoca isimleri telaffuzu falan do?ru de?il.

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Vay arkada? ne nefretmi? ya.
                              ?imdi tutup benim Be?ikta?l?l???m? sorgulayacak bir ka? dengesiz ??kabilir.
                              Sen bir ?nceki hocay? g?nderelim, Bili?'i getirelim derken de ben sana "a??r ol, bu i?i hocayla ilgili de?il" diyordum, unutma.

Ma?? kazanmas? gereken kim? Fener.
                              Son y?llarda derbi kazanamam?? olmas? haricinde Be?ikta?'?n ?zerinde bir galibiyet bask?s? var m?? Yok.
                              Rakibinin sahas?ndas?n. Burada anla??lmaz bir "adamlar k?t?" filan yorumlar? var ki bir an 2 g?n ?nce Bel?ikal? izbandutlarla son 16'y? Fener oynam?? da yorgun sand?m.
                              G?khan G?n?l sakatm??. Opare?
                              Ma? i?inde Kuyt sakatlanm??. Tolgay? Meireles sakatlanm??. Tolga?
                              Emenike olay? ??k?nca bizim co?mam?? laz?mm??. Emenike olay? ??k?nca bizim hocam?za k?f?rler edildi ve bunu izleyen hakemi b?t?n oyuncular?m?z g?rd?. "fck off" dedi diye k?rm?z? ve 2 ma? ceza alan G?khan da izledi...

Bu ma? "durdural?m, onlar?n bask?s? art?nca bir tane ?akar?z" ?eklinde oynan?r. Sonu?ta boru de?il bir tek seyircin olmayan Saraco?lu'nda oynuyorsun.
                              90+1 e kadar da taktik tuttu. Gol yenmedi. ?zellikle 60 dan sonra tak?m oyunu y?kmaya ba?lad?. ?kisi bombo? kaleye ?? tane derbide ka?mayacak t?rden gol pozisyonu harcand?.
                              Sow beklendi?i gibi ka??rmad?...
                              Bir hocan?n g?revi pozisyonlar? yaratacak oyun kurgusunu ??karmakt?r. FB deplasman?nda 4 net gol ka??r?yorsan 2 net pozisyon veriyorsan az ?ok g?revini yapm??s?n demektir.
                              Sanki kul?bede ?niesta, Ronaldo bekliyor da oyuna almam??.
                              Oyuna almad? diye co?tu?un daha ge?en hafta k?f?r etti?in Pektemek, Olcay, Kerim, O?uzhan.
                              Biri "oyuna ald??? hangi oyuncu oyuna etmi?" ki diye taban? olmayan bir saptama yap?yor di?eri de o etkisiz adamlar? almad??? i?in sall?yor.
                              Yedeklerin girdiklerinde yapt?klar? da ortada...Olcay ve O?uzhan 70. dakikada oyuna girmi? 2 oyuncu gibi diriydi diyebilecek bir tek ki?i var m? ciddi merak ediyorum...

Tak?m ?ike s?recinde do?rand?. Karde? iki dakika rahat dur, tak?ma destek ol dedik. Sen tuttun Carvalhal'i ele?tirece?im diye co?tuk?a co?tun.
                              Daha kendi evinde bir tek adamd?r?st ma? yapmam??; hayat?nda g?rd???n 3-4 son 16 dan birini Liverpool, Tottenham gibi tak?mlar? geride b?rak?p oynam??; halen de ?ampiyonlu?un en b?y?k 2. aday? tak?ma az destek ol; sezon sonu git kimi istiyorsan s?yle getirsinler diyoruz, yok, bir tek ki?i yok ortada...
                              Koy ?u ... tezahurat?ndan vazge?emedin daha. Her ma??nda bir ka? trib?n kapal?.
                              Ama bakt?n m? tek su?lu Bili?.

Stad?, medyas?, taraftar? olmayan; sadece ma? kazand???nda s?rt? s?vazlanan bu tak?m hepimize ra?men ?ok da b?y?k ?eyler ba?ar?yor.
                              Hepsine de can? sa?olsun.
                              GS'yi yenerler, kendi g?beklerini kendileri keserler...

?u "korkak oynuyor" "bu sezon ka? ma? iyi oynad?k" "Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?nda de?il" s?zlerini istisnas?z her Teknik Adama s?yl?yorsak ya ?u bilmem ka? milyarl?k d?nyaya bize uygun bir Teknik Adam gelmedi (yerli, yabanc?, tecr?beli, tecr?besiz, isimli, isimsiz, ya?l?, gen? her Teknik Adam istisnas?z bu ele?tirileri yedi) ya da bizde bir sorun var. Sizce hangisi daha mant?kl? ise o yolda devam edin...

bu ma? ?zeline bakarsak , bence olay kazanmak yada kaybetmek de?ildir.
                              kazanmak i?in her yol m?baht?r anlay???ndan nefret ederim.
                              Bilic bu taktikle feneri yenmi? olsayd? da kendimden eminim , burada Bilic'i ele?tirirdim. ??nk? kar??ndaki fener ge?en hafta azc?k pres yapm?? , azc?k pas yapm?? Gen?lerbirli?i kar??s?nda kevgire d?nd?. Sen madem anadolu tak?m? gibi oynayacaks?n git Gen?lerbirli?ini ?rnek al.

sa? bek veya sol bekimizin 1 tane orta a?t???n? hat?rlam?yorum ben. belki 1 belki 2 hadi olsun en fazla 3 kere 6-7 oyuncuyla rakip sahada pres yapt?k .hepsinde de iyi sonu?lar verdi yapt???m?z pres.

ama Hoca inatla tak?m? geriye ?ekti.

bu kadar k?t? futbol oynayarak ordan galip ??ksak sevinmezdim bile. bu y?zden Bilic hatal?d?r.?u tak?ma az?c?k huc?m yapmay? te?vik etsin. ?u kaosa girmi? fener kar??s?nda bari huc?m edelim.
                              bu kadar yere yatarak zaman ge?irmeler , g?m?ld?k?e g?m?lmeler falan . hi? yak??m?yor.

g?ren de sanki real madrid'i ilk ma?ta 2-0 yenmi?iz de 1-0 yenilsekte sorun de?il mantalitesiyle barnebau'ya ??kt???m?z? zanneder.

son olarak ; Be?ikta?'?n m? ?zerinde galibiyet bask?s? yoktu ? yapmay?n allah a?k?na lider girdi?in haftaya rakibin 2-0dan ma? ?evirmi? , ma? eksi?iyle 2. s?radas?n. bu tabloda beraberli?e eyvallah denir mi ? hafta i?in avrupadan sa?ma sapan ?ekilde elenmi?sin. bu tak?m tertemiz sayfa a?mak i?in ,moral i?in ,liderlik i?in ,?ampiyonluk i?in en ?ok bu ma?? kazanmas? gerekiyordu. galibiyet bask?s? fener kadar bizde de vard?.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bilic'in gitmesi yahut kalmas? zor bir karar,ben istikrardan yanay?m.
                                Ancak Favre,L?w,Bielsa gibi winner bir teknik adam gelecekse okeyim he bir de yerlilerden ?enol G?ne? var.
                                Ancak bunlar fazla ?topya,hem bizim y?netimin getirmesi,hem iyi bu adamlar?n gelmek istemesi.
                                Yeni stad?m?zda 1 sezon daha ?ans vermeli,bir de sa?lam bir kaleci ve stoper vermeli eline.
                                Kredisini t?ketti ama hala ?ampiyon olaca??m?za inan?yorum,ya da inanmak istiyorum.
                                ?ampiyon olucaz,CL'ye direk gidicez ve yeni sezonda CL ma?lar?n? i?erde oynucaz,b?t?n h?crelerimle inanmak istiyorum.
                                Ba?ak?ehir ma?? en zor ma??m?z,onu al?rsak Ts ve Gs ma?lar? d???nda pek korkulacak ma? yok kan?mca.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X