Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mete Vardar d?n ma?tan sonra ikinci devre iyiydik demi?, Allah'?m sen benim akl?ma mukayet ol yani, tak?m?n futbol ?u sorumlusu b?yle derse hocas? da b?yle oynatmaya devam eder i?te, ?u feneri yenemedik diye hesap soracak bir ki?i yok i?lerinde, ?ampiyonluk treni g?z g?re g?re ka??yor ama kimsenin umrunda de?il, Bili? sezon sonu gitmek zorunda, son iki ma? g?sterdi ki olmad? olmayacak, bize kazanmay? bilen ?ampiyonluk nedir bilen hoca laz?m yoksa kaybetmeyi kolayca hazmederiz b?yle bu kafa yap?s? y?z?nden.

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      @ okan arcan
      Araya giriyorum da.
      Herifler cokmus. Oyuncu degistirme hakki yok. Orta alanlari pamuk. 2 forvetle oynuyor. Yalandan da olsa kazanmak istiyor.
      Sen bu takima karsi oyuncu degistirmedin. Tolgayla yan pas yapiyorsun. 0-0 a sampanya patlatacaksin. Yerlerde surunuyorsun.

BJK bu olmamali

Bide yensen yuruyup gideceksin. Bataga atacaksin feneri. Fenerin dusmesi demek, gs alehine asiri lobi yapmalari demek. Simdi adamlari dirilttin.
      Dirulttigin icin ts, gs ye yatacak. Hem fikiriz di mi burda ? Gs aleyhine yapacagi lobiyi fener sanada yapacak. Senin zaten bi gucun yok lobi olarak.

La adamlarin oyuncu degistirme hakki yok, kiz gibi top oynuyo bizimkiler. Ozzie girdi de poz. Yakaladin. Oda tolgay sakatlandi. Bu yapmadi yani.

Ya bu dunku mac ile bilic bitmistir. Neyi kazanacaksin be adam. Samp olsada tesekur eder gonderirsin. Guluyorum tabi bunun bizi sampiyon yapacagina inananlara. Bu kadar basit.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Daha ?nce ayn? ?eyi yazan bir arkada?a da cevap verdim.
      ?smail Diego'yu alana kadar ?st?nl?k Fener'deydi (daha iyi orta sahas? oldu?u i?in).
      Diego girdikten sonra oyun bize d?nd?.
      O s?re?te 3-4 net pozisyon ?retip atam?yoruz ve ceza saham?za giren ilk pozisyonu yiyoruz. Oynad???n bir deplasman derbisi ve sen 2 tanesi kaleci kalesinde yokken 3 ?ok net gol ka??r?yorsan ne yapabilirsin ki?
      Ki o s?re?te 3 net pozisyon; son pas y?z?nden harcanan en az 2 de pozisyon var. (Sosa'n?n bombo? T?re'ye yuvarlayamad??? top gibi).
      Bili?'in hamleleri eksik bulunabilir, buna hak vermiyor de?ilim ama o dakikalar ma?? kazanabilece?imiz gibi oynand? m?? 40 dakikada FB deplasman?nda 3-4 pozisyonda acemilik yap?yorsan ba?ka ?eyleri konu?al?m.

Bili?'i adamd?r?st ele?tiren herkese de sayg? duyuyorum.
      Ama bitmi? bir ?ey yok. 9 hafta sonra ??k "biz Bili?'i istemiyoruz karde?im, ba?ka hoca getirin" de. "?u gelsin, bu gelsin" de. Bir ?nerin olsun.
      Tak?m ligde 2. Liderle oynayaca?? bir de ma? var.
      ?u an GS-FB bizim havlu atmam?z? bekliyor. Bizden 4 puan geride FB havlu atmad? da biz att?k o havluyu.
      Do?ru mudur bu cidden?
      fb ?imdi liderden 2 puan gerideyim ?n?mdekiler ile ma??m yok diye bak?yor
      biz liderden 4 puan gerideyiz diye bak?yoruz, ??nk? bilic 33. haftadaki gs ma?? i?in umutlar? k?r?yor

Yorum Yap

bu ma?ta slaven bili?lik hi? bir ?ey yok
        biz yeteneksiz bir tak?m?z kar??m?zda biraz g??l? bir tak?m olunca elimiz aya??m?z birbirine giriyor
        ?zellikle deplasmandaki tottenham ma?? milyon tane pozisyon bul atama son dk bir penalt? ile beraberli?i kurtar
        arsenal ma?lar? burada girdi?in pozisyonlar? atama turu ver
        her derby de buldu?un pozisyonlar? ka??r adamlar son dk da gelsin ats?n gitsin

sonra bili? ??yle b?yle bende ele?tiriyorum bili?i hatalar? varm? elbette var
        ama bu ma? bilici ele?tirmek i?in yanl?? ma?

bizim bu taraftar profili oldu?u s?rece biz 3. olmaya mahkumuz bili? de?il ?u y?netime su taraftara ?u kadroya ?u hakemlere maurinho gelse bundan iyisi olmaz

Yorum Yap

bili? hoca tak?m? bir seviyeye getirdi sene sonu sonu? ne olursa olsun te?ekk?r edilip yollar ayr?lmal?. Art?k bu tak?ma winner bir hoca ?art.

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            bu ma?ta slaven bili?lik hi? bir ?ey yok
            biz yeteneksiz bir tak?m?z kar??m?zda biraz g??l? bir tak?m olunca elimiz aya??m?z birbirine giriyor
            ?zellikle deplasmandaki tottenham ma?? milyon tane pozisyon bul atama son dk bir penalt? ile beraberli?i kurtar
            arsenal ma?lar? burada girdi?in pozisyonlar? atama turu ver
            her derby de buldu?un pozisyonlar? ka??r adamlar son dk da gelsin ats?n gitsin

sonra bili? ??yle b?yle bende ele?tiriyorum bili?i hatalar? varm? elbette var
            ama bu ma? bilici ele?tirmek i?in yanl?? ma?

bizim bu taraftar profili oldu?u s?rece biz 3. olmaya mahkumuz bili? de?il ?u y?netime su taraftara ?u kadroya ?u hakemlere maurinho gelse bundan iyisi olmaz
            Abi ?ncelikle Bilicle ilgili problemim yok, bunu s?yleyerek ba?layay?m. Aksine 2 senede oturttu?u taktik disiplinin ?ok iyi oldu?unu d???n?yorum. Ama d?nk? ma?ta ele?triyi en ?ok hakeden ki?i ma? i?inde yapmad?klar? ve ma? sonu a??klamlar?yla ne yaz?k ki Bilictir.

Evet di?er 2 tak?ma kar?? kalite eksi?imiz var, burada hemfikiriz. Ama problem ?u; d?n bizim yerimize ligdeki 16 tak?m da, Bal?kesir, Erciyes dahil, Meireles ??k?p Sow girdi?i anda hamle yap?p o ma?? almaya oynard? ve ligdeki en az 10 tak?m d?n oradan 3 puanla ??kard?. Benim anlamad???m, neden Bilic 3 puan al?p feneri saf d??? b?rakay?m, gs ile de fark?m? koruyay?m demek yerine buradan bir ?ekilde 1 puanla ??kay?m tad?m?z bozulmas?n diye ya??yor? Ve neden ma? sonu beraberlik alabilirdik diyor. Ya biz bir ara kad?k?yden beraberlikle d?nd???m?zde ?z?l?rd?k.

Bilic'in gitmesini istemiyorum, ama art?k y?netim hocaya mecazen tokat m? atar, yoksa kafas?n? buzlu suya sokup eski ma?lar? m? izletir Be?ikta?'?n ger?ek y?z?n? g?stermek i?in bilemem ama acilen bu kompleksten ??karmas? laz?m. Umar?m anlatabildim derdimi.

Yorum Yap

bana bilic'in bu sefer kadikoy'den 1 puani aliyorum insallah aman gol yemeyelim tribine neden girdigini anlatin. bana hangi hocaya bu kadar transfer yapilip 2 yil sabredilmis tek derbi kazanmadan, hatta gol atamadan, bursa macini derbi saydigini unutmayin bu apacik hocanin takimi hangi level gordugunun kanitidir. 2 de 0 yaparsa gidicektir soylendigi gibi onuru, serefi varsa gider en azindan

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

d?n gece rahat uyudun mu Bilic ?? vicdan?n rahat m? sen bana onu s?yle bi ??

Yorum Yap

Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Mete Vardar d?n ma?tan sonra ikinci devre iyiydik demi?, Allah'?m sen benim akl?ma mukayet ol yani, tak?m?n futbol ?u sorumlusu b?yle derse hocas? da b?yle oynatmaya devam eder i?te, ?u feneri yenemedik diye hesap soracak bir ki?i yok i?lerinde, ?ampiyonluk treni g?z g?re g?re ka??yor ama kimsenin umrunda de?il, Bili? sezon sonu gitmek zorunda, son iki ma? g?sterdi ki olmad? olmayacak, bize kazanmay? bilen ?ampiyonluk nedir bilen hoca laz?m yoksa kaybetmeyi kolayca hazmederiz b?yle bu kafa yap?s? y?z?nden.
                  Basta hoca bunlari soyluyor abi hala Club Brugge macindan sonra iyi bir aksiyon gosterdik diyor durdurduk diyor etki gosteremedi diyor iyi oynadik diyor diyorda diyor.

Yorum Yap

bize g?lmek yok arkada? g?lmek yok.

Yorum Yap

Futbolcularda oldu?u gibi Bilic te de form d???kl??? var. Brugge ve Fener ma?lar?n?n kaybetmmizin en b?y?k fakt?r? Bilictir. Tabiki kaybedicez bu bir spor ancak biraz daha insanlar?n konsantre olmas?n? isterim ?zellikle Teknik Drekt?rlerin. ??nk?; Konstantre olamayan formu d???k bir sporcuyu dinlendirebilirsin, de?i?tirebilirsin hatta kadro d??? bile b?rakabilirsin ancak Bir teknikdrekt?r? de?i?tiremessin. Onun i?in konsantrasyonunu ve motivasyonunu her zaman ?st d?zeyde tutmal?s?n Say?n Bilic. Biraz daha Dikkat!!! Hala ?ans?m?z? kaybetmedik 9-9 yap ?ampiyonsun....

Yorum Yap

Hoca sana gram su? bulmuyorum her sene ayn? ?ey "ku?a bak ku?a" kurnazl??? hep ayn? yetersiz oyuncular sonra hoca k?t? tamam hocan?n hatalar? var ama oyuncununda ne verece?i belli de?il b?t?n oyuncular i?in ge?erli bi hafta formlar? iyi bi hafta s???yorlar bireysel olarak
                        Sonu? y?netim sezon ortas? bir sa?lam bir stoper ce sa?bek alaayd? ?imdi liderdik hemde a??k ara para yok demeyin borca yazd?rsayd? ha 900milyon ha 920 milyon ne farkeder

#sabret

Yorum Yap

"Fenerbah?e yi b?yle yakalam??ken" zaten bulunabilecek pozisyonlar? bulduk. Daha ne bulmam?z gerekiyordu ben anlam?yorum ? Adamlar eksik falan kalmad?, gene oyunda bir ?ok iyi oyuncular? vard?. Ortasahay? bo?altt?lar onun da etkisiyle oyun zaten bize ge?ti ve net pozisyonlar yakalad?k. Fenerbah?e b?yleyken hi? pozisyon bulamasak anlayaca??m da "BULDUK ATAMADIK". ?o?u derbide de bu gol ka??rmam?z y?z?nden kaybediyoruz zaten. Adamlar buldu?unu at?yor biz bombo? pozisyonlar? heba ediyoruz. Winner hocadan ?ok oyuncu laz?m. Gs fbye kar?? ilk ma?ta hi? bir ?ey oynamadan Sjneider in iki ?utuyla kazand?. Biz d?n 30 dakika Fenerbah?eye ?st?nl?k kurmam?za ra?men bir tane goll?k ?ut ??karamad?k. Hocadan ?ok futbolcu kalitesi ve tecr?besi sorgulanmal?. ?u ma?? kazanam?yorsan ve 90 dakika dengede g?t?rebiliyorsan en az?ndan berabere bitirmen laz?m. Hoca kimi oynat?rsa oynats?n, hangi m?daheleyi yaparsa yaps?n d?nk?nden ?ok pozisyon bulmayacakt?k veya daha az pozisyon vermeyecektik. Atam?yoruz i?te, beceremiyoruz bu oyuncularla gol atmay?. Almeida n?n bile 3 gol atabildi?i derbilerde Demba Ba kar?? kar??ya net ?ans? de?erlendiremiyor. Almeida n?n dibine girdi?i topa Demba giremiyor. Forvetin ve en g?vendi?in oyuncu b?yle yaparsa nas?l gol atacaks?n.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Berkay,
                            Ben de hoca ele?tirilmesin, kusursuz filan demiyorum ki Bili?'e burada ?ark?lar yaz?l?rken de demedim.
                            Ama yaz?lan ?eylerin ?o?u taban?, ger?ekli?i olmayan ?eyler.
                            Duran top ele?tiriliyor mesela. Ge?en sezon da bu tak?m?n hocas? Bili?'ti. Ge?en sezon 8-10 civar? duran top gol?m?z var.
                            Neden? Kadroda Almeida var, Sivok var.
                            ?u an kadronun ofansif hava toplar?nda en etkili oyuncusu Atiba'ysa ne duran topu konu?al?m? Veli mi vuracak kafay?? Daha alt?pastan i?eri bir tek kafa vuru?u yapt??? bile ??pheli Ersan m?? T?re mi? Olcay m?? Kerim mi?
                            Ge?en sezon Holosko bile kafa vurabiliyordu.
                            Bu sezon Pektemek ve Cenk Tosun harici hava topunda (ofansif) ortalama bile diyece?imiz 3. bir oyuncu var m??
                            Peki ge?en sezon duran toptan 10 a yak?n gol atan tak?m?n hocas? duran top bilgisini mi unutmu?? Bu ya?tan sonra Veli'ye kafa vurmay? m? ??retsin, Franco'ya girip da??tmay? m??
                            Ha burada ben tak?m m?hendisli?ini ele?tiririm. Duran top gibi bir futbolun ger?e?i varken bu kadar ?z?rl? bir tak?m neden olu?turuldu?
                            Bunu sorsunlar anlar?m.

Tak?m?n ?ok ciddi bir form d????? var.
                            Bunun da sorumlusu Bili?'tir.
                            Veli, Atiba, Olcay, Franco, Ba ve hatta T?re'de bile d???? var.
                            Tak?m?n ciddi bir kondisyon ve sakatl?k/k?r?lganl?k sorunu var.
                            Bunun da sorumlusu Bili?'tir.
                            Bunlara el atmas? laz?m. Daha ?nemlisi, kul?pte birilerinin bunlara el at?lmas?n? zorlamas? laz?m...

Forma adaletinden bahsediliyor. Tak?mda U?ur Boral ve At?n? hari? kimse "?ans bulamad?m" diyemez. Diyen yalanc?d?r. 10 ma?tan a?a?? forma bulan oyuncumuz yok.
                            Necip'i kay?rd??? filan s?yleniyor. Necip kay?r?lsa orta saha ba?lar. Adam?n pozisyonu oras?. S?rekli topun a?z?na konuyor Necip al???k olmad??? yerlerde. B?yle mi adam kay?r?l?r. Misal sen forvetsin, ben sana ?srarla sa? bek, orta saha oynat?yorum. Bir kez forvette ya oynam??s?n ya oynamam??s?n. Kay?r?ld???n? d???n?r m?s?n cidden?
                            Necip de bu riski her seferinde al?yor. Sa? bek ??k diyorlar, ??k?yor. Stoper ??k diyorlar, ??k?yor. Bunu bile g?remiyoruz.

Vay efendim Necip yerine Franco oynas?nm??. Franco son 5 ma??nda en az 3 kez rakip forvetlerle ?nde ba?lad??? deparlarda geride kald??? i?in ya k?rm?z? yedi, ya gol yedik. Brugge ma??nda fatura Tolga'ya kesildi ama De Sutter depara ??karken Franco'nun ka? metre gerisinde isteyen baks?n hesaplas?n.
                            Bal?kesir ma??nda Sercan ile ayn? problem.
                            Sen bu adam? Emenike'nin Sow'un kar??s?na koymad?n diye k?t? oluyorsun.

Y?llard?r istisnas?z her y?l 2 ma? kaybedince bu forumda hocan?n kellesi istenir. Ben de sorunun ba?ka yerlerde oldu?unu anlatmaya ?al???r?m.
                            ?imdi burada Bili?'e lanet okuyanlar, 2 sezon ?nce Samet Aybaba gitsin Bili? gelsin derken yine ben vard?m.

Lucescu : Yabanc? - T?rkiye'de ?ampiyonluk g?rm?? - kurt - ya?l? - uluslararas? tecr?besi var. 2. sezonunda nas?l ka?t???n? bilemedi.
                            R?za ?al?mbay : Yerli - evlad?m?z - ??k??ta - gen? - uluslararas? tecr?besi yok ama ligi biliyor. Adem Dursun, Youla'y? doldurdu, Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?nda de?il, Anadolu tak?m? gibi oynat?yor diye ele?tirildi.
                            Del Bosque : Yabanc? - kurt - uluslararas? tecr?besi yok ama en iyisinde en zirveyi g?rm??. Yenik?y kasab?, futbol cahili vs. ka?t?.
                            Tigana : Yabanc? - gen? - uluslararas? tecr?besi yok ama futbolcu olarak bir marka. Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?nda de?il. ?ampiyonluk ma??nda FB'ye korkak oynattt?. vb. ka?t?
                            Samet Aybaba : Yerli - gen? - evlad?m?z - uluslararas? tecr?besi yok ama ligi biliyor. Korkakt?, cahildi, hizip?iydi. vs. vs.
                            Denizli : Yerli - Be?ikta?'l? ama evlad?m?z de?il - kurt - lig tecr?besi de uluslararas? tecr?besi de var. ?ampiyonluk da g?rm??. Bizde de g?rd?. Taraftardan "korkak oynatma" diye f?r?a yedi. ?ampiyonlu?un "ona ra?men" geldi?i iddia edildi. Bir di?er gruba g?re de Fener ve Cimbom k?t? oldu?u i?in ?ampiyon olmu?tuk. ?apkadan tav?an ??kar?rd?, bunakt?, korkakt?, haindi vs. vs.
                            Ertu?rul Sa?lam, Schuster, Tayfur Havut?u, Carvalhal, Bili? vs. vs.

?rnekleri ?o?altabilirim ama ana fikri ?u, hemen her ya?tan, her s?n?ftan, her tecr?beden hoca geldi ve hepsi ka?t?, kovuldu. Bir tek el s?k???p ayr?ld???m?z yok.
                            Bu i?in hocadan ?nce bizim sistemimizle, camiam?z ile ilgili oldu?unu ??zmek i?in daha ka? hoca harcamam?z gerekiyor sence?
                            Ya da var m? "?u tarz bir hoca denemedik, onu da deneyelim, bize uygun hoca odur" diyece?in bir ?nerin?

Bu i?in "winner-loser" ile ilgisi yok. Bu i? camia i?i. Sistem i?i.
                            Sen Teknik Adam?n g?revini yapaca?? ortam? yaratacaks?n, o ortama uygun hocay? g?revlendireceksin, d?zenli denetleyeceksin, raporlayacaks?n, sonra bakacaks?n ne yap?lm??, ne yap?lmam??, ne ba?ar?lm?? ne ba?ar?lamam??.

Sen ben d?nk? ma??n kaybedilmesine ?z?l?yoruz. Baz?lar?m?z Fenerli arkada?lara ne diyece?im diye ?z?l?yor.
                            O gelece?i, kariyeri, ?olu?u ?ocu?u i?in ?z?l?yor. Kazansa belki ligde ?ampiyon olacak, daha iyi bir s?zle?me gelecek kar??s?na.
                            Fatih Terim bile UEFA kazand???nda Milan'a kadar gitti. Bili? istemez mi Be?ikta?'a bir yar? final, final oynat?p "vay Bili? diye bir hoca varm??" dedirtmeyi?
                            Bu adam?n bizden az istedi?ini filan hangi mant??a oturtabiliyoruz cidden merak ediyorum.
                            +1903
                            a?z?na sa?l?k.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              "Fenerbah?e yi b?yle yakalam??ken" zaten bulunabilecek pozisyonlar? bulduk. Daha ne bulmam?z gerekiyordu ben anlam?yorum ? Adamlar eksik falan kalmad?, gene oyunda bir ?ok iyi oyuncular? vard?. Ortasahay? bo?altt?lar onun da etkisiyle oyun zaten bize ge?ti ve net pozisyonlar yakalad?k. Fenerbah?e b?yleyken hi? pozisyon bulamasak anlayaca??m da "BULDUK ATAMADIK". ?o?u derbide de bu gol ka??rmam?z y?z?nden kaybediyoruz zaten. Adamlar buldu?unu at?yor biz bombo? pozisyonlar? heba ediyoruz. Winner hocadan ?ok oyuncu laz?m. Gs fbye kar?? ilk ma?ta hi? bir ?ey oynamadan Sjneider in iki ?utuyla kazand?. Biz d?n 30 dakika Fenerbah?eye ?st?nl?k kurmam?za ra?men bir tane goll?k ?ut ??karamad?k. Hocadan ?ok futbolcu kalitesi ve tecr?besi sorgulanmal?. ?u ma?? kazanam?yorsan ve 90 dakika dengede g?t?rebiliyorsan en az?ndan berabere bitirmen laz?m. Hoca kimi oynat?rsa oynats?n, hangi m?daheleyi yaparsa yaps?n d?nk?nden ?ok pozisyon bulmayacakt?k veya daha az pozisyon vermeyecektik. Atam?yoruz i?te, beceremiyoruz bu oyuncularla gol atmay?. Almeida n?n bile 3 gol atabildi?i derbilerde Demba Ba kar?? kar??ya net ?ans? de?erlendiremiyor. Almeida n?n dibine girdi?i topa Demba giremiyor. Forvetin ve en g?vendi?in oyuncu b?yle yaparsa nas?l gol atacaks?n.
                              Ya oyunun 75'inci dakikasindan itibaren Fb'nin ileri de 5 adam kalirken biz ofansa 3 adamla cikiyorduk ya nasil hoca da yok suc 5 top geldi Ba'ya yokluktan ezdi adam 5'inide. Veli'yi cikar sok Cenk'i ne kaybedeceksin al kontrol etmeye calistin ne oldu yine kaybettin ? Ya surada Brugge maclarini yasadik Brugge'mu maci kazandi hocasimi kazandi ? Biz oyundan dustuk adam 3 forvete dondu ofansta kanatlarla beraber 5 adamla ofans yapti sonucu ne oldu ? Ikinci mac keza tam deplasman takimi oyunu oyledir iste beklersin beklersin ama aldigin topu 2 kisiyle hucum yapmazsin 5 adamla gidersin bizde o da yok ? Nasil hoca sucsuz olabiliyor bu durumda ? 7 macta da ayni seyleri yasadik derbi olarak onun harici ligi kotaracagimiz maclarda da ayni sorunu yasadik nasil sucsuz olabiliyor hayret ediyorum ?

Gozunuzu seveyim haydi kelle istemek degil amac tamam sezon sonuna kadar gotursun hem fikiriz ama Sezarin hakki da Sezar'a.
                              En son düzenleyen O?uzhan ?eng?l; 23-03-2015, 13:08.

Yorum Yap

Hersene ayni hikaye. Futbolcular degisiyor, baskan, TD hepsi degisiyor ama ayni amk ayni! Yillardir ayni hikaye.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X