Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    bug?ne kadar en hatal? ma?? bruggedur
    B?l?c?n hatas? hatalar? vard?r
    ama en buyuk kabahat hata yonet?mded?r
    paran yok paral? yonet?m kuracaks?n az b?raz transfer yap?lacak l?sten?n en sonundak? oyuncular al?nmayacak
    dunku mac ?c?n yaz?yorum kad?koyde kac poz?syon bulacaks?n
    olcay hayat?nda kac tane gel?s?ne gol atm??
    oguzhan bos kaleye atam?yor demba ba kars? kars?ya ka??r?yor
    darbey? ?nd?recek oyuncumuz yok bunu kabul edel?m bu i?ler p?rlanta alt?n tan?san?z cok severs?n?z efend? kolej tak?m? ?ocuklarla olmaz
    ayn? s?stem ayn? hoca ayn? mac ayn? poz?syonlar olsun hag?y? alex? sergen? gec?yorum tumer olsa onun kal?tes?nde b?r? olsa o toplardan b?r? a?lardayd?
    B?l?c? ?stemed? deg?l aylarca ustduzey kal?tel? stoper ara?t?r?ld? gele gele k?mler geld? en son Nec?pe kald?k
    ve b?z egemen? gonderd?k yok pahas?na onu tutmak ?c?n harcamad???m?z paray? yer?ne ald?klar?m?za kat kat verd?k ve hala oturmad?
    fbn?n gsn?n kadrolar? y?llard?r b?rarada b?z?m oturmu? kadromuz neredeyse yok
    hocay? savunmak ?c?n yazm?yorum gelen butun hocalar?m?zda hocalarda gorduk kal?tes?z adamlar tekn?k d?rektorun kafas?n? kar??t?r?r b?zde cok safra var ve ne yaz?k k? sozlesmeler? uzat?ld? y?ne
    fbden volkan alves egemen Caner gokhan emre(karakterl?s?)Alper sow me?reles b?zde oynar m? oynamaz m? bence d?rekt 11de oynarlar
    b?zden kac k??? fbde oynar ?u tabloda k?m? elest?r?m

d?k kafal?l??? eyvallah hatal? oyuncu deg?st?rmede s?k?nt? oluyor ama dunku ma?ta k?m? oynatmasa burada farkl? gorusler ??kard? cunku el?m?zde n?ye oynatmad?n d?yeceg?m?z belk?3 olmad? 4 oyuncu var bu kal?tedey?z
    son 20 y?lda 100.y?l kadrosu d???nda ?c?m?ze s?nen defans?yla ortasahas?yla forvetiyle i?te budur BE??KTASA yak??an kadro d?yeceg?m?z kac kadromuz oldu ben ba?ka hat?rlam?yorum
    ben?m ?c?n en sorunu demba ba sosa tepetaklak oldu g?d?yorlar Arsenal tottenham mac?ndak? demba ba nerede su an k? demba ba nerede kafas?n? tutmaya ba?lasa ayn? alme?da derd?k son ma?larda
    kend?nden kaynaklanm?yorsa c?dd? b?r guc kayb? var toparlanmazsa eyvah
    Hey gidi g?nler Halil abimle ayn? frekansta konu?mak ne g?zelmi?.

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Yazan arkada?lar bir nefes als?n.
      Ellerine de sihirli bir de?nek vereyim.
      Alternatifleri veriyorum, oradan en iyisini se?, bir kadro kur kendine:
      Volkan-Tolga
      Topuz-Serdar
      Caner-Motta
      Egemen - Necip (hadi Joker,Franco, At?n?, Sivok da dahil bu se?ime)
      Alves - Ersan
      Meireles - Tolgay
      Emre - Veli
      Topal - Atiba
      Kuyt - Sosa (bir joker de burada, Olcay ve Kerim'i de kat?yorum)
      Alper / Sow - T?re
      Emenike / Webo - Ba

T?re ve belki Ba hari? hangi 3. adam? sa? taraftan se?ersiniz ?ok merak ediyorum.
      Ya da bir FB'li arkada??n?za sorun, T?re'den ba?ka tak?mlar?na isteyecekleri 2. 3. bir oyuncumuz var m??
      Siz Volkan'?, Mert G?nok'u, Caner'i, Hasan Ali'yi, G?n?l'? hatta Topuz'u, Egemen'i, Alves'i hatta Bekir Kadlec'i, Meireles'i, Topal'?, adam olursa Emre'yi, Alper'i, Sow'u, Kuyt'u, Webo'yu, Diego'yu hatta Emenike'ye 11 veya 18inize yazar m?s?n?z yazmaz m?s?n?z?

Bizim bu kadro ile di?edi? m?cadele etmemiz i?in 1-oyuncular?m?z performanslar?n?n ?st ?izgisinde olacak. Olcay, Veli, Atiba, Serdar s?r?tmayacak, en iyi toplar?n? oynayacaklar - 2-bu oyuna izin veren bir hakem olacak. - 3-ciddi bir taktiksel fark yaratm?? olmam?z gerekecek.
      Bir ?ok oyuncumuz k?t?yd?. Hatta ?ok k?t?yd?. ?yiydi diyebilece?iniz kim vard??
      Hakem k?rm?z?lar hari? kontrol? kaybetti. Bizim de FB lehine de aleyhine de abuk subuk d?d?kler ?ald?, kartlar? atlad?.
      Bili? de oyuna o etkiyi edemedi. Bunun sebeplerinden biri de 1. madde olabilir. Sahada dedi?inizi yapacak adamlar k?t?yse sizin dedi?iniz de havada kal?r.

Fenerbah?e ma?lubiyeti hepimizi ?zd?. Ben de b?t?n gece sinirden uyuyamad?m ama ge?ti, bitti.
      Eminim futbolcular, hoca bizim 10 kat?m?z kahrolmu?tur. Olcay muhtemelen hala o topa yan?yordur mesela.
      ?imdi sakin olup ligin kalan?n? d???nmek laz?m.
      9 hafta sonra kimi istiyorsan?z tart???rs?n?z. ?u a?amada (Fener'in GS'nin durumlar? ortadayken) havlu atmak kimin i?ine yarar oturun d???n?n derim.
      Biz k?t?y?z, formsuzuz ama GS'nin devre aras? organizasyonlar?na ba?vurmadan yar??a tutunamayaca??n? herhalde hepimiz g?r?yoruz...
      Kaybedilen sadece avantaj...O avantaj? da dinlenecek, sadece lige odaklanacak oyuncular?m?z?n tekrar bulaca??na inan?yorum.
      Yanlar?na Akhisar'?n top?ular?n? da yazar m?s?n? Onlar Kad?k?y'den galibiyetle ??kt?lar.
      Biz de Liverpool'u yendik o zaman biz de Liverpool dan iyiyiz.
      Ne alakas? var Akhisar'la.
      Ki forumun T?rk ve D?nya Sporu b?l?m?nde FB-Akhisar ma?? nas?l oynanm??, okuyabilirsiniz. Akhisar'?n 5-6 dan nas?l d?nd???n? filan.
      ??enenler i?in:
      "Hakediyolar valla net konu?mak gerekirse ?ampiyonlu?u haks?z penalt? almasalar da bu gazla ?ampiyon olurlar , biz ba?? kesik tavuk gibi ??rp?narak top oynuyoz adamlar 2002 brezilyas? gibi sald?r?yor"
      "
      vay anas?n? ka?ana bak haha t?rk futbol tarihine ge?ecek ma?"
      "
      izledi?imiz ma?a g?re ihtimali tan?mlamak i?in ??ye bi ?rnek verim. sahra ??l?nu elindeki meybuzu eritmeden ge?ebilirsen akhisar burdan puan al?r ama bu febe? beni g?ld?r?yor . inan?lmaz golleri ka??r?yorlar topla oynama %25 % 75 feland?r heralde "
      "4-1 falan biter ma?."
      "
      buraya kadarm?? bu ma?.handikapa gider art?k"
      "
      ma? akhisar?n ceza sahas? yay?nda oynan?yor ilgin?. bu ma?tan akhisarl? mallar?n puan ??karmas? i?in mucizeler ?tesi bisi laz?m. sa? sol orta heryerden geliyor febe?."
      "
      Adamlar b?y?k tak?m gibi oynuyor.Biz anadolu tak?mlar?na boyun e?iyoruz"
      "
      sorun akhisarda de?il. topu oynatmayan fener.. sende b?yle bask? kur sende ??karma adamlar?."
      "
      Gs de?il ama fb ?ampiyonlu?u sonuna kadar hakediyor..Ligin ikinci yar?s?ndan itibaren her ma? vites y?kseltiyor adamlar..Bizim performans?m?z d??t?, gs de balkovan?na d??t?."
      "
      yine rakip sahaya y?kt?lar oyunu. fb topu kaybedince de sa?lam ?sl?k bas?yorlar."
      "
      ulan dakika 20 akhisar yatmalara basladi lan ne salak adam bunlar 80 dk mac oyle gecermi iki pas yap bezdir rakibi hic kafa yok su topcularda ya"
      "
      fener oyunu y?kt? akhisar?n sahas?na emenike allahtan berbat oynuyor"
      "
      Akhisar bu kafayla devam ederse yicek gol?.
      Fenerde g?zel oynuyo ?erefsizler."
      "
      ?ok donuyor pek izleyemedim ama top tamamen fenerde akhisar sadece top ?i?irerek ??kmaya ?al???yor b?yle ma? ge?mez fener 3 puan? alaca?? skor al?r"
      "
      adamlar fena bunalt?yor yaln?z"
      "
      ?nliberosu gol at?yor bekleri asist yap?yor,bizde forvette ki adam ?ut ?ekmeyi bilmiyor ."

Daha onlarca ?rnek var, o ma?? takip eden forum ?yelerimizden. Bolca ?rnek getirdim ki arab?n yalellisi gibi bir Akhisar ma?? d?n?yor. O ma? nas?l oynanm?? bir hat?rlayal?m.

Benim sorum net, sa?dan hangi 3 oyuncuyu tercih edersiniz, (5-6 demiyorum, 3 e raz?y?m).
      kendi tezini ??r?tm??s?n okan karde?im, ederle parayla de?il demek ki bu i?ler,
      yani feneri yenmek i?in illa daha kaliteli bir kadroya sahip olman gerekmiyor, biraz taktisyen olman ?ok ?eyi de?i?tirebilir.

Yorum Yap

vaybe arap ismail kalkm?? ma?ta ortam? geren bili? ve yard?mc?lar?d?r diyor
        y?netim halen uyuyor bizde

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          zurnanin zirt dedigi yerdeyiz , bir seyleri karistirmaya basladik her zamanki gibi , ayni aliskanlik devam ediyor , kisa yoldan hoca kovma , arkasindan teneke calma huyumuzda eksilme yok !
          tabiki herkesin gorusu ayni olacak diye bir sey yok , elinizi vijdaniniza koyun ve tekrar dusunun !
          dun takimda iyi bir forvetin olmus olsaydi , kaleci onu defansinda saglam iki futbolcun olsaydi , kalende iyi bir kalecin olsaydi , sag aciginda is yapacak adamin olsaydi dunku fenere acimadan 5 koyardik !!!
          bunun suclusu bilicten ote yonetim ve baskandir !!!
          bu saydigim futbolculara sahip olsaydik acimadan bruggeyi evine kor topal yollamistik !!
          avrupada kupa turkiyede sampiyonluktan bahsedecekseniz iyi kadronuz olacak comezlerle gidecegin yer buraya kadardir !
          bu copler cok hoca kovdurur size !

K???lt?n abi k???lt?n bizim oyuncular? iyice k???lt?n.

benim kucultmemin bir anlami yok , besiktasimi kucultenler utansin !

Yorum Yap

Oyun okuma kabilyeti olmayan biri, sezon sonu yollar ayrilmali o kadar acik insan bir derbidemi kazanamaz ya yeter artik be yeter

Yorum Yap

zurnanin zirt dedigi yerdeyiz , bir seyleri karistirmaya basladik her zamanki gibi , ayni aliskanlik devam ediyor , kisa yoldan hoca kovma , arkasindan teneke calma huyumuzda eksilme yok !
              tabiki herkesin gorusu ayni olacak diye bir sey yok , elinizi vijdaniniza koyun ve tekrar dusunun !
              dun takimda iyi bir forvetin olmus olsaydi , kaleci onu defansinda saglam iki futbolcun olsaydi , kalende iyi bir kalecin olsaydi , sag aciginda is yapacak adamin olsaydi dunku fenere acimadan 5 koyardik !!!
              bu saydigim futbolculara sahip olsaydik acimadan bruggeyi evine kor topal yollamistik !!
              avrupada kupa turkiyede sampiyonluktan bahsedecekseniz iyi kadronuz olacak comezlerle gidecegin yer buraya kadardir !

bence 100.y?ldan sonraki en oturakl? kadromuz. maalesef hocam?z gereksiz sekilde inatc? ve korkak.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                bug?ne kadar en hatal? ma?? bruggedur
                B?l?c?n hatas? hatalar? vard?r
                ama en buyuk kabahat hata yonet?mded?r
                paran yok paral? yonet?m kuracaks?n az b?raz transfer yap?lacak l?sten?n en sonundak? oyuncular al?nmayacak
                dunku mac ?c?n yaz?yorum kad?koyde kac poz?syon bulacaks?n
                olcay hayat?nda kac tane gel?s?ne gol atm??
                oguzhan bos kaleye atam?yor demba ba kars? kars?ya ka??r?yor
                darbey? ?nd?recek oyuncumuz yok bunu kabul edel?m bu i?ler p?rlanta alt?n tan?san?z cok severs?n?z efend? kolej tak?m? ?ocuklarla olmaz
                ayn? s?stem ayn? hoca ayn? mac ayn? poz?syonlar olsun hag?y? alex? sergen? gec?yorum tumer olsa onun kal?tes?nde b?r? olsa o toplardan b?r? a?lardayd?
                B?l?c? ?stemed? deg?l aylarca ustduzey kal?tel? stoper ara?t?r?ld? gele gele k?mler geld? en son Nec?pe kald?k
                ve b?z egemen? gonderd?k yok pahas?na onu tutmak ?c?n harcamad???m?z paray? yer?ne ald?klar?m?za kat kat verd?k ve hala oturmad?
                fbn?n gsn?n kadrolar? y?llard?r b?rarada b?z?m oturmu? kadromuz neredeyse yok
                hocay? savunmak ?c?n yazm?yorum gelen butun hocalar?m?zda hocalarda gorduk kal?tes?z adamlar tekn?k d?rektorun kafas?n? kar??t?r?r b?zde cok safra var ve ne yaz?k k? sozlesmeler? uzat?ld? y?ne
                fbden volkan alves egemen Caner gokhan emre(karakterl?s?)Alper sow me?reles b?zde oynar m? oynamaz m? bence d?rekt 11de oynarlar
                b?zden kac k??? fbde oynar ?u tabloda k?m? elest?r?m

d?k kafal?l??? eyvallah hatal? oyuncu deg?st?rmede s?k?nt? oluyor ama dunku ma?ta k?m? oynatmasa burada farkl? gorusler ??kard? cunku el?m?zde n?ye oynatmad?n d?yeceg?m?z belk?3 olmad? 4 oyuncu var bu kal?tedey?z
                son 20 y?lda 100.y?l kadrosu d???nda ?c?m?ze s?nen defans?yla ortasahas?yla forvetiyle i?te budur BE??KTASA yak??an kadro d?yeceg?m?z kac kadromuz oldu ben ba?ka hat?rlam?yorum
                ben?m ?c?n en sorunu demba ba sosa tepetaklak oldu g?d?yorlar Arsenal tottenham mac?ndak? demba ba nerede su an k? demba ba nerede kafas?n? tutmaya ba?lasa ayn? alme?da derd?k son ma?larda
                kend?nden kaynaklanm?yorsa c?dd? b?r guc kayb? var toparlanmazsa eyvah
                Hey gidi g?nler Halil abimle ayn? frekansta konu?mak ne g?zelmi?.
                kar??l?kl? deger?n? b?lel?m her zaman olsa bu kadar k?ymetl? olmaz:-))

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?imdi onur'cum, biraz i? de?erlendirme yapay?m, sen de katk?da bulun.
                  kadromuz k?t? ise, seneye 7-8 tane yeni transfer gelecekse eski teknik direkt?r de olsa oturmu? kadro safsatas? yalan olur.
                  yeni transfer olmayacaksa, ayn? oyuncularla, ayn? teknik direkt?rle, ayn? kafayla seneye ne yapabilmeyi umuyoruz?
                  herkes bir ekip ruhu tutturmu?, ben neden g?remiyorum sahada bir ekip ruhu? (do?um g?n? kutlamalar?nda g?r?l?yor sadece, ba?ka i?leri yok gibi)
                  gol att?ktan sonra teknik direkt?r? ?pmekle tak?m olunmuyor, tak?m i?in sahada sava?makla tak?m olunuyor.

herkesin aksine bu tak?ma bili?'in istedi?i adamlar al?nsayd? bile, de?i?en bir ?ey olmazd?.
                  s?yledi?imiz ?ok a??k, bu tak?m kad?k?ye beraberlik i?in giderse, o teknik direkt?r de evine gider.

kadroya, sahas?zl??a vs laf etmiyoruz, yenilgiyi de kabulleniriz, inad? kabul etmiyoruz, sa?malamay? kabul etmiyoruz.
                  sahada dola?an sosa varken, ikinci yar?ya ba?larken m?dahale etmemesini kabul etmiyoruz.
                  bu s?ylediklerimizin hakemlerle, yenilgiyle, kadro kalitesi ile ilgisi yok.
                  sen elinden geleni yap, oyuna giren adam da oynamazsa, bili? her ?eyi denedi, daha ne yaps?n deriz.

ama ?u anda bunu diyemiyorum ben.
                  7-8 oyuncu gelmeyecek tabi ki abi. Be?ikta? ?n yapabile?i maksimum 3-4 transfer olur. Onlardan da 1 tanesi as?l istenen 1. alternatif olur. Bizim tam anlam?yla haz?r bir kadro olu?turmam?z en k?t? 3 seneyi bulur bana kal?rsa bu ?artlarda zaten. Ama bu hocan?n sabit kalmas? veyahut hocaya yak?n mentalitede bir ba?ka hocan?n getirilmesiyle m?mk?n. Bilic den birden Schuster tarz? bir hocaya ge?i? ya?an?rsa ?u anki tak?m tabi ki o h?cum d?zenine uyum sa?layamaz ya da Favre gibi pas futbolu oynatan bir hocaya teslim edilirse eldeki oyuncularla bunun y?zde 10 u bile ba?ar?lamaz, o zaman i?te 7-8 transfer gerekir. Ben buradaki dengenin iyi kurulmas? gerekti?ini d???n?yorum. ?imdi bakarsak taraftar?n bir ?o?u Schuster sistemine onay vermedi, evet ?ok fazla a??klar veren ve b?y?k zaaflar? olan bir sistemdi ama bu da biraz oyuncu kalitesiyle alakal?yd? o savunma oyuncular?yla o sistem oynanmazd?. Gene de biz Schuster den oynatmas?n? istedik adam da o zaman bunu kademe kademe yapay?m eldeki bu sisteme uygun oyuncular? haz?r hale getireyim, yer tutmas?n? ??reteyim, daha ?ok pas yapt?ray?m, yapamayanlar? da yollar sonra eksikleri kapat?r?m yolunu izledi. Lakin eldeki kadro bu uyum s?recinde tabi ki do?al olarak inan?lmaz a??klar verdi buna ra?men h?cumda da inan?lmaz ma?lar ??kartt???m?z oldu. Yani k?r topal gibi g?r?nse de bir ?eyler yap?lmaya ?al???l?yordu ve cesaret de dibine kadar vard?. Ama insanlar bunu istemedi. Mustafa Denizli ile sa?lam savunma, skoru yakalamaya y?nelik bir oyun sergilendi insanlar bunu da istemedi. Bilic geldi ?ok zor ko?ullarda eldeki bir ?ok yetersiz oyuncu ile ve istedi?i transferlerin bir?o?unun yap?lamamas?na ra?men herkesin bekledi?i o dengeli oyunu bir nebze de olsa tak?ma oynatmay? ba?ard?. Fakat tak?m ba?ar? kazanma ?zelli?i olmayan oyunculardan olu?tu?u i?in m?cadelenin sonunu getiremiyor bu ortada. Yapabilece?imiz en ?nemli ?ey ya bu oyunculara uzun s?re dayan?p belli bir tecr?beye eri?melerini sa?lamak, ya da tecr?beli oyuncu almak. Biz tecr?beli olarak Atiba, Sosa ve Demba y? ald?k. Bu oyunculardan da olabildi?ince verim almaya ?al??t?k ama yeterli de?il i?te ??kt?ler. Bu ekip ruhunu g?rebilece?imiz ma?lar ne yaz?k ki derbiler olam?yor ??nk? derbilerde futbolcular?m?z bu tecr?besizliklerine yenik d???p bask? alt?nda eziliyorlar. Bilic de bunun ?stesinden gelemiyor ne yaz?k ki ama bana kal?rsa ayn? bu kadroyla, ayn? ?artlarda (stadyum yok, sakatl?klar, ma? trafi?i, kartlar, hakemler, ekonomik zorluklar vs) d?nyan?n en iyi hocas? bile derbilerde zorluk ?ekerdi. Bu bahsetti?in sahada tak?m i?in sava?ma olay?n? mesela ingiliz tak?mlar?yla oynad???m?z ma?larda ?ok net g?rd?k abi benim b?t?n inanc?m da o ma?larad?r a??k?as?.

Bu tak?m Kad?k?y e beraberlik i?in gitmiyor, beraberli?i garanti alt?na al?p, bulaca?? pozisyonlarla sonucu yakalamak i?in gidiyor. 4 puan ?nde olan tak?m?n da bunu yapmas? gerekiyor a??k?as?. Ve pozisyon da bulmu?sun atsan bu stratejin sonuca ermi? olacak ama i?te derbilerde sonucu getirememek bizi bitiriyor.

M?dahele konusunda hakl?s?n?z. Bilic in belli ezberleri var ne yaz?k ki. Oyun plan?n? sahada olanlara g?re ?ok de?i?tirmiyor. Bu ma?ta biraz sakatl?k kurban? olsa da genel olarak bu b?yle do?ru s?yl?yorsunuz. Bunun i?in de asl?nda antreman performanslar?na, form d?zeylerine bakmak gerek. Bizim sayd???m? oyuncular oyuna girse belki de ?ok daha ters bir etki yapacak. Belki o oyuncular antremanlarda ?ok k?t? bir g?r?nt? sergiliyor ve hoca g?venemiyor bunlar? bilemedi?imiz i?in net bir ?ey s?yleyemem. Ama reaksiyon g?stermeme durumundan ben de biraz rahats?z?m. Lakin bu hala y?netime daha iyi bir hocay? daha iyi ?artlar sunup getirebilecekleri konusunda bana bir g?vence vermiyor. Bu y?zden bunlara ra?men Bilic le daha sakin bir ortamda 1 sene ge?irmek de benim d???ncem. Nas?l bir alternatifle Be?ikta? daha iyi olur onu s?ylersen abicim ben de sana onay veririm.

Alternatif sunarken

1- Y?netimin yapabilecekleri
                  2- Ekonomik ?artlar
                  3- Lig ?artlar?

gibi ?eyleri objektif de?erlendirirsen sevinirim abi.

ben sadece ?unu s?yl?yorum, herkes ingiliz tak?mlar? ile olan ma?lardan bahsediyor, benim i?inse ?nemli de?il bunlar.
                  bozuk saat bile g?nde iki kere do?ruyu g?sterir, senede 2-3 ma? bizden ?st?n tak?mlar? yenmemiz bir kriter de?il, kald? ki o ma?larda da ?yle ?st?n oynamad?k, biraz da futbol ?ans? yan?m?zda idi.
                  ayr?ca avrupa ma?lar?na gerek bili?'in gerek fubolcular?n ayr? bir motivasyonla ??kt???n? kabul etmek gerek, hatta o kadar bokunu ??kard?lar ki brugge kar??s?na "biz istersek eleriz bunlar?" gibi bir kibirle ??k?p pert oldular.

y?netim kimi getirir bilemem, ba?kan olsam ben ?ok ?eyler yapar?m da olmadan s?ylemek istemem
                  lakin, daha iyisini alamay?z diye kals?n dersek, o zaman ele?tirmememiz gerekir, ??nk? kabullenmi? oluruz.

b?t?n forum bana vuracak ama s?ylemezsem i?imde kal?r.
                  Bu tak?m?n ba??nda y?lmaz vural olsayd?, tak?m puan cetvelinde ?u andakinden daha ?stte olurdu. yap?lanma gelecek filan gibi kriterlerle de?il de sadece bu y?lki lige g?re s?yl?yorum, yani demek istedi?im bili? bana g?re lige y?lmaz vural'?n yapabileceklerinden daha fazlas?n? katmad?, avrupa olay? farkl? olabilir, ona bir ?ey s?yleyemem.

son eklemek istedi?im ?u, tak?mda 8-9 tane be?ikta? ayar?nda olmayan oyuncu var, 3-4 transfer ?ok de?i?iklik yaratmaz, ancak bu 3-4 transfer ?ok iyi d?zeyde olursa olabilir, ona da y?netimin paras? da vizyonu da yetmez.

sonu?;
                  bili? gitsin kals?n meselesinde de?ilim, ama arzu etti?imiz be?ikta? bili? ile gelmez, ne kadar dokundurursan dokundur. ama maddi d?zl??e ??kana kadar en iyisi budur kals?n dersek, rakiplerle ba?ar? skalam?z?n biraz daha a??lmas?n? da ya?l? g?zlerle izleriz.

bir de ekleme yapay?m. bana g?re bili?'ten daha ba?ar?l? olabilecek, ?enol g?ne?, ?ota gibi teknik direkt?rler var ama camia ister istemez oras? ayr? tabii.

Yorum Yap

bence 100.y?ldan sonraki en oturakl? kadromuz. maalesef hocam?z gereksiz sekilde inatc? ve korkak.
                    buna karsilik hic bir sey yazamam , aklimin bittigi yer !

Yorum Yap

yapma h?seyin yapma
                      bili? konusunda hakl?s?n ama kadro o kadar iyi de?il. ha bence de lige yeter, asl?nda b?t?n derbiler kazan?labilirdi, ama ben yine de be?ikta?'?ma yak??t?ram?yorum baz?lar?n?.

Yorum Yap

Ederle paraylad?r bu i?ler. Kimse hayat?n hi? bir alan?nda paras?n? bo?una harcamaz.
                        Misal, Akhisar bir kez FB'yi yener ama ligin kalan?nda k?me m?cadelesi verir.
                        Ben "FB bizden pahal? bir kadro, o zaman sahaya ??kmayal?m, verelim 3 puan? d?nelim" demiyorum. Sadece ma??n favorisi Fener. "bizim daha iyi kadromuz" filan hikaye demek i?in o listeyi verdim.
                        Yok Fener k?t?ym?? (1 hafta dinlenmi? tak?m aniden k?t? olmaya karar vermi?, durup dururken); 5 pozisyon yetmezmi? 15 pozisyona girmemiz laz?mm?? falan, hep taban? olmayan tespitler, beklentiler.
                        O anlamda payla?t?m.
                        Bu tak?m ?ampiyonluk yar???n? hem kendinden k?ymetli, hem de daha iyi ko?ullarda bulunan rakipleri ile yap?yor, g?r?n istedim.
                        Ha hep s?yledi?im gibi, Bili?'ten memnun olmayan tak?m?n ?ampiyonluk ?ans? bitti?inde (matematiksel) a?ar hoca ba?l???n? kimi istiyorsa yazar.
                        O saate kadar da kimse kusura bakmas?n Olimpiyattan evi minib?sle 2 saat tutuyor diye kimsenin oyuncuyu, hocay? sa?ma sapan anlarda protesto hakk? yok. Matematik bitti demeden bu i? bitmez. Be?ikta? da ?L kat?l?m?ndan alaca?? muhtemelen 20-30 milyon Euroyu reddedecek, taraftar?n egosuna kurban edecek durumda de?il. Yar?n ?b?r g?n 5-10 artisin gaza gelip sahaya atlay?p bu tak?m? s?k?nt?ya sokabilece?ini bildi?imden bunlar? s?yl?yorum.
                        FB ve GS'nin istedi?i "Be?ikta? aradan ??ks?n, biz ba?ba?a g?t?relim" i?ine destek olmak isteyen varsa da kendi bilir...

?u an stad ve Apturaim'in ba?lant?lar? hari? ?artlar e?it. T?m g??, motivasyon lige.
                        ?imdi ?uvallayacaklar?n? sanm?yorum. En az?ndan ?u anda bir ?ans? da hak ediyorlar.

Yorum Yap

Ederle paraylad?r bu i?ler. Kimse hayat?n hi? bir alan?nda paras?n? bo?una harcamaz.
                          Ben "FB bizden pahal? bir kadro, o zaman sahaya ??kmayal?m, verelim 3 puan? d?nelim" demiyorum. Sadece ma??n favorisi Fener. "bizim daha iyi kadromuz" filan hikaye demek i?in o listeyi verdim.
                          Yok Fener k?t?ym?? (1 hafta dinlenmi? tak?m aniden k?t? olmaya karar vermi?, durup dururken); 5 pozisyon yetmezmi? 15 pozisyona girmemiz laz?mm?? falan, hep taban? olmayan tespitler, beklentiler.
                          O anlamda payla?t?m.
                          Bu tak?m ?ampiyonluk yar???n? hem kendinden k?ymetli, hem de daha iyi ko?ullarda bulunan rakipleri ile yap?yor, g?r?n istedim.
                          Ha hep s?yledi?im gibi, Bili?'ten memnun olmayan tak?m?n ?ampiyonluk ?ans? bitti?inde (matematiksel) a?ar hoca ba?l???n? kimi istiyorsa yazar.
                          O saate kadar da kimse kusura bakmas?n Olimpiyattan evi minib?sle 2 saat tutuyor diye kimsenin oyuncuyu, hocay? sa?ma sapan anlarda protesto hakk? yok. Matematik bitti demeden bu i? bitmez. Be?ikta? da ?L kat?l?m?ndan alaca?? muhtemelen 20-30 milyon Euroyu reddedecek, taraftar?n egosuna kurban edecek durumda de?il. Yar?n ?b?r g?n 5-10 artisin gaza gelip sahaya atlay?p bu tak?m? s?k?nt?ya sokabilece?ini bildi?imden bunlar? s?yl?yorum.
                          FB ve GS'nin istedi?i "Be?ikta? aradan ??ks?n, biz ba?ba?a g?t?relim" i?ine destek olmak isteyen varsa da kendi bilir...

?u an stad ve Apturaim'in ba?lant?lar? hari? ?artlar e?it. T?m g??, motivasyon lige.
                          ?imdi ?uvallayacaklar?n? sanm?yorum. En az?ndan ?u anda bir ?ans? da hak ediyorlar.
                          Okan
                          zaten Derb?ler?n y?zde 80n?n? kadrosu guclu olan kazan?r bu hep boyled?r
                          hang? derb?y? daha g??s?z kadro hoca etk?s?yle kazanm??
                          el?nde alex hag? sergen g?b? adamlar olur o zay?f kadro c?dd? savunmayla defans organizasyonuyla al?r veya berabere kal?r ba?ka turlusunu ben gormed?m
                          1-2 tane de cok bala al?nan vard?r gs-fb Johnsonun att??? mac g?b?

Yorum Yap

yapma h?seyin yapma
                            bili? konusunda hakl?s?n ama kadro o kadar iyi de?il. ha bence de lige yeter, asl?nda b?t?n derbiler kazan?labilirdi, ama ben yine de be?ikta?'?ma yak??t?ram?yorum baz?lar?n?.
                            ya abi yak??t?rma s?z konusu olunca tabi yak??t?ramad?klar?m?z var ama her b?lge i?in alternatifi olan bir kadromuz 100.y?ldan beri nezaman olmu??

kendin diyorsun lige rahatl?kla yeter diye. ama burada Bilice toz kondurmamak ad?na bu kadro ile bukadar laf?na hi? ama hi? kat?lm?yorum.

Bu cevab? verdi?im abi iyi bir forvetimiz olsa demi?te bizim zaten ?st klas bir forvetimiz, sa? a????m?z, orta alan?m?z, hatta defans?m?z var ama bunlar? haz?r tutacak bir teknik ekibimiz yok maalesef. (haz?r derken hem kafa olarak hem vucut olarak.)

Yorum Yap

gelecek i?in o kadar olumsuz olmay?n, bu sezon rakiplerin s?k?nt?lar?n?n ortaya ??kmaya ba?lad??? sezon, fenerin kadrosu ya?l? yabanc? s?n?r? kalksa da ka? tane adam?n? de?i?tirebilecek, ?n?m?zdeki 2 senede yerine adam almalar? gereken oyuncular?, volkan, alves,egemen,emre,meireles,sel?uk,kuyt emenike,webo,topuz hatta G?khan g?n?l, gs mali a??dan bu sefer ger?ekten batt?, ?yle cl den gelecek para vs ile olacak de?il, i? yerindeki koyu gs li bir arkada? payla?m?? gs muhalefeti durum analizi toplant?s? yapm?? rakamlar vs ile mali durumlar? ile ilgili ,k???l?p gayri menkul satmaktan ba?ka ?are olmad??? sonucuna ula?m??lar (?u anda senede ortalama 100-150 milyon TL zarar yaz?yorlarm?? CL ye gittikleri halde)

Biz planl? programl? olursak ?n?m?zdeki 5 sene tek olabiliriz, ama dikkatli ve planl? olmal?y?z, f?rsatlar? ka??rmamal?y?z. bu sene hala ?ampiyon olabiliriz sonuna kadar gidelim, gs ma??na kadar 7 ma?? al?rsak orada final ma??na ??kar?z.

seneyede ne olursa olsun, kaleci- stoper- orta saha +opare bence yeterli olacakt?r ama bu 3 n?n sosa-dembaba kalitesinde olmas? gerek

Yorum Yap

O anlamda payla?t?m.

evet ama bence dinlenmi? olmak gibi bir mazeret yok, b?t?n i?leri spor yapmak olan insanlar?n spordan yorulmas? bana anlams?z geliyor.
                                ayr?ca ?ampiyonlar liginden 20-30 milyon ? gibi bir para gelmiyor, abart?l?yor rakamlar.
                                ?ampiyonlar ligine direk kat?l?rsan (?n eleme oynamadan), ?lkenden giden tek tak?msan ve gruplardan da ??karsan alaca??n para 15-16 milyon ?.
                                daha ileri gidersen yay?n gelirleri nedeni ile bu gelir art?yor elbette.

neyse, k?saca sen hakl?ysan gs derbisinde g?zel bir galibiyet bizi bekliyor, bekleyip g?relim, sonras?nda tekrar konu?uruz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X