Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Emre sana k?f?r ediyorsa sen de ona edeceksin.. oray? sava? alan?na ?evireceksin o adama k?rm?z?y? yedirteceksin.. en fazla trib?ne g?nderilirdin 3 ma?ta ceza al?rd?n ne olacakt? yani.. hem ma?? kaybettin hem yedi?in k?f?rle kald?n.. euro 2008'de fatih terim'e ayar? veren adam gitti apartman y?netimi toplant?lar?nda kavgalarda arabuluculuk yapan emekli ??retmen geldi.

Yorum Yap

Ilk yar?daki seriyi tekrarlamamiz laz?m. Yapabiliriz

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Sampiyonluk hayali kuranlar icin yaziyorum.
        Biz sahamizda febeye kaybettikten sonra;
        Basak, kasimpati, karabuk, trabzon, antep, akhisar, konya kazandik.
        Bu maclarin basak, kasimpati, karabuk maclarini alanlar sosa ve demba.
        Ts macinda takim ca iyiydik.
        Antep sosa ilk 45 te iyi, ozzie atti aldik.
        Akhisar konya sosa ve tore zaten.

Simdi sosa ve demba hafif sakat. Ikiside oyununu oturtamiyor.

Tore biraz daha formda, savunmamiz daha kotu. Gobek veli atiba degil farkli varyasyonlar var.

Zor yani.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Tak?m?n hali k?t? abi. Sosa da sakatl?k m?, formsuzluk mu nedir ??zemedim bir hal var. Olcay skora katk? sa?lard? eskiden ?imdi bulduklar?n? atam?yor, en iyi yapt??? pas oyununa katk?y? da veremiyor. Demba ilk zamanlar?nda top tutard?, top s?rerdi, buldu?u a??dan sert ?utlar ?ekerdi, ?imdi topu aya??nda 10 saniye tutam?yor, d?zg?n pas veremiyor. Bir tek O?uzhan da k?p?rdanma var ve Tolgay gibi hareketli bir oyuncu monte edildi. (Ger?i o da sakatland? durumu ne bilmiyorum.) Mustafa ve Cenk de sakatl?ktan d?nd?ler san?r?m. Defans olarak bakarsak da tek g?venilir oyuncumuz bana kal?rsa Opare, o da ?u an sakat gerisi bomba oyuncular. Yani k?sacas? ?ampiyon olmam?z Sosa, Demba ve Olcay gibi oyuncular?m?z?n formunun y?kselmesine ba?l? biraz. ?zellikle Sosa ve Demba eski formlar?n? yakalarlarsa ?ok rahat ?ampiyon bile olabiliriz. Ama ?u halleriyle bizim 2. olmam?z bile ba?ar?d?r.

Yorum Yap

Korkaklar her g?n ?lmeye mahkumdur.
          Seninle maalesef her derbide tekrar ?lece?iz.

Yorum Yap

Sergeni felan duyunca bildi?in can?m s?k?l?yor i?im daral?yor 10 y?ll?k bilice raz?y?m o derece yani.

Yorum Yap

Abiler, karde?ler ;

Tamam bu kez bizim istedi?imiz oldu diyelim ! Bilic'i yollad?k, yerine de ba?ka bir teknik direkt?r getirdi y?netim. Yerli yabanc? farketmez. Yeni td. gelmesi demek yeni bir s?re? ya?amak demek de?il mi? Yeni gelen hoca kendisi ba?ka oyuncular istemeyecek mi? Gelen oyuncular?n tak?ma , ?lkeye al??ma s?reci olmayacak m?? Bu al??ma s?recinde bazen vasat, bazen k?t? skorlar almayacak m? tak?m? Peki bunlar sonras?nda da yine ayn? terane ya?anmayacak m?? Bu hoca de?il, yapam?yor, ma? kazand?ram?yor vsvsvs s?ylenmeyecek miyiz yine? Nedir bu skora g?re yorum yapma sebebiniz anlam?? de?ilim. D?n ak?amdan beri Bilic hoca de?il, derbi kazanam?yoruz, iyi oynam?yoruz diye diye yediniz bitirdiniz kendinizi ! Daha 2 hafta ?ncesine kadar Liverpool ma??na gelen ka? ki?i var aran?zda sorar?m size? O ma?taki performans? nedeniyle methiyeler d?zd???m?z adam ne oldu da bir anda t? kaka oldu? Ki bakt???m?z zaman halen potaday?z. Ligi kaybetmedik. Bunu neden anlayam?yoruz ? Ne malum rakiplerin puan kaybetmeyece?i? Ne malum kriz ya?amayacaklar?? Biz taraftar olarak hocan?n ve oyuncular?n yan?nda olmal?y?z. Bu sezonki ya?ad???m?z bir?ok sevincin ana kayna?? onlar, unutmamak gerek.

Art?k istikrardan yana olmal?y?z. S?rekli yeni ba?lang??lar yaparak temiz sayfa a?ma mant???yla y?llard?r de?irmen gibi hoca da ???tt?k, futbolcu da ! ?lke futbolunun istikrara ihtiyac? var. Di?er t?rl? y?llard?r ya?ad???m?z k?s?r d?ng? bize fayda sa?lamayacak, aksine maddi manevi zarar verecektir.

Son olarak hocan?n, oyuncular?n hatalar?, yanl??lar? yok mudur? Bunlar? s?ylemeyecek miyiz? Aksine bunlar? konu?aca??z tabii ki. Ama bu hoca de?il, bu top?u de?il diye ki?ileri y?pratmak bize yak??maz. Hepimizi ger?ek Be?ikta? taraftar? gibi davranmaya ?a??r?yorum. Bir?ey konu?ulacaksa bu sezon sonu konu?ulmal?. D?nemsel al?nan skorlara bak?larak de?il. Bunu ??renmeliyiz.

Sayg?lar?mla.

Yorum Yap

bilice sormak laz?m sivokla olan problemi ne

Yorum Yap

Aslı Ozkan Simsek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  bilice sormak laz?m sivokla olan problemi ne

Sakat oldu?unu d?s?nm?yorum. ya bili?le problemli yada y?netimle.

Yorum Yap

biri yukar?da yazm?? , bir rakibimiz 71 milyon ? di?eri 87 milyon ? bonservis harcam?? (bizim 3 kat?m?zdan fazla fener 4 kat?m?z), ve bizim iki kat?m?z maa? ?d?yorlar

her ?ey demek de?il, gereksiz bonservisler ?dedikleri fazla maa? verdikleri oyuncular illa var, ama i?te bir sneider, bir muslera, bir alves, bir meirelesleri oluyor. bunlarda tak?mdaki yasinleri tellesleri emenikeleri kapat?yor

fazla de?il kadromuza bir muslera bir alves bir melo koyun 3 oyuncu ile i?in rengi de?i?ir, bizim seneye bu 3 b?lgeye sa?lam transfer yapmam?z bunun i?inde 15 milyon ? yu g?zden ??karmam?z laz?m

Yorum Yap

yani her hal?karda problem sivokta. hi? sanm?yorum..

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        biri yukar?da yazm?? , bir rakibimiz 71 milyon ? di?eri 87 milyon ? bonservis harcam?? (bizim 3 kat?m?zdan fazla fener 4 kat?m?z), ve bizim iki kat?m?z maa? ?d?yorlar

her ?ey demek de?il, gereksiz bonservisler ?dedikleri fazla maa? verdikleri oyuncular illa var, ama i?te bir sneider, bir muslera, bir alves, bir meirelesleri oluyor. bunlarda tak?mdaki yasinleri tellesleri emenikeleri kapat?yor

fazla de?il kadromuza bir muslera bir alves bir melo koyun 3 oyuncu ile i?in rengi de?i?ir, bizim seneye bu 3 b?lgeye sa?lam transfer yapmam?z bunun i?inde 15 milyon ? yu g?zden ??karmam?z laz?m
                        Abi zaten ?yle oluyor senede maksimum 3 kalbur?st? transfer yapabiliyoruz. Ge?en sene Demba Sosa ve T?re yi ald?k. Bu sene de dedi?in gibi stoper, kaleci ve ortasaha al?nacakt?r. Bunlara ek olarak Opare bonservisi falan da almak gerekiyor tabi.

Yorum Yap

Lucescu zaman?nda ka? para harc?yorduk, rakipler ne harc?yordu? Hoca oynatmay? bildikten sonra u?uk rakamlar? vermek anlams?z. ?lgin? bir ?ekilde iki rakip de hoca de?i?ikli?ine gitti, kaos ya??yorlar bu sezon ki bu ortamda biz herhalde ayn? seviyelerde olabildik. D?zg?n hocalar? olsa baya bi geride kal?rd?k gibi geliyor bana.

Benim en ?ok can?m? s?kan ise u?uk paralar vererek yenilenen s?zle?meler. Hoca istemese bu adamlar?n s?zle?mesini umursamazlar. Yani hoca bu k?s?tl? adamlardan memnun ya da kendi oynataca?? oyun i?in bunlar? istiyor. Orta saham?z futbol oynamak de?il rakibi bir ?ekilde oynatmamak ?zerine kurulu onu da d?zg?n yapabildi?imiz s?ylenemez. Teknik olarak ?ok k?s?tl? adamlar, benzerlerini hal? sahadan bile bulmam m?mk?n. Para harc?yorsak hakk?n? alaca??m?z isimler gelmeli. Hoca bu y?nde bask? yapm?yorsa ki yapt???n? zannetmiyorum gitsin bu adamlar? da bonservislerinde kolayl?k sa?layarak yeni tak?m?na g?nderelim.

Tolga - Necip - Ersan - Veli - Atiba (kesin uzat?r?z) - Olcay - Pektemek hocay? alana bonservisleri bedava diyelim ?nleri a??ls?n. Gidip oradan istesinler milyon eurolar? bakal?m ne hareket ?ekiyor adamlar.

Yorum Yap

Bili? ilk geldi?inde gerekti?i zaman hakeme, federasyona, yay?nc? kurulu?a posta koyuyordu. Ger?ekten kazanmak i?in m?cadele ediyordu.
                            ?imdi bak?yorum hem Bili?'te hem de futbolcularda bir b?kk?nl?k var. M?cadele g?c? yok. Ba?ar?s?zl??? kabullenmi?lik var, lig bitsin de tatile girelim havas? var.
                            Sorun sadece Bili?'te deyip Bili?'i g?ndermek i?in kolay taraf?. Ben her ne olursa olsun sab?rla Bili? ile devam edilmesi taraftar?y?m.
                            Biliyorum ki Bili? gitti?i zaman daha iyi bir teknik adam gelmeyecek.

Yorum Yap

?apkas? koy 2 hafta d???n say?n Slaven bili? 9 ma??da kazan?rsan ?ampiyonuz ne yap et kimsenin puan kayb?n? beklemeden kazan ?u 9 ma??

Yorum Yap

Aslı Burak Ates tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Lucescu zaman?nda ka? para harc?yorduk, rakipler ne harc?yordu? Hoca oynatmay? bildikten sonra u?uk rakamlar? vermek anlams?z. ?lgin? bir ?ekilde iki rakip de hoca de?i?ikli?ine gitti, kaos ya??yorlar bu sezon ki bu ortamda biz herhalde ayn? seviyelerde olabildik. D?zg?n hocalar? olsa baya bi geride kal?rd?k gibi geliyor bana.

Benim en ?ok can?m? s?kan ise u?uk paralar vererek yenilenen s?zle?meler. Hoca istemese bu adamlar?n s?zle?mesini umursamazlar. Yani hoca bu k?s?tl? adamlardan memnun ya da kendi oynataca?? oyun i?in bunlar? istiyor. Orta saham?z futbol oynamak de?il rakibi bir ?ekilde oynatmamak ?zerine kurulu onu da d?zg?n yapabildi?imiz s?ylenemez. Teknik olarak ?ok k?s?tl? adamlar, benzerlerini hal? sahadan bile bulmam m?mk?n. Para harc?yorsak hakk?n? alaca??m?z isimler gelmeli. Hoca bu y?nde bask? yapm?yorsa ki yapt???n? zannetmiyorum gitsin bu adamlar? da bonservislerinde kolayl?k sa?layarak yeni tak?m?na g?nderelim.

Tolga - Necip - Ersan - Veli - Atiba (kesin uzat?r?z) - Olcay - Pektemek hocay? alana bonservisleri bedava diyelim ?nleri a??ls?n. Gidip oradan istesinler milyon eurolar? bakal?m ne hareket ?ekiyor adamlar.
                                Lucescu gelecekse Bilic gitsin zaten. Bilic gidecekse Lucescu ?zellikli bir hoca gelmesi gerekiyor a??k?as?. Bulabilirseler ben kabul?m. Ama yoksa b?y?k macera olur. Bilic Lucescu nun olmam?? hali gibi bana kal?rsa. O da kendini geli?tirmeye ?al???yor i?te. Belki 10 sene sonra o da Lucescu seviyelerine gelecektir. Bizde 10 sene durmas? da sa?ma olur zaten yeni stadyumda 1 sene daha dursun yeterlidir. Ba?ar?l? olmazsa gidebilir. Tak?m en az?ndan daha haz?r haldeyken b?rak?r tak?m?. Gelen hocan?n i?i daha kolay olur. ?u an b?rak?rsa gene ?orba olacak.

Oyuncularla s?zle?me yenilenmesi bana kal?rsa y?netimle alakal?d?r. Hocaya bu kadar fazla alternatif yaratamayacaklar?n? s?ylediler b?y?k ihtimalle o da eldekileri bari tutun onlara ek takviye yapar?z diye kabul etmi?tir. Bu oyuncular?n hepsini yollarsan?z hepsinin yerine alternatif gerekecek. Daha ana oyuncu kadromuzda bile bir s?r? eksik varken bir de alternatif oyuncu da alman?z gerekecek. B?y?k ihtimalle bunla alakal?d?r o oyuncular?n kalmas?. Alternatiflerin olmas? i?in. Ersan, Veli, Necip, Mustafa da formlar?n? y?ksek tutarlarsa alternatif olabilecek oyunculard?r. O kadar da k???msemeyelim. Ama asla as kadroda yer alamazlar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X